NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Most olvastam:
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2010/div1.php?itemid=2119&blog_id=14

1.- Kérdés: Mit szóltok az idegenlégiósok szerepeltetéséhez?
...

2. - Kérdés: Mit szólnátok ha a HFL-es csapatok szétosztva a DIV-I-nél szerepelnének?

3.- Mennyiben az adott csapat eredménye az elért helyezés (eredmény), mennyiben befolyásolja a más csapatoktól érkezők ezen eredményeket?IdZ
Pont ezért kérdeztem, messzemenőkig egyetértek veled! 😀 Respect!
:rolleyes: Várom a többiek véleményét is?
több mint 13 éve
TSD81 33
Jaj, én buta, a dicséretről meg is feledkeztem. Tata Mustangs, komolyan le a kalappal előtettek. Ti voltatok az egyetlen csapat aki passzolt, ráadásul nem kis sikerrel. Shevi, atom irányító vagy, remélem a sérülésed sem komoly. Annyit sajnálok csak az egészben, hogy a Győr kemény 3 play-t játszott végig. (persze, a többi csapat se sokat variált,de hát ez arena) A lényeg,hogy jó volt, és jól éreztétek magatokat és ennek köszönhetően mi is, mint nézők. :rolleyes:

Off: Arena Bowl Soundtrack-jét nem tudja valaki véletlenül? Nagyon bejöttek,de csak párra emlékszek.Vadkender
teszek fel egy egyszerű kérdést:
minek váltsál taktikát, ha az, amit eddig játszottál bejött???
minek kockáztass egy friss qb val passzolgatni, ha a futógépezeted(ebbe beletartozik a fal, a fullback is) lerombol mindent???TSD81
gtraula Nigger...
nem kcisit lepödtem emg amikor láttalak melegiteni a meccs elöt... de gondoltam magamban eltévedtél 😊

bajnoskág alatt is tervezel hasonlo megvillanásokat?Ricsi56
nem, nem tévedtem el;D
"én vagyok az bizony, nem tévedés";D
majd igyekszerm szezonban jobban muzsikálni😉
több mint 13 éve
TSD81 33
én nyerni mentem oda, és nem a közönség díjért.

. Annyit sajnálok csak az egészben, hogy a Győr kemény 3 play-t játszott végig. Vadkender
teszek fel egy egyszerű kérdést:
minek váltsál taktikát, ha az, amit eddig játszottál bejött???
minek kockáztass egy friss qb val passzolgatni, ha a futógépezeted(ebbe beletartozik a fal, a fullback is) lerombol mindent???TSD81
A magyar foci felnőtt amatőr sport.
A csapatokhoz nem csak azért járnak le az emberek, hogy győzzenek, hanem hogy jól is érezzék magukat.
Így a játékok egysíkúsága nagyon sok játékosban az unalom érzetét válthatja ki és páran úgy is érezhetik, hogy a játéktudásuk nincsen megfelelően kihasználva.
Ráadásul a védelem könnyen kiismerheti így a tendenciákat. Ez persze furcsa módon nem történt meg most.
Viszont a nézőknek így is nagyon unalmas.deacon75
több mint 13 éve
Mohi24 99
glaurung666 (aka Koroknai Gergely) írta twitter-en 2011 február 6.-án 10:01 kor:
"Ezaz kiszop a buzi sharks"

2011 február 6.-án 12:43 kor:
"Kikapott a buzi wolves ollé"

(Aki kíváncsi az cellect aréna kupáról szóló "szakmai" kritikákra, és Koroknai Gergely úr írására az itt megtekintheti: http://twitter.com/glaurung666 (nem írt sokat, de szerintem elég.))

Kár hogy nem ő volt a speaker ...

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Lassan felmerül bennem a kérdés, hogy maradtak még Győrben játékosok? 😊Farky
😂 sokan tényleg nincsenek, de kiváló képzést kapnak, igy mindenhol remekül helyt állnak.
amugy attol h eljárkálnak még a saját csapatuk az első!!

