NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Jol halottam hogy játszani is fog?EasyGhost
elvileg csak akkor játszik majd ha nagyon muszáj lesz.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Jol halottam hogy játszani is fog?
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
"Ha import nélkül tudsz csapatot építeni, és képesek nyerni, azt jelenti, hogy igazi tudást adtál azzal ellentétbe, hogy erre a posztra, meg arra is hozunk játékosokat, akik hozzásegítenek a győzelemhez. "

Pont ahogy én is gondolom, pedig ezt az új Békéscsabai HC mondta PF interjújában!!! :cool:

Lásd:2591IdZ
Szimpatikus a nyilatkozat, sok érdekeset mondott. De valahogy mégis "hemzsegnek" az amcsik a nyugati elitben, pedig ott aztán sok a jó helyi playa.KoriTE
Ma benne lesz a Fókuszban ha minden igaz egy 6-7 perces anyag Tony bátyóról.Döme
Nagyon jó fejnek tűnik Tony! Most már tényleg nagyon irigy vagyok rátok 😊


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kapott egy "kicsi" hypeot az NFL sztár Touchdown Tony 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ma benne lesz a Fókuszban ha minden igaz egy 6-7 perces anyag Tony bátyóról.Döme
Heti 9 edzés? Az szép 😊Bluemountain
Reggel 5:30-kor is van. 😀
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Szimpatikus a nyilatkozat, sok érdekeset mondott. De valahogy mégis "hemzsegnek" az amcsik a nyugati elitben, pedig ott aztán sok a jó helyi playa.KoriTE
Ma benne lesz a Fókuszban ha minden igaz egy 6-7 perces anyag Tony bátyóról.Döme
Heti 9 edzés? Az szép 😊Bluemountain
Igen én is ott hökkentem fel egy pillanatra, ha igaz akkor gratula a csapatnak. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Ha import nélkül tudsz csapatot építeni, és képesek nyerni, azt jelenti, hogy igazi tudást adtál azzal ellentétbe, hogy erre a posztra, meg arra is hozunk játékosokat, akik hozzásegítenek a győzelemhez. "

Pont ahogy én is gondolom, pedig ezt az új Békéscsabai HC mondta PF interjújában!!! :cool:

Lásd:2591IdZ
Szimpatikus a nyilatkozat, sok érdekeset mondott. De valahogy mégis "hemzsegnek" az amcsik a nyugati elitben, pedig ott aztán sok a jó helyi playa.KoriTE
Ma benne lesz a Fókuszban ha minden igaz egy 6-7 perces anyag Tony bátyóról.Döme
Heti 9 edzés? Az szép 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
"Ha import nélkül tudsz csapatot építeni, és képesek nyerni, azt jelenti, hogy igazi tudást adtál azzal ellentétbe, hogy erre a posztra, meg arra is hozunk játékosokat, akik hozzásegítenek a győzelemhez. "

Pont ahogy én is gondolom, pedig ezt az új Békéscsabai HC mondta PF interjújában!!! :cool:

Lásd:2591IdZ
Szimpatikus a nyilatkozat, sok érdekeset mondott. De valahogy mégis "hemzsegnek" az amcsik a nyugati elitben, pedig ott aztán sok a jó helyi playa.KoriTE
Ma benne lesz a Fókuszban ha minden igaz egy 6-7 perces anyag Tony bátyóról.
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Fiúk! Az alábbi csapatok nem jelezték,hogy igényt tartanak az Aréna Kupa mérkőzés DVD - ire.

