Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kalo 137
csak még annyit, hogy ne név nélkül legyen:
Kalovits Gábor
Budapest Cowboys
Wr#85
több mint 13 éve
Kalo 137
Az egyszerre több bajnokságban szereplési lehetőségről egy kis kitekintés: kosárlabdában létezik olyan lehetőség (T-licensznek hívják) aminek segítségével az anyaegyesület "lefelé" kölcsönadhat fiatal játékost (meg van szabva mennyit, és milyen korhatárig) annak érdekében, hogy több játéklehetőséget kapjon a tehetség, aki esetleg nem játszik eleget a nagycsapatban.
Szerintem ez egy szimpatikus megoldás -de természetesen ott is sokan kifogásolják ezt. Olyan szabályozás sosem lesz, ami mindenkinek tetszeni fog.

A mi sportunkban nem vagyok nagy híve a kölcsönadásnak, de ha egy csapat ebben lát a saját maga számára lehetőséget (és a szabályok megengedik) akkor senkinek semmi köze hozzá. Annyiszor elhangzott már: azt a csapatot kell megverni, aki Veled szemben áll. Ne a sisakja színét nézd, hanem hogy milyen mezben van.
Érdemes elolvasni a békéscsaba új szerzeményének nyilatkozatát, és egy kicsit mindenkinek magába szállnia. Amennyi alázat és odaadás abból a cikkből sugárzik, annak egy töredékével sok csapat (és egyéni játékos) sikeres lenne.

Tudom, hogy költői a kérdés kis hazánkat illetően, de miért van az, hogy mindíg a kifogások hangosabbak? Mi magunk sem vagyunk persze ebben jobbak a Cowboysnál, ne értsetek félre, de igyekszem ezen változtatni. Nálunk is örök sérelem marad pár "apróság", de azon vagyunk, hogy ezt mindenki elfelejtse, és a jövőért dolgozzon, ne a múltbeli sérelmekben éljen. Mi azon dolgozunk, hogy megoldjuk a gondjainkat házon belül, ha nem sikerül majd mi is körülnézünk másfelé (lásd Karim felkérése). A mi HFL-re edző játékosaink lehetőség szerint nem fognak a Div2-ben szerepelni, de nem azért, mert annyira sokkal jobbak, hanem mert szeretnénk utánpótlást nevelni, és lehetőséget adni azoknak, akik áldozatokat hozva edzenek velünk -sok esetben évek óta.
Van egy veretlenül bajnok junior gárdánk, akik előtt le a kalappal, és akikre építhetjük a jövő csapatát -és tesszük is, mert sokan (például én is) kiöregszünk ebből hamarosan.

El kellene felejteni a sérelmeket, és együtt dolgozni azon, hogy az egész magyar foci legyen erősebb. Örülni kellene az olyan dolgoknak, mint a mostani Aréna, mert felmutatott egy csomó örömteli dolgot. Persze voltak hibái is, minden szervezésnek lesznek -de a legnagyobb baja az volt, hogy érdektelenségbe fulladt! Alig voltak nézők, és ha ez így megy a szezonban is, akkor nem lesz miért, ki ellen károgni 2-3 éven belül, mert nézők nélkül minden csapat tönkremegy szép lassan..

Vannak mindenki előtt nyitott lehetőségek (csapat-együttműködés, több/jobb edzés, igazolás, jó edző keresése, alázatosabb munka, szponzorok behozatala, stb).
Egyszer tegyen már le valaki egy kidolgozott javaslatot a VB/Szövetség asztalára valamivel kapcsolatban ahelyett, hogy a kötekedés megy..

