Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
zsolti_23 66
Bruce!
Szerintem erre te is tudod a választ, hogy a szövetségtől túl sokat nem várhatunk.
Nyilván aki szeretne meccset játszani ősszel az majd megszervezi magának.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én meg azt akarom kérdezni, hogy ősszel majd mi a rákot kezdjünk a csapattal?
Milyen javaslatukat tud adni a szövetség arra, hogy a junior és a HFL bajnokságok mellett az éppen pihenő DIV I-es és DIV II-es csapatok formában maradjanak. Lesz e valami szövetségi szintű kupa vagy egyéb küzdelem! Vagy csak barátságos meccseket lehet rendezni (bírók nélkül of course).

Mert azért gondoljunk bele, hogy júniusban végetér a bajnokságunk és utána tavaszig nem lesz mérkőzése egy csapatnak, így azért elég nehéz egy csapatot összetartani!
Tudom, hogy ez egyes csapatoknak nem igazán gond, de pl nekünk már most látom hogy az lesz!

Tehát szeretnék kérni javaslatokat arra, hogy hogy hogyan töltsük ki a majd' 8 hónapos versenytelenséget?
Ötletem egyébként nekem is van, csak arra lennék kíváncsi, hogy a szövetség vagy valamelyik bizottsága gondolkozott e már ezen? Mert attól hogy az edzői kerekasztali megbeszélésen ugye az összes csapat egyetértett abban, hogy tavaszi-őszi rendszerű bajnokság legyen a lehető legtöbb meccsel, erre be lett zsúfolva a DIV I és DIV II is 3 hónapra! Akkor kérdezem én, hogy minek kellettek a javaslataink? Csak hogy elmondhassuk, hogy ilyen is volt?
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Kori!
csak nem tudom érzekeled-e a kettő közötti különbséget?
A Gringossal mások voltak jó fejekfejek?nem kaptunk pályát,és úgy tudom itt a w2nek sem volt jó az időpont,de te bekértél tőlünk mindenféle igazolást hogy tényleg nem tudunk pályát kapni.Haladás nem jön mert a Győrnek interliga meccse van.Erre milyen igazolást kértetek be?Gondolom semmilyet.
Ez azért vicc,mi nem a győrrel játszunk bajnokit hanem a Haladással.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
És a DIVII döntővel kapcsolatban ki nem jófej, hogy nem tudják egy nappal odébb rakni, hogyha esetleg valamelyik döntős meg akarja nézni a VB-döntőt Bécsben? (a többi érdeklődőről nem is beszélve..)Szobi22
Ejnye, kis türelmetlen 😉


több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
És a DIVII döntővel kapcsolatban ki nem jófej, hogy nem tudják egy nappal odébb rakni, hogyha esetleg valamelyik döntős meg akarja nézni a VB-döntőt Bécsben? (a többi érdeklődőről nem is beszélve..)

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mert a Sharksnak meccse van :rolleyes:Bluemountain
Leegyszerűsitve igen, ezért. De kifejtve mert a Sharks-nak EFAF meccse van és azt nehezebb összehangolni( halasztani) mert ott pl. a szerb bajnokságot is nézik. És így a mi játékosaink nem játszhatnának az EFAF-ban (jaja..jöhet h a győriek nélkül meg nem állnánk ki.....) 😛Ricsi56
Csak az a vicces, hogy a Gringos a jófej, mert nyugodtan mondhatná, hogy gyertek el 16-án ahányan tudtok, és játsszuk le úgy. Vagy adjátok fel. És teljesen jogos lenne.Zorddd
1. A Gringos jó fej, de nekik is volt már idén pályagondjuk, akkor meg mások voltak jó fejek.

2. Szerencsére még sokan mások is jó fejek, mert idén kb. összesen lesz vagy 10-15 mérkőzés halasztási, módosítási határozat mindenféle csapatok meccseiről, akiknek gondjuk volt, van.

3. Ha először van meg a magyar és a szerb naptár és utána interliga, na az probléma. Főleg ha a szerbek meccseivel nem lehet mit kezdeni, mert annyira tele van a naptárjuk, így ütközések jöttek létre. Az eredetileg tervezett interliga hétvégék így bebuktak, az erre tervezett magyar meccseink közül néhány így problémás lett, ezeket megpróbáljuk átütemezni valahogy, meg a nem szerbek elleni interliga meccseket is, mert azok mobilabbak valamivel. Talán nem meglepő, hogy minden fronton jól szeretnénk szerepelni, ezért amit lehet megteszünk a cél érdekében.

