NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Itt már sokan említik a lefele játszást, de az ellenkező irányt, hogy a div1-2-es játékosok felfele játszanának (a maréknyi szombathelyin kívül) senki sem említi. Vannak-e tehát olyan játékosok még akik a saját csapatuk mellett magasabb osztályban is játszanak? Nekem ami Arénán szembetűnt, hogy a szegedi falemberek eléggé törve, vagy sehogy sem beszéltek magyarul. Gondolom Ők szerbek lehettek, de mivel nem EFAF tagok ezért mindkét bajnokságban játszhatnak. Ezt majd a Döme úgyis megerősíti. 😊 Gondolom akkor a Bats is látogatni fogja a Klek/Novi Sad (elvileg azok vannak a legközelebb nekik, és nem tudom honnan jöhettek az új emberek) edzésit, meccseit...
Erre mindenképp be kellene valamilyen szabályozást vezetni, hogy esetleg még egy osztállyal lejjebb mondjuk 3-5, de kettővel ez alatt meg maximum 2 HFL-es spíler lehetne, mert ha div 2-be menne 5 vagy több, azok már meccset képesek eldönteni irreálisan. Ausztriában CSAK a második csapatban léphet pályára az a játékos, aki nem kapott bizonyíthatóan (statisztikából) játéklehetőséget az AFL meccsen! A pályán/rosteren lévő profi (A-osztályú) játékosok száma is korlátozott, és a sisakon ezt jelölni is kell!
A plusz motivációt/technikát inkább edzéseken kellene a játékosoknak megszerezni, hogy majd a meccseiken tudjanak belőle valamilyen pluszt meríteni mondjuk harmadik és x.-nél... és nem "sorcserét" csinálni, hogy azt majd a másik csapat emberei megcsinálják... (de innen már csak a VT-t idézném)



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
VT 123
Nekem az a véleményem, és rögtön le is szögezném, hogy ebben a témában senkinek a pártján nem állok, hogy a Dunaújváros-Győr-Szombathely közös munkának vannak pro és kontra érvei is.
Mellette szól minden, amit Vili a sportmedián olvasható interjúban adott, és ezek a dolgok nem csak a Sharksnak kedvezőek, hanem a magyar futball európai megítélésén is nagyon sokat lendíthetnek.
Amivel nem értek egyet (és ezzel ugye nem vagyok egyedül), az a HFL-es játékosok div I-ben és div II-ben játszatása, mert így sok játékos nem a saját szintjét képviselő ellenféllel találkozik a pályán, és ez eléggé hervasztó lehet, ne adj' isten komoly sérülésekhez is vezethet..
Viszont azt gondolom, hogy ez végső soron nem a három fenti csapat hibája, ugyanis nekik a jelenlegi szabályok ezt MEGENGEDIK, ők csak kihasználják ezt a lehetőséget. (nem is igazán értem, hogy ha a bajnokságban három szinten játszatja a csapatokat a szövetség, hogyan lehet, hogy nincs korlátozás az osztályok közötti le- és feljátszásra..)
Vagyis a lényeg, hogy tök mindegy, ki mennyit tiltakozik ez ellen bármilyen formában, ez van. Az egyetlen amit mindenki tehet, hogy megpróbál belőle plusz motivációt meríteni edzésekre, és meccsnapokra.
Szerintem.
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Hát Zalaegerszegen elég sokan meglepődtek. És nem arról van szó, hogy ki nyer, és ki nem. Hanem hogy nem érzem szépnek, hogy a győri játékosok nyerték meg a meccset, és szombathelyiek verték a mellüket hogy megverték végre a Predatorst.Zorddd
én értem amit mondasz.de egy fecske nem csinál nyarat.nem a győri játékosok nyerték meg a meccseket, hanem az egész csapat együtt.TSD81
Sajnos ez a siránkozás tipikus Magyar házzáállás!
Az miért nem szúrja senkinek a szemét , hogy a raptors összeállt a szegeddel , vagy a Pécs a Kaposvárral?
Itt csupán csak arról van szó hogy mindenki irigykedik hogy a Szombathely illetve a Dunaújváros tudott erősíteni Győri játékosokkal,ameddig a legtöbb csapat csak abból gazdálkodik amiből tud!zsolti_23
Azért nem szúrja senkinek a szemét, mert a Pécs és a Kaposvár pl. nem tudna egyedül kiállni, illetve amúgy sincs igazi különbség a játéktudás között. És szerintem akkor se nagyon hőzöngtek, mikor Dunaújvárosba mentek Győriek. Viszont a Crushers és a Győri játékosok között zongorázni lehet a különbséget (nem megbántva senkit), és az már tényleg böki az ember szemét. Mert ez, számomra legalábbis, úgy hatott, mintha én ráraknék 5-6 Wolves játékosra Goldenfox mezt, és csodák csodájára megverném a Tatát például (továbbra is nem megbántva senkit).


