NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Boti63 40
hallod PAcman neked mekkora arcod van(N) ahoz képest egy sehol nem idnuló csapatban játszol...
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Félreértés ne essék nem reklamálok csak nm értem a dolgot...az meg egyértelmű hogy a védelmünk jó volt ha joltom talán mi kaptuk a legkevesebb pontot...26 asszem...egyénire meg annyit hogy nm hiszem volt bármijen védo játékos aki arénán csinált olyat,hogy INT-ből TD,fumbleból TD fumble recovery meg még egy intersexy...XD
(konkrétan ez az öcsém volt)Pacman
Jajmá'...Ekkora arc te se lehetsz. Megdicsértünk, jó voltál, jó volt az egész Bats védelem, örüljetek a 3. helynek. Nemkell hitetlenkedni. Nem te döntesz, nem mi döntünk, azzal meg, hogy itt reklamálsz nemérsz el semmit, csak erősíted a tényt,hogy a Bats-es játékosok túl nagyképűek. (már bocs)Vadkender
Nem minden Bats játékos csak a 2 pac. 😀 Amúgy teljesen jogos. Kár ezt a szép teljesítményt amit elértetek bepiszkolni.kutya23c
nah madj akkor ugass ha lenyomsz...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
kutya23c 223
Félreértés ne essék nem reklamálok csak nm értem a dolgot...az meg egyértelmű hogy a védelmünk jó volt ha joltom talán mi kaptuk a legkevesebb pontot...26 asszem...egyénire meg annyit hogy nm hiszem volt bármijen védo játékos aki arénán csinált olyat,hogy INT-ből TD,fumbleból TD fumble recovery meg még egy intersexy...XD
(konkrétan ez az öcsém volt)Pacman
Jajmá'...Ekkora arc te se lehetsz. Megdicsértünk, jó voltál, jó volt az egész Bats védelem, örüljetek a 3. helynek. Nemkell hitetlenkedni. Nem te döntesz, nem mi döntünk, azzal meg, hogy itt reklamálsz nemérsz el semmit, csak erősíted a tényt,hogy a Bats-es játékosok túl nagyképűek. (már bocs)Vadkender
Nem minden Bats játékos csak a 2 pac. 😀 Amúgy teljesen jogos. Kár ezt a szép teljesítményt amit elértetek bepiszkolni.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Félreértés ne essék nem reklamálok csak nm értem a dolgot...az meg egyértelmű hogy a védelmünk jó volt ha joltom talán mi kaptuk a legkevesebb pontot...26 asszem...egyénire meg annyit hogy nm hiszem volt bármijen védo játékos aki arénán csinált olyat,hogy INT-ből TD,fumbleból TD fumble recovery meg még egy intersexy...XD
(konkrétan ez az öcsém volt)Pacman
Jajmá'...Ekkora arc te se lehetsz. Megdicsértünk, jó voltál, jó volt az egész Bats védelem, örüljetek a 3. helynek. Nemkell hitetlenkedni. Nem te döntesz, nem mi döntünk, azzal meg, hogy itt reklamálsz nemérsz el semmit, csak erősíted a tényt,hogy a Bats-es játékosok túl nagyképűek. (már bocs)


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Félreértés ne essék nem reklamálok csak nm értem a dolgot...az meg egyértelmű hogy a védelmünk jó volt ha joltom talán mi kaptuk a legkevesebb pontot...26 asszem...egyénire meg annyit hogy nm hiszem volt bármijen védo játékos aki arénán csinált olyat,hogy INT-ből TD,fumbleból TD fumble recovery meg még egy intersexy...XD
(konkrétan ez az öcsém volt)



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ezt olvasva beugrott az a kép, mikor vasárnap a Wolvest kiejtő Sharks játékosok büszkén vonultak ki a teremből, a folyosón meg már Vili várt rájuk, ordítva, hogy "mi volt ez? sokkal keményebben kellene, gyerekek!"
😊VT
😂 ismerős


több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
...Vadkender
Köszi szépen! Igyekszünk! 😊

