A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó

csak hogy ki ne maradjon 😊
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
a google-ban rákerestem 1-2 szteroidra h megnézzem müködik-e az oldal, de azokat sem ismerte amit a google egyértelmüen szteroidnak hoz fel. Többel is emgnéztem. 😕

sztem erre az oldalra nem nagyon lehet nyugodt szivvel hagyatkozni.Ricsi56
izgulsz, mi?
😊VT
aha, amíg nem voltál itthon bejutottam a spájzodba és ettem amit csak találtam. És hát ugyebár azok .....

Crushers #12
több mint 13 éve
VT 123
a google-ban rákerestem 1-2 szteroidra h megnézzem müködik-e az oldal, de azokat sem ismerte amit a google egyértelmüen szteroidnak hoz fel. Többel is emgnéztem. 😕

sztem erre az oldalra nem nagyon lehet nyugodt szivvel hagyatkozni.Ricsi56
izgulsz, mi?
😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De a Coldrex nincs rajta a listán!Bruce
Bocs, nem a Coldrex, hanem a Nurofen.e53m62
Na igen, abban van ephedrin! Az már más tészta! 😊

De ugye ezt lehet helyettesíteni más dologgal, pl a már említett coldrex vagy neocitran!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
De a Coldrex nincs rajta a listán!Bruce
Bocs, nem a Coldrex, hanem a Nurofen.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Uraim én a patikust megkérdeztem amikor vettem valamit hogy szerepel a dopping listán a szer vagy a hatoanyag ami benne van és egyből mondta gondolom ezt a patikusoknak tudni kell vagy csak nekem van szerencsém hogy ez tudja, csovika75
Szerintem neked van szerencséd 😊
Én egyszer mentem be Pesten gyógyszertárba, hogy megfázásra kérek valamit, de olyant, ami nem tartalmaz WADA tiltólistás anyagokat. A 2 patikus meg csak nézett rám, és megkérdezték, hogy mi az a WADA tiltólista... És miután elmagyaráztam nekik, akkor se tudták megmondani, hogy a Codrex, vagy a Neocitran tartalmaz-e valami tiltottat.
"Ha lenne benne valami, biztos nem lehetne kapni"

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Uraim én a patikust megkérdeztem amikor vettem valamit hogy szerepel a dopping listán a szer vagy a hatoanyag ami benne van és egyből mondta gondolom ezt a patikusoknak tudni kell vagy csak nekem van szerencsém hogy ez tudja,
Hát sajnos ez van, nézegetni kell hatóanyagonként a gyógyszereket! Babra munka, de hát legalább ezt, ha megtudod tenni, akkor már nem mondhatod azt magadnak, hogy bassza meg nem figyeltem oda!

Én most megnéztem a Coldrex-et hatóanyagonként! Egyik hatóanyaga sem volt rajta a listán! ÉS kb 2 perc volt az egész!Bruce
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
a google-ban rákerestem 1-2 szteroidra h megnézzem müködik-e az oldal, de azokat sem ismerte amit a google egyértelmüen szteroidnak hoz fel. Többel is emgnéztem. 😕

sztem erre az oldalra nem nagyon lehet nyugodt szivvel hagyatkozni.Ricsi56
Én pl a Diprophos injekciót néztem meg (ezt adják az allergiára, ami egy hónapig megszünteti a panaszokat, szteroid tartalmú) és az rajta van a listán!

betamethason a hatóanyag neve és 5*-gal van jelölve, ami annyit tesz:
"Orális, intravénás, intramuszkuláris vagy rektális alkalmazása tiltott. Alkalmazási Nyilatkozat kell: intraartikuláris, periartikuláris, peritendinous, epidurális, intradermális injekciók, valamint inhaláció alkalmazásuk esetén. Bőrgyógyászati (ideértve az iontoforézist/fonoforézist), valamint füllel, orral, szemmel, arcüreggel, fogínnyel és a végbélnyílás környékével kapcsolatos problémák helyi kezelésére szolgáló készítmények nem tiltottak, és alkalmazásuk sem gyógyászati célú mentességhez (TUE) sem Alkalmazási Nyilatkozathoz nem kötött."

