A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
hivatalosan? 😊
lemaradtam valamiről?thebeke
ezek szerint le
http://www.youtube.com/watch?v=Si2lPghIBs0&feature=relatedSzobi22
lehet ez nem országos bajnokság volt és arra gondolt.
bár nem tudom,hogy létezik még a szövetség egyáltalán vagy sem

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
hivatalosan? 😊
lemaradtam valamiről?thebeke
ezek szerint le
http://www.youtube.com/watch?v=Si2lPghIBs0&feature=related

több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Egész jó kis meccsre van kilátás az eredmények tükrében április 9-én.
Tehát ezennel szeretnék meghívni minden kedves érdeklődőt az április 9-én 15:00-kor kezdődő Újpest Bulldogs-Budapest Hurricanes mérkőzésre.
A szünetben tombola és Magyarország hivatalosan is legjobb cheerlader csapata a Cheericans várja a nézőket.
Gyertek.cápa77
hivatalosan? 😊
lemaradtam valamiről?
több mint 13 éve
Kalo 137
Holnap várunk Mindenkit a Spring Bowl-on a Népligetben! 15.00-tól kezdődik a Cowboys-Wolves meccs, a szünetben pedig a Junior döntőn látott ügyességi verseny (QB és WR feladatokkal, nyereményekkel) amire a helyszínen lehet jelentkezni.
belépő 500 Ft, reméljük az idő is rendes lesz a csapatokhoz 😊
Kalo
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Grat az Eaglesnek.

Egyetlen sajnálatos esemény történt, amin sajnos már nem lehet változtatni (sérülés). Az, hogy még mindig van, aki cut-blokkol kickoffnál (ráadásul hátulról), az edzők hibájának tartom, és bár az aktuális sérülést nem lehet visszafordítani, a jövőben jó lenne fokozottan figyelni erre. Hangsúlyozom, az edzőknek, mert igaz itt sem repült sárga zászló, de már nem sokat segített volna.

Ezt leszámítva szerintem jó meccs volt.

Kantár Zoltán
Enthroners #36Kanti
Szerintem is jó meccs volt, a sajnálatos sérülést ami történt én személy szerint nem láttam mivel a másik oldalon álltam de mert előttetek történt az egész biztos úgy van ahogy mondod.
Annyiban viszont más a véleményem, hogy egy játékos egy adott pillanatban saját maga dönt persze kap utasításokat az edzőtől, hogy ezt és ezt csinálja adott helyzetben de mégis a döntést maga hozza meg természetesen vállalva a következményeket. Nem mentegetőzni akarok ezzel de nem akarom azt, hogy sportszerűtlennek bélyegezzék a csapatomat. Tudom, hogy nagy érvágás lehet ez nektek mert megint kiesett egy játékos az amúgy is szűkös keretből de ahogy mondtad ezen már nem lehet változtatni. Ezúton szeretnék sok sikert kívánni nektek a következő meccsekre és a sérült srácnak mielőbbi felépülést.

Kneller Zsolt
Eagles #69

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Reméljük amerikai focista egy sem lesz!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Grat az Eaglesnek.

Egyetlen sajnálatos esemény történt, amin sajnos már nem lehet változtatni (sérülés). Az, hogy még mindig van, aki cut-blokkol kickoffnál (ráadásul hátulról), az edzők hibájának tartom, és bár az aktuális sérülést nem lehet visszafordítani, a jövőben jó lenne fokozottan figyelni erre. Hangsúlyozom, az edzőknek, mert igaz itt sem repült sárga zászló, de már nem sokat segített volna.

Ezt leszámítva szerintem jó meccs volt.

