Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
vagy ne legyenek szabályok minden esetet egyedileg bíráljunk? legyenek szabályok, csak írjuk le miért mi jár pontosan (bár lehet már van ilyen, akkor bocsika), de enyhébbet mint a 2 éves induló bünti
cápa77
A kokszot én se szeretem, szerintem igazából nem is kell ha valaki eleget edz. De nem is azzal fognak megbukni az emberek elsősorban, ezért érzem erősnek a profi sportban alkalmazott szankciókat. Aki ebből él azon mindent számon lehet kérni, de nálunk egyszerűen nem életszerű se a holléti rendszer, se az, hogy nézegessem mit eszem meg mit iszom, vagy milyen gyógyszert szedek. Szerintem a többségnek akkor esne le a probléma, ha a Div I, II-es alapszakasz meccseken is megjelenne a MACS, aztán ugyanúgy buknának be mint a mostani játékosok. Talán rájönnének, hogy ez mindenkivel megeshet függetlenül attól, hogy milyen szinten játszogat, így meg már nem annyira vicces.KoriTE
A szabályokat nem mi hozzuk. Azzal, hogy a szövetségünk elfogadja a nemzetközi dopping szabályzatokat, mi pedig elfogadjuk a szövetség szabályait, kötelezőek azok ránk nézve.
Van olyan része amivel én sem értek 1-et, de ez senkit nem érdekel, vagy elfogadom, vagy nem csinálom.


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
csak nekem nem tölt be a sportmédia?Zorddd
Sőt, az mafsz.org se létezik... Gyanús, felettébb gyanús...

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
csak nekem nem tölt be a sportmédia?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ez szerintem is jobb megoldás, és egyszerűbb is mint bujkálni, ami szerintem is szánalmas, de nincs mit tenni vele

én is sokkal többre tartom azt aki kiáll és vállalja a következményeket, mint azt aki gyáván bújkál
hát kövesd ezt, és légy büszke
Mondjuk a receptet sikerült letenni az asztalra:

1. Tolj amit akarsz, ahogy akarod.
2. A holléti rendszert töltsd fel kamu adatokkal.
3. Ellenőrzés elől irány a parkolóban felejtett kocsiban hagyott, minimum x napra kikapcsolt mobilod.e53m62
cápa77
FYI: nem fogom.
Inkább lemegyek holnap a háziorvoshoz egy paksaméta TUE engedéllyel.e53m62


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
és hol húznánk meg a határt ha nem lenne szigor? max. 1 éves eltiltás elsőre. Magán a vizsgálaton úgysem lehet változtatni, amit saját körben tudunk tenni, talán ezt meg lehet húzni.
vagy ne legyen amatőr sportban dopping-ellenőrzés? ez nem választás kérdése sajnos, ha szavazhatnék a nemre voksolnék
szedjen mindenki amit akar mert mi amatőrök vagyunk? most is szinte mindenki ezt csinálja és ezután is ezt fogja, évi 1-2 kiszűrt ember a döntőben nem fog rajta változtatni, egyszerűen nem életszerű, hogy emiatt foglalkozzanak vele az emberek. Annyit ér mint a "tüdőrák reklám" a cigisdobozon
vagy ne legyenek szabályok minden esetet egyedileg bíráljunk? legyenek szabályok, csak írjuk le miért mi jár pontosan (bár lehet már van ilyen, akkor bocsika), de enyhébbet mint a 2 éves induló bünti

szerintem ennyi ideje mindenkinek van a kedvenc sportjára, de ez egyébként más sportágakban is így van
Ideje van rá mindenkinek. De a fáradtságot nagyon kevesek fogják venni, hogy foglalkozzanak is vele. Csapatvezetőként ezzel meg nem tudsz mit kezdeni, max. reménykedni, hogy majd odafigyelnek az emberkék.
cápa77
A kokszot én se szeretem, szerintem igazából nem is kell ha valaki eleget edz. De nem is azzal fognak megbukni az emberek elsősorban, ezért érzem erősnek a profi sportban alkalmazott szankciókat. Aki ebből él azon mindent számon lehet kérni, de nálunk egyszerűen nem életszerű se a holléti rendszer, se az, hogy nézegessem mit eszem meg mit iszom, vagy milyen gyógyszert szedek. Szerintem a többségnek akkor esne le a probléma, ha a Div I, II-es alapszakasz meccseken is megjelenne a MACS, aztán ugyanúgy buknának be mint a mostani játékosok. Talán rájönnének, hogy ez mindenkivel megeshet függetlenül attól, hogy milyen szinten játszogat, így meg már nem annyira vicces.