Sztem mindent meg lehet találni és jó a lista!Bruce
akk én vok a béna, de ettöl függetlenül nyugodtan alszom 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
a google-ban rákerestem 1-2 szteroidra h megnézzem müködik-e az oldal, de azokat sem ismerte amit a google egyértelmüen szteroidnak hoz fel. Többel is emgnéztem. 😕

sztem erre az oldalra nem nagyon lehet nyugodt szivvel hagyatkozni.Ricsi56
Én pl a Diprophos injekciót néztem meg (ezt adják az allergiára, ami egy hónapig megszünteti a panaszokat, szteroid tartalmú) és az rajta van a listán!

betamethason a hatóanyag neve és 5*-gal van jelölve, ami annyit tesz:
"Orális, intravénás, intramuszkuláris vagy rektális alkalmazása tiltott. Alkalmazási Nyilatkozat kell: intraartikuláris, periartikuláris, peritendinous, epidurális, intradermális injekciók, valamint inhaláció alkalmazásuk esetén. Bőrgyógyászati (ideértve az iontoforézist/fonoforézist), valamint füllel, orral, szemmel, arcüreggel, fogínnyel és a végbélnyílás környékével kapcsolatos problémák helyi kezelésére szolgáló készítmények nem tiltottak, és alkalmazásuk sem gyógyászati célú mentességhez (TUE) sem Alkalmazási Nyilatkozathoz nem kötött."

Sztem mindent meg lehet találni és jó a lista!
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
a google-ban rákerestem 1-2 szteroidra h megnézzem müködik-e az oldal, de azokat sem ismerte amit a google egyértelmüen szteroidnak hoz fel. Többel is emgnéztem. 😕

sztem erre az oldalra nem nagyon lehet nyugodt szivvel hagyatkozni.

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát sajnos ez van, nézegetni kell hatóanyagonként a gyógyszereket! Babra munka, de hát legalább ezt, ha megtudod tenni, akkor már nem mondhatod azt magadnak, hogy bassza meg nem figyeltem oda!

Én most megnéztem a Coldrex-et hatóanyagonként! Egyik hatóanyaga sem volt rajta a listán! ÉS kb 2 perc volt az egész!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én se vagyok egy nagy penge, de gondolom csak gyógyszerként jegyzett termékek vannak a gyógyszerlistában, elvégre azokat engedélyeztetni kell, így követhetőek. Az egyéb kategóriájú cuccok (mindenféle vitaminok, tömegnövelők, stb.) max. a hatóanyagok között szerepelnek, de felsorolva nem lesznek a gyógyszerek között.

Kérdés, hogy ha valami nincs a listában, az azért hiányzik, mert nem gáz, vagy azért, mert mondjuk nem számít gyógyszernek, de amúgy buknál vele. Ha biztosat akarsz, marad a hatóanyagböngészés.


több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
De a Coldrex nincs rajta a listán!Bruce
akkor nyilván nem. én sem fogom felíratni a kamillateát, ha gyógyszerként szedem :rolleyes:

több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
De a Coldrex nincs rajta a listán!Bruce
én az antidopping.hun még doppingszert sem találtam a listán. :/
Hol kell megnézni pontosan h pl. a mittudomén: creatin doppinglistás-e?Ricsi56
KATT IDE



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
De a Coldrex nincs rajta a listán!Bruce
én az antidopping.hun még doppingszert sem találtam a listán. :/
Hol kell megnézni pontosan h pl. a mittudomén: creatin doppinglistás-e?

