Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A szerverre töltsük fel a meccsvideókat projektet én támogatnám havi 500 Ft-tal örömmel, kicsit olcsóbb mint állandóan utazgatni kamerázni. Mondjuk ez is csak akkor megy, ha mindenki csinálja, ami meg csak akkor megy mifelénk, ha van büntetés. Alap lenne a felkészüléshez a meccsekre.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Erről csak annyit, hogy tavaly felajánlottam az edzői megbeszélésen tárhelyet, karbantartást meg mindent, hogy beinduljon egy edzői szerver ahová feltehetnénk anyagokat és minden csapatból egy-két ember hozzáférhetne és így talán megoszthatnánk a "tudásunkat", videóinkat meg mindent.
Ez csapatonként havi 500 forint költséget jelentene. Ez sem kell a szövetségnek (legalábbis amikor rákérdezek mindig kitérnek a válasz alól), miből gondoljátok, hogy a statisztikában segítenek.
Sőt ha jól tudom ettől a szezontól kezdve már nem is kötelező statozni, mert változtattak a szabályon.cápa77
Én évek óta meccsenként megcsinálom video alapján a saját védelmünk statját: TCKL, INT, TFL, SCK, PD sőt idén lesz QB hurry is főleg missed tackle...soha nem egyezik semmi a hivatalossal persze, sőt ég és föld.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Erről csak annyit, hogy tavaly felajánlottam az edzői megbeszélésen tárhelyet, karbantartást meg mindent, hogy beinduljon egy edzői szerver ahová feltehetnénk anyagokat és minden csapatból egy-két ember hozzáférhetne és így talán megoszthatnánk a "tudásunkat", videóinkat meg mindent.
Ez csapatonként havi 500 forint költséget jelentene. Ez sem kell a szövetségnek (legalábbis amikor rákérdezek mindig kitérnek a válasz alól), miből gondoljátok, hogy a statisztikában segítenek.
Sőt ha jól tudom ettől a szezontól kezdve már nem is kötelező statozni, mert változtattak a szabályon.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy 2-3 éve amikor még űztem a soccert, még megye3 ifiben is a bíró vezetett egy alapszintű stasztikát (golszerzők, cserék, büntetések), amit meccs végén mind2 csapat edzője aláírt, és volt, hogy már másnap fent volt az mlsz országos adatbázisán. Ezzel, csak azt akarom mondani, hogy amíg nem végeznek az mafsz által képzett statikusok a képzéssel, addig is lehetne próbálkoznia a mafsz-nak egy ilyen felülettel, mert sztem, már egy olyan demó szintű statisztikai adatbázis is sokat dobna a bajnokságok követhetőségén, amiben akár csak sack-ek, td-k, ic-k, field-gólok szerzőit/számát lehetne vezetni...Tred
Az a baj, hogy ezt valakinek meg kéne csinálni, aztán meg megegyezni a MAFSZ-al, hogy ennek adjanak helyet és utána mindenkit meggyőzni hogy használják!

Szóval ha itt valaki az ilyenfajta dolgokhoz ért azzal kéne egyeztetni és elindítani a dolgot, hátha nyitott kapukat találnánk!
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Jó lenne a statisztika minden meccsről. Segítségükkel utólag le lehetne vonni következtetéseket pl. a kölcsönadott játékosok meccs-befolyásoló szerepének mértékét illetően.Atari
Jíhhá 😀

Még egy ember aki a statisztikákat fontosnak tartja 😊

Veled vagyok! 😊Bruce
Amúgy 2-3 éve amikor még űztem a soccert, még megye3 ifiben is a bíró vezetett egy alapszintű stasztikát (golszerzők, cserék, büntetések), amit meccs végén mind2 csapat edzője aláírt, és volt, hogy már másnap fent volt az mlsz országos adatbázisán. Ezzel, csak azt akarom mondani, hogy amíg nem végeznek az mafsz által képzett statikusok a képzéssel, addig is lehetne próbálkoznia a mafsz-nak egy ilyen felülettel, mert sztem, már egy olyan demó szintű statisztikai adatbázis is sokat dobna a bajnokságok követhetőségén, amiben akár csak sack-ek, td-k, ic-k, field-gólok szerzőit/számát lehetne vezetni...

