Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A 2 kg valóban nem egy eget rengető összeg, de egy ilyen dupla döntőre egy jó helyszínen ha kimegy 500 néző (mondjuk), beszedsz fejenként egy ezrest, az még 5 kg a rendezőnek, mivel a belépődíj is a szervezőé.

Ez amúgy így egyben nagyobb buli, mint a HFL döntő, legalábbis szerintem, sokan lesznek rá kíváncsiak.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem értem mért szúrja a szemeteket ez a három csapatos "fúzió". én arra gondoltam, hogy ha már úgyis három csapat így egymásra talált, mi lenne, ha minden csapat betársulna, és így az összes magyar csapatot egy edző irányítaná, és akkor nem tudnánk "sírni mint a fürdősk@#&$k" 😊 ja és így mindenki egyenlően részesülne a győri játékosokból, szombathelytől miskolcon át egészen nyíregyházáig 😊
mindenki csak megsértődik miattatok 😕 😕 😕hegedusadam
1. Én nem akarok a fikarcnyi részt sem a győri játékosokból.
2. Nem a fúzióval van baj, hanem az előjogokkal, amiket kap a Győr miatt a fúzió.
3. A Szombathely igenis legyen faszagyerek, tolja le az arcát a mérkőzésre, ha kell 18 emberrel, hogy megmutassa, nem a győriek miatt vannak ott, ahol.e53m62
Ha már nem lehet pluszolni, akkor így:

+1Bruce
+ még 1, mert eddig mintha néhányak direkte nem értették volna :rolleyes:
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
1. nem is olyan régen olvastuk a HFL kiírást miszerint a szövetség 700.000 Ft-ot szed be a "fapados döntő" rendezéséért. A többi extrát a belépőkből termelik ki. Kérdés, hogy a kiírásnál mind a 2 divízióra kivetették ezt a díjat, és a 21 csapat 1.400.000 Ft-ot fizetett be vagy úgy gondolták már az elején is hogy 1 napon lesz a kettő és így csak annyival növelik a 700.000 Ft-ot ami az 1 helyett a 2 mérkőzés járulékos költségei, de akárhogy is nézzük a 200.000 Ft igencsak karcsú 😊

2. A bajnokság neve Veritas Gold, idén mi nem kaptunk vizet, más kapott? Vagy csak a döntőre a rendező kap 2 raklapot és sziasztok ennyi a támogatás?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
(OFF
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110331-Palyazati%20felhivas%202011..pdf
Csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy pl. sem a doPDF, sem a PDFCreator nem rak extra szöveget az elkészülő pdf-be.
ON)

Üdvözlöm az új avataros Hegedűs Ádámot! 😊Atari
Rövid "ü" de énis üdv 😊
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(OFF
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110331-Palyazati%20felhivas%202011..pdf
Csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy pl. sem a doPDF, sem a PDFCreator nem rak extra szöveget az elkészülő pdf-be.
ON)

Üdvözlöm az új avataros Hegedűs Ádámot! 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha a MAFSZ csak 200 ezer Forinttal támogatja a döntők rendezését, akkor mi lesz azzal a pénzel amit az egyesületektől erre a célra beszedtek a nevezési díjban?
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Iván, te honnan tudod,hogy Zahó valóban kicsi? 😀

Tavaly játszottak meccset 😊Bruce
Ráadásul egy egész jó meccset, amennyire emlékszem.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
"A Versenykiírástól
eltérően, mindkét Divízió döntője július 17-én kerül lebonyolításra, közös rendezés keretében.
Pályázni is csak egyben lehet a két mérkőzés lebonyolítására." Nagyon helyes, így legalább meg lehet próbálni jegyet szerezni a világbajnoki döntőre, ami 16-án lesz... 😊 Amúgy mit nyer a DIV1 bajnok? Indulási jogot a HFL-ben?

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Iván, te honnan tudod,hogy Zahó valóban kicsi? 😀

...elhozta "közénk" a szövetséget...Zahó
Képzavarban vagy kisbarátom. Mi vagyunk a szövetség, mert mi hoztuk létre, mi tartjuk fenn.