Persze lehet, hogy csak el kell már végre kezdődnie a szezonnak, hogy a játéké legyen a főszerep, ne a szavaké..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5 ... y_utazas_i
Kis érdekesség!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A csapatok együttműködése alapvetően nem rossz ötlet, sőt!
De az, hogy a korábban lesajnált Div-1 mégis csak nyerő a HFL-eseknek az azért meglepő? :/
Zebrafannal egyet tudok érteni, de VT is érdekes dolgokat vet fel.
Ha szabályozva volna egyszerre hány "vendégjátékos" lehet fenn a pályán, talán ki lehetne sok zárni sok olyan dolgot, ami néhányunkban ellenérzést vált ki kvázi korlátlan ide-oda játszásokban. Szerintem főleg lefelé kellene korlátozni, felfelé nem, de nem megengedve azt a kiskaput, hogy akkor a HFL-es csapat nagy részét lentebb nevezem oszt jónapot!
Magyarán nem kiskaput, hanem normális szabályokat kellene gyártani!IdZ
Vannak a mostani szabályok, biztos vannak akiknek nem tetszik. Ha a nemtetszés elér egy kritikus tömeget akkor általában szokott valami eredményre vezetni, de nem hiszem egy blogg ebben egy fikarcnyit is segíthetne önmagában, ha ennek hatására csapatok írnak a vb-nek és elegen vannak akkor a vb biztos reagálna rá. Ha nincs hivatalos panasz lehet a csapatok többsége egyetért ezzel, vagy nem zavarja őket. Engem jelenleg nem zavar, ha azokat akiket érint kölcsönadó kölcsönadott játékosokat nem zavarja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy dolog izgatja a fantáziámat!
Mi van akkor, ha mondjuk a Szombathely feljut a DIV1-be?
Ők sem fogják vállalni mint anno a Újváros, vagy azt mondják,
hogy mi akkor a saját lábunkra állunk és megpróbáljuk úgy?!
Igaz, hogy itt az Vili kérdés nem áll fent, de gondolom nem akarnak
győri játékosok egymás ellen játszani.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A Debrecen és a Nyíregyháza között soha nem volt kölcsönadás, csak igazolás.racsy
? Én játszottam olyan Debrecen ellen, amiben emlékeim szerint kb. 5 Tigers játékos volt, 2009-ben.


több mint 13 éve
racsy 45
Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem tudom hogy kik, hogyan alkották meg ezeket a szabályokat.VT
KoriTE = VB tag!

A VB hatáskörében vannak ezek a dolgok! Tőle kell kérdezni erről!Bruce
És öntouchdown!!!! (izé öngól, vagy mi) 😀

A kölcsönadási/átigazolási szabályok ÉVEK ÓTA változatlanok kedves barátaim (emlékszik még valaki a Debrecen-Tigers féle kölcsönadásra?). A szabályokhoz semmi közünk nem volt, nézd meg kikből állt akkoriban a VB, vagy az elnökség, vagy mit tudom én, amikor készült a szabályozás, nem fogsz benne találni Sharks-Gorillaz "tagot". Szóval amit írsz, az baromság. :rolleyes:

Bruce, van az a típus aki nem akar kérdezni, mert beszólogatni szeret, nem értelmesen beszélgetni dolgokról. Azt készséggel vállalom, hogy nem erőltetem a szabályok változtatását, de hogy azért lennének ilyenek, mert a csúnya összeesküvők direkt ilyeneket alkottak "maguknak", mondjuk úgy nem állja meg a helyét. Igazából még abban sem vagyok biztos, hogy a törvény engedi az átigazolás/kölcsönadás "korlátozását", hogy mi a törvényi szabályozás, bevallom nem néztem utána. De a mostani szabályokat úgy alkották, hogy összhangban legyenek a magyar sportban elvárt gyakorlattal.

Itt egyetlen igazi újdonság van, hogy van 3 csapat, amelyik nagy mértékben hajlandó együttműködni egymással. Ez sok macerával és bizonyos esetekben lemondással jár, de talán jobb lesz tőle az általunk játszott foci, és nekünk ez a lényeg.KoriTE
A Debrecen és a Nyíregyháza között soha nem volt kölcsönadás, csak igazolás.
több mint 13 éve
kisember 63
Magyarán nem kiskaput, hanem normális szabályokat kellene gyártani!IdZ
Olvass feljebb, annál reklamáljatok, aki csinálta azt a "kiskaput". Ami egyébként más sportágakban is minden bizonnyal meg van.KoriTE
Az általam ismert sportágakban nincs ilyen kiskapu, sőt az egyes divíziók (szintek) ha időben nem is esnek egybe, de a kölcsönadási, és átigazolási időszakokat egy adott tárgyévben megrendezett bajnokságokhoz igazítják. Így nem lehet valaki egyszerre az első, és a másodosztály bajnoka. Az átigazolási, és kölcsönadási szabályokra nem kell hatással lenni, ha időben eltoljuk a két szintet (divíziót), akkor igenis kijátsszuk a szabályt. De félreérted, ha azt gondolod, hogy ez valamiféle kampány, nyávogás, vagy változtatási kísérlet, mert a szabályok adottak, és ezt nem sérti amiről szó van. Amiről beszélgetünk, az egy elvi, morális kérdés, se több, se kevesebb.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én nem szóltam be, én megadtam a választ, hogy a fórumon te vagy az illetékes ezekben az ügyekben, ha most ezt te beszólásnak veszed, akkor az nem az én bűnöm! 😉

