NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
tudu28 152
Most akkor Sharks-Mustangs döntő lesz? Hová lett a Zala?KoriTE
Zalát a Tata búcsuztatta

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Most akkor Sharks-Mustangs döntő lesz? Hová lett a Zala?


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Wolves kiesett a Zala még benn van ennyi. A többivel felesleges szerintem foglalkozni mert csak rossz vért szül.
Mindenki tudja, hogy a hazai pálya mindig előnyösebb. A ZP-s srác meg szerintem is elszámolta nem feltételezeném róla hogy sportszerűtlenkedne szándékosan.kutya23c
A helyszínen nekem így jött le. A valóban kérdéses horse collar ítélet után túlpörögtek kicsit a srácok.


több mint 13 éve
kutya23c 223
Hát mert a Wolves ellen volt, és mert mi csináltuk (éljen a szarkazmus). Mondjuk csak 1 meccsre állították ki, de akkor is...
Attól függetlenül nem volt szép dolog amit csinált, de az előtte levő érdekes Collar Tackle büntetés megalapozta a hangulatot, és lehet, hogy a bírók is jobban ugrottak rá.

Amúgy volt több érdekes bíró döntés szinte minden meccsen. De hát ahogy fentebb is írták, vannak az egyenlők között is vannak egyenlőbbek. Nem tudom a bíróink mikor tudják végre kinőni ezt.Natloz
Mondjuk én is úgy láttam, hogy szándékosan átlépett és idegből levert egyet a QB-nak. Nálam is kiállítás lett volna. Ezzel együtt szurkoltam a ZP-nek és örülök hogy nyertek, jól játszottak.KoriTE
Wolves kiesett a Zala még benn van ennyi. A többivel felesleges szerintem foglalkozni mert csak rossz vért szül.
Mindenki tudja, hogy a hazai pálya mindig előnyösebb. A ZP-s srác meg szerintem is elszámolta nem feltételezném róla hogy sportszerűtlenkedne szándékosan.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Hát mert a Wolves ellen volt, és mert mi csináltuk (éljen a szarkazmus). Mondjuk csak 1 meccsre állították ki, de akkor is...
Attól függetlenül nem volt szép dolog amit csinált, de az előtte levő érdekes Collar Tackle büntetés megalapozta a hangulatot, és lehet, hogy a bírók is jobban ugrottak rá.

Amúgy volt több érdekes bíró döntés szinte minden meccsen. De hát ahogy fentebb is írták, vannak az egyenlők között is vannak egyenlőbbek. Nem tudom a bíróink mikor tudják végre kinőni ezt.Natloz
Mondjuk én is úgy láttam, hogy szándékosan átlépett és idegből levert egyet a QB-nak. Nálam is kiállítás lett volna. Ezzel együtt szurkoltam a ZP-nek és örülök hogy nyertek, jól játszottak.


több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
rosszul időzített ennyi
biztos látta troyt, mert nagyon hasonlított rá, csak a wolves nem indította el a támadástcápa77
De nem értem ezért miért kell kiállítani valakitJUNIOR#46
én semcápa77
Hát mert a Wolves ellen volt, és mert mi csináltuk (éljen a szarkazmus). Mondjuk csak 1 meccsre állították ki, de akkor is...
Attól függetlenül nem volt szép dolog amit csinált, de az előtte levő érdekes Collar Tackle büntetés megalapozta a hangulatot, és lehet, hogy a bírók is jobban ugrottak rá.

Amúgy volt több érdekes bíró döntés szinte minden meccsen. De hát ahogy fentebb is írták, vannak az egyenlők között is vannak egyenlőbbek. Nem tudom a bíróink mikor tudják végre kinőni ezt.

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ez a legizgalmasabb meccs eddig wolves vs sharks!!!!

A Schwarz meg a CSepi beszarás mit művelnek!!!kutya23c
1 magyar válogatottba mit művelnének 😀tudu28
AZt meg nézném én is meg a Wolves, Sharks, Gorillaz, Rebels kevert Off, Def falat is!!!! 😀

A Tata akkor lesz érdekes ha egy Sharksal vagy Zalával fog meccselni, már alig várom!kutya23c
Nem hiszem, hogy meg tudják állítani bármelyiket.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na most mi az állás? Ki merre és meddig? 😊Bruce
A profootball magazin az előrébb tart mint a stream!Szerintem ezt pörgesd át és képbe kerülsz.
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5461/arena_2011kutya23c
THX 😊
több mint 13 éve
kutya23c 223
Na most mi az állás? Ki merre és meddig? 😊Bruce
A profootball magazin az előrébb tart mint a stream!Szerintem ezt pörgesd át és képbe kerülsz.
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5461/arena_2011

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na most mi az állás? Ki merre és meddig? 😊
több mint 13 éve
kutya23c 223
ez a legizgalmasabb meccs eddig wolves vs sharks!!!!

A Schwarz meg a CSepi beszarás mit művelnek!!!kutya23c
1 magyar válogatottba mit művelnének 😀tudu28
AZt meg nézném én is meg a Wolves, Sharks, Gorillaz, Rebels kevert Off, Def falat is!!!! 😀

A Tata akkor lesz érdekes ha egy Sharksal vagy Zalával fog meccselni, már alig várom!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
tudu28 152
ez a legizgalmasabb meccs eddig wolves vs sharks!!!!

A Schwarz meg a CSepi beszarás mit művelnek!!!kutya23c
1 magyar válogatottba mit művelnének 😀

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
tudu28 152
Tata nem viccel

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Ezúton szeretném minden győri és zalai játékosnak megköszönni a névnapi ajándékomat.
KÖSZÖNÖM még akkor is ha 3 napot késtetek.


több mint 13 éve
kutya23c 223
ez a legizgalmasabb meccs eddig wolves vs sharks!!!!

A Schwarz meg a CSepi beszarás mit művelnek!!!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szaggat, de még éppen élvezhető


több mint 13 éve
kutya23c 223
Mindenkinek szaggat a stream vagy az én gépem egy fos?

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
tudu28 152
mi lett a B csoport sorrend?

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mi történt az online nézéssel?

szerk.: már semmi 😀
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
grat a veszprémnek!
További jó meccs nézést fiúk lányok én elmentem dolgozni!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fantasztikus play hívások...azt hiszem nekem elég volt az idei arénából 5 perc 😀Joci
Legalább egy emberrel kevesebb streamol 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
fantasztikus play hívások...azt hiszem nekem elég volt az idei arénából 5 perc 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
bár ezért nem tudom miért állították ki
Zp 58-as játékos átugrott a falon rá az irányítóra...JUNIOR#46
cápa77
Ha mozdulatlanul állnak a támadók akkor persounal foult,
csak ezért nem állíthatják ki
de utána volt pitty putty is és azt nem tudjuk esetleg ott mik hangzottak el.
Nekem a horscollar volt a gyanús büntetés Andristól, én úgy láttam a vállánál fogva rántotta lece
Hát az is elég furcsa döntés volt...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bár ezért nem tudom miért állították ki
lemaradtam, mi történt?Farky
Zp 58-as játékos átugrott a falon rá az irányítóra...JUNIOR#46
cápa77
Ha mozdulatlanul állnak a támadók akkor persounal foult,
csak ezért nem állíthatják ki
de utána volt pitty putty is és azt nem tudjuk esetleg ott mik hangzottak el.
Nekem a horscollar volt a gyanús büntetés Andristól, én úgy láttam a vállánál fogva rántotta le
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Szép nagy szelet irányítója van a veszprémnek 😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75