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
hát kövesd ezt, és légy büszke
Mondjuk a receptet sikerült letenni az asztalra:

1. Tolj amit akarsz, ahogy akarod.
2. A holléti rendszert töltsd fel kamu adatokkal.
3. Ellenőrzés elől irány a parkolóban felejtett kocsiban hagyott, minimum x napra kikapcsolt mobilod.e53m62
cápa77
FYI: nem fogom.
Inkább lemegyek holnap a háziorvoshoz egy paksaméta TUE engedéllyel.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
hát kövesd ezt, és légy büszke
Mondjuk a receptet sikerült letenni az asztalra:

1. Tolj amit akarsz, ahogy akarod.
2. A holléti rendszert töltsd fel kamu adatokkal.
3. Ellenőrzés elől irány a parkolóban felejtett kocsiban hagyott, minimum x napra kikapcsolt mobilod.e53m62


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Mondjuk a receptet sikerült letenni az asztalra:

1. Tolj amit akarsz, ahogy akarod.
2. A holléti rendszert töltsd fel kamu adatokkal.
3. Ellenőrzés elől irány a parkolóban felejtett kocsiban hagyott, minimum x napra kikapcsolt mobilod.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
zsolti_23 66
KoriTE!
Teljesen igazad van abban hogy nem élsportolók vagyunk és teljesen felesleges ez a vasszigor!
Gondolom a harmadik esetben majd a "biztos a fogkrémemmel jutott a szervezetembe" című történettel állnak elő amit elfogad a bizottság,és még meg is sajnálják az illetőt.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
hát látod ezen látszik, hogy fogalmad sincs csak megint belemondasz valamit a levegőbe
a döntés a Fegyelmi és Etikai Bizottság kezében van, csak ők döntenek ilyen ügyekben
ha meg fingszag van ablakot kell nyitni, és nem még egyet fingani
a három hónap a többi sportoló arcba köpése minden esetben, én a zero tolerancia elvét vallom (Cápa77)

Mivel te vagy a Dopping bizottság elnöke, a te kezedben van a döntés.

Ezen ítéletek után még kíváncsibban várom a harmadik ítéletet, reméljük, h egyáltalán megszületik a bajnokság megkezdése előtt.

Kimondva kimondatlanul is van egy olyan ordenáré fingszag a levegőben, hogy lesznek itt az egyenlők között egyenlőbbek.e53m62


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
és hol húznánk meg a határt ha nem lenne szigor?
vagy ne legyen amatőr sportban dopping-ellenőrzés?
szedjen mindenki amit akar mert mi amatőrök vagyunk?
vagy ne legyenek szabályok minden esetet egyedileg bíráljunk?
szerintem nem olyan szigorú a számonkérés:
1, évente egyszer (18 alatt 2X) elmenni sportorvoshoz-ha van időpontod ez egy óra, ha sorban állsz 3-4
2, ha állandó gyógyszert szedsz évente egyszer kitölteted a sportorvossal a nyomtatványt, ha összekötöd az előzővel akkor +10 perc
3, ha beteg vagy és nem kell orvoshoz menni, vagy csak nem akarsz, akkor megnézed a neten, hogy milyen gyógyszert vehetsz a gyógyszertárban- ez max. 10 perc
4, ha beteg vagy és orvoshoz kell menni magaddal viszed az eseti nyomtatványt és kitölteted a dokival- +5 perc
5, holléti rendszer kitöltése- első alkalommal 15 perc, utána havi 5perc
ennyi mindent kell egy "amatőr" sportolónak elvégeznie a dopping miatt, de ebből szerintem levehetjük a sportorvosra szánt időt, mert az mindenképp kell a játékengedélyhez
na ezt kérik számon az "amatőr" sportolókon, na meg persze azt, hogy ne használjanak tiltott szereket
szerintem ennyi ideje mindenkinek van a kedvenc sportjára, de ez egyébként más sportágakban is így van
viccet félretéve szerintem a három hónap a többi sportoló arcba köpése minden esetben, én a zero tolerancia elvét vallom cápa77
Ha valami csodálatos élsportot űznénk, ami tele van lóvéval és emiatt nagy a kísértés, azt mondom rendben. De így? Irreális követelmények ezek az amatőr sportolóknak, ugyanazt kérik számon mint egy olimpikontól. Nonszensz, emiatt szerintem hiba ez a nagy szigor.KoriTE