Engem nem zavar, hogy Győriek szerepelnek a Gorillazban és a Crushersben!
Nem szólok be érte! Az én véleményem ott van 2687-es hozzászólásban! A saját csapatom érdekel és nem a többi csapat dolga!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Magyarán nem kiskaput, hanem normális szabályokat kellene gyártani!IdZ
Olvass feljebb, annál reklamáljatok, aki csinálta azt a "kiskaput". Ami egyébként más sportágakban is minden bizonnyal meg van.KoriTE
Más sportágba is meg van, de az a játékos abban a évben csak abban a csapatba szerepelhet. A kölcsönvevő csapat csak 3 játékost szerepeltethet egyszerre .
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Magyarán nem kiskaput, hanem normális szabályokat kellene gyártani!IdZ
Olvass feljebb, annál reklamáljatok, aki csinálta azt a "kiskaput". Ami egyébként más sportágakban is minden bizonnyal meg van.


több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
A csapatok együttműködése alapvetően nem rossz ötlet, sőt!
De az, hogy a korábban lesajnált Div-1 mégis csak nyerő a HFL-eseknek az azért meglepő? :/
Zebrafannal egyet tudok érteni, de VT is érdekes dolgokat vet fel.
Ha szabályozva volna egyszerre hány "vendégjátékos" lehet fenn a pályán, talán ki lehetne sok zárni sok olyan dolgot, ami néhányunkban ellenérzést vált ki kvázi korlátlan ide-oda játszásokban. Szerintem főleg lefelé kellene korlátozni, felfelé nem, de nem megengedve azt a kiskaput, hogy akkor a HFL-es csapat nagy részét lentebb nevezem oszt jónapot!
Magyarán nem kiskaput, hanem normális szabályokat kellene gyártani!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.Zebrafan
Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem tudom hogy kik, hogyan alkották meg ezeket a szabályokat.VT
KoriTE = VB tag!

A VB hatáskörében vannak ezek a dolgok! Tőle kell kérdezni erről!Bruce
És öntouchdown!!!! (izé öngól, vagy mi) 😀

A kölcsönadási/átigazolási szabályok ÉVEK ÓTA változatlanok kedves barátaim (emlékszik még valaki a Debrecen-Tigers féle kölcsönadásra?). A szabályokhoz semmi közünk nem volt, nézd meg kikből állt akkoriban a VB, vagy az elnökség, vagy mit tudom én, amikor készült a szabályozás, nem fogsz benne találni Sharks-Gorillaz "tagot". Szóval amit írsz, az baromság. :rolleyes:

Bruce, van az a típus aki nem akar kérdezni, mert beszólogatni szeret, nem értelmesen beszélgetni dolgokról. Azt készséggel vállalom, hogy nem erőltetem a szabályok változtatását, de hogy azért lennének ilyenek, mert a csúnya összeesküvők direkt ilyeneket alkottak "maguknak", mondjuk úgy nem állja meg a helyét. Igazából még abban sem vagyok biztos, hogy a törvény engedi az átigazolás/kölcsönadás "korlátozását", hogy mi a törvényi szabályozás, bevallom nem néztem utána. De a mostani szabályokat úgy alkották, hogy összhangban legyenek a magyar sportban elvárt gyakorlattal.

Itt egyetlen igazi újdonság van, hogy van 3 csapat, amelyik nagy mértékben hajlandó együttműködni egymással. Ez sok macerával és bizonyos esetekben lemondással jár, de talán jobb lesz tőle az általunk játszott foci, és nekünk ez a lényeg.


több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.Zebrafan
Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem tudom hogy kik, hogyan alkották meg ezeket a szabályokat.VT
KoriTE = VB tag!