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De a Coldrex nincs rajta a listán!
több mint 13 éve
istvankovacs 53
Egy gyors kérdés a dopping-gurukhoz:

Nem vényköteles gyógyszerről is kell bemutatni vizeletvizsgálatnál orvos által aláírt TUE papírt?
Pl. mondjuk a Coldrexről is kell?e53m62
nem vagyok guru, de szerintem kell, máskülönben nem tudod igazolni, miért szeded. és ha kérsz papírt, hátha tud az orvos olyat ajánlani, ami nem problémás
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Egy gyors kérdés a dopping-gurukhoz:

Nem vényköteles gyógyszerről is kell bemutatni vizeletvizsgálatnál orvos által aláírt TUE papírt?
Pl. mondjuk a Coldrexről is kell?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Nem kell, hogy feltétlenül tiltott anyag legyen benne, elég ha a hordozóanyag ugyanaz, vagy ha hasonló összetételű molekulákra bomlik le a gyógyszer/vitamin/tápkiegészítő mint amilyenre az akármilyen koksz, már akkor is képes vagy pozitív mintát produkálni.
Mindenesetre reméljük, hogy most 6-ból 6 negatív minta lesz, így javul kicsit az arány ami ugye eddig 4-ből 3 doppingvétség, és leszállnak rólunk.


Én személy szerint valami sokkal rosszabbra számítottam zalai részről, mert voltak mende-mondák, hogy így meg úgy... De teljesen pozitív csalódás volt a számomra!Bruce
Ha nem túl indiszkrét a kérdés, akkor milyen mende-mondákra gondolsz? 😊
Pusztán kíváncsi vagyok, mit gondolnak rólunk a többi csapatok 😊 😊

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
arcsike 100
W2-C2 meccsvideó

Akit érdekel, itt megnézheti a youtube-on:

1. félidő: http://www.youtube.com/watch?v=Iu0EOrNQa5Q
2. félidő: http://www.youtube.com/watch?v=bBJllVEF_rM

innen letölthetők:

1. félidő: https://docs.google.com/leaf?id=0B0rpx60lTVrKMGYzMjc2YmItMmVmYS00NTUwLTlhYzUtNDc3NGFiMjkyOGVl&hl=en&authkey=CJu7xq4G

2. félidő: https://docs.google.com/leaf?id=0B0rpx60lTVrKN2QyZjEwNzAtOGMyYi00NzU0LWJmMGYtZDI3YTVkYjY2YTY3&hl=en&authkey=CPnj9eQHistvankovacs
az utolsó pár play lemaradt 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem kissé meredek ez a nagy dopping vizsgálosdi...Ahogy elnéztem az antidopping honlapján, ez a vasárnapi kis pisidélután kb 5-6száz ezer pénzbe volt! :o Ez kajak nem normális... :/
Ott játszunk pár méterre a szántóföldtől, a saját pénzünkből bérelt "light fűves" pályán, az egyénileg szponzorált felszerelésünkben...
Aztán másnap felkelünk, és megyünk munkába, vagy épp suliba, ahol vagy nem tudják mér véraláfutásos a bicóm, vagy nem értik ez mér' éri meg nekem? Kajolok a menzán, beveszek valami multit, ha épp nem kapok levegőt, valami kis gyoccert ropogtatók.
Aztán jön 2 wadaman és 2 évre VISZLÁT! 😐
Pedig kurvára nem futja még a maxos ösztöndijból sem, a "pozitív gondolkodásra" sajna...Csak éppen ott készült az a fránya tabi ahol bele kerülhet tiltott anyag! Vagy ha nem is bukok, akkor is, erre mért van ennyi pénz??? Miből???
Ezzel fejlődik majd a sport? ÉN nem hiszem.
több mint 13 éve
kutya23c 223


Remélem a sasok veszik a poént! Ennyi zrika még belefér😊

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Viccet félretéve, tetszik a plakát, és maximálisan elismerem a beleölt munkát és tehetséget!vadibandi
Csatlakozom. Jó a plakát. A beszólás csak zrika.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ha megnézzük a képet, akkor látható, hogy két dolog véres, a sarló és a figura másik alkarja.
Nem lehet, hogy saját magára mérges, mert véletlenül sarlózás közben belevágott a másik kezébe? 😊vadibandi
Lehet, hogy marokszedő a vérehulló fecskefű földön. Csak azt nem tudom, hogy doppinglistás-e ennek a gyógynövénynek a hatóanyaga, mert akkor bukta. 😊Atari
Viccet félre téve.
Mutassatok jobb plakátokat. Szívesen megnézném őket 😀Teddy
Viccet félretéve, tetszik a plakát, és maximálisan elismerem a beleölt munkát és tehetséget!