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
a három hónap a többi sportoló arcba köpése minden esetben, én a zero tolerancia elvét vallom (Cápa77)

Mivel te vagy a Dopping bizottság elnöke, a te kezedben van a döntés.

Ezen ítéletek után még kíváncsibban várom a harmadik ítéletet, reméljük, h egyáltalán megszületik a bajnokság megkezdése előtt.

Kimondva kimondatlanul is van egy olyan ordenáré fingszag a levegőben, hogy lesznek itt az egyenlők között egyenlőbbek.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
viccet félretéve szerintem a három hónap a többi sportoló arcba köpése minden esetben, én a zero tolerancia elvét vallom cápa77
Ha valami csodálatos élsportot űznénk, ami tele van lóvéval és emiatt nagy a kísértés, azt mondom rendben. De így? Irreális követelmények ezek az amatőr sportolóknak, ugyanazt kérik számon mint egy olimpikontól. Nonszensz, emiatt szerintem hiba ez a nagy szigor.


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Alberto Contador 😂
viccet félretéve szerintem a három hónap a többi sportoló arcba köpése minden esetben, én a zero tolerancia elvét vallom
nem ellened írtam, de mindegy
téged a bizottság ítélt el azért mert doppingvétséget követtél el, ha akarsz fellebbezhetsz
egyébként nem túl jó védekezés az, hogy kettétörte a FEB a karriered, azt te törted ketté amikor ne tartottad be a szabályokat (az is szabályszegés ha nincs igazolásod)
az sem lenne jó ha enyhébb büntetést kapnál azzal az indokkal, hogy ez az első eset nálunk
a második, harmadik, negyedik miért érdemelne többet?
Rendben van, hogy az endzone-magazin ezt írja, de engem nem ők ítéltek el. A SAJÁT határozatomból idéztem, tehát rám ezek vonatkozhatnak, nem egy cikk az endzone - ról.Yeti66
cápa77

Szerinted mikor kell 3 hónap eltiltást adni, azt ki érdemli meg?ce


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem ellened írtam, de mindegy
téged a bizottság ítélt el azért mert doppingvétséget követtél el, ha akarsz fellebbezhetsz
egyébként nem túl jó védekezés az, hogy kettétörte a FEB a karriered, azt te törted ketté amikor ne tartottad be a szabályokat (az is szabályszegés ha nincs igazolásod)
az sem lenne jó ha enyhébb büntetést kapnál azzal az indokkal, hogy ez az első eset nálunk
a második, harmadik, negyedik miért érdemelne többet?
ezt olvassátok el
http://endzonemagazin.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=850:a-wada-szigoritott&catid=44:europa&Itemid=69cápa77
Rendben van, hogy az endzone-magazin ezt írja, de engem nem ők ítéltek el. A SAJÁT határozatomból idéztem, tehát rám ezek vonatkozhatnak, nem egy cikk az endzone - ról.Yeti66
cápa77

