Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kutya23c 223
http://www.rtlklub.hu/musorok/reggeli/videok/114637kisdani
kokszolt vagy nem kokszolt, nekem akkor is szimpi a "patikus" 😊

ui: Rachelt meg puszilom 😛

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jelenleg Récsey Dávid a Wolves kezdő irányítója (ősz óta ő, a döntőben is ő kezdett), a kezdetekben tényleg volt minden nap edzés... Ma is van minden nap edzés csak már különböző csapatrészeknek.istvankovacs
ebben az esetben én kérek elnézést, nem tudtam, hogy ő az első számú irányítója a W1nek, azt hittem még Lendvai

Az 5 edzéssel viszont továbbra se értek egyet. úgy találom, hogy az számít 5 edzésnek, ha az adott csapat edz 5ször a héten, nem pedig az hogy 2szer a w2/ladies/junior/rookie/whatever és 3szor a w1.neuw
István mondta, hogy az elején ötször edzettek, most már nem,de annó igen (ha jól emlékszem a linkelt anyagban is ez volt).
Lehet, hogy voltak tévedések a cikkben, de ha ekkora ballövésekkel tudósít a Wall Street Journal a magyar amerikai fociról, ám legyen. 😀
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
http://www.rtlklub.hu/musorok/reggeli/videok/114637


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Jelenleg Récsey Dávid a Wolves kezdő irányítója (ősz óta ő, a döntőben is ő kezdett), a kezdetekben tényleg volt minden nap edzés... Ma is van minden nap edzés csak már különböző csapatrészeknek.istvankovacs
ebben az esetben én kérek elnézést, nem tudtam, hogy ő az első számú irányítója a W1nek, azt hittem még Lendvai

Az 5 edzéssel viszont továbbra se értek egyet. úgy találom, hogy az számít 5 edzésnek, ha az adott csapat edz 5ször a héten, nem pedig az hogy 2szer a w2/ladies/junior/rookie/whatever és 3szor a w1.

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
istvankovacs 53
Ezt valaki le tudná fordítani vagy lebutítani számomra? 😀JUNIOR#46
Nem az a lényeg, hogy miről szól a cikk, hanem hogy hol jelent meg. 😀KoriTE
pontosan.
mivel a cikk elég butyutaságokat tartalmaz, mivel nyílván nem heti 5ször van a Wolvesnak edzése, ha jól tudom jelenleg nem is Récsey a kezdő irányító és sattara, sattara.
Igazából a cikket csak érdekességképpen linkeltem be, mivel lényegi dolgot a szöveg nem tartalmaz. Leírja, hogy milyen sok magyar amatőr játékos van már, meg hogy itthon is van női változat is meg hogy a Wolves miket ért el. a végén pedig megszólal Lee is és elmondja hogy pozitív gondolkodásra tanítja a farkasokat. kb tömören dióhéjbanneuw
Jelenleg Récsey Dávid a Wolves kezdő irányítója (ősz óta ő, a döntőben is ő kezdett), a kezdetekben tényleg volt minden nap edzés... Ma is van minden nap edzés csak már különböző csapatrészeknek.
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Ezt valaki le tudná fordítani vagy lebutítani számomra? 😀JUNIOR#46
Nem az a lényeg, hogy miről szól a cikk, hanem hogy hol jelent meg. 😀KoriTE
pontosan.
mivel a cikk elég butyutaságokat tartalmaz, mivel nyílván nem heti 5ször van a Wolvesnak edzése, ha jól tudom jelenleg nem is Récsey a kezdő irányító és sattara, sattara.
Igazából a cikket csak érdekességképpen linkeltem be, mivel lényegi dolgot a szöveg nem tartalmaz. Leírja, hogy milyen sok magyar amatőr játékos van már, meg hogy itthon is van női változat is meg hogy a Wolves miket ért el. a végén pedig megszólal Lee is és elmondja hogy pozitív gondolkodásra tanítja a farkasokat. kb tömören dióhéjban

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
VT 123
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5175/afa_ami_az_interjukbol_kimaradt
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ezt valaki le tudná fordítani vagy lebutítani számomra? 😀JUNIOR#46
Nem az a lényeg, hogy miről szól a cikk, hanem hogy hol jelent meg. 😀


több mint 13 éve
VT 123
Napi rendszerességgel olvasok WSJt, hát nem kicsit meglepődtem mikor ezt láttam ma:
http://online.wsj.com/article/SB10001424052748703889204576077161684034604.html?mod=fox_australianneuw
Méghogy nincs médiaháttere a magyar focinak! 😊
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Ezt valaki le tudná fordítani vagy lebutítani számomra? 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Napi rendszerességgel olvasok WSJt, hát nem kicsit meglepődtem mikor ezt láttam ma:
http://online.wsj.com/article/SB10001424052748703889204576077161684034604.html?mod=fox_australian

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
interligáról mit lehet tudni? lesz-nemlesz? csapatok? kezdés? lebonyolítás?
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Bruce menj be a lottózókba és szórd szét kis lapokba a heti meccseket 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Félre értettél, nem kritizálni akartam, tetszik a dolog, hogy 2 hetente meccs, néha még hetente is! csak szerencsétlen lett a dolog, hogy 3 hét alatt 3 idegenbeli meccs és 1270 km, de hajrá állunk elébe 😊 csak kezdődjön márSzentiRebel_#18
Csak leírtam mi hogyan van, amúgy egy program állította össze a menetrendet, hogy a különböző igények mellett is a lehető legtöbb pihenőidőt sikerüljön kihozni, a rendelkezésre álló minimális mozgástér mellett. Az sajna nem volt elkerülhető, hogy legyen pár csapatnak egyszer egymás utáni hétvégés meccse. Ahhoz kevesebb meccset kéne játszani, vagy több idő alatt.KoriTE
Gondoltam, hogy ez lehetett az oka, de jó lett, gratulálok hozzá, nekem legalábbis tetszik!

