NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Aha, körülbelül 2 hónapja
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Én úgy tudom, már csak a fegyelmi bizottság döntésére várunk.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Télleg, dopping ügyekkel mi lett?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ez már volt? Akkor bocsi a Békéscsabai Ragadozómadaraktól...😀

Komolyan mondom, ez az RTL klub fogyatékosok gyülekezete. Mikor nálunk forgattak szerencsétlen Rajmund halálakor, akkor sem bírták megjegyezni a játékosok nevét, pedig direkt felírták nekik papírra...

http://www.rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/117887

Btw, szimpatikus arc ő is.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
VT 123
Megoldódott. Köszi szépen. 2 a4-est kell nyomtatni külön, és így nem lesz olyan, mint az újaké, de így működik.kisember
Még mindig az van ott, hogy Sporoló neve? Az enyémen még úgy volt Sportoló helyett 😊Natloz
az enyémen is az volt, próbálkoztam is a dokinál, hogy akkor is kétezer lesz-e a vizsgálat, ha hivatalosan is spóroló vagyok, de nem hatotta meg... 😕
😊
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Megoldódott. Köszi szépen. 2 a4-est kell nyomtatni külön, és így nem lesz olyan, mint az újaké, de így működik.kisember
Még mindig az van ott, hogy Sporoló neve? Az enyémen még úgy volt Sportoló helyett 😊

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
kisember 63
Firefoxot használok én is. Nem értem mi lehet a gond.KoriTE
Megoldódott. Köszi szépen. 2 a4-est kell nyomtatni külön, és így nem lesz olyan, mint az újaké, de így működik.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Firefoxot használok én is. Nem értem mi lehet a gond.


több mint 13 éve
kisember 63
Szevasztok! A csapatok MAD adminisztrátoraitól szeretném megkérdezni, hogy a sportorvosit hogyan nyomtatták ki az igazolt játékosoknak, mert ami megjelenik, az egy nem nyomtatható verzió, és fekvő formátum, ami pont ellentétes az új játékosokéval. Segítsetek légyszíves, mert kéne nyomtatnom a csapatnak.
Köszi!kisember
Nálam működik. Gondolom rákattintottál a játékos adatlapján belül a sportorvosira, simán fel kellene jöjjön és lehet nyomtatni, álló verzióban. Amikor rányomsz még fekvőnek tűnik, de a nyomtatási kép már állóra hozza. Esetleg próbálkozz másik géppel, de ha nem megy akkor az igazoló biztost tudod hívni.

Febr. 28-ig van átigazolási időszak, akit érint igyekezzen!KoriTE
Milyen böngészőben? Nálam ha rákattintok a sportorvosira, csak egy újabb html oldalt nyit meg, amin a sportorvosi van, de a monitorra méretezve, és fekvő formátumban, ráadásul nem nyomtatható. (Én firefox-ot használok)
Minden más működik a MAD-ban, és az igazolóbiztost hívtam, aki azt mondta továbbította a problémát a Németh Zsoltnak, de azóta sem jött érdemi válasz. Mivel nem ma kezdtem, így tudom, hogy ha hivatalos válaszra várok az arra kijelölt személytől, akkor buktam, ezért kérdeztem itt, hátha valaki tus segíteni.
több mint 13 éve
TSD81 33
Szevasztok! A csapatok MAD adminisztrátoraitól szeretném megkérdezni, hogy a sportorvosit hogyan nyomtatták ki az igazolt játékosoknak, mert ami megjelenik, az egy nem nyomtatható verzió, és fekvő formátum, ami pont ellentétes az új játékosokéval. Segítsetek légyszíves, mert kéne nyomtatnom a csapatnak.
Köszi!kisember
Nálam működik. Gondolom rákattintottál a játékos adatlapján belül a sportorvosira, simán fel kellene jöjjön és lehet nyomtatni, álló verzióban. Amikor rányomsz még fekvőnek tűnik, de a nyomtatási kép már állóra hozza. Esetleg próbálkozz másik géppel, de ha nem megy akkor az igazoló biztost tudod hívni.

Febr. 28-ig van átigazolási időszak, akit érint igyekezzen!KoriTE
A győrtől lehet még kérni játékost? 😀kutya23c
Macher:Igen.megfelelő összegért cserébe(Vili:nem fórumozok:Bálint) ;D
több mint 13 éve
TSD81 33
Most olvastam:
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2010/div1.php?itemid=2119&blog_id=14

1.- Kérdés: Mit szóltok az idegenlégiósok szerepeltetéséhez?
...

2. - Kérdés: Mit szólnátok ha a HFL-es csapatok szétosztva a DIV-I-nél szerepelnének?

