NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Valahogy így.
Bár lehet másképp értette Max a kérdést. Hiszen önmagában az aránnyal nem is lett volna gond.
De talán CNC-sek mesélték, hogy pl. ellenük az utolsó negyedben x pontos C. vezetésnél is győriek voltak fent. A probléma alapját szerintem ez adja.
Nem biztos, hogy ez már a motivációról szól(t).Bluemountain
Erről már leírtam a véleményem pár napja ebben a hozzászólásomban: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=202390#p202390
Ezért nem akartam újra leírni.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Vajon azok is örülnek, akik helyettük a kispadon ülnek?Bluemountain
Eddig az volt a baj, hogy nem volt cserénk. Most legalább működhet a rotáció, amire nagy szükség van komoly csapatok ellen. Főleg a második félidőben, de bármikor jól jöhet. Ha úgy vesszük van 22 kezdőjátékosod spec. nélkül, ha mindenkinek van cseréje, akkor is 44-nél tartassz amire szükség van (kb. ez lenne az optimális létszám egy csapatban mifelénk). Aztán ha hullanak az emberek bármi okból, ennél már csak kevesebben leszünk, a győriekkel fogjuk elérni nagyjából ezt a 44-et. Úgyhogy én már alig várom, hogy amikor nyáron 35 C-ban kell majd játszani, le tudjak kicsit borulni amikor elfogy a levegő 😊 ha meg bírnám még, akkor se fog izgatni, csak a végén mosolyogva menjek pacsizni.

Arról nem beszélve, hogy milyen motiváció már a pályán lévőknek, hogy bármikor le lehet kapni bárkit aki nem rakja oda magát rendesen minden playben, mert legalább olyan jó játékos álldogál a pálya szélén is. Kicsit mintha már most többen lennénk edzésen. 😛

A kinek az érdeme a győzelem kérdést jóval egyszerűbbnek gondolom: ha a csapat elfogadja a helyzetet és magáénak érzi a győzelmet (a szurkolók nyilván annak fogják) így is, akkor nincs több kérdés. Mások véleménye itt nem számít semmit, ha magunk között ezzel nincsen probléma.KoriTE
Én ezt értem, csak így megint magad ellen beszélsz.


"Most tényleg azért kéne egy egész alapszakaszon keresztül röhejes meccseket játszania a legjobbaknak, hogy Józsika a Mucsaröcsöge Warriorsból megérezze milyen amikor minden playben szétcsapják a fejét? Abból Józsika csak azt tanulja meg, hogy jobb neki megye III-ban soccerelni, mert ennek értelme nem sok van. A legjobbak játékosai meg azt, hogy a tököm járjon edzésre ilyen csapatok miatt, ezek ellen minek? "


Egy kérdésem van:
Mivel jobb az, ha a legjobbak a ti mezetekbe illetve a Crushers-nél szétcsapják Józsika fejét, Mucsaröcsöge Warriors csapatának legjobb játékosát?? :rolleyes:kisdani
Sose értettem ezt a gyenge mit tanul az erősebb elsöprő győzelmétől...
Van erre egy mondás ami így szól: A gyenge erősebb lesz ha valamit nem ér el
Azok az edzők akik meg azt tanítják hogy vereség után ne küzdj tovább hát azok...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Crushersnél mi volt az arány a szombathelyi és győri játékosok között?maximilien
AFA kupa alatt 5-6 győri sisak legalább volt minden csapatrészben (néha előfordult, hogy több is). Ebből nem tudom hányan voltak olyanok, akik eredetileg szombathelyiek, csak játszottak felfelé is, és esetleg ezért volt győri sisakjuk. Gyanítom ők nem lehettek túl sokan.Natloz
Valahogy így.
Bár lehet másképp értette Max a kérdést. Hiszen önmagában az aránnyal nem is lett volna gond.
De talán CNC-sek mesélték, hogy pl. ellenük az utolsó negyedben x pontos C. vezetésnél is győriek voltak fent. A probléma alapját szerintem ez adja.
Nem biztos, hogy ez már a motivációról szól(t).
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Crushersnél mi volt az arány a szombathelyi és győri játékosok között?maximilien
AFA kupa alatt 5-6 győri sisak legalább volt minden csapatrészben (néha előfordult, hogy több is). Ebből nem tudom hányan voltak olyanok, akik eredetileg szombathelyiek, csak játszottak felfelé is, és esetleg ezért volt győri sisakjuk. Gyanítom ők nem lehettek túl sokan.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Vajon azok is örülnek, akik helyettük a kispadon ülnek?Bluemountain
Eddig az volt a baj, hogy nem volt cserénk. Most legalább működhet a rotáció, amire nagy szükség van komoly csapatok ellen. Főleg a második félidőben, de bármikor jól jöhet. Ha úgy vesszük van 22 kezdőjátékosod spec. nélkül, ha mindenkinek van cseréje, akkor is 44-nél tartassz amire szükség van (kb. ez lenne az optimális létszám egy csapatban mifelénk). Aztán ha hullanak az emberek bármi okból, ennél már csak kevesebben leszünk, a győriekkel fogjuk elérni nagyjából ezt a 44-et. Úgyhogy én már alig várom, hogy amikor nyáron 35 C-ban kell majd játszani, le tudjak kicsit borulni amikor elfogy a levegő 😊 ha meg bírnám még, akkor se fog izgatni, csak a végén mosolyogva menjek pacsizni.