Crushers #12
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Lassan felmerül bennem a kérdés, hogy maradtak még Győrben játékosok? 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Nézd a jó oldalát lesz olyan győri akinek három érme is lehet a szezon végére.
Mondjuk ha a Haladás esetleg megnyeri a divízióját, akkor Ő sem fog feljebb lépni, mondván, hogy nem lenne fer a Gorillazzal egy szinten játszani?vagy ha fellép esetleg egy egymás elleni meccsen mind a két oldalon kék sisakosok fognak játszani? Vannak itt opciók 😀

Viccet félretéve, Kori modj valamit erről bővebben, hány játékos fog le játszani?kutya23c
A felvetés nem is olyan vicces, simán összejöhet, kérdés persze, hogy akkor mi történik majd. Egymás ellen aligha játszanának a Cápák, ez akkor inkább a Crushers döntése lesz, bár az még odébb van. Egyelőre ez egy próbaév, aztán meglátjuk működik-e az elképzelés (elsősorban a "regionális" HFL és nemzetközi csapat létrehozása a lényeg, amit talán mások is követnek majd, a lejátszás "csak" a lehetőségek kihasználása, amivel már mások is éltek korábban), vagy más irányba kell mozdulni.

Hogy pontosan hányan lesznek, még én se tudom, alakulgat a keret, de a cikkben lévő szám lesz nagyjából +- 1-2 ember.KoriTE
annyira nem félek attól h ezen kelljen gondolkodni/gondolkodnunk. Addig még van kb 7 meccs, h ilyen veszély fennáljon, bár ha leesik a Gorillaz akkor ezen opcio más oldalról kerül asztalra 😀

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hozzánk is érkezik külföldről pár idegenlégiós!
Csak 4 támadó fal egy irányító és egy futó meg persze 2 elkapó!
20 pontos előny után már nem ők fognak játszani, ezért érdemben
nem járulnak hozzá a csapatunk sikeréhez!
😀 😀 😀barbárJW
Április elseje még egy kicsit odébb van 😉 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hozzánk is érkezik külföldről pár idegenlégiós!
Csak 4 támadó fal egy irányító és egy futó meg persze 2 elkapó!
20 pontos előny után már nem ők fognak játszani, ezért érdemben
nem járulnak hozzá a csapatunk sikeréhez!
😀 😀 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nézd a jó oldalát lesz olyan győri akinek három érme is lehet a szezon végére.
Mondjuk ha a Haladás esetleg megnyeri a divízióját, akkor Ő sem fog feljebb lépni, mondván, hogy nem lenne fer a Gorillazzal egy szinten játszani?vagy ha fellép esetleg egy egymás elleni meccsen mind a két oldalon kék sisakosok fognak játszani? Vannak itt opciók 😀

Viccet félretéve, Kori modj valamit erről bővebben, hány játékos fog le játszani?kutya23c
A felvetés nem is olyan vicces, simán összejöhet, kérdés persze, hogy akkor mi történik majd. Egymás ellen aligha játszanának a Cápák, ez akkor inkább a Crushers döntése lesz, bár az még odébb van. Egyelőre ez egy próbaév, aztán meglátjuk működik-e az elképzelés (elsősorban a "regionális" HFL és nemzetközi csapat létrehozása a lényeg, amit talán mások is követnek majd, a lejátszás "csak" a lehetőségek kihasználása, amivel már mások is éltek korábban), vagy más irányba kell mozdulni.

Hogy pontosan hányan lesznek, még én se tudom, alakulgat a keret, de a cikkben lévő szám lesz nagyjából +- 1-2 ember.


több mint 13 éve
kutya23c 223
Most olvastam:
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2010/div1.php?itemid=2119&blog_id=14

1.- Kérdés: Mit szóltok az idegenlégiósok szerepeltetéséhez?
...

2. - Kérdés: Mit szólnátok ha a HFL-es csapatok szétosztva a DIV-I-nél szerepelnének?

3.- Mennyiben az adott csapat eredménye az elért helyezés (eredmény), mennyiben befolyásolja a más csapatoktól érkezők ezen eredményeket?IdZ
Nézd a jó oldalát lesz olyan győri akinek három érme is lehet a szezon végére.
Mondjuk ha a Haladás esetleg megnyeri a divízióját, akkor Ő sem fog feljebb lépni, mondván, hogy nem lenne fer a Gorillazzal egy szinten játszani?vagy ha fellép esetleg egy egymás elleni meccsen mind a két oldalon kék sisakosok fognak játszani? Vannak itt opciók 😀

Viccet félretéve, Kori modj valamit erről bővebben, hány játékos fog le játszani?

