Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Majd jön Kori Potter és Ron Viziló aztán rend lesz 😊JSanyo
Miért nem mindjárt Hapci meg Kuka? 😊


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Majd jön Kori Potter és Ron Viziló aztán rend lesz 😊

több mint 13 éve
HZsóka 67
Megalakítottuk a Középfölde Gyűrűsei nevezetű csapatot.
Minden troll, ember, hobbit, tünde, törpe és varázsló jelentkezését várjuk.
A felsorolásból kimaradt mesehősök a 2. csapatunkban kapnak lehetőséget.
Jelentkezni Szauronnál (középfölde GM-je) lehet a [email]foci@kozepfoldegyurusei.hu[/email] címen vagy a +36(1) 777-7777-es meseszámon.
Jelige: Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Előre az "EGY GYŰRŰ"-ért.cápa77
Csak játékosokat vesztek fel? :cool: 😉 :cool:
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Megalakítottuk a Középfölde Gyűrűsei nevezetű csapatot.
Minden troll, ember, hobbit, tünde, törpe és varázsló jelentkezését várjuk.
A felsorolásból kimaradt mesehősök a 2. csapatunkban kapnak lehetőséget.
Jelentkezni Szauronnál (középfölde GM-je) lehet a [email]foci@kozepfoldegyurusei.hu[/email] címen vagy a +36(1) 777-7777-es meseszámon.
Jelige: Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Előre az "EGY GYŰRŰ"-ért.cápa77
Ezt kihívásnak vesszük 😀
Előre Kelet!!! Meg kell szereznünk a gyűrűt!!!
Már csak nyugatnak kell beszállnia 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
😀 😀
Megalakítottuk a Középfölde Gyűrűsei nevezetű csapatot.
Minden troll, ember, hobbit, tünde, törpe és varázsló jelentkezését várjuk.
A felsorolásból kimaradt mesehősök a 2. csapatunkban kapnak lehetőséget.
Jelentkezni Szauronnál (középfölde GM-je) lehet a [email]foci@kozepfoldegyurusei.hu[/email] címen vagy a +36(1) 777-7777-es meseszámon.
Jelige: Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Előre az "EGY GYŰRŰ"-ért.cápa77

Crushers #12
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Megalakítottuk a Középfölde Gyűrűsei nevezetű csapatot.
Minden troll, ember, hobbit, tünde, törpe és varázsló jelentkezését várjuk.
A felsorolásból kimaradt mesehősök a 2. csapatunkban kapnak lehetőséget.
Jelentkezni Szauronnál (középfölde GM-je) lehet a [email]foci@kozepfoldegyurusei.hu[/email] címen vagy a +36(1) 777-7777-es meseszámon.
Jelige: Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Előre az "EGY GYŰRŰ"-ért.


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mi meg csinálunk keleten East Patriots-ot 😀 Lesz rivalizálás legalább az országban 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mennyire komoly elképzelés ez a Budapest Colts? Láttam ma sulimba egy tryoutos papírt tőlük.FViktor93
Na ne már hogy megint egy pesti csapat :/ :/ :/
Amúgy érdekelne engem is a dolog...JUNIOR#46
Kemény 😀Farky
szerintem már csak a név azonosság miatt népszerű lesz😊
én tuti átmegyek oda játszani ha megalakul 😛 😛 😛 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"A változás annyi, hogy 2010 szeptemberében minden szövetség
az OSEI-től megkapta a pecsét és igazolvánnyal kapcsolatos változásról
szóló hivatalos levelet és megerősítést arra, hogy a kormányrendeletben
előírt formátumot kell használniuk a szövetségeknek, egyesületeknek."

Na ez a kulcs! 2010 szeptembere és január 20 között erről miért nem kaptak tájékoztatást a csapatvezetők.
Ha 3 hónapig nem volt sürgős a szövetségnek, akkor most mi ez a kapkodás.
Ha meg azt szeretnék, hogy másfél hónap múlva mindenkinek megfelelő sportorvosi igazolása legyen, akkor tessék szövetségi szinten leszerződni a sportkorházzal és elintézni, hogy ne kelljen hónapokat várni. Szerintem ez fontosabb mint fontoskodni. Követelni nagyon könnyű.cápa77
Ha nem lenne mindenkinek világos a 3 hónap arra kellet, hogy a MAD rendszert erre alkalmassá tegyék. Az nem számít, hogy ez mennyire bonyolítja a játékosok és az egyesületek életét, és persze az sem számít, hogy az utolsó pillanatban készült el. Ahogy nyílván az sem gond, hogy egy programozót megint meg kellett fizetni, hogy az amúgy sem olcsó és mindenki által utált MAD rendszerben a változtatásokat megírja. Ami nyílván drágább, mint egy kicsit átalakítani a sportorvosit, amit eddig használtak. De mit számít ez egy olyan szövetségnek, akinek még a 2010-es költségvetése sincs elfogadva és gondolom a 2011-eset is majd Októberben mutatják be, amikor a nagy részét már elköltötték.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Mennyire komoly elképzelés ez a Budapest Colts? Láttam ma sulimba egy tryoutos papírt tőlük.FViktor93
Na ne már hogy megint egy pesti csapat :/ :/ :/
Amúgy érdekelne engem is a dolog...JUNIOR#46
Kemény 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Boti63 40
ha erről--> http://www.pecsgringos.hu/HUN~/cikkmegjelenites.html:betoltes=75f,megnevezes=Gringos-Predators valaki pécsről tudna nekem videót azért iszonyú hálás lennék 😊 életem egyik legnagyobb blokkolása 😊 nagyon örülnék ha láthatnám 😊
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Sajnálattal olvasom ...sajnálattal vettük, hogy a netről kell értesülnünk erről....
Mi nem kaptunk hivatalos megkeresést , sem telefont, sem emailt, sem, levelet...
mi minden kitételnek eleget tettünk, nem is értjük, de a hivatalos megkeresést ismételten megtettem.
Nem is nyilatkozunk többet erről, mert nem fórum téma.....

ez elég gáz a sulira nézve
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110124-AFAtamnyilatkovisszavon.pdfCrazy23
cápa77

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mennyire komoly elképzelés ez a Budapest Colts? Láttam ma sulimba egy tryoutos papírt tőlük.FViktor93
Na ne már hogy megint egy pesti csapat :/ :/ :/
Amúgy érdekelne engem is a dolog...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ez elég gáz a sulira nézve
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110124-AFAtamnyilatkovisszavon.pdfCrazy23


több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Csak tények lettek közölve. Beszéltünk vele , felkértük....nincs is más a cikkben és a nyilatkozatban sem.

Tóth Ferenc
AFA

De megkereshetnek minket is, ha bármi gond van ezzel, az elérhetőségeink ismertek.

több mint 13 éve
HZsóka 67
Kiegészítésként ehhez annyit, hogy ugyan a Pro Football által leközölt cikkben arról tudósítottak, hogy Kovács Zsolt is az AFA tanárok között szerepel, jól lehet felkérték erre, de ő nem mondott, még a cikk megjelenése előtt.

Részlet a cikkből:
"A felkért óraadó tanárok neve is kiderült: Lee Hlavka (Wolves), Kovács István (Wolves), Kovács Sándor (Cowboys), Kovács Zsolt (Hurricanes), Proksa Gellért (Eagles) és Remetei István (Eagles). Ők lesznek akik különböző témákban, rotációs rendszerben tartanak órákat, ám közülük többen csak szóban adtak eddig ígértet az AFA-nak. „Velük beszéltünk és egyeztettünk, szívesen részt vennének az oktatásban.”

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5175/afa_ami_az_interjukbol_kimaradtHZsóka
A cikkben csak a FELKÉRT tanárok neve szerepelt. Arról nem kaptunk infót, hogy ebből ki vállalta és ki nem.deacon75
A véleményem változatlan: felesleges és felelőtlen nyilvánosan exponálni embereket addig, amíg nem kötelezik el magukat.HZsóka
... előző kommentemben nem a cikk írójára utaltam, hanem a nyilatkozatot tevőre
több mint 13 éve
HZsóka 67
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110124-AFAtamnyilatkovisszavon.pdfCrazy23
Kiegészítésként ehhez annyit, hogy ugyan a Pro Football által leközölt cikkben arról tudósítottak, hogy Kovács Zsolt is az AFA tanárok között szerepel, jól lehet felkérték erre, de ő nem mondott, még a cikk megjelenése előtt.

Részlet a cikkből:
"A felkért óraadó tanárok neve is kiderült: Lee Hlavka (Wolves), Kovács István (Wolves), Kovács Sándor (Cowboys), Kovács Zsolt (Hurricanes), Proksa Gellért (Eagles) és Remetei István (Eagles). Ők lesznek akik különböző témákban, rotációs rendszerben tartanak órákat, ám közülük többen csak szóban adtak eddig ígértet az AFA-nak. „Velük beszéltünk és egyeztettünk, szívesen részt vennének az oktatásban.”

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5175/afa_ami_az_interjukbol_kimaradtHZsóka
A cikkben csak a FELKÉRT tanárok neve szerepelt. Arról nem kaptunk infót, hogy ebből ki vállalta és ki nem.deacon75
A véleményem változatlan: felesleges és felelőtlen nyilvánosan exponálni embereket addig, amíg nem kötelezik el magukat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110124-AFAtamnyilatkovisszavon.pdfCrazy23
Kiegészítésként ehhez annyit, hogy ugyan a Pro Football által leközölt cikkben arról tudósítottak, hogy Kovács Zsolt is az AFA tanárok között szerepel, jól lehet felkérték erre, de ő nem mondott, még a cikk megjelenése előtt.

Részlet a cikkből:
"A felkért óraadó tanárok neve is kiderült: Lee Hlavka (Wolves), Kovács István (Wolves), Kovács Sándor (Cowboys), Kovács Zsolt (Hurricanes), Proksa Gellért (Eagles) és Remetei István (Eagles). Ők lesznek akik különböző témákban, rotációs rendszerben tartanak órákat, ám közülük többen csak szóban adtak eddig ígértet az AFA-nak. „Velük beszéltünk és egyeztettünk, szívesen részt vennének az oktatásban.”

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5175/afa_ami_az_interjukbol_kimaradtHZsóka
A cikkben csak a FELKÉRT tanárok neve szerepelt. Arról nem kaptunk infót, hogy ebből ki vállalta és ki nem.
több mint 13 éve
HZsóka 67
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110124-AFAtamnyilatkovisszavon.pdfCrazy23
Kiegészítésként ehhez annyit, hogy ugyan a Pro Football által leközölt cikkben arról tudósítottak, hogy Kovács Zsolt is az AFA tanárok között szerepel, jól lehet felkérték erre, de ő nem mondott, még a cikk megjelenése előtt.

Részlet a cikkből:
"A felkért óraadó tanárok neve is kiderült: Lee Hlavka (Wolves), Kovács István (Wolves), Kovács Sándor (Cowboys), Kovács Zsolt (Hurricanes), Proksa Gellért (Eagles) és Remetei István (Eagles). Ők lesznek akik különböző témákban, rotációs rendszerben tartanak órákat, ám közülük többen csak szóban adtak eddig ígértet az AFA-nak. „Velük beszéltünk és egyeztettünk, szívesen részt vennének az oktatásban.”

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5175/afa_ami_az_interjukbol_kimaradt
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mennyire komoly elképzelés ez a Budapest Colts? Láttam ma sulimba egy tryoutos papírt tőlük.
több mint 13 éve
Crazy23 New Orleans Saints 30
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110124-AFAtamnyilatkovisszavon.pdf
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
"A változás annyi, hogy 2010 szeptemberében minden szövetség
az OSEI-től megkapta a pecsét és igazolvánnyal kapcsolatos változásról
szóló hivatalos levelet és megerősítést arra, hogy a kormányrendeletben
előírt formátumot kell használniuk a szövetségeknek, egyesületeknek."

Na ez a kulcs! 2010 szeptembere és január 20 között erről miért nem kaptak tájékoztatást a csapatvezetők.
Ha 3 hónapig nem volt sürgős a szövetségnek, akkor most mi ez a kapkodás.
Ha meg azt szeretnék, hogy másfél hónap múlva mindenkinek megfelelő sportorvosi igazolása legyen, akkor tessék szövetségi szinten leszerződni a sportkorházzal és elintézni, hogy ne kelljen hónapokat várni. Szerintem ez fontosabb mint fontoskodni. Követelni nagyon könnyű.


több mint 13 éve
HZsóka 67
Amennyiben ezt a kormányrendeletet be kell vezetni, akkor a MAD rendszert is alakítani kell, hogy a sportszervezetek végre tudják hajtani azt, de ami ennél egyszerűbb megoldás lehet a nyomtatványt kell oly formátumban és módon elérhetővé tenni a MAFSZ honlapján, hogy annak a sportolónak is rendelkezésére álljon, aki még nem leigazolt játékos csak ki szeretné próbálni, hogy ez a sportág számára sikeresen folytatható, vagy sem.