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
VT 123
A játékosoknak szerintem mindegy mit csinálnak, csak nyerjenek (vagy "pályát" tévesztettek). KoriTE
Ebben egyébként nem értek veled egyet. És nem azért mert pályát tévesztettem, de edzőként kicsit máshogy gondolom. Ezzel sokan nem értenek egyet, de nekem nem a győzelem az első. Volt már sok olyan meccs, hogy hiába győztünk, nagyon fos meccset játszottunk és fordítva is.
Számomra a lényeg, hogy a maximumot adjuk és ne fásuljunk bele... éppen ezért érdemes néha picit elrugaszkodni ahhoz, hogy életben tartsd a tűzet a játékosokban.
A taktikai részébe is belemehetünk, de az hosszú téma lenne.deacon75
Ezt olvasva beugrott az a kép, mikor vasárnap a Wolvest kiejtő Sharks játékosok büszkén vonultak ki a teremből, a folyosón meg már Vili várt rájuk, ordítva, hogy "mi volt ez? sokkal keményebben kellene, gyerekek!"
😊
több mint 13 éve
Jamie 28
Az aréna más tészta, egyáltalán nem arra gondoltam. Ott ti abszolút kihoztátok magatokból a maximumot és bravúrosan szerepeltetek.

Nagypályán nem láttalak titeket játszani, max. a neten ezt-azt. Pusztán ezek alapján a válaszok:

1. Tehetséges srác, van jó WR-etek is, de nem építeném rájuk a csapatot. Mi van ha fúj a szél, esik az eső, vagy esetleg megsérül? Akkor sem állhat meg egy offense.
2. Ezt én így látom. Tavaly is a legjobban futó csapat nyerte a D II-t, ez azért nem lehet véletlen. Persze használja ki mindenki ha van ügyes QB a csapatban, egyértelmű, de eddig azok nyertek elsősorban bajnokságot (bármely osztályban), akik masszívan futottak és jól védekeztek.

Azt meg nem én találtam ki, hogy passznál 3 dolog történhet, abból 2 rossz nekünk 😛.KoriTE
Köszi a gyors választ! 😉
Bocsi, akkor félreértettelek, vagyis inkább rosszul éreztem hogy ránk vonatkozik 😛 előtte mindenki arénáról beszélt, biztos azért...
A 2. pont amit most írtál viszont érdekes meglátás, és tényleg igazad van...ez volt eddig a trend minden évben hogy a legjobban futó csapat lett a bajnok az alacsonyabb osztályban. Hogy idén mi lesz? Majd kiderül! 😊 Cápa korábbi szavait olvasva a Hurricanes is szeretne passzolni rendesen, és gondolom a többi 9 csapat sem akar lemaradni a témában!
Csak kezdődjön már el a bajnokság!!!! 😀

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ebben egyébként nem értek veled egyet. És nem azért mert pályát tévesztettem, de edzőként kicsit máshogy gondolom. Ezzel sokan nem értenek egyet, de nekem nem a győzelem az első. Volt már sok olyan meccs, hogy hiába győztünk, nagyon fos meccset játszottunk és fordítva is.
Számomra a lényeg, hogy a maximumot adjuk és ne fásuljunk bele... éppen ezért érdemes néha picit elrugaszkodni ahhoz, hogy életben tartsd a tűzet a játékosokban.
A taktikai részébe is belemehetünk, de az hosszú téma lenne.deacon75
Mi is minden évben más playbookot játszunk, meg kell újulni olykor ez nem vitás. A taktikai meglátások meg érdekelnek, akkor is ha hosszú. 😊 Igazából csak azt akartam mondani, hogy hiába játszunk egy látványos, izgalmas meccset, ha a végén nem nyerünk. Akkor már inkább menjünk "biztosra" és azt csináljuk ami valamennyire megy is.
Majd február 26-án láthatsz Kori testközelből 😀 😀kutya23c
😉 majd erősen figyelek 😀

Nem akarok kötekedni Kori, de gondolom itt részben ránk is gondoltál amikor ezt fogalmaztad. Szóval megkérdezem, mert érdekel a véleményed: Melyik vonatkozik ránk a két opcióból?
1. A Shevi az egyike annak az itthoni pár irányítónak akire érdemes építeni.
2. Alacsonyabb szinten passzolgatunk, mert futni nem tudunk és hátha bejön pár hosszú passz amivel komolyabb csapatok ellen nem sok mindenre megyünk.
Jamie
Az aréna más tészta, egyáltalán nem arra gondoltam. Ott ti abszolút kihoztátok magatokból a maximumot és bravúrosan szerepeltetek.