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Most olvastam:
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2010/div1.php?itemid=2119&blog_id=14

1.- Kérdés: Mit szóltok az idegenlégiósok szerepeltetéséhez?
...

2. - Kérdés: Mit szólnátok ha a HFL-es csapatok szétosztva a DIV-I-nél szerepelnének?

3.- Mennyiben az adott csapat eredménye az elért helyezés (eredmény), mennyiben befolyásolja a más csapatoktól érkezők ezen eredményeket?IdZ
Ez eléggé kényes, és igencsak megosztó téma.

A közös munkának vannak hatalmas előnyei, de én nem tartom jó dolognak, hogy meccseken is vegyes csapatok állnak pályára. Az ilyen szintű együttműködéseket én megtartanám kizárólagosan az edzésmunkára, mert annak tényleg rengeteg haszna lehet.

Harmadik kérdésedre tudok talán leginkább egyértelműen válaszolni. Hihetetlen mértékben tudják befolyásolni az eredményeket. Elég csak az őszi AFA kupára, és a győri játékosok szombathelyi vendégszereplésére gondolni. Pár olyan vendégjátékos aki például a maga posztján az ország legjobbjai közé tartozik olyan szintű pluszt tudott vinni az egész játékba, hogy egy eddig nem túl kiemelkedő eredményekkel rendelkező csapat végigvert mindenkit, köztük egy nagyon jó játékosállománnyal rendelkező osztrák csapatot is.

Ugyan nem tudom, hogy kik fognak a győriek közül vendégjátszani akár Dunaújvárosban, akár Szombathelyen, de akár még az a helyzet is előállhat, hogy ugyan a Gorillaz és a Crushers bajnok lesz a szezon végére, de igazából a győri játékosok nyerik meg a címet. Tudom, hogy az egész csapat kell egy címhez, és ha egy kölcsönben játszó futó játékos ugyan csak 10 playt van pályán egész meccs alatt, de abból a 10 playből csinál 5 first downt, meg 4 TD-t, vagy egy LB a 10 pályán töltött play alatt 3 TD-t akadályoz meg a redzoneban, akkor ők viszik a vállukon a csapatot. És az így kiharcolt győzelem véleményem szerint inkább a vendégjátékosok érdeme, mint az egész csapaté.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Most olvastam:
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2010/div1.php?itemid=2119&blog_id=14

1.- Kérdés: Mit szóltok az idegenlégiósok szerepeltetéséhez?
...

2. - Kérdés: Mit szólnátok ha a HFL-es csapatok szétosztva a DIV-I-nél szerepelnének?

3.- Mennyiben az adott csapat eredménye az elért helyezés (eredmény), mennyiben befolyásolja a más csapatoktól érkezők ezen eredményeket?
több mint 13 éve
Kalo 137
...és negyedét sem váltja valóra a pályán... Én csak az arénán láttam, de én nem voltam annyira elájulva, ez az utólagos verbális harc még azt a teljesítményt is annulálja...
(mondjuk verbálisan jobb lenne, mert írásban bizony azok a fránya szabályok kifogtak rajta)


Ja meg annyi a kérésem, hogy Pacman megnyilvánulásaiból ne vonjuk le következtetéseket az egész Szegedre vonatkozóan.Döme
Dehogy vonunk 😊 Pacmannak a trashtalk az élete, amit leír, annak a felét se gondolja komolyan 😉JSanyo
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ja meg annyi a kérésem, hogy Pacman megnyilvánulásaiból ne vonjuk le következtetéseket az egész Szegedre vonatkozóan.Döme
Dehogy vonunk 😊 Pacmannak a trashtalk az élete, amit leír, annak a felét se gondolja komolyan 😉

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Rendre intem. 😉

Ja meg annyi a kérésem, hogy Pacman megnyilvánulásaiból ne vonjuk le következtetéseket az egész Szegedre vonatkozóan.Döme
azt látom, hogy van olyan, aki írni is tud, megnyugtató 😊

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
én egyébként nagyon reménykedtem, hogy összefutok pacmannel arénán. a fórum alapján úgy gondoltam, hogy mindenképpen szeretném megnézni mit tud a pályán.