Arról nem beszélve, hogy milyen motiváció már a pályán lévőknek, hogy bármikor le lehet kapni bárkit aki nem rakja oda magát rendesen minden playben, mert legalább olyan jó játékos álldogál a pálya szélén is. Kicsit mintha már most többen lennénk edzésen. 😛

A kinek az érdeme a győzelem kérdést jóval egyszerűbbnek gondolom: ha a csapat elfogadja a helyzetet és magáénak érzi a győzelmet (a szurkolók nyilván annak fogják) így is, akkor nincs több kérdés. Mások véleménye itt nem számít semmit, ha magunk között ezzel nincsen probléma.KoriTE
Én ezt értem, csak így megint magad ellen beszélsz.


"Most tényleg azért kéne egy egész alapszakaszon keresztül röhejes meccseket játszania a legjobbaknak, hogy Józsika a Mucsaröcsöge Warriorsból megérezze milyen amikor minden playben szétcsapják a fejét? Abból Józsika csak azt tanulja meg, hogy jobb neki megye III-ban soccerelni, mert ennek értelme nem sok van. A legjobbak játékosai meg azt, hogy a tököm járjon edzésre ilyen csapatok miatt, ezek ellen minek? "


Egy kérdésem van:
Mivel jobb az, ha a legjobbak a ti mezetekbe illetve a Crushers-nél szétcsapják Józsika fejét, Mucsaröcsöge Warriors csapatának legjobb játékosát?? :rolleyes:


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Ezek a kölcsönadások pont olyanok mint a Wolves Cowboys Sharks Tigers idegenlégiós játékosai.tudu28
Erős ferdítés amit mondasz. Nahornyak, Bynoe, vagy Eric Peterson sehol máshol nem játszik, csak a Tigersben, Cowboysban és a Wolvesban... és ez a többiekre is igaz.deacon75
Yura játszik otthon is ha ráér 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Crushersnél mi volt az arány a szombathelyi és győri játékosok között?

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
tudu28 152
[

Nem szítani akarok, csak ...tudu28
Az oké amit mondasz csak miért nem fordítva van?pl;crushers játékosok leigazolódnak a sharkshoz.kinevelik őket mélységet adnak a keretnek...stb

De majd egyszer leülünk egy sör mellé és megbeszéljük a két perspektíva(tied-enyém) lényegét, ha megtisztelsz ezzel. Béke.kutya23c
De hát fordítva is működik. Na de tényleg ezt ne itt folytassuk. majd talán a sör társaságában 😊

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
kutya23c 223
[

Nem szítani akarok, csak ...tudu28
Az oké amit mondasz csak miért nem fordítva van?pl;crushers játékosok leigazolódnak a sharkshoz.kinevelik őket mélységet adnak a keretnek...stb