Nagypályán nem láttalak titeket játszani, max. a neten ezt-azt. Pusztán ezek alapján a válaszok:

1. Tehetséges srác, van jó WR-etek is, de nem építeném rájuk a csapatot. Mi van ha fúj a szél, esik az eső, vagy esetleg megsérül? Akkor sem állhat meg egy offense.
2. Ezt én így látom. Tavaly is a legjobban futó csapat nyerte a D II-t, ez azért nem lehet véletlen. Persze használja ki mindenki ha van ügyes QB a csapatban, egyértelmű, de eddig azok nyertek elsősorban bajnokságot (bármely osztályban), akik masszívan futottak és jól védekeztek.

Azt meg nem én találtam ki, hogy passznál 3 dolog történhet, abból 2 rossz nekünk 😛.


több mint 13 éve
Jamie 28
Én azért járok le, mert győzni akarok minden meccsen. Sokkal többet ér, mintha minden szezonban csinálnék 2-3 TD elkapást, de cserébe fele meccsen kikapnánk a nagy dobálózás közepette. Akkor inkább blokkolgatok egész szezonban. Ráadásul még jól is érzem magam közben 😊

A játékosoknak szerintem mindegy mit csinálnak, csak nyerjenek (vagy "pályát" tévesztettek). A közönség más tészta, ők nyilván jobban szeretik a passzjátékot, mert az látványosabb. Csak éppen nem nagyon lehet vele komolyabb csapatok ellen meccseket nyerni (nagypályás fociról van szó). Aminek egyszerű oka van: max. 1-2 olyan QB van itthon, akire érdemes építeni és akkor még jó elkapók is kellenek, meg egy fal aki meg tudja védeni.

Szerintem azért próbálnak sokan passzolni itthon az alacsonyabb szinteken, mert nem tudják összerakni a futójátékot, látják hogy azzal nem haladnak, a passzban meg mindig van némi remény. Tény, hogy egyszerűbbnek tűnik passzolni (könnyebb gyakorolni, playbook-ot csinálni, stb.), de kiemelkedő QB-k nélkül nem működhet, azok meg hiányoznak, és még egy ideig hiányozni is fognak.KoriTE
Nem akarok kötekedni Kori, de gondolom itt részben ránk is gondoltál amikor ezt fogalmaztad. Szóval megkérdezem, mert érdekel a véleményed: Melyik vonatkozik ránk a két opcióból?
1. A Shevi az egyike annak az itthoni pár irányítónak akire érdemes építeni.
2. Alacsonyabb szinten passzolgatunk, mert futni nem tudunk és hátha bejön pár hosszú passz amivel komolyabb csapatok ellen nem sok mindenre megyünk.

Egyébként az, hogy nem ment nekünk a futás az arénán kicsit túlzás sztem. Jó persze nem arról marad emlékezetes senkinek se a Mustangs, de ha jól emlékszem a Wildfires elleni meccset leszámítva minden meccsen futottunk First Downt, asszem 3 meccsen volt 10-15 yardnál hosszabb futásunk is, de majd visszanézem. Össz-vissz 1 forced fumblet tudok felidézni. A Shevi futott vagy 2 TDt...
Persze meg se közelítettük a Sharks, Wolves, Predators futásait, de nem is a végén kullogtunk a témábam, sztem a középmezőnyben vagyunk,de majd javulunk 😉

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
kutya23c 223
Félreértés ne essék, én örülnék a legjobban, ha valaki látványos passzjátékkal tudna magas szintre jutni és ott stabilan jól szerepelni. Nézni én is szeretem az ilyesmit 😊KoriTE
Majd február 26-án láthatsz Kori testközelből 😀 😀

