NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
. Annyit sajnálok csak az egészben, hogy a Győr kemény 3 play-t játszott végig. Vadkender
teszek fel egy egyszerű kérdést:
minek váltsál taktikát, ha az, amit eddig játszottál bejött???
minek kockáztass egy friss qb val passzolgatni, ha a futógépezeted(ebbe beletartozik a fal, a fullback is) lerombol mindent???TSD81
A magyar foci felnőtt amatőr sport.
A csapatokhoz nem csak azért járnak le az emberek, hogy győzzenek, hanem hogy jól is érezzék magukat.
Így a játékok egysíkúsága nagyon sok játékosban az unalom érzetét válthatja ki és páran úgy is érezhetik, hogy a játéktudásuk nincsen megfelelően kihasználva.
Ráadásul a védelem könnyen kiismerheti így a tendenciákat. Ez persze furcsa módon nem történt meg most.
Viszont a nézőknek így is nagyon unalmas.
több mint 13 éve
TSD81 33
Jaj, én buta, a dicséretről meg is feledkeztem. Tata Mustangs, komolyan le a kalappal előtettek. Ti voltatok az egyetlen csapat aki passzolt, ráadásul nem kis sikerrel. Shevi, atom irányító vagy, remélem a sérülésed sem komoly. Annyit sajnálok csak az egészben, hogy a Győr kemény 3 play-t játszott végig. (persze, a többi csapat se sokat variált,de hát ez arena) A lényeg,hogy jó volt, és jól éreztétek magatokat és ennek köszönhetően mi is, mint nézők. :rolleyes:

Off: Arena Bowl Soundtrack-jét nem tudja valaki véletlenül? Nagyon bejöttek,de csak párra emlékszek.Vadkender
teszek fel egy egyszerű kérdést:
minek váltsál taktikát, ha az, amit eddig játszottál bejött???
minek kockáztass egy friss qb val passzolgatni, ha a futógépezeted(ebbe beletartozik a fal, a fullback is) lerombol mindent???
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szeged részről is nagyon jól éreztük magunkat...mondjuk azért megkérdezném az embereket,hogy miért nm egy ojan védelemből választanak DMVP-t ami egész arénán kapott 20 pontot azt is a sharkstol...meg amejik csinál 3TD, 3 INT-t 5 FF,amiből felszed 4-et...arról nem is beszélve hogy ebből ketto ha jól emléxem schwarz úron volt...meg amejiktől elvettek 3 TD még igy is,mert Forward progress megállt de a futo még tapos talpon van a kezéből labdát kitépjük,és befutunk vele de amint meglodoltunk a labdával már futyultek is a birok...és ijen volt a jászberény a tata meg a sharks ellen is...Pacman
Van benne igazság, talán azért lehet ez, mert a szegedi védelem kompletten megérdemelte volna, ami
szerintem sokkal nagyobb elismerés mintha egy embert emelnek ki egy csapategységből!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Jajj, srácok,

ne reklamáljatok ennyit, még a végén jövőre nem szervezik meg nektek ezt az arénát...

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Szeged részről is nagyon jól éreztük magunkat...mondjuk azért megkérdezném az embereket,hogy miért nm egy ojan védelemből választanak DMVP-t ami egész arénán kapott 20 pontot azt is a sharkstol...meg amejik csinál 3TD, 3 INT-t 5 FF,amiből felszed 4-et...arról nem is beszélve hogy ebből ketto ha jól emléxem schwarz úron volt...meg amejiktől elvettek 3 TD még igy is,mert Forward progress megállt de a futo még tapos talpon van a kezéből labdát kitépjük,és befutunk vele de amint meglodoltunk a labdával már futyultek is a birok...és ijen volt a jászberény a tata meg a sharks ellen is...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Jaj, én buta, a dicséretről meg is feledkeztem. Tata Mustangs, komolyan le a kalappal előtettek. Ti voltatok az egyetlen csapat aki passzolt, ráadásul nem kis sikerrel. Shevi, atom irányító vagy, remélem a sérülésed sem komoly. Annyit sajnálok csak az egészben, hogy a Győr kemény 3 play-t játszott végig. (persze, a többi csapat se sokat variált,de hát ez arena) A lényeg,hogy jó volt, és jól éreztétek magatokat és ennek köszönhetően mi is, mint nézők. :rolleyes:

Off: Arena Bowl Soundtrack-jét nem tudja valaki véletlenül? Nagyon bejöttek,de csak párra emlékszek.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Köszönjük szépen mindenkinek a Tata Mustangs nevében!
Gratulálok a Győrnek, kemény, sportszerű mérkőzés volt!

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A legviccesebb az volt, hogy megverte e Győr ugye a farkasokat és a bemondó nem azt mondta, hogy 4 között a Győr,
hanem azt, hogy kiestek a Farkasok!!! Ez kemény volt!