Szerinted mikor kell 3 hónap eltiltást adni, azt ki érdemli meg?
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
nem ellened írtam, de mindegy
téged a bizottság ítélt el azért mert doppingvétséget követtél el, ha akarsz fellebbezhetsz
egyébként nem túl jó védekezés az, hogy kettétörte a FEB a karriered, azt te törted ketté amikor ne tartottad be a szabályokat (az is szabályszegés ha nincs igazolásod)
az sem lenne jó ha enyhébb büntetést kapnál azzal az indokkal, hogy ez az első eset nálunk
a második, harmadik, negyedik miért érdemelne többet?
ezt olvassátok el
http://endzonemagazin.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=850:a-wada-szigoritott&catid=44:europa&Itemid=69cápa77
Rendben van, hogy az endzone-magazin ezt írja, de engem nem ők ítéltek el. A SAJÁT határozatomból idéztem, tehát rám ezek vonatkozhatnak, nem egy cikk az endzone - ról.Yeti66
cápa77
Cápának igaza van ,nem a FEB törte ketté a karriered és számomra fura ,hogy pozitív minta után meglepődtél az eltiltásod hírére és készültél a bajnokságra. Szerintem még így is lojálisak voltak,hogy a csapatott nem büntették komolyabban, hiszen nálatok 2-ből 2 doppingvétség lett egy sporteseményen. Ettől függetlenül nekem még mindig a nyíregyházi Tigers az egyik legszimpatikusabb csapat és kívánom ,hogy idén is legyenek döntőbe /mondjuk a Rebels-el 😊 / és ott ne legyen egyetlen doppingvétség sem csak izgalmas mérkőzés.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
nem ellened írtam, de mindegy
téged a bizottság ítélt el azért mert doppingvétséget követtél el, ha akarsz fellebbezhetsz
egyébként nem túl jó védekezés az, hogy kettétörte a FEB a karriered, azt te törted ketté amikor ne tartottad be a szabályokat (az is szabályszegés ha nincs igazolásod)
az sem lenne jó ha enyhébb büntetést kapnál azzal az indokkal, hogy ez az első eset nálunk
a második, harmadik, negyedik miért érdemelne többet?
ezt olvassátok el
http://endzonemagazin.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=850:a-wada-szigoritott&catid=44:europa&Itemid=69cápa77
Rendben van, hogy az endzone-magazin ezt írja, de engem nem ők ítéltek el. A SAJÁT határozatomból idéztem, tehát rám ezek vonatkozhatnak, nem egy cikk az endzone - ról.Yeti66


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt olvassátok el
http://endzonemagazin.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=850:a-wada-szigoritott&catid=44:europa&Itemid=69cápa77
Rendben van, hogy az endzone-magazin ezt írja, de engem nem ők ítéltek el. A SAJÁT határozatomból idéztem, tehát rám ezek vonatkozhatnak, nem egy cikk az endzone - ról.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ezt olvassátok el
http://endzonemagazin.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=850:a-wada-szigoritott&catid=44:europa&Itemid=69
Azért remélem tisztában vagytok vele, hogy 4 év a maximum nem kettő. Bár négy évet nagyon ritkán adnak, a fele a leggyakrabban alkalmazott büntetés. A zero tolerancia elve miatt mindenki azt hiszi a két év a maximum pedig a négy.
Nekem csak az fura, hogy én ebben az egészben miért nem vettem részt.
cápa77
A határozat szerint első alkalommal 2 év a maximális, nem 4.
Idézném a határozatomban szereplőket:

"a 3. § (1) bekezdésének d) pontjában meghatározott doppingvétség elkövetése esetén
versenyrendszerben szervezett versenyen való részvételtől
ba) első alkalommal három hónaptól két évig,
bb) második és további alkalommal két évtől négy évig tartó eltiltást."Yeti66