Kantár Zoltán
Enthroners #36Kanti
Nem tartanám csak az edző hibájának, mert ő hiába mondja el ha a játékos nem tartja be. Egy játékos meg legyen tisztában a szabályokkal ha már sportol.
Jobbulást a sérülteknek.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Huh két vízilabdázó bukott (egy pozítiv minta + egy megtagadás) március 4.-ei ellenőrzésen. 😐


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
kutya23c 223
Nagy sportszerűtlenség nem volt a mérkőzésen ezt az 1-et tudnám kiemelni amit Kanti megjegyzett. A többi a "szokásos" 😀
Már meg sem lepődök, hogy az eagles ilyen "sportszerűen" játszott!😕kutya23c
Barber24
Ha te mondod Sanyi neked elhiszem!Legalább az idei meccsen nem te sérültél meg 😛

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Egész jó kis meccsre van kilátás az eredmények tükrében április 9-én.
Tehát ezennel szeretnék meghívni minden kedves érdeklődőt az április 9-én 15:00-kor kezdődő Újpest Bulldogs-Budapest Hurricanes mérkőzésre.
A szünetben tombola és Magyarország hivatalosan is legjobb cheerlader csapata a Cheericans várja a nézőket.
Gyertek.cápa77
Ez a népligeti pálya az építők pálya? Ott a hotel mögött?FViktor93
A Fradi sportteleppel szemben van az Építők a hotellel szemben.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Barber24 3
Nagy sportszerűtlenség nem volt a mérkőzésen ezt az 1-et tudnám kiemelni amit Kanti megjegyzett. A többi a "szokásos" 😀
Már meg sem lepődök, hogy az eagles ilyen "sportszerűen" játszott!😕kutya23c
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egész jó kis meccsre van kilátás az eredmények tükrében április 9-én.
Tehát ezennel szeretnék meghívni minden kedves érdeklődőt az április 9-én 15:00-kor kezdődő Újpest Bulldogs-Budapest Hurricanes mérkőzésre.
A szünetben tombola és Magyarország hivatalosan is legjobb cheerlader csapata a Cheericans várja a nézőket.
Gyertek.cápa77
Ez a népligeti pálya az építők pálya? Ott a hotel mögött?
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Egész jó kis meccsre van kilátás az eredmények tükrében április 9-én.
Tehát ezennel szeretnék meghívni minden kedves érdeklődőt az április 9-én 15:00-kor kezdődő Újpest Bulldogs-Budapest Hurricanes mérkőzésre.
A szünetben tombola és Magyarország hivatalosan is legjobb cheerlader csapata a Cheericans várja a nézőket.
Gyertek.


több mint 13 éve
kutya23c 223
Már meg sem lepődök, hogy az eagles ilyen "sportszerűen" játszott!😕
Amúgy Grat nekik az eredményhez!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Kanti 3
Grat az Eaglesnek.

Egyetlen sajnálatos esemény történt, amin sajnos már nem lehet változtatni (sérülés). Az, hogy még mindig van, aki cut-blokkol kickoffnál (ráadásul hátulról), az edzők hibájának tartom, és bár az aktuális sérülést nem lehet visszafordítani, a jövőben jó lenne fokozottan figyelni erre. Hangsúlyozom, az edzőknek, mert igaz itt sem repült sárga zászló, de már nem sokat segített volna.

Ezt leszámítva szerintem jó meccs volt.

Kantár Zoltán
Enthroners #36
több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
enthroners - eagles, 13 :17kovian
Gratulálok😀

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem a showbiznisz nem az ami a Mafsz-nál van
A show biznic már csak ilyen, attól még nem kell szeretni.ce
cápa77
😀 ezzel teljesen egyetértek
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
enthroners - eagles, 13 :17
több mint 13 éve
Gátwéder 52
Mustangs - Bulldogs 16-42
(nem tuti a 42, de akkörül)
több mint 13 éve
kola64 26
többi mecsről tud valaki eredményt?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
49-6 lett a végeredmény a H's javára!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hurricanes - Debrecen: 35-0 a szünetbenFucu
Hát ha így haladnak bejön cápa tippjekisdani
Első két 'Canes labdabirtoklás egyébként turnover lett.
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Hurricanes - Debrecen: 35-0 a szünetbenFucu
Hát ha így haladnak bejön cápa tippje


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hurricanes - Debrecen: 35-0 a szünetben



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
kutya23c 223
Meccsekről infók???

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."