4. Mint az köztudott, alapvetően a késői naptárak miatt vannak a problémák. Az a terv, hogy idén legkésőbb október végére meg kell lennie a DI és DII versenynaptáraknak, nyilván emiatt legkésőbb szeptember körül be kell majd nevezni. Így a remélhetően jövő évben újra elinduló interliga hétvégéket a szerb és egyéb szövetségek figyelembe tudják majd venni, azokhoz tudják igazítani a hazai naptárukat. A problémákat így időben lehet majd kezelni, a szezon közbeni halasztásokra pedig keményebb szankciókat lehet hozni, elvégre mindenkinek lesz fél éve, hogy pályát foglaljon.

5. Idén viszont nem fogunk kiszúrni se magunkkal, se mással azért, mert a naptárakat nem lehetett összehangolni rendesen, vagy mert nem volt elég idő pályákat foglalni csapatoknak. Jövőre viszont már nem lehet majd így tili-tolizni, hogy akár pár nappal a hétvége előtt módosítunk időpontokat, mint pl. most hétvégén is.

6. A körülmények miatt próbál a JB és a VB is rugalmas lenni ésszerű határok között, mert nem cél kiszúrni senkivel. De látni kell, hogy annyira tele van a sporik naptárja, hogy nagyítóval kell keresni azokat a helyeket, ahová egyáltalán egy halasztás még elképzelhető, mivel idén tavasszal-nyáron minden korábbinál jóval több meccset bonyolítunk, a kapacitások pedig végesek. Így nehéz ügy minden ilyen kérés, nyilván lesz majd olyan ahogy haladunk, amit egyszerűen nem hagyhatunk majd jóvá, mert akkor nem fejeződik be a bajnokság időben, ez pedig nem engedhető meg. Eddig még nagyjából kezelhető volt a helyzet, de később már alig lesz mozgástér, szóval legyen mindenki nagyon jóban a pályáját üzemeltető brigáddal.


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Mert a Sharksnak meccse van :rolleyes:Bluemountain
Leegyszerűsitve igen, ezért. De kifejtve mert a Sharks-nak EFAF meccse van és azt nehezebb összehangolni( halasztani) mert ott pl. a szerb bajnokságot is nézik. És így a mi játékosaink nem játszhatnának az EFAF-ban (jaja..jöhet h a győriek nélkül meg nem állnánk ki.....) 😛Ricsi56
Csak az a vicces, hogy a Gringos a jófej, mert nyugodtan mondhatná, hogy gyertek el 16-án ahányan tudtok, és játsszuk le úgy. Vagy adjátok fel. És teljesen jogos lenne.Zorddd
Persze! És én le is mennék! És az lenne a végeredmény ami!! De ez sztem nem vicces 😛 , és köszönet érte a Gringosnak !!! Fel biztosan nem adnánk!! (remélem 😊 ) Tényleg jó fejek.

Crushers #12
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Azt lehet tudni, hogy a Szombathelynek miért nem volt jó ez az időpont?zsolti_23
Mert a Sharksnak meccse van :rolleyes:Bluemountain
Leegyszerűsitve igen, ezért. De kifejtve mert a Sharks-nak EFAF meccse van és azt nehezebb összehangolni( halasztani) mert ott pl. a szerb bajnokságot is nézik. És így a mi játékosaink nem játszhatnának az EFAF-ban (jaja..jöhet h a győriek nélkül meg nem állnánk ki.....) 😛Ricsi56
Csak az a vicces, hogy a Gringos a jófej, mert nyugodtan mondhatná, hogy gyertek el 16-án ahányan tudtok, és játsszuk le úgy. Vagy adjátok fel. És teljesen jogos lenne.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Azt lehet tudni, hogy a Szombathelynek miért nem volt jó ez az időpont?zsolti_23
Mert a Sharksnak meccse van :rolleyes:Bluemountain
Leegyszerűsitve igen, ezért. De kifejtve mert a Sharks-nak EFAF meccse van és azt nehezebb összehangolni( halasztani) mert ott pl. a szerb bajnokságot is nézik. És így a mi játékosaink nem játszhatnának az EFAF-ban (jaja..jöhet h a győriek nélkül meg nem állnánk ki.....) 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt lehet tudni, hogy a Szombathelynek miért nem volt jó ez az időpont?zsolti_23
Mert a Sharksnak meccse van :rolleyes:Bluemountain
LOL 😀
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Vajon ampullás ukrán marhahormont felírnak náthára? Gyilkosabb leszek mint Chuck Norris.Kori
Kori kokszolni fog! Kori kokszolni fog!!! 😀
ha rokonod a doki akkor bármit felir neked! 😊Ricsi56
És ha te magad vagy a doki???? 😀 😀 😀JUNIOR#46
akkor lehetek a barátod? 😀 😂 😂

