NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hehe, milyen jó, amikor az embernek van választása 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
én ha most kezdenék hülye lennék nem a legjobb csapathoz menni. inkább tanulok a legjobbaktól és padozok egy ideig mint h kezdjek kb 0 tudással


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nem biztos, hogy egy kezdő játékosnak rögtön a legmagasabb szinten kéne kezdenie.FViktor93
ebben nem értünk egyet. sajnos többször tapasztaltam,hogy a gyengébb csapatoknál a szakmai tudás hagy maga mögött némi kívánnivalót.
a rossz beidegződéseket meg a legnehezebb kijavítani.maximilien
Persze, most inkább a gyengébb de azért megfelelő tudást bíztosító csapatokról beszélek. Nem biztos, hogy szerencsés egy újonc játékosnak olyan csapatba kerülnie ahol max elvétve kap lehetőséget. Én is bánom, hogy annó a Wolvesban kezdtem. Mert bár az alap tudást megkaptam rendesen, de a játék lehetőség hiánya miatt nem éreztem magam jól az edzéseken.FViktor93
Ez nem biztos, hogy a Wolves (bármely más csapat, pl Hurricanes) hibája 😉


több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Keresd meg a Hurricanes nekik van a legjobb junior csapatukcsovika75
Nem biztos, hogy egy kezdő játékosnak rögtön a legmagasabb szinten kéne kezdenie.FViktor93
ebben nem értünk egyet. sajnos többször tapasztaltam,hogy a gyengébb csapatoknál a szakmai tudás hagy maga mögött némi kívánnivalót.
a rossz beidegződéseket meg a legnehezebb kijavítani.maximilien
Persze, most inkább a gyengébb de azért megfelelő tudást bíztosító csapatokról beszélek. Nem biztos, hogy szerencsés egy újonc játékosnak olyan csapatba kerülnie ahol max elvétve kap lehetőséget. Én is bánom, hogy annó a Wolvesban kezdtem. Mert bár az alap tudást megkaptam rendesen, de a játék lehetőség hiánya miatt nem éreztem magam jól az edzéseken.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Köszi srácok a pm-eket, nyáron visszatérünk a témára, addig még formálom a kis prospectet 😊 A commit még elmarad 😛
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Keresd meg a Hurricanes nekik van a legjobb junior csapatuk
Srácok Budapest Cowboys Junior csapatáról érdeklődnék, van nekem egy 14 éves öcsém akinek nyártól véget ér a "nemcsinálok semmit csak gépezek" életmód és felvetettem neki a focit. Ennyi idősen már járhatna?JayB
csovika75
Nem biztos, hogy egy kezdő játékosnak rögtön a legmagasabb szinten kéne kezdenie.FViktor93
ebben nem értünk egyet. sajnos többször tapasztaltam,hogy a gyengébb csapatoknál a szakmai tudás hagy maga mögött némi kívánnivalót.
a rossz beidegződéseket meg a legnehezebb kijavítani.

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Srácok Budapest Cowboys Junior csapatáról érdeklődnék, van nekem egy 14 éves öcsém akinek nyártól véget ér a "nemcsinálok semmit csak gépezek" életmód és felvetettem neki a focit. Ennyi idősen már járhatna?JayB
írtam pm-etSzobi22
már a Cowboys juniors-nál vagy? 😊istvankovacs
ja, végigpróbálom az összes budapesti csapatot. eddig a Hurricanes jött be a legjobban 😊