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5652/who_are_we_mustangs

Miért van az hogy ha érkezik egy csapathoz egy külföldi akkor elsőnek káromkodni tanítjuk meg? 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
STATISZTIKA!STATISZTIKA!STATISZTIKA!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó lenne a statisztika minden meccsről. Segítségükkel utólag le lehetne vonni következtetéseket pl. a kölcsönadott játékosok meccs-befolyásoló szerepének mértékét illetően.Atari
Jíhhá 😀

Még egy ember aki a statisztikákat fontosnak tartja 😊

Veled vagyok! 😊
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Jó lenne a statisztika minden meccsről. Segítségükkel utólag le lehetne vonni következtetéseket pl. a kölcsönadott játékosok meccs-befolyásoló szerepének mértékét illetően.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Kalo 137
Zsóka, írtam PM-et.

KORI - maximálisan egyetértek azzal, amit leírtál :cool:HZsóka
Csepp a tengerben, de azért köszi 😊

Okostojás már azt is kitalálta, hogy az Enthroners azért utazza a legkevesebbet DII-ben, mert ők is cimboráim. Pedig nyilvánosan sorsoltuk ki merre megy, ahová okoska is eljöhetett volna, de biztos sok dolga volt. Kérdezni meg nem fog mielőtt hülyeséget ír, mert magától is tudja, hogy úgyis minden csak mutyi.

Ezeknek dógozzak itt ingyé... 😛 😀KoriTE
A bánatba, most látom, hogy elírtam a nevet 😀
A Kalovits Gábor bejegyzésére gondoltam, de azért zömében egyetértek a Te bejegyzéseiddel is KORI :cool:
... abban pedig teljes mértékben osztom a véleményed, hogy unalmas az örökös össze esküvés elmélet gyártás 😉

Szerintem dolgozni és összefogni kellene, mert akkor még arra is lenne esélyünk, hogy "bele tudjunk szólni" a szakmai és uram bocsás, akár még a gazdasági tervekbe is.HZsóka
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az egyszerre több bajnokságban szereplési lehetőségről egy kis kitekintés: kosárlabdában létezik olyan lehetőség (T-licensznek hívják) aminek segítségével az anyaegyesület "lefelé" kölcsönadhat fiatal játékost (meg van szabva mennyit, és milyen korhatárig) annak érdekében, hogy több játéklehetőséget kapjon a tehetség, aki esetleg nem játszik eleget a nagycsapatban.
Szerintem ez egy szimpatikus megoldás -de természetesen ott is sokan kifogásolják ezt. Olyan szabályozás sosem lesz, ami mindenkinek tetszeni fog.

A mi sportunkban nem vagyok nagy híve a kölcsönadásnak, de ha egy csapat ebben lát a saját maga számára lehetőséget (és a szabályok megengedik) akkor senkinek semmi köze hozzá. Annyiszor elhangzott már: azt a csapatot kell megverni, aki Veled szemben áll. Ne a sisakja színét nézd, hanem hogy milyen mezben van.
Érdemes elolvasni a békéscsaba új szerzeményének nyilatkozatát, és egy kicsit mindenkinek magába szállnia. Amennyi alázat és odaadás abból a cikkből sugárzik, annak egy töredékével sok csapat (és egyéni játékos) sikeres lenne.

Tudom, hogy költői a kérdés kis hazánkat illetően, de miért van az, hogy mindíg a kifogások hangosabbak? Mi magunk sem vagyunk persze ebben jobbak a Cowboysnál, ne értsetek félre, de igyekszem ezen változtatni. Nálunk is örök sérelem marad pár "apróság", de azon vagyunk, hogy ezt mindenki elfelejtse, és a jövőért dolgozzon, ne a múltbeli sérelmekben éljen. Mi azon dolgozunk, hogy megoldjuk a gondjainkat házon belül, ha nem sikerül majd mi is körülnézünk másfelé (lásd Karim felkérése). A mi HFL-re edző játékosaink lehetőség szerint nem fognak a Div2-ben szerepelni, de nem azért, mert annyira sokkal jobbak, hanem mert szeretnénk utánpótlást nevelni, és lehetőséget adni azoknak, akik áldozatokat hozva edzenek velünk -sok esetben évek óta.
Van egy veretlenül bajnok junior gárdánk, akik előtt le a kalappal, és akikre építhetjük a jövő csapatát -és tesszük is, mert sokan (például én is) kiöregszünk ebből hamarosan.

