A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Uraim.
Igen véletlenül ahogy VT írta az volt. 😊
De a másik az hogy ezután minden hétvégén lehet számítani a dopping ellenőrzésre minden mérkőzésen.
Kb. 3 hét után van meg az eredmény. Ha negatív akkor nem értesítenek, ha valami nem tiszta akkor indul a tánc. 😊
Ha olyan gyógyszert szedsz ami TUE engedély köteles, jelentkezzél be a TUE bizottsághoz engedélyért.
Ha nem vagy valamivel tisztában, a dopping biztos a csapatodtól kel tudja, meg az http://www.antidopping.hu/ oldalon kapsz infókat.
Mindenki gondolja át hogy nemcsak öt tilthatják el egy apróságért hanem a csapat is megsínyli ha 2-3 pozitív teszt lesz.
Ez köszönhető a tavalyi döntőn elért doppler eredménynek és a kormány szigorításán is, hogy minden sport tiszta legyen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehetet volna simább is de ezt majd a statisztikák megmutaják!

ez elég simának tűnik


Crazy23
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello!

Témához kapcsolodoan annyit tudok mondani hogy egyre többször fogunk szerintem velük találkozni! És sajnos vagy nem, egyértelmü hogy mindig a legjobbakat fogják kiválogatni, mert a gyengébbek játékosoknál kevesebb az esély a teljesitmény fokozásra. És a ligának is van annyi esze hogy nem szorja ki a pénzt arra hogy a tartalék játékosokat vizsgálgassa!


Lassan külön tipprovatot lehet nyitni, h 6-ból mennyi lett pozitív meccsenként 😀. Viccet félre téve nagyon nem lenne jó 1ik csapatnak se, ha alapszakasz meccseken is jönne a hugyos.tudu28
Ez tényleg nem volt vicces 😛
A vicc az, hogy múltkori meccs előtt még poénkodtak vele :/ és tessék 😐

Idén úgy nézem amúgy is hátulról nézve lesz max. ezüstöm tippjátékon 😀 Szóval ezt kihagynám 😉
Amúgy remélem, hogy egyik csapatnál sem lesz semmi gond. És legalább senki nem tagadott meg mintaadást 😉Bluemountain
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én a 6 teszt sorsának az eredmény meghozatal időpontjára leszek kíváncsi... Már csak azért mert a döntő után nem egy héttel tudták meg a játékosok az eredményt...JUNIOR#46
Ha meg van a teszt eredménye utána lehet csak valamit határozni. Az meg szerintem idő, bár nem tudom mennyi.

Korábban mondták páran, hogy 3 pozitív mintánál milyen fain lenne kizárogatni csapatokat 1 évre, meg ilyenek. Kíváncsi lennék most is a véleményükre, így hogy gyakorlatilag mindenki feje felett ott lóg a dolog (mivel már nem csak a legjobbakat szopatják úgy tűnik).


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Én a 6 teszt sorsának az eredmény meghozatal időpontjára leszek kíváncsi... Már csak azért mert a döntő után nem egy héttel tudták meg a játékosok az eredményt...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lassan külön tipprovatot lehet nyitni, h 6-ból mennyi lett pozitív meccsenként 😀. Viccet félre téve nagyon nem lenne jó 1ik csapatnak se, ha alapszakasz meccseken is jönne a hugyos.tudu28
Ez tényleg nem volt vicces 😛
A vicc az, hogy múltkori meccs előtt még poénkodtak vele :/ és tessék 😐

Idén úgy nézem amúgy is hátulról nézve lesz max. ezüstöm tippjátékon 😀 Szóval ezt kihagynám 😉
Amúgy remélem, hogy egyik csapatnál sem lesz semmi gond. És legalább senki nem tagadott meg mintaadást 😉
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Heroes-Raptors:12-21zack81
azz jó kis meccs lehetett!! És szükség volt a Tonnyra?

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ez elég simának tűnik


Crazy23
Mert az is volt.

Láthattam Bruce-t játszani végre! Azért a "neki nem kellene" (G.V.) edző tudna mit fejleszteni rajta! Dehát... kinek a pap, kinek a papné 😉Ricsi56
Bruce, ahogy többször is írta csupán ebben a felállásban - hogy több csapatnál is egyszerre edző G.V és ezáltal le fel vándorolnak a játékosok a csapatok között - mondta, hogy nem kéne. Szakmai szempontból még egy kevesebb tapasztalattal rendelkező edzőre se mondanánk nemet.kisdani
Jolvanna, de ezt már nem hagyhattam ki! Egy éve vártam h láthassam... sorry

Crushers #12
több mint 13 éve
zack81 35
Heroes-Raptors:12-21
több mint 13 éve
tudu28 152
Lassan külön tipprovatot lehet nyitni, h 6-ból mennyi lett pozitív meccsenként 😀. Viccet félre téve nagyon nem lenne jó 1ik csapatnak se, ha alapszakasz meccseken is jönne a hugyos.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
VT 123
Oh shit 😐 6 mintát vesznek egy alapszakasz meccsen? Erre van pénz banyek, vagy ezt most ijesztgetésnek szánták? 😛KoriTE
Miért ettől te megijedsz? :okisdani
Én meg 😛 pedig személy szerint nem érint. Vagyis gondolom nem, de kíváncsi leszek az eredményekre. Meg aztán sok csapatnál ismerek játékosokat, akiknél alap meccsenként a liter energiaital ropi testalkattal is, az meg tudtommal lehet hibapont a teszten. Nem beszélve a többi potenciális veszélyforrásról, ami még mindig nem a koksz kategória.