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Félre értettél, nem kritizálni akartam, tetszik a dolog, hogy 2 hetente meccs, néha még hetente is! csak szerencsétlen lett a dolog, hogy 3 hét alatt 3 idegenbeli meccs és 1270 km, de hajrá állunk elébe 😊 csak kezdődjön márSzentiRebel_#18
Csak leírtam mi hogyan van, amúgy egy program állította össze a menetrendet, hogy a különböző igények mellett is a lehető legtöbb pihenőidőt sikerüljön kihozni, a rendelkezésre álló minimális mozgástér mellett. Az sajna nem volt elkerülhető, hogy legyen pár csapatnak egyszer egymás utáni hétvégés meccse. Ahhoz kevesebb meccset kéne játszani, vagy több idő alatt.


több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Reméltem, hogy a veszprémi vagy a zalai kis utazásunk szombaton lesz ,de sajna mind a kettő vasárnap 😕kisdani
Nem csak Ti jártatok "rosszul", mi 3 hét alatt (4 hétvége) letudjuk a 3 idegenbeli meccsünket. Miskolc, Nyíregyháza, Békéscsaba ~1270 km, de végre kezdődik lassan a bajnokság erre vártunk már mióta 😊SzentiRebel_#18
03.27.
04.10.
04.23.
05.01.
05.14.
05.28.

Egy alkalommal játszotok egymás utáni hétvégén, amúgy mindig van pihi. Ennyi van a rendszerben, X csapatnak van egyetlen olyan alkalom, amikor egymás utáni hétvégén játszik, de sokaknak még ez sincs.

Ezúton köszönöm Tóth Miklós (Cowboys) és Bachrathy Dániel (Gorillaz-Öcsi) segítségét, akik komoly programozói háttértámogatást adtak a beosztás és a naptár elkészítéséhez. 😊KoriTE
Félre értettél, nem kritizálni akartam, tetszik a dolog, hogy 2 hetente meccs, néha még hetente is! csak szerencsétlen lett a dolog, hogy 3 hét alatt 3 idegenbeli meccs és 1270 km, de hajrá állunk elébe 😊 csak kezdődjön már

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Reméltem, hogy a veszprémi vagy a zalai kis utazásunk szombaton lesz ,de sajna mind a kettő vasárnap 😕kisdani
Nem csak Ti jártatok "rosszul", mi 3 hét alatt (4 hétvége) letudjuk a 3 idegenbeli meccsünket. Miskolc, Nyíregyháza, Békéscsaba ~1270 km, de végre kezdődik lassan a bajnokság erre vártunk már mióta 😊SzentiRebel_#18
03.27.
04.10.
04.23.
05.01.
05.14.
05.28.

Egy alkalommal játszotok egymás utáni hétvégén, amúgy mindig van pihi. Ennyi van a rendszerben, X csapatnak van egyetlen olyan alkalom, amikor egymás utáni hétvégén játszik, de sokaknak még ez sincs.

Ezúton köszönöm Tóth Miklós (Cowboys) és Bachrathy Dániel (Gorillaz-Öcsi) segítségét, akik komoly programozói háttértámogatást adtak a beosztás és a naptár elkészítéséhez. 😊


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ legyen már március 12!!!
Tippelni és focizni a legjobb 😀JUNIOR#46
Addig ki kéne találni már végre egy jó megoldást erre a tippjátékos cuccra, mert egyre kevesebb időm lesz rá!
Valami fajin gyors módszer kéne 😀
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ legyen már március 12!!!
Tippelni és focizni a legjobb 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
kutya23c 223
"Apa kezdődik, kezdődik, kezdődik, kezdődik!!!!!!!!!!!!!!"

Végre, már alig várom. Mindenkinek sok sikert a szezonra!

Addig is http://www.youtube.com/watch?v=D_XKpiMBOZI

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Na akkor mafsz.org 😊KoriTE
Nagyon király, vagy tudsz meccset nézni a környéken, vagy épp játszol 😉

Szerintem ez a legjobb sorsolás eddig!



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A sérülések az ok nyilván, amiben van is igazság.
KoriTE
Igen, gondolom ez lehet az oka, csak nem vagyok benne biztos, hogy kisebb lesz a sérülésveszély, ha nem állnak falba a blokkoló emberek a return team-ben, hanem teljes sebességgel egy-egy ellen ütköznek a kickoff team gyors embereivel.
Ugye eddig főleg abból voltak sérülések, hogy a falba berobbanó ember mint olyan elég veszélyes magára, illetve a többiekre is. Mindenesetre remélem, hogy bejön a számítás.csepi#49
Halkan jegyzem meg, nekem is úgy lett tavaly sisakelrepülős agyrázkódásom, hogy egy az egyben ütköztem egy blokkolóval a return csapatból. 😊Döme
jaja,az csinos volt
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Reméltem, hogy a veszprémi vagy a zalai kis utazásunk szombaton lesz ,de sajna mind a kettő vasárnap 😕kisdani
Nem csak Ti jártatok "rosszul", mi 3 hét alatt (4 hétvége) letudjuk a 3 idegenbeli meccsünket. Miskolc, Nyíregyháza, Békéscsaba ~1270 km, de végre kezdődik lassan a bajnokság erre vártunk már mióta 😊

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Reméltem, hogy a veszprémi vagy a zalai kis utazásunk szombaton lesz ,de sajna mind a kettő vasárnap 😕


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Na akkor mafsz.org 😊