De majd egyszer leülünk egy sör mellé és megbeszéljük a két perspektíva(tied-enyém) lényegét, ha megtisztelsz ezzel. Béke.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
tudu28 152
Szerintem ez akkro lesz majd érdekes, ha felturbózott erős vagy közepes csapat kénytelen lesz egyedül indulni valami okból kifolyólag és akkor rommáverik a száját a pályán, mert az eddigi 100kg+-os fiúk már nincsenek,csak az alap srácok akik annyira mégsem jók.
Ezt nem cíímeztem egyik csapatnak sem mielőtt elindul a hőzöngés,csupán hipotetikusan vázoltam.
Ja és majd az lesz igazán annak a csapatnak az eredménye.kutya23c
Nem is értem, hogy szerinted mi a hiba ebben az egészben...tudu28
Látod most te értesz félre engem szándékosan, mivel ezt egyik csapatnak sem címeztem a három közül,de gratulálok próbáld szítani a tüzet.
A lényeg ha a jobb képességű játékosok majd X év után elhagyják az adott csapatot és akkor az a csapat vereségeket szenved, akkor most melyik mutatja az igazi játékerejét, állományát. Mondjuk elmegy szponzorhoz mert az előző 2 évet zsinórba nyerte, kap támogatást, de bukja a szezont ?esetleg játékos hiány miatt megszűnik akkor mi van? Nekem nem a leigazolásokkal van problémám, hanem a kérdés az, hogy a leigazolások számát korlátozzák-e? kell-e korlátozni?Azok hiányában a csapat tudna-e indulni?...stb ez számomra ilyen kérdéseket vet fel. Nem a szakmai munkával van itt a gond meg a fejlődéssel,amit nyújt ez a dolog-ez az üdvözítő része. De hagyjuk inkább mert nem fogod úgyse megérteni, hogy számomra miért kérdéses ez.

A Reginális 3 csapatos ötlet meg szerintem működőképpes lehet főleg akkor ha bázis állományt lehet építeni mind a 3 csapathoz-mondjuk mindenhol van kb 40 fő és akkor a nemzetközi mezőnyben a 3x40 főből csak a legjobbak mennek játszani. Ez lehet a jövő kulcsa és a fejlődésé.
Rehiós 3-astól függetlenül,meg a közelben lévő csapatoknak a havonkénti közös edzések is aminek a végén pici offok a deffek ellen játék mehet hogy mindenki finomítsa a playbookokat😊kutya23c
Nem szítani akarok, csak nem értek egyet azzal, hogy a csapatok így nem saját erejüket mutatják. aki felmegy adott nap a pályára, az a csapat aznap. amit a csapat játszik adott napon, az a csapat ereje. A jó képességű játékosok X év után is maradnak( ha csak el nem költöznek lesérülnek stb.), a kevésbé ügyes játékosok meg rengeteget fejlődnek (jóval többet mint amennyit más csapat tud), ezért éri meg a 2 kisebb csapatnak.

Kori írta, h újvárosban forgó rendszer lesz.Tehát nem arról lesz szó h a cápák viszik a hátukon a csapatot. Szombathely pedig létszám hiánnyal küszködik így a legtöbb játékos hiányposztra érkezik ugyanígy Győrben sincsenek elegen.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Az a lényege ennek az egész fel le játszásnak azon túl, hogy játéklehetőséghez jutnak a győri játékosok, hogy ha minden úgy lesz ahogy le volt írva az egyik cikkben, hogy régiós összefogás legyen! Aztán a 3 csapatból maradjon meg a 3 csapat, csak legyen egy nemzetközi erősségű, legyen egy első osztályú és legyen egy másodosztályú! A gyengébb/kezdő játékosok játszanak a gyengébb bajnokságban, az erősebbek/jobb képességűek az első osztályban, a legjobbak meg a HFL-ben és ezzel együtt a nemzetközi színtéren is!
Ehhez valahol el kell kezdeni az együttműködést és ha a végcél ez, akkor jó! Ha nem ez, akkor van baj!Bruce
A vicc az egészben az, hogyha ez a összefogás úgy történne, hogy az érintett két csapat Sharks 2 és Sharks 3 néven indulna a bajnokságokban, akkor az egésszel senkinek semmi gondja nem lenne, hiszen onnantól EGY csapat belső ügye lenne a le-feljátszások kérdése. Sőt talán nagy tiszteletnek is örvendene emiatt a Sharks, hiszen ekkor ők is belépnének a 2-ik (3-ik) csapatot indító klubbok közé.
De sajnos most egy kívülálló azt látja, hogy lehetséges az, hogy olyan játékosok képviselhetnek egy adott várost/csapatot, akik a csapat székhelyén kb. csak a hazai meccsek idején lesznek.
Mindenesetre én örülök, hogy ezzel is erősödnek a magyar divíziók.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
kutya23c 223
Annak a csapatnak az eredménye lenne amelyik felmegy a pályára.ce
Szerintem ez akkro lesz majd érdekes, ha felturbózott erős vagy közepes csapat kénytelen lesz egyedül indulni valami okból kifolyólag és akkor rommáverik a száját a pályán, mert az eddigi 100kg+-os fiúk már nincsenek,csak az alap srácok akik annyira mégsem jók.
Ezt nem cíímeztem egyik csapatnak sem mielőtt elindul a hőzöngés,csupán hipotetikusan vázoltam.
Ja és majd az lesz igazán annak a csapatnak az eredménye.kutya23c
Nem is értem, hogy szerinted mi a hiba ebben az egészben...tudu28
Látod most te értesz félre engem szándékosan, mivel ezt egyik csapatnak sem címeztem a három közül,de gratulálok próbáld szítani a tüzet.
A lényeg ha a jobb képességű játékosok majd X év után elhagyják az adott csapatot és akkor az a csapat vereségeket szenved, akkor most melyik mutatja az igazi játékerejét, állományát. Mondjuk elmegy szponzorhoz mert az előző 2 évet zsinórba nyerte, kap támogatást, de bukja a szezont ?esetleg játékos hiány miatt megszűnik akkor mi van? Nekem nem a leigazolásokkal van problémám, hanem a kérdés az, hogy a leigazolások számát korlátozzák-e? kell-e korlátozni?Azok hiányában a csapat tudna-e indulni?...stb ez számomra ilyen kérdéseket vet fel. Nem a szakmai munkával van itt a gond meg a fejlődéssel,amit nyújt ez a dolog-ez az üdvözítő része. De hagyjuk inkább mert nem fogod úgyse megérteni, hogy számomra miért kérdéses ez.