hát látni láttalak a folyosón, szép magasra nőttél, de nem vagy bejövős cukifijú. A pályán sajnos nem sikerült, nem úgy hozta az élet. majd talán egyszer talcsizunk a pályán.. a békéscsabával? az bizony lehet.Kopasz98
ha játszol csaba ellen én ottleszek...xd



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
nah madj akkor ugass ha lenyomsz...Pacman
Ez a stílus itt nem fog bejönni...eaglesmcnabb
Majd Döme rendre inti, nyugi 😊 Vagy nem 😀Bruce
Rendre intem. 😉

Ja meg annyi a kérésem, hogy Pacman megnyilvánulásaiból ne vonjuk le következtetéseket az egész Szegedre vonatkozóan.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem minden Bats játékos csak a 2 pac. 😀 Amúgy teljesen jogos. Kár ezt a szép teljesítményt amit elértetek bepiszkolni.kutya23c
nah madj akkor ugass ha lenyomsz...Pacman
Ez a stílus itt nem fog bejönni...eaglesmcnabb
Majd Döme rendre inti, nyugi 😊 Vagy nem 😀
több mint 13 éve
Kopasz98 93
én egyébként nagyon reménykedtem, hogy összefutok pacmannel arénán. a fórum alapján úgy gondoltam, hogy mindenképpen szeretném megnézni mit tud a pályán.

hát látni láttalak a folyosón, szép magasra nőttél, de nem vagy bejövős cukifijú. A pályán sajnos nem sikerült, nem úgy hozta az élet. majd talán egyszer talcsizunk a pályán.. a békéscsabával? az bizony lehet.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jajmá'...Ekkora arc te se lehetsz. Megdicsértünk, jó voltál, jó volt az egész Bats védelem, örüljetek a 3. helynek. Nemkell hitetlenkedni. Nem te döntesz, nem mi döntünk, azzal meg, hogy itt reklamálsz nemérsz el semmit, csak erősíted a tényt,hogy a Bats-es játékosok túl nagyképűek. (már bocs)Vadkender
Nem minden Bats játékos csak a 2 pac. 😀 Amúgy teljesen jogos. Kár ezt a szép teljesítményt amit elértetek bepiszkolni.kutya23c
nah madj akkor ugass ha lenyomsz...Pacman
Ez a stílus itt nem fog bejönni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
hallod PAcman neked mekkora arcod van(N) ahoz képest egy sehol nem idnuló csapatban játszol...Boti63
És ha elindulnak a Békéscsabával közösen, akkor lehet ekkora az arca? 😀

Pacmant így kell szeretni vagy nem szeretni! Benne van a niga életérzés 😀Bruce
Végre valaki aki mellé áll 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
hallod PAcman neked mekkora arcod van(N) ahoz képest egy sehol nem idnuló csapatban játszol...Boti63
És ha elindulnak a Békéscsabával közösen, akkor lehet ekkora az arca? 😀

Pacmant így kell szeretni vagy nem szeretni! Benne van a niga életérzés 😀
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
hallod PAcman neked mekkora arcod van(N) ahoz képest egy sehol nem idnuló csapatban játszol...Boti63
NE személyeskedj...ennyire legalább is ne. Figyelj, nem rossz játékos,csak az imént felsorolt problémák miatt, nemfog tudni továbblépni. Legalábbis akkor nem, ha így folytatja.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Jajmá'...Ekkora arc te se lehetsz. Megdicsértünk, jó voltál, jó volt az egész Bats védelem, örüljetek a 3. helynek. Nemkell hitetlenkedni. Nem te döntesz, nem mi döntünk, azzal meg, hogy itt reklamálsz nemérsz el semmit, csak erősíted a tényt,hogy a Bats-es játékosok túl nagyképűek. (már bocs)Vadkender
Nem minden Bats játékos csak a 2 pac. 😀 Amúgy teljesen jogos. Kár ezt a szép teljesítményt amit elértetek bepiszkolni.kutya23c
nah madj akkor ugass ha lenyomsz...Pacman
Na ezaz. Ez az a rossz hozzáállás amiről pofázok/zunk, de látom hiába.


Vadkender on Twitter