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A játékosoknak szerintem mindegy mit csinálnak, csak nyerjenek (vagy "pályát" tévesztettek). KoriTE
Ebben egyébként nem értek veled egyet. És nem azért mert pályát tévesztettem, de edzőként kicsit máshogy gondolom. Ezzel sokan nem értenek egyet, de nekem nem a győzelem az első. Volt már sok olyan meccs, hogy hiába győztünk, nagyon fos meccset játszottunk és fordítva is.
Számomra a lényeg, hogy a maximumot adjuk és ne fásuljunk bele... éppen ezért érdemes néha picit elrugaszkodni ahhoz, hogy életben tartsd a tűzet a játékosokban.
A taktikai részébe is belemehetünk, de az hosszú téma lenne.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
azért mi lehet, hogy megpróbáljuk idén ezt a sokat passzolós játékot, hátha bejön 😉(igaz mi is csak azért merjük, mert alacsonyabb osztályban játszunk 😊 )
bár futkosni is nagyon jó 😀
cápa77
Félreértés ne essék, én örülnék a legjobban, ha valaki látványos passzjátékkal tudna magas szintre jutni és ott stabilan jól szerepelni. Nézni én is szeretem az ilyesmit 😊


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
azért mi lehet, hogy megpróbáljuk idén ezt a sokat passzolós játékot, hátha bejön 😉 cápa77
Mert Márk jó irányító! Erre akart rávilágítani Kori, hogy ha van jó irányítód, akkor lehet passzolni, de mivel sok még nem szaladgál Magyarországon, így többnyire futásokkal lehet sikert elérni!

Viszont én is úgy vagyok vele, hogy próbálkozni lehet és érdemes is! Mert ha nem próbálkozol, akkor nem is fejlődsz benne és ez szerintem nem járható út!Bruce
wildcardon be is jött! nemde? 😊Ricsi56
Az más, ott nem volt más választásunk 😊
Ott akárki passzolt volna, de igazából én azokra a szituációkra gondolok, amikor van választás hogy futás lesz vagy passz és akkor inkább a passzt választja valaki, mert fejlődni szeretne ebben is!
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
azért mi lehet, hogy megpróbáljuk idén ezt a sokat passzolós játékot, hátha bejön 😉 cápa77
Mert Márk jó irányító! Erre akart rávilágítani Kori, hogy ha van jó irányítód, akkor lehet passzolni, de mivel sok még nem szaladgál Magyarországon, így többnyire futásokkal lehet sikert elérni!

Viszont én is úgy vagyok vele, hogy próbálkozni lehet és érdemes is! Mert ha nem próbálkozol, akkor nem is fejlődsz benne és ez szerintem nem járható út!Bruce
wildcardon be is jött! nemde? 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Mondjuk arénán még nehezebb sokrétűen futni, kevesebb az opció. Ha lehet bízni a blokkolókban (amikben a Győr bőven bízhatott), nem kell fake-ekkel cukrozni a dolgot, csak bang-bang és viszlát, mindenki megnyeri a saját párharcát a védővel és kész. Ha a játékosanyagod gyengébb, akkor muszáj trükközni.

Pont hogy jól alkalmazkodtak a kerethez, nagy darab, de lassabb srácok, nincs igazi QB = darálni kell. A végeredmény meg önmagáért beszél.KoriTE
ÁMEN!

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Jaj, én buta, a dicséretről meg is feledkeztem. Tata Mustangs, komolyan le a kalappal előtettek. Ti voltatok az egyetlen csapat aki passzolt, ráadásul nem kis sikerrel. Shevi, atom irányító vagy, remélem a sérülésed sem komoly. Annyit sajnálok csak az egészben, hogy a Győr kemény 3 play-t játszott végig. (persze, a többi csapat se sokat variált,de hát ez arena) A lényeg,hogy jó volt, és jól éreztétek magatokat és ennek köszönhetően mi is, mint nézők. :rolleyes:

Off: Arena Bowl Soundtrack-jét nem tudja valaki véletlenül? Nagyon bejöttek,de csak párra emlékszek.Vadkender
teszek fel egy egyszerű kérdést:
minek váltsál taktikát, ha az, amit eddig játszottál bejött???
minek kockáztass egy friss qb val passzolgatni, ha a futógépezeted(ebbe beletartozik a fal, a fullback is) lerombol mindent???TSD81
gtraula Nigger...
nem kcisit lepödtem emg amikor láttalak melegiteni a meccs elöt... de gondoltam magamban eltévedtél 😊

bajnoskág alatt is tervezel hasonlo megvillanásokat?