Ezért is lesz igen érdekes, hogy 6 mintából mit hoznak majd ki, meg jó lenne tudni mi alapján ment a válogatás. Itt is kiszedegették a legnagyobbakat, vagy tényleg random volt (ahogy elvileg lennie kéne)?KoriTE
Hát persze, hogy random volt, mit gondoltál??
Csak hát véletlenül pont a nagyobbakat, és közülük is a meccsen kiemelkedőbb teljesítményt nyújtó játékosokat választották ki. 😊

Nevetséges ez az egész doppingellenőrzés téma.
Én nem kokszoltam soha, de nem vagyok hajlandó sem jelenléti rendszert vezetni, sem mindenféle gyógyszeren meg táplálékkiegészítőn mazsolázgatni az összetevőket egy olyan sport miatt, amiért a gatyámat elfizetem, csak azért, hogy játszhassak. Aztán nyugodtan tiltsanak el.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kint járt a wada is 3-3 mintát vesz .kisdani
Oh shit 😐 6 mintát vesznek egy alapszakasz meccsen? Erre van pénz banyek, vagy ezt most ijesztgetésnek szánták? 😛KoriTE
Miért ettől te megijedsz? :okisdani
Én meg 😛 pedig személy szerint nem érint. Vagyis gondolom nem, de kíváncsi leszek az eredményekre. Meg aztán sok csapatnál ismerek játékosokat, akiknél alap meccsenként a liter energiaital ropi testalkattal is, az meg tudtommal lehet hibapont a teszten. Nem beszélve a többi potenciális veszélyforrásról, ami még mindig nem a koksz kategória.

Ezért is lesz igen érdekes, hogy 6 mintából mit hoznak majd ki, meg jó lenne tudni mi alapján ment a válogatás. Itt is kiszedegették a legnagyobbakat, vagy tényleg random volt (ahogy elvileg lennie kéne)?


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Kint járt a wada is 3-3 mintát vesz .kisdani
Oh shit 😐 6 mintát vesznek egy alapszakasz meccsen? Erre van pénz banyek, vagy ezt most ijesztgetésnek szánták? 😛KoriTE
Miért ettől te megijedsz? :o


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
ez elég simának tűnik


Crazy23
Mert az is volt.

Láthattam Bruce-t játszani végre! Azért a "neki nem kellene" (G.V.) edző tudna mit fejleszteni rajta! Dehát... kinek a pap, kinek a papné 😉Ricsi56
Bruce, ahogy többször is írta csupán ebben a felállásban - hogy több csapatnál is egyszerre edző G.V és ezáltal le fel vándorolnak a játékosok a csapatok között - mondta, hogy nem kéne. Szakmai szempontból még egy kevesebb tapasztalattal rendelkező edzőre se mondanánk nemet.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kint járt a wada is 3-3 mintát vesz .kisdani
Oh shit 😐 6 mintát vesznek egy alapszakasz meccsen? Erre van pénz banyek, vagy ezt most ijesztgetésnek szánták? 😛


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ez elég simának tűnik


Crazy23
Mert az is volt.

Láthattam Bruce-t játszani végre! Azért a "neki nem kellene" (G.V.) edző tudna mit fejleszteni rajta! Dehát... kinek a pap, kinek a papné 😉

Crushers #12
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Másik meccsről infó?


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😉

http://www.youtube.com/watch?v=yOQVDNpx-j8&feature=relatedce
akkor ez a Rebels új bevonuló zenéje? 😊 http://www.youtube.com/watch?v=fCFibtD3H_kJSanyo
Egy sarló miatt kommunisták vagyunk?
Itt azért nem semmi félre értelmezések mennek...Teddy
Te mondád 😀
Én abszolute nem erre gondoltam, csak szabadon asszociáltam, és valamiért ez ugrott be.
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Kint járt a wada is 3-3 mintát vesz .


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Crazy23 New Orleans Saints 30
ez elég simának tűnik


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
25-2 re nyert a zala


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Fasza a plakát, már csak egy hajánál fogva lógatott levágott fejet hiányolok az ökölbe szorított, csurom vér kézből. 😀

De tessék, itt egy szép Komilla is:



több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😉

http://www.youtube.com/watch?v=yOQVDNpx-j8&feature=relatedce
akkor ez a Rebels új bevonuló zenéje? 😊 http://www.youtube.com/watch?v=fCFibtD3H_kJSanyo
Egy sarló miatt kommunisták vagyunk?
Itt azért nem semmi félre értelmezések mennek...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
deacon75
😉

http://www.youtube.com/watch?v=yOQVDNpx-j8&feature=related
több mint 13 éve
Törölt felhasználó