Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pályázat MAFSZ junior válogatott vezetőedzői pozícióra
A MAFSZ elnökség megbízásából az Edző Bizottság elkészítette a pályázatot, a junior férfi válogatott vezetőedzői pozíciójára. A pályázat tartalma letölthető: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110223-Palyazatjuniorvedzo.pdfjvic
És a fizetés?vadibandi
1 raklap ásványvíz 😀

Viccet félretéve jó hír, hogy mozdult valami! Kíváncsian várom a fejleményeket. 😊

Doppingügyben meg nyilván lesz 3. határozat is, felesleges egyből rinyálni.KoriTE
Mindössze előny ha tud angolul vagy németül? Szerintem ez mehetne a követelmények közé. Ha olyan valaki pályázik, aki itt a fórumon aktív, és nem gondolja túl bizalmasnak a kérést, esetleg megoszthatná a pályázati dokumentumát. 😊

Kori, vagy valaki aki kompetens, lehet tudná mennyi az a bizonyos idő, amennyire választják?
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Pályázat MAFSZ junior válogatott vezetőedzői pozícióra
A MAFSZ elnökség megbízásából az Edző Bizottság elkészítette a pályázatot, a junior férfi válogatott vezetőedzői pozíciójára. A pályázat tartalma letölthető: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110223-Palyazatjuniorvedzo.pdfjvic
És a fizetés?vadibandi
1 raklap ásványvíz 😀

Viccet félretéve jó hír, hogy mozdult valami! Kíváncsian várom a fejleményeket. 😊

Doppingügyben meg nyilván lesz 3. határozat is, felesleges egyből rinyálni.


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Na megszületett az első két doppingvétség.

Persze a harmadik vhogy várat magára.

Van erre egy érdekes kifejezés: egyenlő elbírálás.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Pályázat MAFSZ junior válogatott vezetőedzői pozícióra
A MAFSZ elnökség megbízásából az Edző Bizottság elkészítette a pályázatot, a junior férfi válogatott vezetőedzői pozíciójára. A pályázat tartalma letölthető: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110223-Palyazatjuniorvedzo.pdfjvic
És a fizetés?




több mint 13 éve
jvic 115
Pályázat MAFSZ junior válogatott vezetőedzői pozícióra
A MAFSZ elnökség megbízásából az Edző Bizottság elkészítette a pályázatot, a junior férfi válogatott vezetőedzői pozíciójára. A pályázat tartalma letölthető: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110223-Palyazatjuniorvedzo.pdf
több mint 13 éve
parker39 34
VizilÓÓ!
Az idényre vonatkozó szabályváltozásokról van valami publikus infó?
Vagy volt, csak nem vettem észre?
Köszi!

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
én a Rigófai Zetorosokkal szerettem volna scrimmagelni 😕😕Kopasz98
Lemaradtál ők már velünk játszanak és nyáron játszunk Cápa csapatával is (Középfölde Gyűrűsei) 😀 😀JUNIOR#46
basszus.. maradnak a Dongóföldi Simsonosok 😕Kopasz98
Baszkika!
Ez mind mehet, csak tudjunk róla, küldjetek megrendelőt is, ha kellenek a meccsekre bírók!!! 😊 😉 😉 😉

Annak meg külön örülök, hogy ilyen Örökrangadók is lesznek!!! 😀
több mint 13 éve
Kopasz98 93
én a Rigófai Zetorosokkal szerettem volna scrimmagelni 😕😕Kopasz98
Lemaradtál ők már velünk játszanak és nyáron játszunk Cápa csapatával is (Középfölde Gyűrűsei) 😀 😀JUNIOR#46
basszus.. maradnak a Dongóföldi Simsonosok 😕
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
én a Rigófai Zetorosokkal szerettem volna scrimmagelni 😕😕Kopasz98
Lemaradtál ők már velünk játszanak és nyáron játszunk Cápa csapatával is (Középfölde Gyűrűsei) 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kopasz98 93
én a Rigófai Zetorosokkal szerettem volna scrimmagelni 😕😕
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem csak általánosítás volt!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A Szövetségnek több köze van hozzá, mint gondolnád. Mivel Szakági Sportszövetség, vagy mi a hivatalos besorolása, így elvileg Magyarországon szövetségi jóváhagyás nélkül semmi amerikai focival kapcsolatos tevékenység, és esemény nem történhet (ha jól tudom).
Natloz
Ez egy vicc. Fizetünk havonta 30e forintot azért, hogy megtilthassák nekünk, h ne játszhassunk a Mucsajröcsöge Bisons csapatával? Nevetséges.