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt lehet tudni, hogy a Szombathelynek miért nem volt jó ez az időpont?zsolti_23
Mert a Sharksnak meccse van :rolleyes:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Konkrétan ez érdekelt.Egy csapat hány mérkőzés halasztást kérhet egy szezonban?
Előre is köszizsolti_23
Vicces. hogy úgy fél órája merült fel bennem ugyanez a kérdés. De nem kaptam rá választ 😊
Csak van valami korlát...
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Azt lehet tudni, hogy a Szombathelynek miért nem volt jó ez az időpont?
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Konkrétan ez érdekelt.Egy csapat hány mérkőzés halasztást kérhet egy szezonban?
Előre is köszi
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
bassszki.. kellett neked ezt msot ide beirnod... egyszerre kiürülnek majd a patikák 😊Ricsi56
Vajon ampullás ukrán marhahormont felírnak náthára? Gyilkosabb leszek mint Chuck Norris.Kori
Kori kokszolni fog! Kori kokszolni fog!!! 😀
ha rokonod a doki akkor bármit felir neked! 😊Ricsi56
És ha te magad vagy a doki???? 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
bassszki.. kellett neked ezt msot ide beirnod... egyszerre kiürülnek majd a patikák 😊Ricsi56
Vajon ampullás ukrán marhahormont felírnak náthára? Gyilkosabb leszek mint Chuck Norris.Kori
Kori kokszolni fog! Kori kokszolni fog!!! 😀
ha rokonod a doki akkor bármit felir neked! 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
bassszki.. kellett neked ezt msot ide beirnod... egyszerre kiürülnek majd a patikák 😊Ricsi56
Vajon ampullás ukrán marhahormont felírnak náthára? Gyilkosabb leszek mint Chuck Norris.


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Köszi Szobi azt a hszt én is elolvastam ,de én nem arra a két meccsre voltam kíváncsi hanem a többire, azért kérdeztem Korit.zsolti_23
Nem tudom melyik érdekel, de itt egy "újabb":
Gringos-Crushers június 11. 15:00

Ha még mindig nem találtam el mondd meg melyikről kell az infó.


több mint 13 éve
zsolti_23 66
Köszi Szobi azt a hszt én is elolvastam ,de én nem arra a két meccsre voltam kíváncsi hanem a többire, azért kérdeztem Korit.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akkor ha most jól értem, nyomsz egy pozitív mintát, és az utána következő eljárás során mondjuk saját költségen nyomsz egy negatívat, akkor mehetsz békével?
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Én is ezért nem adatom be magamnak az allergia elleni injekciómat, mert nem lehet kérni TUE engedélyt, ez azért durva így!

Tavaly gondolkodtam rajta, hogy kelljen e TUE engedély, de nem érdekelt, de most meg már úgy gondolom hogy jó lenne, aztán nem lehet. Királyság van 😀Bruce
Viszont pont emiatt lehet hivatkozni jogosan egy pozitív minta után arra, hogy hát emberek, felírta a doki, nem volta ki jóváhagyja, de mivel kell szednem, így nem tudtam mit tenni. Ráadásul még igaz is, tehát nyugodtan fel lehet menteni az embereket, mert nem lehet betartani az előírást, azaz a gyógyszer jóváhagyatását.

Szóval ha fel tudod íratni magadnak a legdurvább kokszot, azt is szedheted nyugodtan 😊Kori
bassszki.. kellett neked ezt msot ide beirnod... egyszerre kiürülnek majd a patikák 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Wildfires-Gorillaz: 04.09. 15:00
Gringos-W2: 04.09. 15:00


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Veszprém Wildfires - Jászberény Wolveries mérkőzés időpontja módosult!

Új időpont: 2011-04-02 (szombat) 13.00 óra
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is ezért nem adatom be magamnak az allergia elleni injekciómat, mert nem lehet kérni TUE engedélyt, ez azért durva így!

Tavaly gondolkodtam rajta, hogy kelljen e TUE engedély, de nem érdekelt, de most meg már úgy gondolom hogy jó lenne, aztán nem lehet. Királyság van 😀Bruce
Viszont pont emiatt lehet hivatkozni jogosan egy pozitív minta után arra, hogy hát emberek, felírta a doki, nem volta ki jóváhagyja, de mivel kell szednem, így nem tudtam mit tenni. Ráadásul még igaz is, tehát nyugodtan fel lehet menteni az embereket, mert nem lehet betartani az előírást, azaz a gyógyszer jóváhagyatását.

Szóval ha fel tudod íratni magadnak a legdurvább kokszot, azt is szedheted nyugodtan 😊Kori
Hát akkor megyek is! 😀