A VB hatáskörében vannak ezek a dolgok! Tőle kell kérdezni erről!Bruce
No comment!!! :rolleyes:
Élni és visszaélni nem ugyanaz emberek. 😛
Szabályokat alkotok, majd ki tudom használni, nem akkora nagy szám! 😂
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.Zebrafan
Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem tudom hogy kik, hogyan alkották meg ezeket a szabályokat.VT
KoriTE = VB tag!

A VB hatáskörében vannak ezek a dolgok! Tőle kell kérdezni erről!
több mint 13 éve
kove 12
Nekem az a véleményem, és rögtön le is szögezném, hogy ebben a témában senkinek a pártján nem állok, hogy a Dunaújváros-Győr-Szombathely közös munkának vannak pro és kontra érvei is.
Mellette szól minden, amit Vili a sportmedián olvasható interjúban adott, és ezek a dolgok nem csak a Sharksnak kedvezőek, hanem a magyar futball európai megítélésén is nagyon sokat lendíthetnek.
Amivel nem értek egyet (és ezzel ugye nem vagyok egyedül), az a HFL-es játékosok div I-ben és div II-ben játszatása, mert így sok játékos nem a saját szintjét képviselő ellenféllel találkozik a pályán, és ez eléggé hervasztó lehet, ne adj' isten komoly sérülésekhez is vezethet..
Viszont azt gondolom, hogy ez végső soron nem a három fenti csapat hibája, ugyanis nekik a jelenlegi szabályok ezt MEGENGEDIK, ők csak kihasználják ezt a lehetőséget. (nem is igazán értem, hogy ha a bajnokságban három szinten játszatja a csapatokat a szövetség, hogyan lehet, hogy nincs korlátozás az osztályok közötti le- és feljátszásra..)
Vagyis a lényeg, hogy tök mindegy, ki mennyit tiltakozik ez ellen bármilyen formában, ez van. Az egyetlen amit mindenki tehet, hogy megpróbál belőle plusz motivációt meríteni edzésekre, és meccsnapokra.
Szerintem.VT
Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.Zebrafan
nem csak 8 játékost nevez és ha megnéznél egy Sharks meccset akár tavalyról is, láthatod, hogy az "idegen légiósok" mennyit játszanak. 😊
több mint 13 éve
VT 123
Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.Zebrafan
Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem tudom hogy kik, hogyan alkották meg ezeket a szabályokat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem az a véleményem, és rögtön le is szögezném, hogy ebben a témában senkinek a pártján nem állok, hogy a Dunaújváros-Győr-Szombathely közös munkának vannak pro és kontra érvei is.
Mellette szól minden, amit Vili a sportmedián olvasható interjúban adott, és ezek a dolgok nem csak a Sharksnak kedvezőek, hanem a magyar futball európai megítélésén is nagyon sokat lendíthetnek.
Amivel nem értek egyet (és ezzel ugye nem vagyok egyedül), az a HFL-es játékosok div I-ben és div II-ben játszatása, mert így sok játékos nem a saját szintjét képviselő ellenféllel találkozik a pályán, és ez eléggé hervasztó lehet, ne adj' isten komoly sérülésekhez is vezethet..
Viszont azt gondolom, hogy ez végső soron nem a három fenti csapat hibája, ugyanis nekik a jelenlegi szabályok ezt MEGENGEDIK, ők csak kihasználják ezt a lehetőséget. (nem is igazán értem, hogy ha a bajnokságban három szinten játszatja a csapatokat a szövetség, hogyan lehet, hogy nincs korlátozás az osztályok közötti le- és feljátszásra..)
Vagyis a lényeg, hogy tök mindegy, ki mennyit tiltakozik ez ellen bármilyen formában, ez van. Az egyetlen amit mindenki tehet, hogy megpróbál belőle plusz motivációt meríteni edzésekre, és meccsnapokra.
Szerintem.VT
Akár egyet is érthetnék azzal, hogy ők csak kihasználják a szabályok adta lehetőségeket. A gond csak az, hogy ezek a szabályok nem az égből potyogtak, azért írták ilyenre őket, hogy ezeket a „kiskapukat” kihasználva a Sharks játékosai egész évben játszhassanak. Azért kell a HFL és az őszi szezon, hogy ne legyen átfedés a bajnokságok között, és így azon a 8 talán sosem játszó játékoson kívül akit a Vili benevez a HFL csapatba, mindenki oda mehet ahová akar. Azért jó lenne, ha olyanok, akik ezeket a szabályokat írogatják, vagy javaslatokat tesznek a módosításokra azok nem bujkálnának mögé, mondván, hogy én csak kihasználom a lehetőségeket.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó

...
Erre mindenképp be kellene valamilyen szabályozást vezetni, hogy esetleg még egy osztállyal lejjebb mondjuk 3-5, de kettővel ez alatt meg maximum 2 HFL-es spíler lehetne, mert ha div 2-be menne 5 vagy több, azok már meccset képesek eldönteni irreálisan. Ausztriában CSAK a második csapatban léphet pályára az a játékos, aki nem kapott bizonyíthatóan (statisztikából) játéklehetőséget az AFL meccsen! A pályán/rosteren lévő profi (A-osztályú) játékosok száma is korlátozott, és a sisakon ezt jelölni is kell!
A plusz motivációt/technikát inkább edzéseken kellene a játékosoknak megszerezni, hogy majd a meccseiken tudjanak belőle valamilyen pluszt meríteni mondjuk harmadik és x.-nél... és nem "sorcserét" csinálni, hogy azt majd a másik csapat emberei megcsinálják... (de innen már csak a VT-t idézném)kutya76
De szerintem itt többen ugyanerről próbáltak/tunk beszélni. Maximum nem így "jött át" 😛


Szerintem a Schwarz meg a Csepi földönkívüli, mondhattok bármit. 😀 kutya23c
A Ferit aláírom Köve írta
Illetve erről 😊 Hiszen ezen a szinten ő/k ha nem is eldöntik, de nagyban meghatározzák egy meccs kimenetelét

Mindettől függetlenül kedves TSD81 a "MINDENKI tudta" az egészen biztosan költői túlzás 😊

Nah mindegy :rolleyes:

Más... Bruce, sikerült valamit alternatívát találni tippjátékra? 25 nap még 😉
több mint 13 éve
kutya23c 223
Kutya,egy LB nem gondol/mond ilyet 😊gege#14
Gege ismersz a Respect az respect. A pályán úgyis bemegyek lábra 😀, anélkül még az UFO-k se futnak.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kutya,egy LB nem gondol/mond ilyet 😊
több mint 13 éve
kove 12
Szerintem a Schwarz meg a Csepi földönkívüli, mondhattok bármit. 😀 😛kutya23c
A Ferit aláírom 😊
több mint 13 éve
kutya23c 223
Szerintem a Schwarz meg a Csepi földönkívüli, mondhattok bármit. 😀 😛

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
kove 12
Én győri játékosként semmivel sem érzem magam erősebbnek, böszmébbnek vagy akár tehetségesebbnek, mint egy dunaújvárosi, vagy egy szombathelyi játékos... SŐT! Játszottam Tatán is, mégsem én vittem a hátamon a csapatot, hanem azok, aki OTT játszanak, akik együtt tudnak MINDIG edzeni, akik ismerik egymást és ismerik azt, aki mellettük áll. A kölcsönadásról meg annyit, hogy az megy kölcsön, akire szükség van. Ha én CB vagyok, de az van a másik csapatban, akkor nem is az, hogy nem megyek, hanem nem HÍVNAK, mert nincs rám szükség. Ne úgy nézzetek a győriekre, mint valami földönkívüli megatehetséges profi sztárokra. Csak azért ilyen jó a csapat, mert kiváló felkészítést kap és kiváló a taktika, amivel a pályára lép. Ezt leszámítva ugyan olyan játékosok, mint bárki más.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is sok dologban egyetértek VT-vel!
Amíg a szabályok engedik mindenki előtt ott a lehetőség, hogy igazoljon!
A DIV2-es csapatoknak az fáj, hogy SZC-ben, a DIV1-eseknek pedig, hogy a DG-ben
játszanak győri játékosok! A szabályzat engedi, tehát ez van ezt kell szeretni!
Most teljesen mind1, hogy hány játékos játszhatna le 1 vagy 2 osztállyal lejjebb mert mindenhol
van kiskapu. Akkor az alacsonyabb osztályba lesz leigazolva és majd ők adják kölcsön a HFL-be.
Mondjuk ennél a három csapatnál a közös érdekek a legfontosabbak, hiszen a HFL-be is fognak
SZC és DG játékosok is játszani és kíváncsi leszek, hogy ezzel fog e a BC vagy a BW példálozni!
Gondolom nem! 😀 😀