Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Szmájli Carolina Panthers 31
Kis témaváltás.
Valaki megtudná nekem mondani, hogy még annó volt egy úgynevezett Blue Bowl, hogy az mivolt, és kikvoltak, és mi alapján? Mert erre sose tudtam fényt deríteni. még annó egy honlapja is volt meg MAFK-s logó meg minden. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki nem tudja, hogy hol lehet elérni/megnézni az Sport 1-en leadott AFA interjút (Mai Helyzet)?deacon75
http://vimeo.com/18792111KoriTE
Köszi!
több mint 13 éve
Kopasz98 93
és ha előbb volt meg a tetkó, minthogy felvette volna az adott vallást? ha jól tudom, van rá lehetőség.. 😊 egyébként nem értem mit pörögtök még mindig ezen a témán 😊

Kori, Vizi? 😊JSanyo
ezt a vallást nem lehet csak úgy felvenni mint a keresztet 😉

aréna kiírás? 😕
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Valaki nem tudja, hogy hol lehet elérni/megnézni az Sport 1-en leadott AFA interjút (Mai Helyzet)?deacon75
http://vimeo.com/18792111


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki nem tudja, hogy hol lehet elérni/megnézni az Sport 1-en leadott AFA interjút (Mai Helyzet)?
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Köszönöm a kérdést, én sem értem mit pörögnek rajta. 😊KoriTE
Ez jó volt 😀JSanyo
😀, hét közepére meg lesz a naptár.


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
és ha előbb volt meg a tetkó, minthogy felvette volna az adott vallást? ha jól tudom, van rá lehetőség.. 😊 egyébként nem értem mit pörögtök még mindig ezen a témán 😊

Kori, Vizi? 😊JSanyo
Köszönöm a kérdést, én sem értem mit pörögnek rajta. 😊KoriTE
Ez jó volt 😀

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
és ha előbb volt meg a tetkó, minthogy felvette volna az adott vallást? ha jól tudom, van rá lehetőség.. 😊 egyébként nem értem mit pörögtök még mindig ezen a témán 😊

Kori, Vizi? 😊JSanyo
Köszönöm a kérdést, én sem értem mit pörögnek rajta. 😊


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
és ha előbb volt meg a tetkó, minthogy felvette volna az adott vallást? ha jól tudom, van rá lehetőség.. 😊 egyébként nem értem mit pörögtök még mindig ezen a témán 😊

Kori, Vizi? 😊

több mint 13 éve
Kopasz98 93
De tetováláskor nem vesznek vért... Hogy honnan tudom? Tőlem sem vettek 😀JUNIOR#46
nem fikázásnak szántam, hanem érdekességnek. előtte írtam h jóarcnak tűnik, csak a kettő nem fér össze. egyébként a tetoválásnál nem a vérvétel számít, hanem h tűszúrás éri a bőrt, a testyedet, ami nem a tiéd hanem a fentieké. még a női kozmetikai tetoválás sem megengedett 😀 hogy honnan tudom? na ezt már inkább hagyjuk 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lehet fikázni az öreget,de azért szeretnék én ennyi idősen majd így kinézni-respect.
A Rachel nevű lánya meg valami Gyönyörű!!!!kutya23c
A másik lánya is elég jó! 😊Bruce
+volt? 😉DiamondsHead44
Nem, csak mondom nehogy lemaradjon a tesója mögött 😊
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
De tetováláskor nem vesznek vért... Hogy honnan tudom? Tőlem sem vettek 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Lehet, hogy ilyen lemosható turbórágos cucc volt 😂pc_x
Lehet fikázni az öreget,de azért szeretnék én ennyi idősen majd így kinézni-respect.
A Rachel nevű lánya meg valami Gyönyörű!!!!kutya23c
A másik lánya is elég jó! 😊Bruce
+volt? 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
ha jól tudom, a tű miatt nem engedte, mer ugye a vallása nem engedi. csak mert én dávidcsillagos tetoválást láttam rajtuk, tehát valószínű héber vallásúak, amivel ugye semmi gond nincs, de a tetoválás tilos a hithű zsidónak. honnan tudom? egy rabbitól..Kopasz98
Lehet, hogy ilyen lemosható turbórágos cucc volt 😂pc_x
Lehet fikázni az öreget,de azért szeretnék én ennyi idősen majd így kinézni-respect.
A Rachel nevű lánya meg valami Gyönyörű!!!!kutya23c
A másik lánya is elég jó! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha jól tudom, a tű miatt nem engedte, mer ugye a vallása nem engedi. csak mert én dávidcsillagos tetoválást láttam rajtuk, tehát valószínű héber vallásúak, amivel ugye semmi gond nincs, de a tetoválás tilos a hithű zsidónak. honnan tudom? egy rabbitól..Kopasz98
Lehet, hogy ilyen lemosható turbórágos cucc volt 😂pc_x
Lehet fikázni az öreget,de azért szeretnék én ennyi idősen majd így kinézni-respect.
A Rachel nevű lánya meg valami Gyönyörű!!!!kutya23c
attól függ mi az ára...
több mint 13 éve
kutya23c 223
ha jól tudom, a tű miatt nem engedte, mer ugye a vallása nem engedi. csak mert én dávidcsillagos tetoválást láttam rajtuk, tehát valószínű héber vallásúak, amivel ugye semmi gond nincs, de a tetoválás tilos a hithű zsidónak. honnan tudom? egy rabbitól..Kopasz98
Lehet, hogy ilyen lemosható turbórágos cucc volt 😂pc_x
Lehet fikázni az öreget,de azért szeretnék én ennyi idősen majd így kinézni-respect.
A Rachel nevű lánya meg valami Gyönyörű!!!!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
ha jól tudom, a tű miatt nem engedte, mer ugye a vallása nem engedi. csak mert én dávidcsillagos tetoválást láttam rajtuk, tehát valószínű héber vallásúak, amivel ugye semmi gond nincs, de a tetoválás tilos a hithű zsidónak. honnan tudom? egy rabbitól..Kopasz98
Lehet, hogy ilyen lemosható turbórágos cucc volt 😂