A Reginális 3 csapatos ötlet meg szerintem működőképpes lehet főleg akkor ha bázis állományt lehet építeni mind a 3 csapathoz-mondjuk mindenhol van kb 40 fő és akkor a nemzetközi mezőnyben a 3x40 főből csak a legjobbak mennek játszani. Ez lehet a jövő kulcsa és a fejlődésé.
Rehiós 3-astól függetlenül,meg a közelben lévő csapatoknak a havonkénti közös edzések is aminek a végén pici offok a deffek ellen játék mehet hogy mindenki finomítsa a playbookokat😊

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a lényege ennek az egész fel le játszásnak azon túl, hogy játéklehetőséghez jutnak a győri játékosok, hogy ha minden úgy lesz ahogy le volt írva az egyik cikkben, hogy régiós összefogás legyen! Aztán a 3 csapatból maradjon meg a 3 csapat, csak legyen egy nemzetközi erősségű, legyen egy első osztályú és legyen egy másodosztályú! A gyengébb/kezdő játékosok játszanak a gyengébb bajnokságban, az erősebbek/jobb képességűek az első osztályban, a legjobbak meg a HFL-ben és ezzel együtt a nemzetközi színtéren is!
Ehhez valahol el kell kezdeni az együttműködést és ha a végcél ez, akkor jó! Ha nem ez, akkor van baj!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Vajon azok is örülnek, akik helyettük a kispadon ülnek?Bluemountain
Eddig az volt a baj, hogy nem volt cserénk. Most legalább működhet a rotáció, amire nagy szükség van komoly csapatok ellen. Főleg a második félidőben, de bármikor jól jöhet. Ha úgy vesszük van 22 kezdőjátékosod spec. nélkül, ha mindenkinek van cseréje, akkor is 44-nél tartassz amire szükség van (kb. ez lenne az optimális létszám egy csapatban mifelénk). Aztán ha hullanak az emberek bármi okból, ennél már csak kevesebben leszünk, a győriekkel fogjuk elérni nagyjából ezt a 44-et. Úgyhogy én már alig várom, hogy amikor nyáron 35 C-ban kell majd játszani, le tudjak kicsit borulni amikor elfogy a levegő 😊 ha meg bírnám még, akkor se fog izgatni, csak a végén mosolyogva menjek pacsizni.

Arról nem beszélve, hogy milyen motiváció már a pályán lévőknek, hogy bármikor le lehet kapni bárkit aki nem rakja oda magát rendesen minden playben, mert legalább olyan jó játékos álldogál a pálya szélén is. Kicsit mintha már most többen lennénk edzésen. 😛