El kellene felejteni a sérelmeket, és együtt dolgozni azon, hogy az egész magyar foci legyen erősebb. Örülni kellene az olyan dolgoknak, mint a mostani Aréna, mert felmutatott egy csomó örömteli dolgot. Persze voltak hibái is, minden szervezésnek lesznek -de a legnagyobb baja az volt, hogy érdektelenségbe fulladt! Alig voltak nézők, és ha ez így megy a szezonban is, akkor nem lesz miért, ki ellen károgni 2-3 éven belül, mert nézők nélkül minden csapat tönkremegy szép lassan..

Vannak mindenki előtt nyitott lehetőségek (csapat-együttműködés, több/jobb edzés, igazolás, jó edző keresése, alázatosabb munka, szponzorok behozatala, stb).
Egyszer tegyen már le valaki egy kidolgozott javaslatot a VB/Szövetség asztalára valamivel kapcsolatban ahelyett, hogy a kötekedés megy..

Persze lehet, hogy csak el kell már végre kezdődnie a szezonnak, hogy a játéké legyen a főszerep, ne a szavaké..Kalo
Köszi az írásod nagyon tetszett.
Az Aréna meg majd jövőre ha azok a csapatok akik idén "besértődtek" elmennek, újra látogatott lesz (bár nem tudom a jegyeladási statisztikát).
Mert ez egy nagyon jó hely és egy nagyon jó buli.
Kár volna érte.
És elfér még itt bőven a Miskolci mg a Szolnoki is ha időben értesülnek róla a csapatok.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
De akkor még a nézőtéren ültél. Emellett a szenilitás jelei igen fiatalon jelentkeznek nálam.vadibandi
Ez stimmel, nem vagy szenilis 😊 Ha jól emlékszem, ott már mondtam, hogy a Hurricaneshez fogok igazolni.

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Bizony az lett, és nem is akármilyen.
A legjobb fajtából.cápa77
Jajj Cápa, mindjárt elpirulok 😊 Idézném gabokocka számomra legendás hsz-ét az előző fórumról:
Első a csapat, én nem sztár vagyok! Zongoracipelő vagyok, de ha úgy hozza a helyzet leteszem a zongorát és játszok rajta 😊 De ettől függetlenül azért van még hova fejlődnöm..

Vadibandi: Köszönöm szépen, de ha jól emlékszem, ezt megbeszéltük a Hurricanes-Team Slovenia meccsen 😉JSanyo
De akkor még a nézőtéren ültél. Emellett a szenilitás jelei igen fiatalon jelentkeznek nálam.




több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Bizony az lett, és nem is akármilyen.
A legjobb fajtából.cápa77
Jajj Cápa, mindjárt elpirulok 😊 Idézném gabokocka számomra legendás hsz-ét az előző fórumról:
Első a csapat, én nem sztár vagyok! Zongoracipelő vagyok, de ha úgy hozza a helyzet leteszem a zongorát és játszok rajta 😊 De ettől függetlenül azért van még hova fejlődnöm..

Vadibandi: Köszönöm szépen, de ha jól emlékszem, ezt megbeszéltük a Hurricanes-Team Slovenia meccsen 😉

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Itt egyetlen igazi újdonság van, hogy van 3 csapat, amelyik nagy mértékben hajlandó együttműködni egymással. Ez sok macerával és bizonyos esetekben lemondással jár, de talán jobb lesz tőle az általunk játszott foci, és nekünk ez a lényeg.KoriTE
Van csepp 😉JSanyo
JSanyo!
Most látom, hogy "Huligán" lettél! 😊
Sok sikerélményt kívánok!vadibandi
Bizony az lett, és nem is akármilyen.
A legjobb fajtából.


több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Itt egyetlen igazi újdonság van, hogy van 3 csapat, amelyik nagy mértékben hajlandó együttműködni egymással. Ez sok macerával és bizonyos esetekben lemondással jár, de talán jobb lesz tőle az általunk játszott foci, és nekünk ez a lényeg.KoriTE
Van csepp 😉JSanyo
JSanyo!
Most látom, hogy "Huligán" lettél! 😊
Sok sikerélményt kívánok!




több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én egy jó nagy csepp vagyok 😂 😂 😂