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Keresd meg a Hurricanes nekik van a legjobb junior csapatuk
Srácok Budapest Cowboys Junior csapatáról érdeklődnék, van nekem egy 14 éves öcsém akinek nyártól véget ér a "nemcsinálok semmit csak gépezek" életmód és felvetettem neki a focit. Ennyi idősen már járhatna?JayB
csovika75
Nem biztos, hogy egy kezdő játékosnak rögtön a legmagasabb szinten kéne kezdenie.
több mint 13 éve
mikie 39
Keresd meg a Hurricanes nekik van a legjobb junior csapatuk
Srácok Budapest Cowboys Junior csapatáról érdeklődnék, van nekem egy 14 éves öcsém akinek nyártól véget ér a "nemcsinálok semmit csak gépezek" életmód és felvetettem neki a focit. Ennyi idősen már járhatna?JayB
csovika75
Igaz, jelenleg ők a legjobb, meccs nélküli csapat. 😀
több mint 13 éve
mikie 39
Kori, mint VB tag!
A Győrnek is kell játékoslistát leadnia, akik nem játszhatnak lefelé?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Keresd meg a Hurricanes nekik van a legjobb junior csapatuk
Srácok Budapest Cowboys Junior csapatáról érdeklődnék, van nekem egy 14 éves öcsém akinek nyártól véget ér a "nemcsinálok semmit csak gépezek" életmód és felvetettem neki a focit. Ennyi idősen már járhatna?JayB
több mint 13 éve
istvankovacs 53
Srácok Budapest Cowboys Junior csapatáról érdeklődnék, van nekem egy 14 éves öcsém akinek nyártól véget ér a "nemcsinálok semmit csak gépezek" életmód és felvetettem neki a focit. Ennyi idősen már járhatna?JayB
írtam pm-etSzobi22
már a Cowboys juniors-nál vagy? 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Srácok Budapest Cowboys Junior csapatáról érdeklődnék, van nekem egy 14 éves öcsém akinek nyártól véget ér a "nemcsinálok semmit csak gépezek" életmód és felvetettem neki a focit. Ennyi idősen már járhatna?JayB
írtam pm-et

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Srácok Budapest Cowboys Junior csapatáról érdeklődnék, van nekem egy 14 éves öcsém akinek nyártól véget ér a "nemcsinálok semmit csak gépezek" életmód és felvetettem neki a focit. Ennyi idősen már járhatna?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor az lehet a "baj", hogy jobban szeretem a focit, mint a hozzá tartozó külsőségeket. Magyarán kevésbé izgat a mez színe, mint az, hogy mit csinálok abban a mezben.

Valamiért ez juniorban simán működik.KoriTE
Pont az ellenkezőjét írta a Gyula. Pont nem a mez színe ami számít, a csapat valami más, de igaza van abban, hogy vagy érti/érzi valaki ezt, vagy nem. Kézilabdában a Nagy Laci nem érzi, nem is lesz a válogatottban (nincs is ott így a helye). Csak hasonlat volt.kisember
Sokban egyetértek veled. A korlátlan kölcsönadás, lejátszás már az erkölcstelenség határát súrolja, ha az egy éven belül történik.
És értem te mit érzel a csapat játékban ez a te érzésed, de van aki mást érez van akit más motivál, ő nem a te értékeid szerint éli ezt meg, ez nem biztos hogy több vagy kevesebb.
több mint 13 éve
kisember 63
Akkor az lehet a "baj", hogy jobban szeretem a focit, mint a hozzá tartozó külsőségeket. Magyarán kevésbé izgat a mez színe, mint az, hogy mit csinálok abban a mezben.

Valamiért ez juniorban simán működik.KoriTE
Pont az ellenkezőjét írta a Gyula. Pont nem a mez színe ami számít, a csapat valami más, de igaza van abban, hogy vagy érti/érzi valaki ezt, vagy nem. Kézilabdában a Nagy Laci nem érzi, nem is lesz a válogatottban (nincs is ott így a helye). Csak hasonlat volt.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Junior az más, mert 10 emberrel nem tudsz kiállítani egy csapatot! 20-szal sem igazán, de azért az már legalább létszám!
És a fiataloknál a játéklehetőség az amit meg kell adni, az eredmény másodlagos!Bruce
Általában felnőttben sem lesz 25-30 fő körüli létszámból erős csapatod, amelyik egy egész szezonban mindig normálisan ki tud állni. Az eredmény sosem másodlagos, ha tehetsz azért hogy jobb csapatod legyen (pl. közös csapat), szerintem azt ki kell használni. A junior is lelkesebb lesz, ha éremmel zárja a szezont, mert látja az eredményét a munkának.