Budapest Wolves 1,2

Jászberény Wolverines

Veszprém Wildfires

Békéscsaba Raptors

Kérem a csapatok képviselőit,hogy jelezzék igényeiket az e-mailomra (a nemlegest is )

Köszönöm 😊tibibá
Én úgy tudom jászberényi részről Lecsó/Bábosik Péter/ vagy Balogh Kornél beszélt veletek DVD ügyben és meg is lett dumálva minden.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
"Ha import nélkül tudsz csapatot építeni, és képesek nyerni, azt jelenti, hogy igazi tudást adtál azzal ellentétbe, hogy erre a posztra, meg arra is hozunk játékosokat, akik hozzásegítenek a győzelemhez. "

Pont ahogy én is gondolom, pedig ezt az új Békéscsabai HC mondta PF interjújában!!! :cool:

Lásd:2591IdZ
Szimpatikus a nyilatkozat, sok érdekeset mondott. De valahogy mégis "hemzsegnek" az amcsik a nyugati elitben, pedig ott aztán sok a jó helyi playa.


több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
"Ha import nélkül tudsz csapatot építeni, és képesek nyerni, azt jelenti, hogy igazi tudást adtál azzal ellentétbe, hogy erre a posztra, meg arra is hozunk játékosokat, akik hozzásegítenek a győzelemhez. "

Pont ahogy én is gondolom, pedig ezt az új Békéscsabai HC mondta PF interjújában!!! :cool:

Lásd:2591
több mint 13 éve
Kalo 137
Ez érdekes felvetés 😊 Én például amíg kosárlabdáztam elemi erővel utáltam a Harlem-hez hasonló baromságokat. Szerintem ez a semleges nézőnek szól, aki komolyabban műveli azt a sportot, annak az egész egyszerűen bohóckodás, értelem nélkül (persze lehet hogy csak számomra az).
Kicsit így van ez itt is, egy látványos, passz-orientált meccs jobban megfogja a rajongókat, míg egy hozzáértőbb szemlélőnek nem feltétlenül ettől lesz élvezetes egy meccs, hanem a taktikai csaták, a play-hívások, a falmunka, és egyéb részletek is lehetnek vonzóak.
Na persze receiverként hajrá passz 😉