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Boti63 40
szerintem nem ugyan az a 2, mert a szeged-békéscsaba vagy a pécs-kaposvár külön nem tudna indulni, de a Dunaújváros és a Szhely is tudna a Győriek nélkül! Engem most már annyira nem zavar , mert így is meg kell verni ők, ez ilyen egyszerű 😛
több mint 13 éve
zsolti_23 66
komolyan még mindig az afa cupáról van szó???2011 van.jézusom.a kupa előtt mindenki, mondom MINDENKI tudta h kik megyünk Győrből és mennyien.mindenki , mondom MINDENKI beleegyezett.ez a téma már kurvára TKB ( túlkombinálás ).
az pedig miért zavar akárkit is, h páran játszunk más csapatoknál is???nem a kifogásokat kell keresni, hanem játszani.
erősen kétlem, hogy valaha (2004 óta) akár egy cápa tagot is hallottatok volna picsogni.elfogadtuk h kikaptunk.magunkban kerestük a hibát, nem másokra fogtuk.
lépjetek már túl ezeken pajtásaim és focizzunk.TSD81
Hát Zalaegerszegen elég sokan meglepődtek. És nem arról van szó, hogy ki nyer, és ki nem. Hanem hogy nem érzem szépnek, hogy a győri játékosok nyerték meg a meccset, és szombathelyiek verték a mellüket hogy megverték végre a Predatorst.Zorddd
én értem amit mondasz.de egy fecske nem csinál nyarat.nem a győri játékosok nyerték meg a meccseket, hanem az egész csapat együtt.TSD81
Sajnos ez a siránkozás tipikus Magyar házzáállás!
Az miért nem szúrja senkinek a szemét , hogy a raptors összeállt a szegeddel , vagy a Pécs a Kaposvárral?
Itt csupán csak arról van szó hogy mindenki irigykedik hogy a Szombathely illetve a Dunaújváros tudott erősíteni Győri játékosokkal,ameddig a legtöbb csapat csak abból gazdálkodik amiből tud!
több mint 13 éve
Boti63 40
benem az maradt meg arról a meccsről, amikor vége lett pacsi minden után elordította magát egy sima szhelyi játékos (arra gondolok h nem kék sisakos) : Kikapott a köcsög ZTE ! nemtudom hogy mi bármit is beszólogattunk vna nekik az előző gyözelmeink után , ő/ők pedig egyszer nyernek , nem a saját erejükből és egyből ilyennek kell kezdeni...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
pm

Crushers #12
több mint 13 éve
TSD81 33
komolyan még mindig az afa cupáról van szó???2011 van.jézusom.a kupa előtt mindenki, mondom MINDENKI tudta h kik megyünk Győrből és mennyien.mindenki , mondom MINDENKI beleegyezett.ez a téma már kurvára TKB ( túlkombinálás ).
az pedig miért zavar akárkit is, h páran játszunk más csapatoknál is???nem a kifogásokat kell keresni, hanem játszani.
erősen kétlem, hogy valaha (2004 óta) akár egy cápa tagot is hallottatok volna picsogni.elfogadtuk h kikaptunk.magunkban kerestük a hibát, nem másokra fogtuk.
lépjetek már túl ezeken pajtásaim és focizzunk.TSD81
Hát Zalaegerszegen elég sokan meglepődtek. És nem arról van szó, hogy ki nyer, és ki nem. Hanem hogy nem érzem szépnek, hogy a győri játékosok nyerték meg a meccset, és szombathelyiek verték a mellüket hogy megverték végre a Predatorst.Zorddd
én értem amit mondasz.de egy fecske nem csinál nyarat.nem a győri játékosok nyerték meg a meccseket, hanem az egész csapat együtt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Budapest Bears AFC folyamatosan tagfelvételt hirdet, bővebb infó:

http://hu-hu.facebook.com/pages/Budapest-Bears-American-Football-Team/168683396503762