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
azért mi lehet, hogy megpróbáljuk idén ezt a sokat passzolós játékot, hátha bejön 😉 cápa77
Mert Márk jó irányító! Erre akart rávilágítani Kori, hogy ha van jó irányítód, akkor lehet passzolni, de mivel sok még nem szaladgál Magyarországon, így többnyire futásokkal lehet sikert elérni!

Viszont én is úgy vagyok vele, hogy próbálkozni lehet és érdemes is! Mert ha nem próbálkozol, akkor nem is fejlődsz benne és ez szerintem nem járható út!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Off: Arena Bowl Soundtrack-jét nem tudja valaki véletlenül? Nagyon bejöttek,de csak párra emlékszek.Vadkender
Madden 07-08
Fifákból is volt pár
Best pump-up songs of all time collection
és az Ain't no mountain high enough 😊

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
azért mi lehet, hogy megpróbáljuk idén ezt a sokat passzolós játékot, hátha bejön 😉(igaz mi is csak azért merjük, mert alacsonyabb osztályban játszunk 😊 )
bár futkosni is nagyon jó 😀
A magyar foci felnőtt amatőr sport.
A csapatokhoz nem csak azért járnak le az emberek, hogy győzzenek, hanem hogy jól is érezzék magukat.
Így a játékok egysíkúsága nagyon sok játékosban az unalom érzetét válthatja ki és páran úgy is érezhetik, hogy a játéktudásuk nincsen megfelelően kihasználva.
Ráadásul a védelem könnyen kiismerheti így a tendenciákat. Ez persze furcsa módon nem történt meg most.
Viszont a nézőknek így is nagyon unalmas.deacon75
Én azért járok le, mert győzni akarok minden meccsen. Sokkal többet ér, mintha minden szezonban csinálnék 2-3 TD elkapást, de cserébe fele meccsen kikapnánk a nagy dobálózás közepette. Akkor inkább blokkolgatok egész szezonban. Ráadásul még jól is érzem magam közben 😊

A játékosoknak szerintem mindegy mit csinálnak, csak nyerjenek (vagy "pályát" tévesztettek). A közönség más tészta, ők nyilván jobban szeretik a passzjátékot, mert az látványosabb. Csak éppen nem nagyon lehet vele komolyabb csapatok ellen meccseket nyerni (nagypályás fociról van szó). Aminek egyszerű oka van: max. 1-2 olyan QB van itthon, akire érdemes építeni és akkor még jó elkapók is kellenek, meg egy fal aki meg tudja védeni.

Szerintem azért próbálnak sokan passzolni itthon az alacsonyabb szinteken, mert nem tudják összerakni a futójátékot, látják hogy azzal nem haladnak, a passzban meg mindig van némi remény. Tény, hogy egyszerűbbnek tűnik passzolni (könnyebb gyakorolni, playbook-ot csinálni, stb.), de kiemelkedő QB-k nélkül nem működhet, azok meg hiányoznak, és még egy ideig hiányozni is fognak.KoriTE


több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Szeged részről is nagyon jól éreztük magunkat...mondjuk azért megkérdezném az embereket,hogy miért nm egy ojan védelemből választanak DMVP-t ami egész arénán kapott 20 pontot azt is a sharkstol...meg amejik csinál 3TD, 3 INT-t 5 FF,amiből felszed 4-et...arról nem is beszélve hogy ebből ketto ha jól emléxem schwarz úron volt...meg amejiktől elvettek 3 TD még igy is,mert Forward progress megállt de a futo még tapos talpon van a kezéből labdát kitépjük,és befutunk vele de amint meglodoltunk a labdával már futyultek is a birok...és ijen volt a jászberény a tata meg a sharks ellen is...Pacman
FLAME Ejj de tellhetetlen valaki... Én meg mondhatnám azt, hogy hogy lehet olyan csapat csoportelső, akinek az offenze a csoportmeccseken 1 TD-t tudott csak összehozni, és nem verte meg a Wolvest sem... De nem teszem. Valahogy el kellett dönteni a sorrendet, és valahogy eldöntötték az MVP díjat is/FLAME