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Itt egyetlen igazi újdonság van, hogy van 3 csapat, amelyik nagy mértékben hajlandó együttműködni egymással. Ez sok macerával és bizonyos esetekben lemondással jár, de talán jobb lesz tőle az általunk játszott foci, és nekünk ez a lényeg.KoriTE
Van csepp 😉

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
KORI - maximálisan egyetértek azzal, amit leírtál :cool:HZsóka
Csepp a tengerben, de azért köszi 😊

Okostojás már azt is kitalálta, hogy az Enthroners azért utazza a legkevesebbet DII-ben, mert ők is cimboráim. Pedig nyilvánosan sorsoltuk ki merre megy, ahová okoska is eljöhetett volna, de biztos sok dolga volt. Kérdezni meg nem fog mielőtt hülyeséget ír, mert magától is tudja, hogy úgyis minden csak mutyi.

Ezeknek dógozzak itt ingyé... 😛 😀KoriTE
Kicsit visszalapozva tavalyra emlékszem még pár hasonlóan okos hozzászólásra, hogy a Titans utazza a legkevesebbet és a Krisztián biztos így intézte...
Mindig lesznek okos emberek 😀NightBoY
Csak elmondom erre, hogy Busy (Wolverines elnök) is VB tag volt és mégis mi utazzuk a legtöbbet! Így lehetett a kört megrajzolni az országon belül legjobban, nem sok választás volt!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A Kalovits Gábor bejegyzésére gondoltam, de azért zömében egyetértek a Te bejegyzéseiddel is KORI :cool:
HZsóka
Már csepp sincs a tengerben 😂


több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
KORI - maximálisan egyetértek azzal, amit leírtál :cool:HZsóka
Csepp a tengerben, de azért köszi 😊

Okostojás már azt is kitalálta, hogy az Enthroners azért utazza a legkevesebbet DII-ben, mert ők is cimboráim. Pedig nyilvánosan sorsoltuk ki merre megy, ahová okoska is eljöhetett volna, de biztos sok dolga volt. Kérdezni meg nem fog mielőtt hülyeséget ír, mert magától is tudja, hogy úgyis minden csak mutyi.

Ezeknek dógozzak itt ingyé... 😛 😀KoriTE
Kicsit visszalapozva tavalyra emlékszem még pár hasonlóan okos hozzászólásra, hogy a Titans utazza a legkevesebbet és a Krisztián biztos így intézte...
Mindig lesznek okos emberek 😀

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
HZsóka 67
KORI - maximálisan egyetértek azzal, amit leírtál :cool:HZsóka
Csepp a tengerben, de azért köszi 😊

Okostojás már azt is kitalálta, hogy az Enthroners azért utazza a legkevesebbet DII-ben, mert ők is cimboráim. Pedig nyilvánosan sorsoltuk ki merre megy, ahová okoska is eljöhetett volna, de biztos sok dolga volt. Kérdezni meg nem fog mielőtt hülyeséget ír, mert magától is tudja, hogy úgyis minden csak mutyi.

Ezeknek dógozzak itt ingyé... 😛 😀KoriTE
A bánatba, most látom, hogy elírtam a nevet 😀
A Kalovits Gábor bejegyzésére gondoltam, de azért zömében egyetértek a Te bejegyzéseiddel is KORI :cool:
... abban pedig teljes mértékben osztom a véleményed, hogy unalmas az örökös össze esküvés elmélet gyártás 😉

Szerintem dolgozni és összefogni kellene, mert akkor még arra is lenne esélyünk, hogy "bele tudjunk szólni" a szakmai és uram bocsás, akár még a gazdasági tervekbe is.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
KORI - maximálisan egyetértek azzal, amit leírtál :cool:HZsóka
Csepp a tengerben, de azért köszi 😊

Okostojás már azt is kitalálta, hogy az Enthroners azért utazza a legkevesebbet DII-ben, mert ők is cimboráim. Pedig nyilvánosan sorsoltuk ki merre megy, ahová okoska is eljöhetett volna, de biztos sok dolga volt. Kérdezni meg nem fog mielőtt hülyeséget ír, mert magától is tudja, hogy úgyis minden csak mutyi.

Ezeknek dógozzak itt ingyé... 😛 😀


több mint 13 éve
HZsóka 67
KORI - maximálisan egyetértek azzal, amit leírtál :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5 ... y_utazas_i
Kis érdekesség!barbárJW
A link helyesen: http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5574/nagy_utazas_i 😂 😀