Kori munkáját nem kívánnám lebecsülni, biztos szop eleget ezekkel a hülye halasztásokkal, de ha ők nem szabnak határt ennek (értsd csapatonként és szezononként max 2 halasztás), akkor nekik kell vele többet dolgozni.e53m62
Grga Pitic
Tavaly játszottak meccset 😊
több mint 13 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
Iván, te honnan tudod,hogy Zahó valóban kicsi? 😀

...elhozta "közénk" a szövetséget...Zahó
Képzavarban vagy kisbarátom. Mi vagyunk a szövetség, mert mi hoztuk létre, mi tartjuk fenn.

Kori munkáját nem kívánnám lebecsülni, biztos szop eleget ezekkel a hülye halasztásokkal, de ha ők nem szabnak határt ennek (értsd csapatonként és szezononként max 2 halasztás), akkor nekik kell vele többet dolgozni.e53m62



Grga Pitic for President
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
természetesen ők is jó arcok és őket sem értem, hogy miért jó ez nekik
tudjátok mi a baj, hogy én kedvelem a dunaújvárosi srácokat, mert k..a jó fejnek ismertem meg őket a Pro Bowl-on amikor együtt dolgoztunk, és nem értem miért nem zavarja őket, hogy mindenki negatív véleménnyel van a csapatukról ilyen dolgok miatt
szerintem a győri játékosok nélkül is jó eredményeket lehetne elérnicápa77
Én meg még a győrieket is kedvelem, már amelyikükkel találkoztam! És még a Crushersben is szimpatikus arcok vannak! 😊Bruce


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem lehet már viccelődni sem 😀 annyira komolyan vesztek 😀 inkább éreznétek az iróniát 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
tudjátok mi a baj, hogy én kedvelem a dunaújvárosi srácokat, mert k..a jó fejnek ismertem meg őket a Pro Bowl-on amikor együtt dolgoztunk, és nem értem miért nem zavarja őket, hogy mindenki negatív véleménnyel van a csapatukról ilyen dolgok miatt
szerintem a győri játékosok nélkül is jó eredményeket lehetne elérnicápa77
Én meg még a győrieket is kedvelem, már amelyikükkel találkoztam! És még a Crushersben is szimpatikus arcok vannak! 😊
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Hátha érdekel valakit:
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110331-Palyazati%20felhivas%202011..pdfKori
Ezt most tényleg nem kötekedésből, -mert az már volt elég itt - de nem szűkös kicsit ez a 200ezer MAFSZ támogatás?
Az AFA kupát tudom felhozni most így leghamarabb, ahol eléggé megoldhatatlannak tűnt a sok ember megfelelő elhelyezése az öltözőkben, és emiatt sohasem sikerült tartani a két meccs közötti 45perces szünetet, tehát itt már kellene egy olyan stadion, ahol van melegítőpálya is. Ehhez eléggé sokba kerül, és a jegybevételekből meg a támogatásból nehéz lesz akár egy nullás rendezvényt létrehozni, hacsak nincs valami tőkeerős szponzor aki beletesz még pár százezret. Sok sikert a megrendezőknek, de most komolyan!



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
tudjátok mi a baj, hogy én kedvelem a dunaújvárosi srácokat, mert k..a jó fejnek ismertem meg őket a Pro Bowl-on amikor együtt dolgoztunk, és nem értem miért nem zavarja őket, hogy mindenki negatív véleménnyel van a csapatukról ilyen dolgok miatt
szerintem a győri játékosok nélkül is jó eredményeket lehetne elérni


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
mindenki csak megsértődik miattatok 😕 😕 😕hegedusadam
ezt meg pont leszarom


több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Tv, Média:
28. Pályázónak a pályázatában jeleznie kell, hogy mely Tv társaságokat kívánja az eseményre
meghívni, milyen megjelenést tervez.
29. Pályázónak a pályázatában kell megadnia azt, hogy mely médiumokban milyen
megjelenéseket tervez.

Ez miért így van? Miért nem tudja/akarja ezt a szövetség elrendezni? Pedig szerintem ez elsősorban szövetségi feladat kéne legyen... Vagy csak én gondolom rosszul?