és itt: http://bpbearsfootball.blog.hu/
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
komolyan még mindig az afa cupáról van szó???2011 van.jézusom.a kupa előtt mindenki, mondom MINDENKI tudta h kik megyünk Győrből és mennyien.mindenki , mondom MINDENKI beleegyezett.ez a téma már kurvára TKB ( túlkombinálás ).
az pedig miért zavar akárkit is, h páran játszunk más csapatoknál is???nem a kifogásokat kell keresni, hanem játszani.
erősen kétlem, hogy valaha (2004 óta) akár egy cápa tagot is hallottatok volna picsogni.elfogadtuk h kikaptunk.magunkban kerestük a hibát, nem másokra fogtuk.
lépjetek már túl ezeken pajtásaim és focizzunk.TSD81
Hát Zalaegerszegen elég sokan meglepődtek. És nem arról van szó, hogy ki nyer, és ki nem. Hanem hogy nem érzem szépnek, hogy a győri játékosok nyerték meg a meccset, és szombathelyiek verték a mellüket hogy megverték végre a Predatorst.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
TSD81 33
komolyan még mindig az afa cupáról van szó???2011 van.jézusom.a kupa előtt mindenki, mondom MINDENKI tudta h kik megyünk Győrből és mennyien.mindenki , mondom MINDENKI beleegyezett.ez a téma már kurvára TKB ( túlkombinálás ).
az pedig miért zavar akárkit is, h páran játszunk más csapatoknál is???nem a kifogásokat kell keresni, hanem játszani.
erősen kétlem, hogy valaha (2004 óta) akár egy cápa tagot is hallottatok volna picsogni.elfogadtuk h kikaptunk.magunkban kerestük a hibát, nem másokra fogtuk.
lépjetek már túl ezeken pajtásaim és focizzunk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönet ISMÉT a cikkirónak a ferditésért....
Ricsi56
Nincs mit, bár ferdítést nem érzek azóta sem a címben.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
... Tehát, a kupában 9 db győri játékos jött összesen (mindig ugyanazok), több KÉK színü sisakot láthattatok, hiszen amikor az EFAF mérkőzéseken játszottunk előre le kellett festeni a sisakokat (egységes megjelenés érdekében) (gorillazosok nem festették át- nem volt baj belölle mérközésen).
így látahattál egyszerre akár 11 db kék sisakot a pályán (NEM LÁTHATTÁL!!!) hiszen akkor 5en voltunk kék sisakkal ... Ricsi56
Ezt a részét talán nekem címezted (vagy ha nem, akkor is magamra vettem), így válaszolok rá...
Én ezt írtam:
AFA kupa alatt 5-6 győri sisak legalább volt minden csapatrészben (néha előfordult, hogy több is). Ebből nem tudom hányan voltak olyanok, akik eredetileg szombathelyiek, csak játszottak felfelé is, és esetleg ezért volt győri sisakjuk. Gyanítom ők nem lehettek túl sokan.

Mivel pontos számokat nem tudtam, ezért így fogalmaztam. De mint láthatod írtam, hogy voltaltok páran szombathelyiként is Sharksos sisakban. Nem azt írtam, hogy aki Sharksos sisakban volt, az csak és kizárólag győri...
Azt se mondtam, hogy volt olyan, hogy csak győri sisakok voltak fenn. Ha jól emlékszem 8 volt a legtöbb amit számoltam, akkor, amikor Pesten az Eagles ellen játszottatok. Az átlag 5-6 db győri sisakot (még egyszer leírom: nem feltétlen győri játékost jelent!) viszont még mindig tartom. A nyolc pedig ehhez képest több.
Az utolsó mondatom viszont akkor nem igaz. Őszintén megmodva azt hittem csak 2-3-an voltatok szombathelyiként győri sisakban.