A kinek az érdeme a győzelem kérdést jóval egyszerűbbnek gondolom: ha a csapat elfogadja a helyzetet és magáénak érzi a győzelmet (a szurkolók nyilván annak fogják) így is, akkor nincs több kérdés. Mások véleménye itt nem számít semmit, ha magunk között ezzel nincsen probléma.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezek a kölcsönadások pont olyanok mint a Wolves Cowboys Sharks Tigers idegenlégiós játékosai.tudu28
Erős ferdítés amit mondasz. Nahornyak, Bynoe, vagy Eric Peterson sehol máshol nem játszik, csak a Tigersben, Cowboysban és a Wolvesban... és ez a többiekre is igaz.deacon75
Lényegtelen dolgon akadtál fenn, azért ezt hoztam fel példának, mert amikor ezek ellen a csapatok ellen játszottam, akkor én örültem neki hogy erősítik ezek a játékosok az ellenfelet.tudu28
Vajon azok is örülnek, akik helyettük a kispadon ülnek?
több mint 13 éve
tudu28 152
Ezek a kölcsönadások pont olyanok mint a Wolves Cowboys Sharks Tigers idegenlégiós játékosai.tudu28
Erős ferdítés amit mondasz. Nahornyak, Bynoe, vagy Eric Peterson sehol máshol nem játszik, csak a Tigersben, Cowboysban és a Wolvesban... és ez a többiekre is igaz.deacon75
Lényegtelen dolgon akadtál fenn, azért ezt hoztam fel példának, mert amikor ezek ellen a csapatok ellen játszottam, akkor én örültem neki hogy erősítik ezek a játékosok az ellenfelet.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a lényeg hogy segíteni kell egymást! Vagy így, vagy úgy!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezek a kölcsönadások pont olyanok mint a Wolves Cowboys Sharks Tigers idegenlégiós játékosai.tudu28
Erős ferdítés amit mondasz. Nahornyak, Bynoe, vagy Eric Peterson sehol máshol nem játszik, csak a Tigersben, Cowboysban és a Wolvesban... és ez a többiekre is igaz.
több mint 13 éve
tudu28 152
Igen a lehetőség adott, de mennyiben is az adott (alap)csapat eredménye lenne, ha mindenki ezzel élne??? :/IdZ
Annak a csapatnak az eredménye lenne amelyik felmegy a pályára.ce
Szerintem ez akkro lesz majd érdekes, ha felturbózott erős vagy közepes csapat kénytelen lesz egyedül indulni valami okból kifolyólag és akkor rommáverik a száját a pályán, mert az eddigi 100kg+-os fiúk már nincsenek,csak az alap srácok akik annyira mégsem jók.
Ezt nem cíímeztem egyik csapatnak sem mielőtt elindul a hőzöngés,csupán hipotetikusan vázoltam.
Ja és majd az lesz igazán annak a csapatnak az eredménye.kutya23c
Nem is értem, hogy szerinted mi a hiba ebben az egészben. Minden meccset azok nyernek és veszítenek el, akik aznap felmennek
a pályára. Minden csapat úgy oldja meg a játékosállománya kérdését, ahogy tudja. Ha felmész a pályára a Crushers ellen, akkor
aki Crushers mezben van, az Crusherses. ha felmész a pályára az Gorillaz ellen, akkor akik Gorillaz mezben vannak, azok
Gorillazosok. Ha ők nyernek, az az adott csapat eredménye, ha ők veszítenek, az a Te csapatod eredménye. Ha majd aktuális
lesz amit mondasz, és a dunaújváros, vagy a szombathely győriek nélkül lesz kénytelen indulni, akkor majd tedd meg nekik azt
a szivességet, hogy lenézed őket, és arra számítasz, hogy rommá veritek a szájukat. Ezek a kölcsönadások pont olyanok mint
a Wolves Cowboys Sharks Tigers idegenlégiós játékosai. A nyíregyházának minden érdeme az ukrán játékosokkal együtt érdem,
mert a csapatuk részei ők is, és minden más csapat az inport játékosokkal együtt csapat. Az oda vissza játszásokból,
minden csapat csak profitálni tud, jelen esetben a győriek azért, mert több meccset játszhatnak, újvárosiak,
és szhelyiek pedig azért mert tanulnak a győri edzőktől, játékosoktól, valamint a tehetségesebb, jobb játékosok, indulhatnak
a sharksal az EFAF ban(az interligában), ahol rengeteget tanulnak majd, ezáltal is segítve saját csapatukat, az ellenfél
csapatok, pedig erősebb ellenfelektől tanulhatnak majd. Sok csapat örülne ennek (a cowboys, sharks, hurricanes és wolves ezért rengeteget
kell hogy utazzon, és míg ezek a csapatok, pénzt és időt nem sajnálva elutaznak az erősebb ellenfelekhez, addig sok magyar
csapat úgy látszik inkább duzzog azért, mert győri kölcsönjátékosokkal erősített csapatok ellen kell hogy játszon).