meg ugye az a kérdés hová megy az ember mert ha harlem globetrotters "meccsre" megy ott aztán lát látványos dolgokat
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem a futó játék vs passz játék a téma, hanem hogy kb 3 play volt valóban. Lehet futni ezer féle képpen.. az egysíkú játékstílus nem azért egysíkú mert csak fut valaki (bár ebből is könnyen eredhet) hanem mert kevés opcióra kell a szemben álló védelemnek koncentrálnia. Az más kérdés, hogy 1-2 hetes aréna felkészülés nem sok lehetőséget ad és az is más kérdés, hogy a védelmek nem tudták megfogni vasárnap azt a pár playt sem.deacon75
Ha az egyetemi focit nézi az ember az option playeket játszó csapatok mérkőzései sem túl látványosak mégis eredményesek, sőt egysíkúság
Mondhatni "unalmasak" Navy, michigan wolverines, Army meccsek.
Lehet a nézőknek unalmas de inkább ez (pl sokkal inkább profi box mint pankráció) mint egy "látványos" össze vissza dobálózás.
És a kalendáriumokba az lesz beírva győzött a sharks a többi meg csak szép emlék.
Ha egy playt nem tud az ellenfél levédekezni minek játszani mást?
4 erős falember 2 erős futó ha a wolves sem tudja megállítani akkor fölösleges trükközni.
Szeretem az egyszerűséget, kedvenc jelenetem az Indiana Jones-ban a piacos kardozós benga pali jelenet.ce
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy én nagyon fontosnak tartom, hogy a játékosaim megtalálják a foci szórakoztató részét a játékunkban miután egy végigmelózott nap után este lejönnek edzeni és játszani. És főleg meccsnapokon. Ez sehol máshol nem olan fontos mint a felmőtt amatőr sportban.deacon75
Mondjuk ezt teljesen megértem
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem a futó játék vs passz játék a téma, hanem hogy kb 3 play volt valóban. Lehet futni ezer féle képpen.. az egysíkú játékstílus nem azért egysíkú mert csak fut valaki (bár ebből is könnyen eredhet) hanem mert kevés opcióra kell a szemben álló védelemnek koncentrálnia. Az más kérdés, hogy 1-2 hetes aréna felkészülés nem sok lehetőséget ad és az is más kérdés, hogy a védelmek nem tudták megfogni vasárnap azt a pár playt sem.deacon75
Ha az egyetemi focit nézi az ember az option playeket játszó csapatok mérkőzései sem túl látványosak mégis eredményesek, sőt egysíkúság
Mondhatni "unalmasak" Navy, michigan wolverines, Army meccsek.
Lehet a nézőknek unalmas de inkább ez (pl sokkal inkább profi box mint pankráció) mint egy "látványos" össze vissza dobálózás.
És a kalendáriumokba az lesz beírva győzött a sharks a többi meg csak szép emlék.
Ha egy playt nem tud az ellenfél levédekezni minek játszani mást?
4 erős falember 2 erős futó ha a wolves sem tudja megállítani akkor fölösleges trükközni.
Szeretem az egyszerűséget, kedvenc jelenetem az Indiana Jones-ban a piacos kardozós benga pali jelenet.ce
meg ugye az a kérdés hová megy az ember mert ha harlem globetrotters "meccsre" megy ott aztán lát látványos dolgokat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem a futó játék vs passz játék a téma, hanem hogy kb 3 play volt valóban. Lehet futni ezer féle képpen.. az egysíkú játékstílus nem azért egysíkú mert csak fut valaki (bár ebből is könnyen eredhet) hanem mert kevés opcióra kell a szemben álló védelemnek koncentrálnia. Az más kérdés, hogy 1-2 hetes aréna felkészülés nem sok lehetőséget ad és az is más kérdés, hogy a védelmek nem tudták megfogni vasárnap azt a pár playt sem.deacon75
Ha az egyetemi focit nézi az ember az option playeket játszó csapatok mérkőzései sem túl látványosak mégis eredményesek, sőt egysíkúság
Mondhatni "unalmasak" Navy, michigan wolverines, Army meccsek.
Lehet a nézőknek unalmas de inkább ez (pl sokkal inkább profi box mint pankráció) mint egy "látványos" össze vissza dobálózás.
És a kalendáriumokba az lesz beírva győzött a sharks a többi meg csak szép emlék.
Ha egy playt nem tud az ellenfél levédekezni minek játszani mást?
4 erős falember 2 erős futó ha a wolves sem tudja megállítani akkor fölösleges trükközni.
Szeretem az egyszerűséget, kedvenc jelenetem az Indiana Jones-ban a piacos kardozós benga pali jelenet.ce
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy én nagyon fontosnak tartom, hogy a játékosaim megtalálják a foci szórakoztató részét a játékunkban miután egy végigmelózott nap után este lejönnek edzeni és játszani. És főleg meccsnapokon. Ez sehol máshol nem olan fontos mint a felmőtt amatőr sportban.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem a futó játék vs passz játék a téma, hanem hogy kb 3 play volt valóban. Lehet futni ezer féle képpen.. az egysíkú játékstílus nem azért egysíkú mert csak fut valaki (bár ebből is könnyen eredhet) hanem mert kevés opcióra kell a szemben álló védelemnek koncentrálnia. Az más kérdés, hogy 1-2 hetes aréna felkészülés nem sok lehetőséget ad és az is más kérdés, hogy a védelmek nem tudták megfogni vasárnap azt a pár playt sem.deacon75
Ha az egyetemi focit nézi az ember az option playeket játszó csapatok mérkőzései sem túl látványosak mégis eredményesek, sőt egysíkúság
Mondhatni "unalmasak" Navy, michigan wolverines, Army meccsek.
Lehet a nézőknek unalmas de inkább ez (pl sokkal inkább profi box mint pankráció) mint egy "látványos" össze vissza dobálózás.
És a kalendáriumokba az lesz beírva győzött a sharks a többi meg csak szép emlék.
Ha egy playt nem tud az ellenfél levédekezni minek játszani mást?
4 erős falember 2 erős futó ha a wolves sem tudja megállítani akkor fölösleges trükközni.
Szeretem az egyszerűséget, kedvenc jelenetem az Indiana Jones-ban a piacos kardozós benga pali jelenet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyilván a twitter koronázatlan királyára gondoltam, ha esetleg ez nem volt egyértelmű. :rolleyes:KoriTE
Pontosan az ilyenek miatt rühellem a többszörös idézéseket 😀JSanyo
Nyugi, nekem sem volt egyértelmű. Pilláztam is rendesen :rolleyes: 😀
több mint 13 éve
tibibá 54
Fiúk! Az alábbi csapatok nem jelezték,hogy igényt tartanak az Aréna Kupa mérkőzés DVD - ire.