De ez a téma már tényleg lerágott csont, csak úgy érzem nem azt olvastad ki abból a hozzászólásomból, amit mondani akartam, így korrigáltam.Natloz
ment PM

Crushers #12
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
... Tehát, a kupában 9 db győri játékos jött összesen (mindig ugyanazok), több KÉK színü sisakot láthattatok, hiszen amikor az EFAF mérkőzéseken játszottunk előre le kellett festeni a sisakokat (egységes megjelenés érdekében) (gorillazosok nem festették át- nem volt baj belölle mérközésen).
így látahattál egyszerre akár 11 db kék sisakot a pályán (NEM LÁTHATTÁL!!!) hiszen akkor 5en voltunk kék sisakkal ... Ricsi56
Ezt a részét talán nekem címezted (vagy ha nem, akkor is magamra vettem), így válaszolok rá...
Én ezt írtam:
AFA kupa alatt 5-6 győri sisak legalább volt minden csapatrészben (néha előfordult, hogy több is). Ebből nem tudom hányan voltak olyanok, akik eredetileg szombathelyiek, csak játszottak felfelé is, és esetleg ezért volt győri sisakjuk. Gyanítom ők nem lehettek túl sokan.

Mivel pontos számokat nem tudtam, ezért így fogalmaztam. De mint láthatod írtam, hogy voltaltok páran szombathelyiként is Sharksos sisakban. Nem azt írtam, hogy aki Sharksos sisakban volt, az csak és kizárólag győri...
Azt se mondtam, hogy volt olyan, hogy csak győri sisakok voltak fenn. Ha jól emlékszem 8 volt a legtöbb amit számoltam, akkor, amikor Pesten az Eagles ellen játszottatok. Az átlag 5-6 db győri sisakot (még egyszer leírom: nem feltétlen győri játékost jelent!) viszont még mindig tartom. A nyolc pedig ehhez képest több.
Az utolsó mondatom viszont akkor nem igaz. Őszintén megmodva azt hittem csak 2-3-an voltatok szombathelyiként győri sisakban.

De ez a téma már tényleg lerágott csont, csak úgy érzem nem azt olvastad ki abból a hozzászólásomból, amit mondani akartam, így korrigáltam.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Hehe, milyen jó, amikor az embernek van választása 😊Bruce
nekem nem volt választásom.mikor kezdtem játszani csak a WJ volt 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Részemről a témát lezártam, nem szeretnék erre több hasábot pazarolni.
KoriTE- ha gondolod akkor probáld megértetni a néppel, eddig jóval több a kevesebb siker... de hajrá...Ricsi56
Sokáig már lehet én sem próbálkozom, de úgy vagyok vele mint a VB-vel. Nyilván lehet más a megközelítés minden esetben, meg lehet máshogy gondolkodni, de ha legalább nagyjából nem tudom megvilágítani mi miért történik, akkor velem van a baj.

Nyilván jóval egyszerűbb nem beszélgetni dolgokról, hanem szép csöndben lapítani, de az nekem nem pálya. Mégpedig azért, mert azt jelentené, hogy vállalhatatlan számomra is ami történik (értsd: én is tudom, hogy gázos).


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
köszönöm a választ,feltételezem a második fele nem nekem szólt 😊maximilien
nem

Crushers #12
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
köszönöm a választ,feltételezem a második fele nem nekem szólt 😊

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Crushersnél mi volt az arány a szombathelyi és győri játékosok között?maximilien
Nos, a saját nevemben (= a Crushers) kijelentem h msot irok erről a témárol utoljára mert már lerágott csont.

Tehát, a kupában 9 db győri játékos jött összesen (mindig ugyanazok), több KÉK színü sisakot láthattatok, hiszen amikor az EFAF mérkőzéseken játszottunk előre le kellett festeni a sisakokat (egységes megjelenés érdekében) (gorillazosok nem festették át- nem volt baj belölle mérközésen).
így látahattál egyszerre akár 11 db kék sisakot a pályán (NEM LÁTHATTÁL!!!) hiszen akkor 5en voltunk kék sisakkal szhelyi játékos létünkre, + azota kb 8-9en járnak már győrbe IS edzésre heti 2X- saját költségükön). A kupa idejére is volt már a csapaton belüli megállapodás/korlátozás, hogy a nagyérdemü futball társadalom ne hözöngjön, de még ennek ellenére is ment a fika + a senki gyözelme cikkek stb. Nemhiába... fasza egy nemzet vunk. Köszönet ISMÉT a cikkirónak a ferditésért....

Részemről a témát lezártam, nem szeretnék erre több hasábot pazarolni.
KotiTE- ha gondolod akkor probáld megértetni a néppel, eddig jóval több a kevesebb siker... de hajrá...