Kezdem azt érezni, hogy jó magyar szokás szerint növesztettünk egy felesleges vízfejet magunknak.e53m62
Most ki nem játszhat kivel? Lemaradtam valamiről?


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Szövetségnek több köze van hozzá, mint gondolnád. Mivel Szakági Sportszövetség, vagy mi a hivatalos besorolása, így elvileg Magyarországon szövetségi jóváhagyás nélkül semmi amerikai focival kapcsolatos tevékenység, és esemény nem történhet (ha jól tudom).
Natloz
Ez egy vicc. Fizetünk havonta 30e forintot azért, hogy megtilthassák nekünk, h ne játszhassunk a Mucsajröcsöge Bisons csapatával? Nevetséges.

Kezdem azt érezni, hogy jó magyar szokás szerint növesztettünk egy felesleges vízfejet magunknak.e53m62
Héjjj!!! Nektek megtiltották, hogy játszatok a Mucsajröcsögével??? Nekünk azt mondták küldenek Játékvezetőket is, ha akarjuk 😀
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A Szövetségnek több köze van hozzá, mint gondolnád. Mivel Szakági Sportszövetség, vagy mi a hivatalos besorolása, így elvileg Magyarországon szövetségi jóváhagyás nélkül semmi amerikai focival kapcsolatos tevékenység, és esemény nem történhet (ha jól tudom).
Natloz
Ez egy vicc. Fizetünk havonta 30e forintot azért, hogy megtilthassák nekünk, h ne játszhassunk a Mucsajröcsöge Bisons csapatával? Nevetséges.

Kezdem azt érezni, hogy jó magyar szokás szerint növesztettünk egy felesleges vízfejet magunknak.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://endzonemagazin.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=843%3Aifjusagi-valogatottbol-legjobb-linebacker&catid=40%3Adiv1&Itemid=53
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
sztem a szövetségnek nem sok köze van,hogy nem indult el...sztem pusztán nem volt annyi "hülye" szülő,hogy ilyen intézetbe írassa a gyerekét...ez még nagyon gyerekcipőben jár itthon, nem kell erőltetni, aki megteheti az kiküldi az USA-ba azt kalapBusy
A Szövetségnek több köze van hozzá, mint gondolnád. Mivel Szakági Sportszövetség, vagy mi a hivatalos besorolása, így elvileg Magyarországon szövetségi jóváhagyás nélkül semmi amerikai focival kapcsolatos tevékenység, és esemény nem történhet (ha jól tudom).
Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy hányan jelentkeztek összesen. Az pedig, hogy mennyire lett volna életképes a dolog, az úgy néz ki, még egy jó ideig nem fog kiderülni.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Busy 95 — El Presiden†e
annyira nem lepett meg az AFA-s hir 😕 😕Ricsi56
Sajnos a szövetségi támogatás megvonásából már biztosra vehető volt, hogy nem fog indulni.
Kár érte 😕Natloz
sztem a szövetségnek nem sok köze van,hogy nem indult el...sztem pusztán nem volt annyi "hülye" szülő,hogy ilyen intézetbe írassa a gyerekét...ez még nagyon gyerekcipőben jár itthon, nem kell erőltetni, aki megteheti az kiküldi az USA-ba azt kalap

több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Itt fent vannak a tavalyi barátságos meccseink statisztikái:
http://hurricanes.hu/statistics/getStats/2010/Hurricanes

Idén ilyesmire lehet számítani statisztikai oldalról

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Minden hurricanes meccsről real-time fog statisztika készülni. Rapidstats football meg egy iPad segítségével.
Aztán ebből lesz egy komolyabb stat ami felkerül a hurricanes.hu-ra.JAX
Az durva lesz! 😊

De gondolom csak a saját csapatról készül stat az ellenfélről nem!