Budapest Wolves 1,2

Jászberény Wolverines

Veszprém Wildfires

Békéscsaba Raptors

Kérem a csapatok képviselőit,hogy jelezzék igényeiket az e-mailomra (a nemlegest is )

Köszönöm 😊
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nyilván a twitter koronázatlan királyára gondoltam, ha esetleg ez nem volt egyértelmű. :rolleyes:KoriTE
Pontosan az ilyenek miatt rühellem a többszörös idézéseket 😀

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Lehet, hogy ezt Mohi cinikusan értette 😊 mert hallhattad.BlueMountain
Mindenkinek joga van a véleményéhez. Meg ahhoz is, hogy nyilvánosan rommá égesse magát 😊, szerintem ez "Priceless".KoriTE
Hát, nem is tartozom az önmagát túlságosan komolyan vevő fórumozók közé 😊 (nem sértés akart lenni)JSanyo
Nyilván a twitter koronázatlan királyára gondoltam, ha esetleg ez nem volt egyértelmű. :rolleyes:


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Lehet, hogy ezt Mohi cinikusan értette 😊 mert hallhattad.BlueMountain
Mindenkinek joga van a véleményéhez. Meg ahhoz is, hogy nyilvánosan rommá égesse magát 😊, szerintem ez "Priceless".KoriTE
Hát, nem is tartozom az önmagát túlságosan komolyan vevő fórumozók közé 😊 (nem sértés akart lenni)

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kár hogy nem ő volt a speaker ...Mohi24
Én mintha hallottam volna 😊 Mondjuk erre nem hagyatkozom, miután valami atomállat megjelent mögöttünk kürttel 😀JSanyo
Lehet, hogy ezt Mohi cinikusan értette 😊 mert hallhattad.Bluemountain
Mindenkinek joga van a véleményéhez. Meg ahhoz is, hogy nyilvánosan rommá égesse magát 😊, szerintem ez "Priceless".


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kár hogy nem ő volt a speaker ...Mohi24
Én mintha hallottam volna 😊 Mondjuk erre nem hagyatkozom, miután valami atomállat megjelent mögöttünk kürttel 😀JSanyo
Lehet, hogy ezt Mohi cinikusan értette 😊 mert hallhattad.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Kár hogy nem ő volt a speaker ...Mohi24
Én mintha hallottam volna 😊 Mondjuk erre nem hagyatkozom, miután valami atomállat megjelent mögöttünk kürttel 😀

több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Most olvastam:
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2010/div1.php?itemid=2119&blog_id=14

1.- Kérdés: Mit szóltok az idegenlégiósok szerepeltetéséhez?
...

2. - Kérdés: Mit szólnátok ha a HFL-es csapatok szétosztva a DIV-I-nél szerepelnének?

3.- Mennyiben az adott csapat eredménye az elért helyezés (eredmény), mennyiben befolyásolja a más csapatoktól érkezők ezen eredményeket?IdZ
Nézd a jó oldalát lesz olyan győri akinek három érme is lehet a szezon végére.
Mondjuk ha a Haladás esetleg megnyeri a divízióját, akkor Ő sem fog feljebb lépni, mondván, hogy nem lenne fer a Gorillazzal egy szinten játszani?vagy ha fellép esetleg egy egymás elleni meccsen mind a két oldalon kék sisakosok fognak játszani? Vannak itt opciók 😀

Viccet félretéve, Kori modj valamit erről bővebben, hány játékos fog le játszani?kutya23c
Ezek azok a dolgok amiért is kérdezem én! Mert hát szét lehet még osztani a két, egyelőre nem érintett HFL-es csapatot, akkor milyen eredmények születnének??? 😂 😛