3.- Mennyiben az adott csapat eredménye az elért helyezés (eredmény), mennyiben befolyásolja a más csapatoktól érkezők ezen eredményeket?IdZ
Nézd a jó oldalát lesz olyan győri akinek három érme is lehet a szezon végére.
Mondjuk ha a Haladás esetleg megnyeri a divízióját, akkor Ő sem fog feljebb lépni, mondván, hogy nem lenne fer a Gorillazzal egy szinten játszani?vagy ha fellép esetleg egy egymás elleni meccsen mind a két oldalon kék sisakosok fognak játszani? Vannak itt opciók 😀

Viccet félretéve, Kori modj valamit erről bővebben, hány játékos fog le játszani?kutya23c
Ezek azok a dolgok amiért is kérdezem én! Mert hát szét lehet még osztani a két, egyelőre nem érintett HFL-es csapatot, akkor milyen eredmények születnének??? 😂 😛IdZ
A lehetőség mindenkinek adott hogy más csapatokkal együtt mókázzon.
több mint 13 éve
kutya23c 223
Szevasztok! A csapatok MAD adminisztrátoraitól szeretném megkérdezni, hogy a sportorvosit hogyan nyomtatták ki az igazolt játékosoknak, mert ami megjelenik, az egy nem nyomtatható verzió, és fekvő formátum, ami pont ellentétes az új játékosokéval. Segítsetek légyszíves, mert kéne nyomtatnom a csapatnak.
Köszi!kisember
Nálam működik. Gondolom rákattintottál a játékos adatlapján belül a sportorvosira, simán fel kellene jöjjön és lehet nyomtatni, álló verzióban. Amikor rányomsz még fekvőnek tűnik, de a nyomtatási kép már állóra hozza. Esetleg próbálkozz másik géppel, de ha nem megy akkor az igazoló biztost tudod hívni.

Febr. 28-ig van átigazolási időszak, akit érint igyekezzen!KoriTE
A győrtől lehet még kérni játékost? 😀

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szevasztok! A csapatok MAD adminisztrátoraitól szeretném megkérdezni, hogy a sportorvosit hogyan nyomtatták ki az igazolt játékosoknak, mert ami megjelenik, az egy nem nyomtatható verzió, és fekvő formátum, ami pont ellentétes az új játékosokéval. Segítsetek légyszíves, mert kéne nyomtatnom a csapatnak.
Köszi!kisember
Nálam működik. Gondolom rákattintottál a játékos adatlapján belül a sportorvosira, simán fel kellene jöjjön és lehet nyomtatni, álló verzióban. Amikor rányomsz még fekvőnek tűnik, de a nyomtatási kép már állóra hozza. Esetleg próbálkozz másik géppel, de ha nem megy akkor az igazoló biztost tudod hívni.

Febr. 28-ig van átigazolási időszak, akit érint igyekezzen!


több mint 13 éve
kisember 63
Szevasztok! A csapatok MAD adminisztrátoraitól szeretném megkérdezni, hogy a sportorvosit hogyan nyomtatták ki az igazolt játékosoknak, mert ami megjelenik, az egy nem nyomtatható verzió, és fekvő formátum, ami pont ellentétes az új játékosokéval. Segítsetek légyszíves, mert kéne nyomtatnom a csapatnak.
Köszi!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
"Nem bírnánk kifűteni!" 😀 😂fabriusz
Fél óra alatt beleheljük.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hopsz: http://indavideo.hu/video/McEntee_mindent_eltalal_a_tojaslabdaval
Az gáz, ha közben végig a csarnokot bámulom?KoriTE
"Nem bírnánk kifűteni!" 😀 😂
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Az gáz, ha közben végig a csarnokot bámulom?KoriTE
Én is azt néztem azon gondolkoztam mennyibe fájhat egy ilyence
Én kétszer néztem meg 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az gáz, ha közben végig a csarnokot bámulom?KoriTE
Én is azt néztem azon gondolkoztam mennyibe fájhat egy ilyen
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nem értem mi ebben a nagy szám, mi is 9-et edzünk havonta.
😀 kitartás srácok, együtt érzek veletek. 😊

Hopsz: http://indavideo.hu/video/McEntee_mindent_eltalal_a_tojaslabdaval
Az gáz, ha közben végig a csarnokot bámulom?


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Korán kelésig még ok(mondjuk nekem halálom 😛 )
Csak melóval gondolom nehéz összeegyeztetni. :/thebeke
gondolom azert van edzesuk 5:30kor mert kurva nehez a meloval osszeegyeztetni az edzeseket.
ezert mondjuk minden raptornak respect. de mindamellett jo moka lehet
foleg ha az egesz vegeredmenye ott lebeg a jatekosok szeme elott. arrol nem is beszelve h
osszekovacsoljak mindennel jobban a csapatot az ilyen dolgok.
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Korán kelésig még ok(mondjuk nekem halálom 😛 )
Csak melóval gondolom nehéz összeegyeztetni. :/
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Heti 9 edzés? Az szép 😊Bluemountain
Reggel 5:30-kor is van. 😀Döme
és ezt h oldjátok meg? 😊thebeke
Én nem vagyok csabai, ezeken nem veszek részt, de ők úgy oldják meg hogy kurva korán kelnek. 😉
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Ma benne lesz a Fókuszban ha minden igaz egy 6-7 perces anyag Tony bátyóról.Döme
Heti 9 edzés? Az szép 😊Bluemountain
Reggel 5:30-kor is van. 😀Döme
és ezt h oldjátok meg? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma benne lesz a Fókuszban ha minden igaz egy 6-7 perces anyag Tony bátyóról.Döme
Heti 9 edzés? Az szép 😊Bluemountain
Reggel 5:30-kor is van. 😀Döme
Azt hiszem az edzés nem megfelelő szó, talán a kiképzés 😀
több mint 13 éve
kutya23c 223
Jol halottam hogy játszani is fog?EasyGhost
elvileg csak akkor játszik majd ha nagyon muszáj lesz.Zorddd
Akkor gondolom fog.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."