De ízlések és pofonok. 😊KoriTE
Persze! Mindenki eredményorientált a mai világban, mert erre nevel a társadalom mindenkit! Én is az vagyok és sokan mellettem is ilyenek a csapatból!

De pl tavaly a junior csapatunk 12 fővel fejezte be a bajnokságot, nem kaptunk érmet, de szerintem bárki sikernek könyvelte volna el az egészet, és mi is és a juniorok is így tettek! Érezték hogy van értelme dolgozni!
Mi kis város vagyunk, a legkisebb lélekszámú csapattal rendelkező város (a Tata a legkisebb papíron, de ott ott van Tatabánya pár km-re)

Nekünk mindig is kis létszámú csapatunk volt és mindig is az lesz, ha így nem tudunk eredményt elérni, akkor majd eredménytelenek leszünk, de az is a miénk lesz!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Junior az más, mert 10 emberrel nem tudsz kiállítani egy csapatot! 20-szal sem igazán, de azért az már legalább létszám!
És a fiataloknál a játéklehetőség az amit meg kell adni, az eredmény másodlagos!Bruce
Általában felnőttben sem lesz 25-30 fő körüli létszámból erős csapatod, amelyik egy egész szezonban mindig normálisan ki tud állni. Az eredmény sosem másodlagos, ha tehetsz azért hogy jobb csapatod legyen (pl. közös csapat), szerintem azt ki kell használni. A junior is lelkesebb lesz, ha éremmel zárja a szezont, mert látja az eredményét a munkának.

De ízlések és pofonok. 😊


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor az lehet a "baj", hogy jobban szeretem a focit, mint a hozzá tartozó külsőségeket. Magyarán kevésbé izgat a mez színe, mint az, hogy mit csinálok abban a mezben.

Valamiért ez juniorban simán működik.KoriTE
Junior az más, mert 10 emberrel nem tudsz kiállítani egy csapatot! 20-szal sem igazán, de azért az már legalább létszám!
És a fiataloknál a játéklehetőség az amit meg kell adni, az eredmény másodlagos!

A felnőttben máshogy van, ott az eredmény azért előrébb van! De nekem azért számít, hogy olyan emberek között érem e el, akikkel már évek óta együtt edzek, szenvedek, örülök! Akikkel együtt megcsináltuk ezt a csapatot, még ha olyan is amilyen! 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Akkor az lehet a "baj", hogy jobban szeretem a focit, mint a hozzá tartozó külsőségeket. Magyarán kevésbé izgat a mez színe, mint az, hogy mit csinálok abban a mezben.

Valamiért ez juniorban simán működik.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
I'm a wolverine 😊
több mint 13 éve
kisember 63
Az a baj, hogy a sportban (nem profi sport), ha egy csapathoz tartozol, akkor az többet jelent, mint velük megyek fel, és nyerni akarok. Az azt jelenti, hogy az adott zászló alatt, azt képviselve (mert jelent nekem valamit) győzök. Ezért (lenne) szép az amatőr sport. Mondjon valaki még egy olyan sportot, ahol van korlátlan kölcsönadás, és lefelé játék a különböző szintek között.
Ha xy játékos lemegy 1 osztályból 2 osztályba, akkor jogtalanul éri ott el az eredményt, mert a szövetségek nem véletlenül választják el őket egy szint kialakításával. Lásd a div3 kialakításának okait a szövetség szemszögéből.
Ez csak a véleményem (nem nyávogás), a pályán a jelen szabályok szerint ellenünk teljesen legális csapatok ellen fogunk kiállni, és nyerni 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szar ez az egész, ahogy van, de mit számít.
Akinek a csapat többet jelent mint a mez színe az úgyis tudja, hogy mi a különbség.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most olvastam:
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/2010/div1.php?itemid=2119&blog_id=14

1.- Kérdés: Mit szóltok az idegenlégiósok szerepeltetéséhez?
...