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Hátha érdekel valakit:
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110331-Palyazati%20felhivas%202011..pdf


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
nem értem mért szúrja a szemeteket ez a három csapatos "fúzió". én arra gondoltam, hogy ha már úgyis három csapat így egymásra talált, mi lenne, ha minden csapat betársulna, és így az összes magyar csapatot egy edző irányítaná, és akkor nem tudnánk "sírni mint a fürdősk@#&$k" 😊 ja és így mindenki egyenlően részesülne a győri játékosokból, szombathelytől miskolcon át egészen nyíregyházáig 😊
mindenki csak megsértődik miattatok 😕 😕 😕hegedusadam
1. Én nem akarok a fikarcnyi részt sem a győri játékosokból.
2. Nem a fúzióval van baj, hanem az előjogokkal, amiket kap a Győr miatt a fúzió.
3. A Szombathely igenis legyen faszagyerek, tolja le az arcát a mérkőzésre, ha kell 18 emberrel, hogy megmutassa, nem a győriek miatt vannak ott, ahol.e53m62
Ha már nem lehet pluszolni, akkor így:

+1
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
nem értem mért szúrja a szemeteket ez a három csapatos "fúzió". én arra gondoltam, hogy ha már úgyis három csapat így egymásra talált, mi lenne, ha minden csapat betársulna, és így az összes magyar csapatot egy edző irányítaná, és akkor nem tudnánk "sírni mint a fürdősk@#&$k" 😊 ja és így mindenki egyenlően részesülne a győri játékosokból, szombathelytől miskolcon át egészen nyíregyházáig 😊
mindenki csak megsértődik miattatok 😕 😕 😕hegedusadam
1. Én nem akarok a fikarcnyi részt sem a győri játékosokból.
2. Nem a fúzióval van baj, hanem az előjogokkal, amiket kap a Győr miatt a fúzió.
3. A Szombathely igenis legyen faszagyerek, tolja le az arcát a mérkőzésre, ha kell 18 emberrel, hogy megmutassa, nem a győriek miatt vannak ott, ahol.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Boti!
Nagyon egyszerű a megoldás csak a csapatoknak össze kellene fogniuk!
hiába van valakinek egy jó csapata ha hirtelen valami miatt senkinek nem lesz jó az eredeti meccs időpont!
Lehet nyerni bajnokságot meccs nélkül is nem?
Apropó lehet hogy nem lesz pályánk az új meccsidőpontra a haladás ellen ha így lesz akkor nyugodtan húzzátok be nekik a meccset!És ezzel meg van oldva a vita!
További szép napot!
több mint 13 éve
Boti63 40
már 2 éve ezen megy a vita , de nem történik semmi 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem értem mért szúrja a szemeteket ez a három csapatos "fúzió". én arra gondoltam, hogy ha már úgyis három csapat így egymásra talált, mi lenne, ha minden csapat betársulna, és így az összes magyar csapatot egy edző irányítaná, és akkor nem tudnánk "sírni mint a fürdősk@#&$k" 😊 ja és így mindenki egyenlően részesülne a győri játékosokból, szombathelytől miskolcon át egészen nyíregyházáig 😊
mindenki csak megsértődik miattatok 😕 😕 😕hegedusadam
Ezt úgy hívják válogatott.SzentiRebel_#18
de azért te is érzed, hogy ez nagyon le van sarkítva 😛
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
nem értem mért szúrja a szemeteket ez a három csapatos "fúzió". én arra gondoltam, hogy ha már úgyis három csapat így egymásra talált, mi lenne, ha minden csapat betársulna, és így az összes magyar csapatot egy edző irányítaná, és akkor nem tudnánk "sírni mint a fürdősk@#&$k" 😊 ja és így mindenki egyenlően részesülne a győri játékosokból, szombathelytől miskolcon át egészen nyíregyházáig 😊
mindenki csak megsértődik miattatok 😕 😕 😕hegedusadam
Ezt úgy hívják válogatott.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem értem mért szúrja a szemeteket ez a három csapatos "fúzió". én arra gondoltam, hogy ha már úgyis három csapat így egymásra talált, mi lenne, ha minden csapat betársulna, és így az összes magyar csapatot egy edző irányítaná, és akkor nem tudnánk "sírni mint a fürdősk@#&$k" 😊 ja és így mindenki egyenlően részesülne a győri játékosokból, szombathelytől miskolcon át egészen nyíregyházáig 😊
mindenki csak megsértődik miattatok 😕 😕 😕