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem lebezz fel, ha még lehet, lehet hogy mérséklik a büntetést mondjuk 1 évrece
Mindenképp fellebbezek, csak az aggaszt, hogy ez feb. 10 - ei határozat és én még semmit nem kaptam kézhez...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Isaszeg közel van Bp-hez itt sok a csapat és van választék, jó csapatok is vannak ha meg akarod tanulni szerintem olyantol aki már legalább 4-5 évet lehuzott akár még nemzetközi szinten is, ők biztos tudnak mutatni neked és a társaidnak jó dolgokat
Sziasztok. Nem tudom ez e a megfelelő hely erre, remélem igen. Gödöllő és Isaszeg és környékéről keresek embereket akiket érdekel az amifoci és szeretnén kipróbálni vagy esetleg csapatot keresnek a környéken. Isaszegen van (alakulóban) egy csapat és csapattagokat keresünk. Edzések most még csak 1x vannak egy héten Szombatonként 15 órától. A edzések a vasútállomástól, gyalog kb. 5 percre lévő pályán vannak. Akit érdekel a dolog az írjon egy üzit. Sziasztok és sok sikert Mindenkinek.Pirate
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért remélem tisztában vagytok vele, hogy 4 év a maximum nem kettő. Bár négy évet nagyon ritkán adnak, a fele a leggyakrabban alkalmazott büntetés. A zero tolerancia elve miatt mindenki azt hiszi a két év a maximum pedig a négy.
Nekem csak az fura, hogy én ebben az egészben miért nem vettem részt.
cápa77
A határozat szerint első alkalommal 2 év a maximális, nem 4.
Idézném a határozatomban szereplőket:

"a 3. § (1) bekezdésének d) pontjában meghatározott doppingvétség elkövetése esetén
versenyrendszerben szervezett versenyen való részvételtől
ba) első alkalommal három hónaptól két évig,
bb) második és további alkalommal két évtől négy évig tartó eltiltást."Yeti66
szerintem lebezz fel, ha még lehet, lehet hogy mérséklik a büntetést mondjuk 1 évre
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok. Nem tudom ez e a megfelelő hely erre, remélem igen. Gödöllő és Isaszeg és környékéről keresek embereket akiket érdekel az amifoci és szeretnén kipróbálni vagy esetleg csapatot keresnek a környéken. Isaszegen van (alakulóban) egy csapat és csapattagokat keresünk. Edzések most még csak 1x vannak egy héten Szombatonként 15 órától. A edzések a vasútállomástól, gyalog kb. 5 percre lévő pályán vannak. Akit érdekel a dolog az írjon egy üzit. Sziasztok és sok sikert Mindenkinek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért remélem tisztában vagytok vele, hogy 4 év a maximum nem kettő. Bár négy évet nagyon ritkán adnak, a fele a leggyakrabban alkalmazott büntetés. A zero tolerancia elve miatt mindenki azt hiszi a két év a maximum pedig a négy.
Nekem csak az fura, hogy én ebben az egészben miért nem vettem részt.
cápa77
A határozat szerint első alkalommal 2 év a maximális, nem 4.
Idézném a határozatomban szereplőket:

"a 3. § (1) bekezdésének d) pontjában meghatározott doppingvétség elkövetése esetén
versenyrendszerben szervezett versenyen való részvételtől
ba) első alkalommal három hónaptól két évig,
bb) második és további alkalommal két évtől négy évig tartó eltiltást."
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Azért remélem tisztában vagytok vele, hogy 4 év a maximum nem kettő. Bár négy évet nagyon ritkán adnak, a fele a leggyakrabban alkalmazott büntetés. A zero tolerancia elve miatt mindenki azt hiszi a két év a maximum pedig a négy.
Nekem csak az fura, hogy én ebben az egészben miért nem vettem részt.
Üdv Mindenkinek!

Továbbá arról kaptam ígéretet, bár csak szóban, hogy nem velem/velünk akarnak példát statuálni. Nem tudom, de a 3 hónaptól 2 évig kiosztható eltiltások között a 2 év mégis arra utal.

Nagy Norbert (Yeti)Yeti66
Szerintem is erős a két év úszóknál bicikliseknél is van hogy csak egy évet kapnak.
Mivel ti voltatok az elsők (naivan reméljük az utolsók is) elég lett volna az egy év figyelmeztetésnek a többiek számára, hogy van ilyen is (sok csapat csak most tanulja érti meg ez komoly), és elég lett volna a "következezőket" a legszigorúbb büntetésben részesíteni, akiknek már volt negatív példa.
Nem értem miért mindig a végleteket követjük?
ce