2. - Kérdés: Mit szólnátok ha a HFL-es csapatok szétosztva a DIV-I-nél szerepelnének?

3.- Mennyiben az adott csapat eredménye az elért helyezés (eredmény), mennyiben befolyásolja a más csapatoktól érkezők ezen eredményeket?IdZ
Ez eléggé kényes, és igencsak megosztó téma.

A közös munkának vannak hatalmas előnyei, de én nem tartom jó dolognak, hogy meccseken is vegyes csapatok állnak pályára. Az ilyen szintű együttműködéseket én megtartanám kizárólagosan az edzésmunkára, mert annak tényleg rengeteg haszna lehet.

Harmadik kérdésedre tudok talán leginkább egyértelműen válaszolni. Hihetetlen mértékben tudják befolyásolni az eredményeket. Elég csak az őszi AFA kupára, és a győri játékosok szombathelyi vendégszereplésére gondolni. Pár olyan vendégjátékos aki például a maga posztján az ország legjobbjai közé tartozik olyan szintű pluszt tudott vinni az egész játékba, hogy egy eddig nem túl kiemelkedő eredményekkel rendelkező csapat végigvert mindenkit, köztük egy nagyon jó játékosállománnyal rendelkező osztrák csapatot is.

Ugyan nem tudom, hogy kik fognak a győriek közül vendégjátszani akár Dunaújvárosban, akár Szombathelyen, de akár még az a helyzet is előállhat, hogy ugyan a Gorillaz és a Crushers bajnok lesz a szezon végére, de igazából a győri játékosok nyerik meg a címet. Tudom, hogy az egész csapat kell egy címhez, és ha egy kölcsönben játszó futó játékos ugyan csak 10 playt van pályán egész meccs alatt, de abból a 10 playből csinál 5 first downt, meg 4 TD-t, vagy egy LB a 10 pályán töltött play alatt 3 TD-t akadályoz meg a redzoneban, akkor ők viszik a vállukon a csapatot. És az így kiharcolt győzelem véleményem szerint inkább a vendégjátékosok érdeme, mint az egész csapaté.Natloz
Szerintem az eredmény szempontjából tök mindegy, hogy milyen összetételű a csapat.
ha A nevezés szabályos.
Velük kell játszani, őket kell megverni. Ha nem sikerül akkor akivel játszottál azon a napon jobb volt nálad ennyi. Tehát e miatt szólni szerintem nem küzdőszellemre vall.

Azok az érvek amelyek azt mondják az "alapcsapat" esetleg megsínyli ezt az együttműködést, azok akár igazak is lehetnek, és ha őszintén a csapat jövője szempontjából mondja valaki szimpatikus is, de azt hiszem ezt igazán az érintettek fogják megélni és biztos lesz, van, volt, olyan ahol beválik, és lesz olyan ahol nem. Hosszútávon nem hiszek az ilyen együttműködésbe (őszintén remélem nem nekem lesz igazam).

És sokszor inkább a hozászolások az elsőre hivatkoznak ami nekem nem szimpi.
A másodikat meg eldönti az idő (de ha egy regionális csapat pillanatnyilag megszűnne nem tudna játékosállomány hiánya miatt amúgy indulni, akkor teljes mértékben logikus és érthető, hisz akkor még a kispad közelébe sem kerülhetne sok olyan játékos sem aki amúgy játszana, )
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valahogy így.
Bár lehet másképp értette Max a kérdést. Hiszen önmagában az aránnyal nem is lett volna gond.
De talán CNC-sek mesélték, hogy pl. ellenük az utolsó negyedben x pontos C. vezetésnél is győriek voltak fent. A probléma alapját szerintem ez adja.
Nem biztos, hogy ez már a motivációról szól(t).Bluemountain
Erről már leírtam a véleményem pár napja ebben a hozzászólásomban: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=202390#p202390
Ezért nem akartam újra leírni.Natloz
Igaz 😊