Az élet kegyetlen! A szervezők máshogy döntöttek, és szerintem ezért reklamálni felesleges. Mint csapategység jó védelmetek volt, de ez nem jelenti azt, hogy egyéni teljesítmény alapján esetleg nem lehetett valaki jobb egy másik csapatból.

A bíró kérdésre annyit, hogy néha tényleg kicsit furcsán volt értelmezve, hogy mikor válik halottá a labda, mikor áll meg a Forward Progress, és hogy egyébként is mikor fumble valami. Velünk a Tata ellen fordult elő, hogy a labda már áthaladt az endzone vonala fölött amikor kivették a játékos kezéből, és a Tata támadhatott.

Mindenesetre Gratuláció jár az összes helyezettnek, és díjazottnak! Remélem jövőre ugyanott találkozunk 😊

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mondjuk arénán még nehezebb sokrétűen futni, kevesebb az opció. Ha lehet bízni a blokkolókban (amikben a Győr bőven bízhatott), nem kell fake-ekkel cukrozni a dolgot, csak bang-bang és viszlát, mindenki megnyeri a saját párharcát a védővel és kész. Ha a játékosanyagod gyengébb, akkor muszáj trükközni.

Pont hogy jól alkalmazkodtak a kerethez, nagy darab, de lassabb srácok, nincs igazi QB = darálni kell. A végeredmény meg önmagáért beszél.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem a futó játék vs passz játék a téma, hanem hogy kb 3 play volt valóban. Lehet futni ezer féle képpen.. az egysíkú játékstílus nem azért egysíkú mert csak fut valaki (bár ebből is könnyen eredhet) hanem mert kevés opcióra kell a szemben álló védelemnek koncentrálnia. Az más kérdés, hogy 1-2 hetes aréna felkészülés nem sok lehetőséget ad és az is más kérdés, hogy a védelmek nem tudták megfogni vasárnap azt a pár playt sem.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A magyar foci felnőtt amatőr sport.
A csapatokhoz nem csak azért járnak le az emberek, hogy győzzenek, hanem hogy jól is érezzék magukat.
Így a játékok egysíkúsága nagyon sok játékosban az unalom érzetét válthatja ki és páran úgy is érezhetik, hogy a játéktudásuk nincsen megfelelően kihasználva.
Ráadásul a védelem könnyen kiismerheti így a tendenciákat. Ez persze furcsa módon nem történt meg most.
Viszont a nézőknek így is nagyon unalmas.deacon75
Én azért járok le, mert győzni akarok minden meccsen. Sokkal többet ér, mintha minden szezonban csinálnék 2-3 TD elkapást, de cserébe fele meccsen kikapnánk a nagy dobálózás közepette. Akkor inkább blokkolgatok egész szezonban. Ráadásul még jól is érzem magam közben 😊

A játékosoknak szerintem mindegy mit csinálnak, csak nyerjenek (vagy "pályát" tévesztettek). A közönség más tészta, ők nyilván jobban szeretik a passzjátékot, mert az látványosabb. Csak éppen nem nagyon lehet vele komolyabb csapatok ellen meccseket nyerni (nagypályás fociról van szó). Aminek egyszerű oka van: max. 1-2 olyan QB van itthon, akire érdemes építeni és akkor még jó elkapók is kellenek, meg egy fal aki meg tudja védeni.

Szerintem azért próbálnak sokan passzolni itthon az alacsonyabb szinteken, mert nem tudják összerakni a futójátékot, látják hogy azzal nem haladnak, a passzban meg mindig van némi remény. Tény, hogy egyszerűbbnek tűnik passzolni (könnyebb gyakorolni, playbook-ot csinálni, stb.), de kiemelkedő QB-k nélkül nem működhet, azok meg hiányoznak, és még egy ideig hiányozni is fognak.