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
merthát a tetoválást is tűvel szokták csinálni, jobb helyeken.
több mint 13 éve
Kopasz98 93
ha jól tudom, a tű miatt nem engedte, mer ugye a vallása nem engedi. csak mert én dávidcsillagos tetoválást láttam rajtuk, tehát valószínű héber vallásúak, amivel ugye semmi gond nincs, de a tetoválás tilos a hithű zsidónak. honnan tudom? egy rabbitól..
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
illetve a sisakokon lévő tükröződést kicsit lejjebb vehetnétek 😊JSanyo
Csináljon nektek kedvcsinálót a nyári villám 😀

A sisakjaink meg hadd csillogjanak már hazai pályán!kutya23c
de villámláskor nem lehet játszani 😀

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
volt a héten a fókuszban ugye a nyíregyi játékos, aki egyébként tök szimpin nyilatkozott, jóarcnak tűnt. ő tagadta meg a dopping vizsgálatot a vallására hivatkozva?Kopasz98
Igen.
Valakinek egyébként archívból megvan az adás? (Lusta voltam guglizni, ne utáljatok. 😀) Vagy nem volt annyira amerikai focis vonzata a dolognak?Zahó
Annyira nem volt amfocis vonzata, de megemlítette benne az amerikai focit azért!

http://rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/114073
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
volt a héten a fókuszban ugye a nyíregyi játékos, aki egyébként tök szimpin nyilatkozott, jóarcnak tűnt. ő tagadta meg a dopping vizsgálatot a vallására hivatkozva?Kopasz98
Igen.
Valakinek egyébként archívból megvan az adás? (Lusta voltam guglizni, ne utáljatok. 😀) Vagy nem volt annyira amerikai focis vonzata a dolognak?
több mint 13 éve
Kopasz98 93
volt a héten a fókuszban ugye a nyíregyi játékos, aki egyébként tök szimpin nyilatkozott, jóarcnak tűnt. ő tagadta meg a dopping vizsgálatot a vallására hivatkozva?
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
jó újra látni Pepperst az oldalonkonqueror
Feltéve, ha őt látod!
Mert, ha két évnél frissebb a kép, akkor nem ő az, ha jól tudom.




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ha minden játékos aki elindul a bajnokságba be dob 300 ft-ot akkor megvan a minöségi jutalom (Kb 10 csapat 50 fővel az 150000 ft) ha ezt hozzá adják az éremre szánt összeghez akkor megvan a különleges tutiság
melyik olimpiai sportágat választottad hogy most ilyeneket vársz?? és melyik olimpián indulsz, csak hogy tudjam?? és milyen jogon nézed te le a második, vagy akár a harmadik helyezettet?? nem értem a dolgot, hogy mit vársz el?? és mi a fontos a tudat, hogy te nyertél vmit, vagy a tárgy??? nekem nem kell 24 karátos gyémánt berakásos érem, hogy győztesnek érezzem magam.hegedusadam
nem teljesen értem a kirohanásodat és úgy látom értelmezési problémáid vannak.

nem tudom hogy jön ide az olimpia, de nem is igazán fontos. nem várok semmit, elmondtam a véleményem valamiről. nem hiszem, hogy akkora összeg lenne, pláne hogy utánanézni, megtudni lehetséges-e amiről beszélek az ingyen van. nekem van magyar bajnoki ezüstöm és például zavar, hogy nem tudom megkülönböztetni a kosárlabdában 92-ben elért országos második helyért kapott érmemtől. nem ettől leszek győztes, vagy bármi, de ha belefér a költségvetésbe, akkor nekem jobb érzés egy olyan érmet nézegetni nyugdíjas éveimben, ami kifejezi, hogy magyar amerikai foci bajnokságban értem el.

az hogy te csak gyémántokra tudsz gondolni, az a te bajod, de én el tudok képzelni kerámiából egy érmet, ami szép, amit ki lehet tenni a polcra és egy idegen számára is látható, hogy amfociról van szó, nem kell odamenni, megforgatni, elolvasni mi van rágravírozva. amennyiben válaszolsz, akkor kérlek, megfelelő stílusban és a tárgyra reagálva tedd. köszönömBálint #15
Ha jól értelmeztem amit először írtál, akkor aszerint te most nem fogdosnál semmilyen bajnoki ezüstöt, mert ahelyett (meg a bronz helyett is) az első helyezett kap egy minőségibb dolgot. Én ezzel nem értek egyet, szerintem mind a három dobogós kapjon érmet, persze jobb lenne minél minőségibb és egyedibb érmek beszerzése, de ha nincs rá keret, hát nincs.Zorddd