De ez tényleg nagyon jó dolog! Grat hozzá előre is!Bruce
Elvben az ellenfélről is

Thx 😀

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Összedobtam egy soft-os div2 rankinget helyezések nélkül, rájátszás/elődöntő és döntő esélyességet latolgatva.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Minden hurricanes meccsről real-time fog statisztika készülni. Rapidstats football meg egy iPad segítségével.
Aztán ebből lesz egy komolyabb stat ami felkerül a hurricanes.hu-ra.JAX
Az durva lesz! 😊

De gondolom csak a saját csapatról készül stat az ellenfélről nem!

De ez tényleg nagyon jó dolog! Grat hozzá előre is!
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Minden hurricanes meccsről real-time fog statisztika készülni. Rapidstats football meg egy iPad segítségével.
Aztán ebből lesz egy komolyabb stat ami felkerül a hurricanes.hu-ra.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
annyira nem lepett meg az AFA-s hir 😕 😕Ricsi56
Sajnos a szövetségi támogatás megvonásából már biztosra vehető volt, hogy nem fog indulni.
Kár érte 😕

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
annyira nem lepett meg az AFA-s hir 😕 😕

Crushers #12
több mint 13 éve
tibibá 54
Nos , érvek ellen érvek! Persze azt én is nagyon jól látom és igazad van abban,hogy éppen elég a csapat létszámát és a segítőket összeszedni! Erre még a kamerázás is 😊
Abban is igazad van,hogy egy cimbora,esetleg apuka kézi kamerával rögzíti az adott mérkőzést. Meg lehet oldani és én is úgy látom egy ideig ez lesz még a megoldás.
A másik oldalon meg mutatjuk a lehetőségeket és az a csapat akinek van rá módja tudjon élni vele.(Lásd Aréna felvételek és meccs DVD k.) Nem hiszem,hogy az 1500 Ft os árú, utómunkákkal felirat stb.. készített anyag, mellbe vágta az érintett csapatokat. 😊 Bár Dunaújváros nem volt ott az Arénán, így Ti nem ismerhetitek.
Félre értés ne essék én sem a kötelező központi rögzítés és tárolás mellett vagyok. Ez egy lehetőség és úgy látom nem minden csapat tud ,akar ezzel élni. Bár egy központi Archívum nem ártana a MAFSZ nak!!!
Fentebb írják,hogy play onként rögzítik az eseményeket. Ez sem rossz,de az un. "videóbíró" már nem érvényesül. Biztosan találkoztatok olyan szituációkkal amelyek esetleges "téves" bírói ítéletet vont maga után és vitára adott okot. Egy jól megválasztott kamera állásból megfelelő képkivágással felvett mérkőzés segít a kérdéses dolgokat tisztázni. Segít továbbá a csapat számára a statisztikát kiírni. De még egyszer mondom semmi sem kötelező!tibibá
Most akkor hogyan működne ez Tibibá?
Eljönnének tatáról profi stábbal és mondjuk a Nyíregyháza vagy a Békéscsaba meccseit is felvennék jó minőségben? Esetleg online közvetítenék? Mennyibe kerülne ez egy-egy csapatnak? Videóbíró= álom! Már az nagy szám ha nem lejt a pálya 😀IdZ
Korábbi hozzászólásomban írtam,hogy a HEOTE Helyi TV - k egyesülete a megoldás! Helyben mindenütt van TV és Ők szerintem nem zárkóznának el az együttműködés elől. De a HUNRUN.COM stábja is szívesen bevállal hasonló munkákat. A Hunrun os kollégáim Budapestiek Ők nagyobb területen tudnak bevállalni. Holnap küldöm az összes Aréna meccset nekik és töltik fel a szerverre , úgy hogy az elmúlt évek gyakorlatához hasonlóan hozzáférhető lesz mindenki számára.