Amúgy az eredményeinktől függetlenül mi (Jászberény) is nagyon jól éreztük magunkat és ezt az egész
csapat nevében mondhatom.
Gratulálok a Szegednek na és persze a Tatának is! Fantasztikusat küzdöttek, le a kalappal!
A Győr pedig megérdemelten nyerte meg a tornát, szerintem ők voltak tegnap a legjobbak!
Amit meg a Schwarz Feri művelt a Wolves ellen az elképesztő volt! Gyorsvonat! 😀 😀
több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Ennek én is örülök!!! 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Örülök,hogy ismét felmentem. (még egy ekkora táv se akadály) Jobb volt mint a tavalyi, de még jobb lenne ha a Wolves nem a szokásosat játszaná (bírok). Mindegy, nemfeszültség keltésből írom, csak ez már mindenkinek kurvára szúrja a szemét. Annál nagyobb volt az öröm, mikor az első 3-ba se jutottak be. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Jó móka volt, jó volt látni a sok csapatot együtt, voltak komoly meglepetések, és nagyon szép dolgok minden csapattól, a győzteseknek pedig gratulálok 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nagy gratula az első háromnak, főleg mivel a Mustangstól és a Batstől egyáltalán nem ezt vártam!

Sok jó egyéni teljesítmény volt, de amit Schwarz(enegger) Feri művelt, az tényleg brutál volt.


több mint 13 éve
tibibá 54
Amit meg tudtam jegyezni 😊 MVP Def Tata Mustangs Pápai Róbert #21
Profootball magazin különdíja Tata Mustangs Nagy Tamás Shevi #17
Győr csapatából kapta valaki az Of MVP t

Más .Felvétel készült az összes mérkőzésről,csapatonként az aktuális mérkőzést meg lehet vásárolni az utómunkák végeztével.(feliratozás,logók stb..)Minden mérkőzés külön DVD lemezen tokban borítóval.
Rendelés : matraitibi@gmail.com

Go Mustangs!!tibibá
A résztvevő csapatoktól kérem,hogy a csapatok logóit jpg.bmp. formátumban küldjétek el a fenti email címre,a mérkőzések utómunkáihoz lenne rá szükségem. Köszi
több mint 13 éve
Jamie 28
Úgy van ahogy Tibibá írja, a Győrből a Schwarcz Ferenc kapta az offense MVP díjat.
1. Sharks
2. Mustangs
3. Bats
4. Wildfires
a végleges sorrend 😉
Köszi a meccseket mindenkinek!

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
tibibá 54
Amit meg tudtam jegyezni 😊 MVP Def Tata Mustangs Pápai Róbert #21
Profootball magazin különdíja Tata Mustangs Nagy Tamás Shevi #17
Győr csapatából kapta valaki az Of MVP t

Más .Felvétel készült az összes mérkőzésről,csapatonként az aktuális mérkőzést meg lehet vásárolni az utómunkák végeztével.(feliratozás,logók stb..)Minden mérkőzés külön DVD lemezen tokban borítóval.
Rendelés : matraitibi@gmail.com

Go Mustangs!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
23-14 a Győrnek

MVP-t nem írják
több mint 13 éve
tudu28 152
Vége, nyert a GYőrBruce
MVP?

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vége, nyert a GYőr
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Annak ellenére, hogy itt most nagyjából a nagy csapatokról volt szó, szeretném kiemelni a Wolves 2. csapatát, akik szintén rendkívül nagy meglepetéseket okoztak. Gratula nekik, keményen küzdöttek és rengeteg tehetség van köztük!
több mint 13 éve
tudu28 152
Ott van az a PFM-en, csak nincs kivastagítva 😊Bruce
:rolleyes: mi lenne velem nélküled 😛 😂KoriTE
😂

Megy már a döntő?
Mennék már SB-t lesni, de ezt még meg akarom várni 😀Bruce
már vége kell legyen 😕

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ott van az a PFM-en, csak nincs kivastagítva 😊Bruce
:rolleyes: mi lenne velem nélküled 😛 😂KoriTE
😂

Megy már a döntő?
Mennék már SB-t lesni, de ezt még meg akarom várni 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ott van az a PFM-en, csak nincs kivastagítva 😊Bruce
:rolleyes: mi lenne velem nélküled 😛 😂


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ott van az a PFM-en, csak nincs kivastagítva 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Most akkor Sharks-Mustangs döntő lesz? Hová lett a Zala?KoriTE
Zalát a Tata búcsuztattatudu28
20-2 lett a végeredmény!Bruce
Na az kemény! Ezek szerint a profootballról lemaradt, azért nem értettem a dolgot.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most akkor Sharks-Mustangs döntő lesz? Hová lett a Zala?KoriTE
Zalát a Tata búcsuztattatudu28
20-2 lett a végeredmény!