Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Köszi Blue, Köszi Cápa, igen azt én is észre vettem, hogy a meccsek között már ott vagyunk és akkor meg is nyugodtam 😀 , hat minden esetre érdekes élmény. 😂69
Ez a nagyon titkos esélyes 😛


több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Köszi Blue, Köszi Cápa, igen azt én is észre vettem, hogy a meccsek között már ott vagyunk és akkor meg is nyugodtam 😀 , hat minden esetre érdekes élmény. 😂

több mint 13 éve
tibibá 54
Lesz online közvetítés arénáról?tudu28
igenRicsi56
Hamarosan meg tudom adni a linket ahol lehet nézni. Egyenlőre a közvetítés feltételei egyeztetés alatt állnak.
Annyit biztosan tudok mondani,hogy a mérkőzések felvételeit DVD lemezen meg lehet vásárolni, 3500 Ft os áron.tibibá
A közvetítés reggel fél nyolckor kezdődik:

http://webrefel.hu/~rtvisio/wordpress/?page_id=39

Egyik link ahol lehet nézni
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Lehet, hogy hülye a kérdés de miért nem vagyunk a liga oldalán a div 2-es felsorolásban? :mad:69
a meccsek között már ott vagytok, szerintem csak véletlenül kimaradtatok a táblázatból
bár elég ciki, de nem az első baki


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy hülye a kérdés de miért nem vagyunk a liga oldalán a div 2-es felsorolásban? :mad:69
Eagles-ös vagy? Amennyiben igen, akkor ez egy jó kérdés :rolleyes:
Lehet, hogy a HFL-ben lesztek 😀

Viccet félretéve, előfordult már hasonló. Valószínűleg, csak egy újabb "elírás".
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Lehet, hogy hülye a kérdés de miért nem vagyunk a liga oldalán a div 2-es felsorolásban? :mad:

több mint 13 éve
VT 123
Nemtom miért... Talán mert megismerdekésünk estéjén megfáradva elaludtál egy sörpadon, engem meg lovaggá ütöttek egy világító műanyag karddal a táncparkett közepén...? 😊VT
Valamint egy 25 éves csapattársam, a 14 éves lányokat hajtotta, én pedig olyat csináltam törökülésbe, amit senki nem csinál utánam 😀Mohi24
ma már 26, de a helyzet ugyanaz. 😀 😀 😀Johnnie
a kis türelmetlen 😊
több mint 13 éve
Johnnie Pittsburgh Steelers 12
Mindig itt lyukadunk ki Tamás 😀. Rikárdót is hozod?Mohi24
Nemtom miért... Talán mert megismerdekésünk estéjén megfáradva elaludtál egy sörpadon, engem meg lovaggá ütöttek egy világító műanyag karddal a táncparkett közepén...? 😊VT
Valamint egy 25 éves csapattársam, a 14 éves lányokat hajtotta, én pedig olyat csináltam törökülésbe, amit senki nem csinál utánam 😀Mohi24
ma már 26, de a helyzet ugyanaz. 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Mohi24 99
Én is megyek, úgyhogy majd megihatunk valamit 😊VT
Mindig itt lyukadunk ki Tamás 😀. Rikárdót is hozod?Mohi24
Nemtom miért... Talán mert megismerdekésünk estéjén megfáradva elaludtál egy sörpadon, engem meg lovaggá ütöttek egy világító műanyag karddal a táncparkett közepén...? 😊VT
Valamint egy 25 éves csapattársam, a 14 éves lányokat hajtotta, én pedig olyat csináltam törökülésbe, amit senki nem csinál utánam 😀

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
Mi a véleményetek az amerikai futball akadémiáról?Ventura
Nekem semmi 😀 Majd meglátjuk 😊Bruce
Csak csatlakozni tudok az előttem lévőhöz 😀
Jó ötlet meg minden de ki lesz aki a 14 éves gyerekét elküldi akárhova... És ez csak egy negatív indokJUNIOR#46
Nem tudok én sem többet, de én/mi 14 évesen költöztünk Kaposvárra a Lovasakadémiára....
Délelőtt suli, délután edzés..Hvg versenyek, rendezvények.
Majdnem mindenki koleszos volt... szerintem életem egyik legszebb 4 éve volt..

Mondjuk ott nagyon durva feltételek voltak akkor meg háttér....

Majd meglátjuk

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Én is megyek, úgyhogy majd megihatunk valamit 😊VT
Mindig itt lyukadunk ki Tamás 😀. Rikárdót is hozod?Mohi24
Nemtom miért... Talán mert megismerdekésünk estéjén megfáradva elaludtál egy sörpadon, engem meg lovaggá ütöttek egy világító műanyag karddal a táncparkett közepén...? 😊VT
és vagy 20-szoros lovag letttél még azon az éjjelen 😂 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
VT 123
Dede, találkoztunk, emlékszem rád. TE/WR voltál nemde? Haladásban fs voltam, de amúgy szélső lb vagyok, igen. Én is remélem hogy találkozunk, a pályán, vagy azon kívül is. 😊Mohi24
Én is megyek, úgyhogy majd megihatunk valamit 😊VT
Mindig itt lyukadunk ki Tamás 😀. Rikárdót is hozod?Mohi24
Nemtom miért... Talán mert megismerdekésünk estéjén megfáradva elaludtál egy sörpadon, engem meg lovaggá ütöttek egy világító műanyag karddal a táncparkett közepén...? 😊
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Dede, találkoztunk, emlékszem rád. TE/WR voltál nemde? Haladásban fs voltam, de amúgy szélső lb vagyok, igen. Én is remélem hogy találkozunk, a pályán, vagy azon kívül is. 😊Mohi24
Én is megyek, úgyhogy majd megihatunk valamit 😊VT
Mindig itt lyukadunk ki Tamás 😀. Rikárdót is hozod?Mohi24
Szia,
Rikárdó nem játszik (ugyebár)és ahelyett h nézné, inkább elmegy snowboardozni!
De sok sikert! nyerjen az egyik votl csapatom. 😀 :cool:

Crushers #12
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Megvesszük és 500 ért átírjuk 😀 😀 😀 😀JUNIOR#46
nálam 450 😀 😛sLyNz
Konkurencia 😛

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Mohi24 99
Mohi nem találkoztunk mi már? külső lb vagy nem? haladásban átjátszottál? egyébként ha nem akkor is remélem találkozunk 😊 have fun a kupára! :cool:Kopasz98
Dede, találkoztunk, emlékszem rád. TE/WR voltál nemde? Haladásban fs voltam, de amúgy szélső lb vagyok, igen. Én is remélem hogy találkozunk, a pályán, vagy azon kívül is. 😊Mohi24
emléxeeeem 😊 amikor harmadszor taliztunk a pályán zegen akkor már pacsit is kaptál régi ismerősként 😀😀 vágom 😀 remélem újra összefutunk vasárnap 😉Kopasz98
Biztos összefutunk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Kopasz98 93
Mohi nem találkoztunk mi már? külső lb vagy nem? haladásban átjátszottál? egyébként ha nem akkor is remélem találkozunk 😊 have fun a kupára! :cool:Kopasz98
Dede, találkoztunk, emlékszem rád. TE/WR voltál nemde? Haladásban fs voltam, de amúgy szélső lb vagyok, igen. Én is remélem hogy találkozunk, a pályán, vagy azon kívül is. 😊Mohi24
emléxeeeem 😊 amikor harmadszor taliztunk a pályán zegen akkor már pacsit is kaptál régi ismerősként 😀😀 vágom 😀 remélem újra összefutunk vasárnap 😉
több mint 13 éve
Mohi24 99
Mohi nem találkoztunk mi már? külső lb vagy nem? haladásban átjátszottál? egyébként ha nem akkor is remélem találkozunk 😊 have fun a kupára! :cool:Kopasz98
Dede, találkoztunk, emlékszem rád. TE/WR voltál nemde? Haladásban fs voltam, de amúgy szélső lb vagyok, igen. Én is remélem hogy találkozunk, a pályán, vagy azon kívül is. 😊Mohi24
Én is megyek, úgyhogy majd megihatunk valamit 😊VT
Mindig itt lyukadunk ki Tamás 😀. Rikárdót is hozod?

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
VT 123
Mohi nem találkoztunk mi már? külső lb vagy nem? haladásban átjátszottál? egyébként ha nem akkor is remélem találkozunk 😊 have fun a kupára! :cool:Kopasz98
Dede, találkoztunk, emlékszem rád. TE/WR voltál nemde? Haladásban fs voltam, de amúgy szélső lb vagyok, igen. Én is remélem hogy találkozunk, a pályán, vagy azon kívül is. 😊Mohi24
Én is megyek, úgyhogy majd megihatunk valamit 😊
több mint 13 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Megvesszük és 500 ért átírjuk 😀 😀 😀 😀JUNIOR#46
nálam 450 😀 😛

......
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Megvesszük és 500 ért átírjuk 😀 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Mohi24 99
Mohi nem találkoztunk mi már? külső lb vagy nem? haladásban átjátszottál? egyébként ha nem akkor is remélem találkozunk 😊 have fun a kupára! :cool:Kopasz98
Dede, találkoztunk, emlékszem rád. TE/WR voltál nemde? Haladásban fs voltam, de amúgy szélső lb vagyok, igen. Én is remélem hogy találkozunk, a pályán, vagy azon kívül is. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Lesz online közvetítés arénáról?tudu28
igenRicsi56
Hamarosan meg tudom adni a linket ahol lehet nézni. Egyenlőre a közvetítés feltételei egyeztetés alatt állnak.
Annyit biztosan tudok mondani,hogy a mérkőzések felvételeit DVD lemezen meg lehet vásárolni, 3500 Ft os áron.tibibá
Király !Várjuk a linket! Szerintem a DVD-re is igény tartunk majd!


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
tibibá 54
Lesz online közvetítés arénáról?tudu28
igenRicsi56
Hamarosan meg tudom adni a linket ahol lehet nézni. Egyenlőre a közvetítés feltételei egyeztetés alatt állnak.
Annyit biztosan tudok mondani,hogy a mérkőzések felvételeit DVD lemezen meg lehet vásárolni, 3500 Ft os áron.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mi a véleményetek az amerikai futball akadémiáról?Ventura
Nekem semmi 😀 Majd meglátjuk 😊Bruce
érdekes...főleg hogy nm mutattak fel még semmit ezért megvonták a "támogtatást"...vicces...
am bruce vasárnap 11...XDPacman
Bruce nem lesz ott! 😊
De remélem jó kis meccs lesz! 😊
több mint 13 éve
Kopasz98 93
Mohi nem találkoztunk mi már? külső lb vagy nem? haladásban átjátszottál? egyébként ha nem akkor is remélem találkozunk 😊 have fun a kupára! :cool: