Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Hátha valaki kedvet kap hozzá 😀

http://www.titans.hu/images/stories/to11plakat.jpgFViktor93
Tetszenek ezek a kijelentések, hogy "nyílt edzést tart valamelyik csapat", mintha nem lenne nyílt egyébként minden edzés 😊 Kíváncsi vagyok melyik csapat küldi el a friss husit, hogy bocsi de nincs nyílt edzés! 😊

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Nem vagy egyedül nyugi! 😂69
kösz. most igazán megnyugodtam 😀rush999
Sok sikert Rush! nemrég kezdtem én is, igaz nem pesten. 😊

Legyen már aréna!!! 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hátha valaki kedvet kap hozzá 😀

több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Nem vagy egyedül nyugi! 😂69
kösz. most igazán megnyugodtam 😀


több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
üdv!
vannak itt budapest eagles-es fórumozók?rush999
Szia!
Ha tudok valamiben segíteni kérdezz bátran! 😊69
nincs kérdésem 😀 csak újoncként volt eddig 3 edzésem, és gondoltam megkérdezem, hogy vannak e itt a csapatból 😊rush999
Nem vagy egyedül nyugi! 😂

több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
üdv!
vannak itt budapest eagles-es fórumozók?rush999
Szia!
Ha tudok valamiben segíteni kérdezz bátran! 😊69
nincs kérdésem 😀 csak újoncként volt eddig 3 edzésem, és gondoltam megkérdezem, hogy vannak e itt a csapatból 😊


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kb. egy hónapos meló volt. Kellett toborzó plakát, kellett 5 játékos (fal, lb, wr, cb, qb), kellett minden helyi középiskola és az ottani testnevelés tanerő.

Előre megbeszélt időpontokban bementünk tesiórákra, pár mondatban bemutattuk az egyesületet, pár mondat a sportról, majd a magunkkal vitt felszerelést ráadva az először még bátortalan arcokra kipróbálhatták magukat egymás ellen.

Utána kellett egy névsor, e-mail elérhetőségekkel és/vagy telefonszámokkal, majd egy héttel a toborzó előtt egy körmail, hogy mire számítsanak a felmérőn.

Az eredményt ismeritek. 73 ember a felmérőn, ebből cirka 40 fő megmaradt edzésekre is.e53m62
Köszi az infót, gratulálok hozzá. Meg ahhoz is, hogy találtatok ennyi embert, akit be tudtatok fogni ilyen melóra, ráadásul munkaidőben.


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5285/az_elso_edzesek_phillip_hilderbrand

Ha nem titok érdekelne a toborzás mikéntje, mert láthatóan abban jó eredményei vannak a Miskolcnak. A cikkben benne van, hogy itt új alapokról indult a dolog, egy-két fő momentumát megoszthatná valaki, hadd tanuljunk belőle.KoriTE
Kb. egy hónapos meló volt. Kellett toborzó plakát, kellett 5 játékos (fal, lb, wr, cb, qb), kellett minden helyi középiskola és az ottani testnevelés tanerő.

Előre megbeszélt időpontokban bementünk tesiórákra, pár mondatban bemutattuk az egyesületet, pár mondat a sportról, majd a magunkkal vitt felszerelést ráadva az először még bátortalan arcokra kipróbálhatták magukat egymás ellen.

Utána kellett egy névsor, e-mail elérhetőségekkel és/vagy telefonszámokkal, majd egy héttel a toborzó előtt egy körmail, hogy mire számítsanak a felmérőn.

Az eredményt ismeritek. 73 ember a felmérőn, ebből cirka 40 fő megmaradt edzésekre is.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5285/az_elso_edzesek_phillip_hilderbrand

Ha nem titok érdekelne a toborzás mikéntje, mert láthatóan abban jó eredményei vannak a Miskolcnak. A cikkben benne van, hogy itt új alapokról indult a dolog, egy-két fő momentumát megoszthatná valaki, hadd tanuljunk belőle.KoriTE
Tuti ingyen sütit osztogattak 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5285/az_elso_edzesek_phillip_hilderbrand

Ha nem titok érdekelne a toborzás mikéntje, mert láthatóan abban jó eredményei vannak a Miskolcnak. A cikkben benne van, hogy itt új alapokról indult a dolog, egy-két fő momentumát megoszthatná valaki, hadd tanuljunk belőle.


több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
üdv!
vannak itt budapest eagles-es fórumozók?rush999
Szia!
Ha tudok valamiben segíteni kérdezz bátran! 😊

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Biztos hogy akad egy két sas a fórumon...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
üdv!
vannak itt budapest eagles-es fórumozók?


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnálattal olvasom ...sajnálattal vettük, hogy a netről kell értesülnünk erről....
Mi nem kaptunk hivatalos megkeresést , sem telefont, sem emailt, sem, levelet...
mi minden kitételnek eleget tettünk, nem is értjük, de a hivatalos megkeresést ismételten megtettem.
Nem is nyilatkozunk többet erről, mert nem fórum téma.....

ez elég gáz a sulira nézve
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110124-AFAtamnyilatkovisszavon.pdfCrazy23
cápa77
HTW
megint egy veretes rendelet nyelvtan szempontjából

sorrendben:
nyilatkozatot, nem pedig nyilatkozatott
tervezett, nem pedig tervezet (ez több helyen is rossz)
médiából csak egy van, médiumokból van több
hivatalos írást, nem pedig hivatalos írás

csak egyszer kéne elolvasni olyannak, aki személy szerint nem ő írta, így nincsenek prekoncepciói, minek kéne ott szerepelnie, illetve kicsit is tisztában van a szavak jelentésével
több mint 13 éve
kisember 63
Azt hiszem, szokás szerint , ismét félreértettünk vmit.
Akinek van érvényes sportorvosi igazolása, jan 21-i bezárólagos dátummal kiállítva ,akár már a Szövetségbe leadva, akár még a játékosnál, azt nem kell újra megcsináltatni.szeniko
És ha van most sportorvosija de versenyengedélyt csak augusztusban az ifi előtt váltja ki, akkor regisztrálják a madben akkor is elfogadják a január 10-i sportorvosit, vagy kell újat csináltatni??ce
Válasz: biztos@mafsz.orgszeniko
Ennél egyszerűbb a válasz, mert 18 éves kor alatt csak 6 hónapra kap sportorvosi engedélyt.
több mint 13 éve
kisember 63
http://hvg.hu/sport/20110125_amerikai_foci_magyarorszag_onfenntartoDiamondsHead44
Ilyen típusú megjelenésből kéne sokkal több. Dicséret a megjelenésért, bárki is segítette elő.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Asszem össze kell fognunk cápa a nyugat ellen 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha valakinek megvan a 2010-es Junior elődöntő mérkőzéséről(Miskolci Acéltigrosek-Fejér Juniors) a videó az kérem írjon nekem.
Előre is köszönöm. 😉
több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
http://www.youtube.com/watch?v=VStambh9Bmo&feature=player_embedded

Akkor ezt a bandát meg a nyugat draftolja 😉 XDXDXD

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Stip-stop télapó és álom manó 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt hiszem, szokás szerint , ismét félreértettünk vmit.
Akinek van érvényes sportorvosi igazolása, jan 21-i bezárólagos dátummal kiállítva ,akár már a Szövetségbe leadva, akár még a játékosnál, azt nem kell újra megcsináltatni.szeniko
És ha van most sportorvosija de versenyengedélyt csak augusztusban az ifi előtt váltja ki, akkor regisztrálják a madben akkor is elfogadják a január 10-i sportorvosit, vagy kell újat csináltatni??ce
Válasz: biztos@mafsz.org
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
http://hvg.hu/sport/20110125_amerikai_foci_magyarorszag_onfenntarto

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Majd jön Kori Potter és Ron Viziló aztán rend lesz 😊JSanyo
Miért nem mindjárt Hapci meg Kuka? 😊KoriTE
hirtelen nem volt jobb 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt hiszem, szokás szerint , ismét félreértettünk vmit.
Akinek van érvényes sportorvosi igazolása, jan 21-i bezárólagos dátummal kiállítva ,akár már a Szövetségbe leadva, akár még a játékosnál, azt nem kell újra megcsináltatni.szeniko
És ha van most sportorvosija de versenyengedélyt csak augusztusban az ifi előtt váltja ki, akkor regisztrálják a madben akkor is elfogadják a január 10-i sportorvosit, vagy kell újat csináltatni??
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Hát Szarumánnal egyeztetve egy Holle anyó még befér a vezetőségbe.
Mostanában rosszul alszom, végre valaki felrázza majd a párnám.
Megalakítottuk a Középfölde Gyűrűsei nevezetű csapatot.
Minden troll, ember, hobbit, tünde, törpe és varázsló jelentkezését várjuk.
A felsorolásból kimaradt mesehősök a 2. csapatunkban kapnak lehetőséget.
Jelentkezni Szauronnál (középfölde GM-je) lehet a [email]foci@kozepfoldegyurusei.hu[/email] címen vagy a +36(1) 777-7777-es meseszámon.
Jelige: Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Előre az "EGY GYŰRŰ"-ért.cápa77
Csak játékosokat vesztek fel? :cool: 😉 :cool:HZsóka