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Kori, mint VB tag!
A Győrnek is kell játékoslistát leadnia, akik nem játszhatnak lefelé?mikie
Nem, a kölcsönadás feltételei évek óta változatlanok, magyarán nincs korlátozva semmilyen formában. Egyesületen belül viszont van korlátozás (mint ahogyan volt korábban is), csak máshogy, mint eddig.KoriTE
Már csak egyetlen kérdésem van: ha kölcsön vannak adva a játékosok, akkor a "kölcsönvevő" csapathoz tartoznak, az anyaegyesület nem rendelkezik velük, igaz?
Ha kölcsönadja a játékosai nagy részét, akkor hogyan fog a Győr nemzetközi kupában indulni? A CEFL felé pl. a szövetségnek igazolnia kell(ett anno), hogy a leadott rosteren szereplő játékosok az adott csapat játékosai. Hogy fogjátok ezt megtenni ebben az esetben?mikie
Amikro mi/én a győrrel játszottam pl. a Klek ellen akkor jött egy EFAF-os ember, neki mutattuk meg személy szerinti utlevelet+ sportorvosit, és egy előre kinyomtatott lista alapján beazonosított, ráirta a mezszámot, felszerelésellenörzés és mehettem is a dolgomra (pályára)

Crushers #12
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Már csak egyetlen kérdésem van: ha kölcsön vannak adva a játékosok, akkor a "kölcsönvevő" csapathoz tartoznak, az anyaegyesület nem rendelkezik velük, igaz?
Ha kölcsönadja a játékosai nagy részét, akkor hogyan fog a Győr nemzetközi kupában indulni? A CEFL felé pl. a szövetségnek igazolnia kell(ett anno), hogy a leadott rosteren szereplő játékosok az adott csapat játékosai. Hogy fogjátok ezt megtenni ebben az esetben?mikie
Már csak egy út maradt: ott indulni ahol nem kell ilyen igazolás.


több mint 13 éve
Kopasz98 93
Az a baj, hogy a sportban (nem profi sport), ha egy csapathoz tartozol, akkor az többet jelent, mint velük megyek fel, és nyerni akarok. Az azt jelenti, hogy az adott zászló alatt, azt képviselve (mert jelent nekem valamit) győzök. Ezért (lenne) szép az amatőr sport. Mondjon valaki még egy olyan sportot, ahol van korlátlan kölcsönadás, és lefelé játék a különböző szintek között.
Ha xy játékos lemegy 1 osztályból 2 osztályba, akkor jogtalanul éri ott el az eredményt, mert a szövetségek nem véletlenül választják el őket egy szint kialakításával. Lásd a div3 kialakításának okait a szövetség szemszögéből.
Ez csak a véleményem (nem nyávogás), a pályán a jelen szabályok szerint ellenünk teljesen legális csapatok ellen fogunk kiállni, és nyerni 😉kisember
értelmes megközelítés, jó a szó..
több mint 13 éve
mikie 39
Kori, mint VB tag!
A Győrnek is kell játékoslistát leadnia, akik nem játszhatnak lefelé?mikie
Nem, a kölcsönadás feltételei évek óta változatlanok, magyarán nincs korlátozva semmilyen formában. Egyesületen belül viszont van korlátozás (mint ahogyan volt korábban is), csak máshogy, mint eddig.KoriTE
Már csak egyetlen kérdésem van: ha kölcsön vannak adva a játékosok, akkor a "kölcsönvevő" csapathoz tartoznak, az anyaegyesület nem rendelkezik velük, igaz?
Ha kölcsönadja a játékosai nagy részét, akkor hogyan fog a Győr nemzetközi kupában indulni? A CEFL felé pl. a szövetségnek igazolnia kell(ett anno), hogy a leadott rosteren szereplő játékosok az adott csapat játékosai. Hogy fogjátok ezt megtenni ebben az esetben?
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
én ha most kezdenék hülye lennék nem a legjobb csapathoz menni. inkább tanulok a legjobbaktól és padozok egy ideig mint h kezdjek kb 0 tudássalJoci
Ha tudnád hányan nem így vannak ezzel 😛


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kori, mint VB tag!
A Győrnek is kell játékoslistát leadnia, akik nem játszhatnak lefelé?mikie
Nem, a kölcsönadás feltételei évek óta változatlanok, magyarán nincs korlátozva semmilyen formában. Egyesületen belül viszont van korlátozás (mint ahogyan volt korábban is), csak máshogy, mint eddig.