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
kutya23c 223
A lehetőség mindenkinek adott hogy más csapatokkal együtt mókázzon.TSD81
Igen a lehetőség adott, de mennyiben is az adott (alap)csapat eredménye lenne, ha mindenki ezzel élne??? :/IdZ
Annak a csapatnak az eredménye lenne amelyik felmegy a pályára.ce
Szerintem ez akkro lesz majd érdekes, ha felturbózott erős vagy közepes csapat kénytelen lesz egyedül indulni valami okból kifolyólag és akkor rommáverik a száját a pályán, mert az eddigi 100kg+-os fiúk már nincsenek,csak az alap srácok akik annyira mégsem jók.
Ezt nem cíímeztem egyik csapatnak sem mielőtt elindul a hőzöngés,csupán hipotetikusan vázoltam.
Ja és majd az lesz igazán annak a csapatnak az eredménye.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezek azok a dolgok amiért is kérdezem én! Mert hát szét lehet még osztani a két, egyelőre nem érintett HFL-es csapatot, akkor milyen eredmények születnének??? 😂 😛IdZ
A lehetőség mindenkinek adott hogy más csapatokkal együtt mókázzon.TSD81
Igen a lehetőség adott, de mennyiben is az adott (alap)csapat eredménye lenne, ha mindenki ezzel élne??? :/IdZ
Annak a csapatnak az eredménye lenne amelyik felmegy a pályára.
több mint 13 éve
tudu28 152
Ezek azok a dolgok amiért is kérdezem én! Mert hát szét lehet még osztani a két, egyelőre nem érintett HFL-es csapatot, akkor milyen eredmények születnének??? 😂 😛IdZ
A lehetőség mindenkinek adott hogy más csapatokkal együtt mókázzon.TSD81
Igen a lehetőség adott, de mennyiben is az adott (alap)csapat eredménye lenne, ha mindenki ezzel élne??? :/IdZ
Lehet jobban érdekli őket azaz eredmény, amit a jóval színvonalasabb EFAF meccseken érnek el az összefogás révén. Ahova talán soha vagy csak sokkal később jutnának el az (alap)csapattal. (legalábbis engem jobban érdekelne)

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Nézd a jó oldalát lesz olyan győri akinek három érme is lehet a szezon végére.
Mondjuk ha a Haladás esetleg megnyeri a divízióját, akkor Ő sem fog feljebb lépni, mondván, hogy nem lenne fer a Gorillazzal egy szinten játszani?vagy ha fellép esetleg egy egymás elleni meccsen mind a két oldalon kék sisakosok fognak játszani? Vannak itt opciók 😀

Viccet félretéve, Kori modj valamit erről bővebben, hány játékos fog le játszani?kutya23c
Ezek azok a dolgok amiért is kérdezem én! Mert hát szét lehet még osztani a két, egyelőre nem érintett HFL-es csapatot, akkor milyen eredmények születnének??? 😂 😛IdZ
A lehetőség mindenkinek adott hogy más csapatokkal együtt mókázzon.TSD81
Igen a lehetőség adott, de mennyiben is az adott (alap)csapat eredménye lenne, ha mindenki ezzel élne??? :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez már volt? Akkor bocsi a Békéscsabai Ragadozómadaraktól...😀

Komolyan mondom, ez az RTL klub fogyatékosok gyülekezete. Mikor nálunk forgattak szerencsétlen Rajmund halálakor, akkor sem bírták megjegyezni a játékosok nevét, pedig direkt felírták nekik papírra...

http://www.rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/117887

Btw, szimpatikus arc ő is.e53m62
azt hittem, hogy csak rosszul hallottam, nem néztem vissza még egyszer.. 😀 amikor velünk forgattak pár éve, akkor is mondtak cifrákat 😀
na de itt nekik talán nem is a korrekt tájékoztatás a céljuk, mi meg örüljünk neki, hogy legalább ennyi nyilvánosságot kap a sport... :/
több mint 13 éve
VT 123
Ez már volt? Akkor bocsi a Békéscsabai Ragadozómadaraktól...😀

Komolyan mondom, ez az RTL klub fogyatékosok gyülekezete. Mikor nálunk forgattak szerencsétlen Rajmund halálakor, akkor sem bírták megjegyezni a játékosok nevét, pedig direkt felírták nekik papírra...

http://www.rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/117887

Btw, szimpatikus arc ő is.e53m62
"békéscsabai ragadozóMADARAK" ? 😊

http://en.wikipedia.org/wiki/Velociraptor