Ez a választ, amit a levelemre kaptam, és nem igazán "értem":

„Kérem, hogy figyelmesen olvassáto el az alábbi Elnöki utasítást, ez a sportorvosikra vonatkozik. Kérem, hogy vegyétek figyelembe és tartsátok be.
Az új játékosokkal kapcsolatban az a döntés született, hogy amikor jelentkezik az új játékos, az Igazolólapot kitöltitek és emailben eljuttatjátok hozzám.Ennek alapján én nagyon gyorsan nyilvántartásba tudom venni , és onnantól már nyomtatható számára az új formátumu spororvosi,amivel tovább intézkedhet és majd egyben eljuttatjátok a Szövetség irodájába.”

Vagyis érteni értem, "csupán" van néhány „gondom” vele:
- Igazolólapot állítsak ki szerződés nélkül?
- Jelenleg új játékost a MAD-ben csak akkor lehet berögzíteni, ha a sportoló fényképet is feltöltöd, tehát mindig legyen nálam fényképezőgép is?
- E-mailben megküldeni a szerződést, az azt feltételezi, hogy mindenkinek van szkennere, mert ugye az igazoló lapot a sportolónak és ha kiskorú, a szülőnek is, valamint a sportszervezet vezetőjének is alá kell írnia, az pedig csak akkor lehetséges, ha előtte kinyomtatod

Tudok én is a rengeteg hamis sportorvosiról a média jóvoltából, de az még nem indok arra, hogy agyon bonyolítsunk dolgokat.

Jó lenne ha nem megint mindenkit csalónak gondolnának, és azt gondolom, hogy a sportorvosok felelőssége a sportoló megfelelő beazonosítása, a szövetség pedig „alkossa meg” a megfelelő nyomtatványt tegye azt elérhetővé, nem csak egy zárt nyilvántartáson keresztül, hangsúlyozom: az újonnan jelentkező sportolók számára.
több mint 13 éve
kisember 63
"A változás annyi, hogy 2010 szeptemberében minden szövetség
az OSEI-től megkapta a pecsét és igazolvánnyal kapcsolatos változásról
szóló hivatalos levelet és megerősítést arra, hogy a kormányrendeletben
előírt formátumot kell hasznánliuk a szövetségeknek, egyesületeknek.

Nem MAFSZ kompetencia ennek megváltoztatása, a MAD-ban lévő sportorvosi
ezt teljesíti, függetlenül a formától.

A szövetségnek egységes, jól beazonosítható sportorvosi igazolást kell
alkalmaznia, mivel a szövetség felelőssége az, hogy mit fogad be.
Sportorvosi igazolások kapcsán a minisztérium (NEFMI) és a kormány eltökélt
abban, hogy e téren rendet tegyenek az OSEIN keresztül, mivel 2010-es
országos sportági vezetők konferenciáján elmondták azt, hogy a
magyarországi sportolók sportorvosi igazolásai közel 45%-a hamis, amelyből
már jelenleg is 20 rendőrségi és bírósági büntető ügy van folyamatban."KoriTE
Ezzel csak az a gond, hogy amíg ezt a szövetség megkapta szeptemberben, addig mi megkaptuk január közepén!!!! Édesapám volt sportorvosnál, nem is a sportkórházban, hanem a kerületi kirendeltségnél, és mivel valaki visszamondta, így kapott márc 3.-ára időpontot.
Lehet Budapesten kívül ez nem gond, de azon belül, ez sok játékosnak és vezetőségnek okoz gondot. Arról nem is beszélve, hogy az új játékosoknál, akik egyelőre csak edzésre járnak, picit durva bürokráciát von maga után!!! Miért kellett ezt a MAD rendszerrel összekötni???!!!
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
HÁLO titeket nem "irritál" hogy még semmi sincs arénáról???csak az időpont?



See what you hit,and hit what you see