Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
emberek nm ugy van hogy elsőosztályban kötelező a statisztika vezetése???legalábbisén ugy emléxem..



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Biztos sok minden el volt, el van és el lesz baszva sokak szerint. A lefele játszás most egy kísérlet, hogy a csapatok játékosai minden meccsen kisebb terhelést kapjanak, sérülten lejöhess a pályáról, stb. és akkor tudsz játszani jövő héten is, mert most minden héten háború van, lesz. Az első közös év próbálkozás, hogy mit hogyan kellene, lehet jövőre át kell ezt is értékelni, de most ez van.

Ettől még nem kell, hogy tetsszen bárkinek ami történik, tudom, hogy nem is fog sokaknak. De nem azért van benne a meló a dolgokban, hogy minden még szarabb legyen mint most, hanem hogy hátha így elérünk majd valamit. Lehet szurkolni, hogy minden csapatunk kikapjon, lehet így is lesz, de páran talán felébrednek majd és rájönnek, hogy ez az egész mégsem akkora baromság.Kori
Én ott látom a problémát, hogy nem feltétlen az valósul meg az egészből, amit ide leírsz. Nem az van, hogy vannak az újvárosi játékosok, és ha valaki fárad, sérül, akkor jön helyette egy győri, hanem van az újvárosi sor, meg van a győri sor...
Amikor összehoztunk valahogy egy first downt az újvárosi sor lement, jöttek a győri playerek. Ha a 2. playünk first down volt, akkor a 2. play után.
Ugyanez volt a támadó sornál is. Ha haladt előre a ti csapatotok, akkor fenn voltatok, ha nem, akkor jöttek a győriek, és a "3. & Schwarz" vagy a "4. & Schwarz" játékok.
Ennek az egész dolognak az a része pozitív, hogy tőletek is eljuthatnak a legügyesebb játékosok nemzetközi meccsekre, ahol egy más színvonalon zajlanak a dolgok.
Ami visszás az az, hogy a győri játékosok oldanak meg sok olyan helyzetet amit meg lehetne nélkülük is csinálni, mert amúgy is van sok jó játékosotok. És ezért érezheti úgy kb mindenki, hogy nem a Gorillaz, hanem a Sharks kente el a szájukat...

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor legyen egy csapatotok és ne játszatok több bajnokságban azt kész! VAgy legyen az, ami már amúgy le volt írva egyszer, hogy a leggyengébbek játszanak a második osztályban, a kicsit jobbak az elsőosztályban, a legjobbak meg a nemzetköziben tavasszal, HFL-ben ősszel! Kurva lejátszás meg ne legyen azt kész!

Ha ezt nem lehet felfogni, akkor nincs értelme többet beszélni róla!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Cápa, én nem azt mondom, hogy ne szólj be, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy amikor a saját dolgait próbálja valaki előre vinni, pont leszarja mások erről mit gondolnak (kezdjem el sorolni a példákat?), ha egyszer szerinte az ő elképzelése a jó, vagy éppen nem tud jobbat. Tudod, a szálka meg a gerenda probléma.

Így csináltátok ti is, most ez van nálunk, ez a 3 csapat most már gyakorlatilag egy, csak technikailag nem, de ha nagyon akarjátok, még a végén technikailag is lehet egy. Spórolnánk vele 720 ropit (csapatonként 1 nevezési díjnyi lóvét! + kölcsönadási díjak, szép summa az), a végén meg fizethetnének a többiek még több tagdíjat a szövetségnek. Nem is rossz gondolat, de a lényegen úgysem változtatna semmit, ráadásul ugyanúgy menne a szöveg mint most.

A hazai foci egyik (ha nem a legnagyobb) baja, hogy szar amit csinálunk. Alig van olyan produkció (ha van egyáltalán) amit egy valóban külsős szemlélő elismeréssel nyugtázhatna, hogy hejj, ez igen, érdemes kijönni legközelebb is. Most magunkról is beszélek, nagyon messze vagyunk attól a szinttől, ami már tényleg nézőcsalogató lehet, komoly nemzetközi eredményeket hozhat, aztán ha már ezek meg vannak, csak UTÁNA jöhetnek a szponzorok, mert számukra akkor lesz értelme pénzt adni, ha látják, hogy ez biznisz, reklámérték, stb. Naivitás azt gondolni, hogy a most folyó színvonalra majd egyszer valaki bedönt egy zsák pénzt, ébredjetek már fel.

Mi azért kínlódunk, mert szerintünk vidéken nincs más út a magasabb szintű játék felé, csak az ilyen együttműködések. Különben lehet helyben topogni, ráadásul mi már bizonyítottunk is, mégis tudjuk, hogy lófasz amit eddig elértünk, innen csak lefelé mehet ha minden marad a régiben, meg ha elhisszük, hogy hejj de jó amit művelünk, hát ott a kupa vitrinbe! Még a 3 csapat legjobb embereivel is kérdés mire juthatunk a nemzetközi meccseken, de legalább lesz esély, lesz egy elfogadható roster, létszám, talán majd minőségi futball is. Márpedig az a lényeg. Lehet tökösnek lenni, meg kiállni kevés emberrel, ez mind elismerésre méltó, de attól nem lesz jobb amit csinálunk és érdekelni sem fog senkit, legfeljebb magunkat tudjuk megdumálni, hogy fasza gyerekek vagyunk. Elég ránézni a nézőszámokra, meg hogy ki milyen pályákon játszik, na itt tartunk most.

Nyilván az sem törvényszerű, hogy ha jó focit tudunk majd játszani, ki tudunk húzni nézőket a meccsekre, akkor majd lesz lóvé. De ez tűnik az egyetlen esélynek, meg kell próbálni, ezért kell dolgozni.

Biztos sok minden el volt, el van és el lesz baszva sokak szerint. A lefele játszás most egy kísérlet, hogy a csapatok játékosai minden meccsen kisebb terhelést kapjanak, sérülten lejöhess a pályáról, stb. és akkor tudsz játszani jövő héten is, mert most minden héten háború van, lesz. Az első közös év próbálkozás, hogy mit hogyan kellene, lehet jövőre át kell ezt is értékelni, de most ez van.

Ettől még nem kell, hogy tetsszen bárkinek ami történik, tudom, hogy nem is fog sokaknak. De nem azért van benne a meló a dolgokban, hogy minden még szarabb legyen mint most, hanem hogy hátha így elérünk majd valamit. Lehet szurkolni, hogy minden csapatunk kikapjon, lehet így is lesz, de páran talán felébrednek majd és rájönnek, hogy ez az egész mégsem akkora baromság.


több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Kicsit utánanéztem a Kölcsönadási Útmutatóban a MAFSZról, és ezeket találtam:

7. ha a sportolónak érvényes szerződése van, azt írásban, a sportoló kérésére fel kell függeszteni a kölcsönadás idejére.

ha jól értelmezem, akkor a kölcsönadó egyesülethez "felfüggesztve" tartozik, akkor ott hogyan is játszhat így??? Etikai bizottság halló???? Nade még nincs vége, mert találtam ezt is :

4. a kölcsönadásról írásos megállapodást kell kötni a sportszervezetek és a sportoló között, melyben le kell írni a kölcsönadás részleteit, szabályozni kell a játékjog, és az esetlegesen felmerülő anyagi természetű dolgok kérdését.

... és sajnos ebben van a "juk" (szándékosan pontos LY-vel) hogy a kölcsönadás részleteit, beleértve a játékjogot nem szabályozza semmilyen MAFSZ rendelkezés... de az EFAFnál szerencsére igen, mert kimondja, hogy egyszerre csak egy szezonban egy EFAF csapatban játszhatsz... Ránk biztos nem vonatkozik ez...

Kérdem Én: AKKOR MOST HOGY IS VAN EZ ? ? ? "Kékhegytől" szabadon: egyenlők, és egyenlőbbek????

Nekünk pl nem engedték EFAF szabályozásra hivatkozva, hogy játszunk CNC Gladiatosszos játékosként kölcsönben játszunk Magyarországon, pedig mi is beleírtuk volna a kölcsönadási megállapodásba a "részleteket". . . .kutya76
??? AFA = CNC- Tata - Ginats, Kössz pussz... nem értelek már téged sem!
Mien CNC Gladiatorsszosként?? van ilyen még? hol? köszRicsi56
Jah, AFA= CNC - Tata - exGiants 1 darab játékos, és max. 25ember, de volt 18is 😉 így már jobb. . .

Tavaly (2010) lett megírva a kölcsönpapír az átigazolási időszakban, de Mr. MAFSZ csípőből visszadobta! Kár, hogy nem Titeket kérdeztem, hogy mit is kell beleírni 😉



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Kicsit utánanéztem a Kölcsönadási Útmutatóban a MAFSZról, és ezeket találtam:

7. ha a sportolónak érvényes szerződése van, azt írásban, a sportoló kérésére fel kell függeszteni a kölcsönadás idejére.

ha jól értelmezem, akkor a kölcsönadó egyesülethez "felfüggesztve" tartozik, akkor ott hogyan is játszhat így??? Etikai bizottság halló???? Nade még nincs vége, mert találtam ezt is :

4. a kölcsönadásról írásos megállapodást kell kötni a sportszervezetek és a sportoló között, melyben le kell írni a kölcsönadás részleteit, szabályozni kell a játékjog, és az esetlegesen felmerülő anyagi természetű dolgok kérdését.

... és sajnos ebben van a "juk" (szándékosan pontos LY-vel) hogy a kölcsönadás részleteit, beleértve a játékjogot nem szabályozza semmilyen MAFSZ rendelkezés... de az EFAFnál szerencsére igen, mert kimondja, hogy egyszerre csak egy szezonban egy EFAF csapatban játszhatsz... Ránk biztos nem vonatkozik ez...

Kérdem Én: AKKOR MOST HOGY IS VAN EZ ? ? ? "Kékhegytől" szabadon: egyenlők, és egyenlőbbek????

Nekünk pl nem engedték EFAF szabályozásra hivatkozva, hogy játszunk CNC Gladiatosszos játékosként kölcsönben játszunk Magyarországon, pedig mi is beleírtuk volna a kölcsönadási megállapodásba a "részleteket". . . .kutya76
??? AFA = CNC- Tata - Ginats, Kössz pussz... nem értelek már téged sem!
Mien CNC Gladiatorsszosként?? van ilyen még? hol? kösz

Crushers #12
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Kicsit utánanéztem a Kölcsönadási Útmutatóban a MAFSZról, és ezeket találtam:

7. ha a sportolónak érvényes szerződése van, azt írásban, a sportoló kérésére fel kell függeszteni a kölcsönadás idejére.

ha jól értelmezem, akkor a kölcsönadó egyesülethez "felfüggesztve" tartozik, akkor ott hogyan is játszhat így??? Etikai bizottság halló???? Nade még nincs vége, mert találtam ezt is :

4. a kölcsönadásról írásos megállapodást kell kötni a sportszervezetek és a sportoló között, melyben le kell írni a kölcsönadás részleteit, szabályozni kell a játékjog, és az esetlegesen felmerülő anyagi természetű dolgok kérdését.

... és sajnos ebben van a "juk" (szándékosan pontos LY-vel) hogy a kölcsönadás részleteit, beleértve a játékjogot nem szabályozza semmilyen MAFSZ rendelkezés... de az EFAFnál szerencsére igen, mert kimondja, hogy egyszerre csak egy szezonban egy EFAF csapatban játszhatsz... Ránk biztos nem vonatkozik ez...

Kérdem Én: AKKOR MOST HOGY IS VAN EZ ? ? ? "Kékhegytől" szabadon: egyenlők, és egyenlőbbek????

Nekünk pl nem engedték EFAF szabályozásra hivatkozva, hogy játszunk CNC Gladiatosszos játékosként kölcsönben játszunk Magyarországon, pedig mi is beleírtuk volna a kölcsönadási megállapodásba a "részleteket". . . .



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
szerintem ehhez nincs mit hozzászólni
te magad írtad le, hogy a 6 TD-ből kettőt győri vendégjátékos vitt
szerintem ez elég sok (egy meccsen 2 TD)
ennyi
további sok sikert
Kérdezzük mi, vagy majd benne lesz a beszámolóban, hogy hány győri arc játszott helyettetek?e53m62
Khmm- khmmajom!
VT a ZP-ben játszik!!!! 😀

Szval, találgatosok ide -oda... 1 azaz a debilek kedvéért leirva egy db györi WR játszott a meccsen a támadoknál senki más, és így 6 td-t csináltunk. Egyet éppen Ő!! Bezza! VÁÓÓÓÓ mi?

Zax Norbert (aki mellesleg szombathelyi, de Ő is jár edzeni győrbe) 4 passzból 4-tt kapott el, amit a nem győrbe járó szombathelyi irányító dobott, Baranyai Bence.
2 db HB futott végig nálunk,jómagam (aki nem jár már győrbe) és Hasznos Szebasztián (soha nem járt),aki szintén TD-t futott.

Egy defense TD is volt amit hát éppen egy "györi" LB vitt, aki melelsleg vas megyei,csak ott tanul és ezért oda jár. -Szar Cowboys snapp után oda pattant elé a labda majd kb 60y sprint a td-ig. (remélem ha éppén állok ott, akkor talán!! én is lesprintelem)


D#: ecccere max 4 ember (de neeem) volt. LB- 1DL1-DL (egymást váltották)- 1SS. ENNYI.
várom a hozzászólásokat.... habár... NEM ISRicsi56
cápa77
kiegészités:
6 td-t csináltak a támadok, 4 td- zax norbert, 1 futott- hasznos szebasztián, és 1 td a győri WR (ö csak nigger)
Defense td- 1TD a leirtak alapján 😊
tehát ahogy te irtad 5-2.....

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Cápa! te magad írtad le, hogy egy meccsen 2 TD szerinted elég sok. Akkor 4 TD amit győriek nélkül vitt a Szombathely az nem sok? (a győri WR passzolt tdjéhez is kellett az ízig vérig szombathelyi QB passza is, úgyhogy félig győri félig szhelyi ha úgy veszed. De látom nem akarod úgy venni, inkább úgy akarod venni, ahogy be lehet szólni. Ez számomra nem szimpatikus egy jó csapat edzőjétől, biztos egyedül vagyok vele.) Nektek Budapesten könnyebb emberanyagot szerezni, mint a vidéki csapatoknak. Most az a helyzet hogy se a Győr, se Szombathely, se Dunaújváros nem tudna kiállítani olyan csapatokat, amikkel érdemi meccseket játszanának külföldi csapatokkal. Ha tetszik nektek, ha nem, Szhelynek, és Dunaújvárosnak ez egy kiugrási lehetőség, hogy a tehetségesebb játékosaik mehetnek külföldi csapatok ellen játszani Győrbe, mert a külföldi jó csapatoktól lehet tanulni sokat. (nálatok ez persze alap, hogy az egész csapat mehet, jó pénzügyi hátteretek van, és jó egységes csapatotok, ami a közös nagy bázissal rendelkező közös városnak köszönhető(aka mind budapestiek vagytok). Ahhoz hogy ezek a vidéki srácok mehessenek olyan szintű meccseket játszani, mint amilyeneket Ti is játszotok, és amiken ti is fejlődtök, ahhoz nekik az kellett hogy együtt eddzenek más csapatokkal. Ahogy már írták páran, 8-9 szhelyi jár Győrbe edzésre, és fognak is játszani az interligában.

zsolti_23! Azt írtad: Más csapatok elmennek ha kell 18an is mérkőzést játszani még ha tudják is hogy tuti kikapnak ők meg azért nem jönnek mert csak 30an lennének kb és "esélyük sem lenne így a győzelemre"(ahogy az egyik szombathelyi srác írta nekem privátba)!

Arról volt szó, hogy 8 crushers játékos (Szombathelyen laknak és játszanak) megy Győrbe az Interligába játszani. Kő keményen megdolgoznak ezért, órákat utaznak hogy minden héten ott legyenek edzésen, ott teljesítsenek is és fejlődnek. (ez a fejlődésük jó a sharksnak és crushersnek is egyaránt.) Most arról volt szó a halasztásnál, hogy a Sharksnak van szükségük rájuk az interligában a Klek Knights ellen. a Klek Knights ellen is kiállna a Sharks 18 játékossal is ha kéne, de amennyiben lehetőség van rá, szeretnék hogy a Crushers játékosok is jöjjenek. Ezért adta be a halasztási kérelmet a Crushers, szó nem volt arról, hogy féltek hogy győriek nélkül kikapnának. Nem tudom ki írt neked ilyet, privátba, de elmondhatnád nekem, minden esetre ha tényleg volt is egy ilyen bohóc, akkor sem a csapat álláspontját adta neked tovább, max az övét. Ha elmondod ki ő, akkor elmondom melyik csapattársad mondta nekem privátba hogy maki vagy. Apropó, az akkor az ő véleménye, vagy a csapatodé?Davzone
zsolti_23 írta:

Szerintem a Győrieket egy hozzászólásban sem "bántottam"!
Tudod iszonyat idegesítő az hogy azért mondta le a haladás a meccsünket mert interliga meccset játszik a Győr!
Mi a haladással játszunk bajnokit nem a Győrrel.
Más csapatok elmennek ha kell 18an is mérkőzést játszani még ha tudják is hogy tuti kikapnak ők meg azért nem jönnek mert csak 30an lennének kb és "esélyük sem lenne így a győzelemre"(ahogy az egyik szombathelyi srác írta nekem privátba)!
Szerintem másod osztálynak nem arról kellene szólnia hogy interligás meg hfl-es játékosok nyerjenek meg meccseket csapatoknak!


De baszkipali!! a saját játékosaink nélkül!!! MAKKER! smile (én, de nem azt, amit ö kiemelt.)

Crushers #12
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
A következő bajnokságra nagy tapasztalattal rendelkező 3 osztályban játszani tudó játékosokat keresek.
Ugyanitt nagy tapasztalattal rendelkező 3 osztályban játszani tudó játékosok kölcsönözhetőek.
ÁR: megegyezés szerint (minimum 70% a játékosé)
Ha egy csapat 10 vagy annál több játékost kölcsönöz jelentős árkedvezményt kap.
15 vagy több játékos kölcsönzésénél amennyiben nincs meg a bajnoki cím az adott csapatnak pénz visszafizetést garantálok.
Mivel a MAFSZ jogszabályai lehetővé teszik egy játékos akár fordulónként más-más csapatban játszhat. Sajnos ugyanazon a mérkőzésen még nem lehetséges, hogy mind a két csapatban ugyanazok a játékosok játszanak, de dolgozunk az ügyön.
Jelszavunk: Előre a Puffin lekvárért!!!cápa77
Cápa nincs mese!!! Egyesítenünk kell középföldét és keletet 😀
ELŐRE A PUFFIN LEKVÁRÉRT!!! 😂 😂 😂 😂 😂

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nem az a baj, hogy ti játszotok fel a nemzetközi meccseken hanem az, hogy ôk le. Nem azt mondtam, hogy a 4 TD kevés hanem azt, hogy ha 2 TD-vel jobb a csapatotok a gyôriek miatt az nem kevés.
De egyébként mindenki ott játszik, és szervez csapatot ahol akar, csak vágjon jó pofát akkor is ha eltiltják, vagy akkor is ha beszólnak.
Cápa! te magad írtad le, hogy egy meccsen 2 TD szerinted elég sok. Akkor 4 TD amit győriek nélkül vitt a Szombathely az nem sok? (a győri WR passzolt tdjéhez is kellett az ízig vérig szombathelyi QB passza is, úgyhogy félig győri félig szhelyi ha úgy veszed. De látom nem akarod úgy venni, inkább úgy akarod venni, ahogy be lehet szólni. Ez számomra nem szimpatikus egy jó csapat edzőjétől, biztos egyedül vagyok vele.) Nektek Budapesten könnyebb emberanyagot szerezni, mint a vidéki csapatoknak. Most az a helyzet hogy se a Győr, se Szombathely, se Dunaújváros nem tudna kiállítani olyan csapatokat, amikkel érdemi meccseket játszanának külföldi csapatokkal. Ha tetszik nektek, ha nem, Szhelynek, és Dunaújvárosnak ez egy kiugrási lehetőség, hogy a tehetségesebb játékosaik mehetnek külföldi csapatok ellen játszani Győrbe, mert a külföldi jó csapatoktól lehet tanulni sokat. (nálatok ez persze alap, hogy az egész csapat mehet, jó pénzügyi hátteretek van, és jó egységes csapatotok, ami a közös nagy bázissal rendelkező közös városnak köszönhető(aka mind budapestiek vagytok). Ahhoz hogy ezek a vidéki srácok mehessenek olyan szintű meccseket játszani, mint amilyeneket Ti is játszotok, és amiken ti is fejlődtök, ahhoz nekik az kellett hogy együtt eddzenek más csapatokkal. Ahogy már írták páran, 8-9 szhelyi jár Győrbe edzésre, és fognak is játszani az interligában.

zsolti_23! Azt írtad: Más csapatok elmennek ha kell 18an is mérkőzést játszani még ha tudják is hogy tuti kikapnak ők meg azért nem jönnek mert csak 30an lennének kb és "esélyük sem lenne így a győzelemre"(ahogy az egyik szombathelyi srác írta nekem privátba)!

Arról volt szó, hogy 8 crushers játékos (Szombathelyen laknak és játszanak) megy Győrbe az Interligába játszani. Kő keményen megdolgoznak ezért, órákat utaznak hogy minden héten ott legyenek edzésen, ott teljesítsenek is és fejlődnek. (ez a fejlődésük jó a sharksnak és crushersnek is egyaránt.) Most arról volt szó a halasztásnál, hogy a Sharksnak van szükségük rájuk az interligában a Klek Knights ellen. a Klek Knights ellen is kiállna a Sharks 18 játékossal is ha kéne, de amennyiben lehetőség van rá, szeretnék hogy a Crushers játékosok is jöjjenek. Ezért adta be a halasztási kérelmet a Crushers, szó nem volt arról, hogy féltek hogy győriek nélkül kikapnának. Nem tudom ki írt neked ilyet, privátba, de elmondhatnád nekem, minden esetre ha tényleg volt is egy ilyen bohóc, akkor sem a csapat álláspontját adta neked tovább, max az övét. Ha elmondod ki ő, akkor elmondom melyik csapattársad mondta nekem privátba hogy maki vagy. Apropó, az akkor az ő véleménye, vagy a csapatodé?Davzone


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cápa! te magad írtad le, hogy egy meccsen 2 TD szerinted elég sok. Akkor 4 TD amit győriek nélkül vitt a Szombathely az nem sok? (a győri WR passzolt tdjéhez is kellett az ízig vérig szombathelyi QB passza is, úgyhogy félig győri félig szhelyi ha úgy veszed. De látom nem akarod úgy venni, inkább úgy akarod venni, ahogy be lehet szólni. Ez számomra nem szimpatikus egy jó csapat edzőjétől, biztos egyedül vagyok vele.) Nektek Budapesten könnyebb emberanyagot szerezni, mint a vidéki csapatoknak. Most az a helyzet hogy se a Győr, se Szombathely, se Dunaújváros nem tudna kiállítani olyan csapatokat, amikkel érdemi meccseket játszanának külföldi csapatokkal. Ha tetszik nektek, ha nem, Szhelynek, és Dunaújvárosnak ez egy kiugrási lehetőség, hogy a tehetségesebb játékosaik mehetnek külföldi csapatok ellen játszani Győrbe, mert a külföldi jó csapatoktól lehet tanulni sokat. (nálatok ez persze alap, hogy az egész csapat mehet, jó pénzügyi hátteretek van, és jó egységes csapatotok, ami a közös nagy bázissal rendelkező közös városnak köszönhető(aka mind budapestiek vagytok). Ahhoz hogy ezek a vidéki srácok mehessenek olyan szintű meccseket játszani, mint amilyeneket Ti is játszotok, és amiken ti is fejlődtök, ahhoz nekik az kellett hogy együtt eddzenek más csapatokkal. Ahogy már írták páran, 8-9 szhelyi jár Győrbe edzésre, és fognak is játszani az interligában.

zsolti_23! Azt írtad: Más csapatok elmennek ha kell 18an is mérkőzést játszani még ha tudják is hogy tuti kikapnak ők meg azért nem jönnek mert csak 30an lennének kb és "esélyük sem lenne így a győzelemre"(ahogy az egyik szombathelyi srác írta nekem privátba)!

Arról volt szó, hogy 8 crushers játékos (Szombathelyen laknak és játszanak) megy Győrbe az Interligába játszani. Kő keményen megdolgoznak ezért, órákat utaznak hogy minden héten ott legyenek edzésen, ott teljesítsenek is és fejlődnek. (ez a fejlődésük jó a sharksnak és crushersnek is egyaránt.) Most arról volt szó a halasztásnál, hogy a Sharksnak van szükségük rájuk az interligában a Klek Knights ellen. a Klek Knights ellen is kiállna a Sharks 18 játékossal is ha kéne, de amennyiben lehetőség van rá, szeretnék hogy a Crushers játékosok is jöjjenek. Ezért adta be a halasztási kérelmet a Crushers, szó nem volt arról, hogy féltek hogy győriek nélkül kikapnának. Nem tudom ki írt neked ilyet, privátba, de elmondhatnád nekem, minden esetre ha tényleg volt is egy ilyen bohóc, akkor sem a csapat álláspontját adta neked tovább, max az övét. Ha elmondod ki ő, akkor elmondom melyik csapattársad mondta nekem privátba hogy maki vagy. Apropó, az akkor az ő véleménye, vagy a csapatodé?
több mint 13 éve
arcsike 100
...a szombathelyiek a haladás, vagy a győr játékosai? mert ha a crushersnek meccse van, akkor kit érdekel, h a győr éppen mit csinál, nekik a crushers színeiben lenne a helyük? nem így lenne a normális? nem a saját csapatod meccse a fontosabb?arcsike
De. (Ha engem kérdezel.)

van még egy kérdés korihoz (mindenféle hátsó szándék nélkül, csak valaki kérdezte, korábban, és választ nem kapott rá, viszont érdekes lenne). szóval h a crusherstől milyen papír lett bekérve a halasztás miatt, vagyish milyen indok alapozza meg a halasztás tényét, mert ha jól értettem, akkor elég szigorúan veszitek a dolgot, lsd pécs pl! előre is kösziarcsike
Kori ezeket a kérdéseket pm-ben várja és válaszolja meg (?), mint írta. Amennyiben már mindez megtörtént, kérem, rakja fel valaki az infót, mert érdekelhet mást is a halasztás kérés/kapás gyakorlata!Atari
nem konkrétan téged kérdeztelek, csak mivel most épp te írtad be azt amivel indokolnak, ezért neked lett címezve 😀
inkább a szombathelyi srácoktól kérdezném, h ők mit gondolnak erről...
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Abban azt hiszem megegyezhetünk, hogy ez a szezon már lemegy így ahogy van. Ha sok embernek nem tetszik gondolom megvan erre a hivatalos fórum ahol panaszt lehet tenni, esetleg megváltoztatni a kölcsönadásokat a következő szezonra. Sok csapatvezető jár ide, a gyűlésen fel lehet vetni, stb. Nem vagyok szakértő a bürokráciában de gondolom ha a szövetségen belül a többség úgy akarja, akkor változni fog a dolog. Amúgy valahol értem is meg nem is a nagy hadakozást, mindenki a saját "szintjén" a saját diviziójához mért ellenfelekkel szeretni küzdeni és nyerni vagy épp kikapni ha kell. De ha belegondoltok ha tényleg csak a fejlődés miatt van ez az egész (khhm, igen) akkor hagy csinálják, mert a győzelem annyit ér amennyire azt elismerik. (szerintem)
Nekik mindig is tüske lesz ez, lévén ha nyernek mindenki azt mondja hogy persze mert a cápák meg az izé meg a hozé, stb... ha még véletlen kikapnak akkor meg még nagyobb vigadalom lesz mert, hogy még a cápákkal sem hahaha...
Szóval a fejlődés jó edzővel jó játékosokkal az oldaladon megkérdőjelezhetetlen, a sikerek meg hát, mindenki ítélje meg maga. Ha ők magukénak érzik, hagy tegyék, úgysem tudod "lebeszélni erről őket". Ha meg te úgy gondolod, hogy nem érdemlik meg, hát akkor úgysem fogják elnyerni a tiszteletedet.
Bár lehet kicsit kuszán fogalmaztam de azt hiszem érthető amit megpróbáltam mindenféle indulatoktól mentesen, viszonylag objektíven kifejteni.
Mindenki hajtson, hogy legyőzze azt aki szúrja a csőrét és kész. Sokkal nagyobb lesz az öröm ha sikerül.

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...a szombathelyiek a haladás, vagy a győr játékosai? mert ha a crushersnek meccse van, akkor kit érdekel, h a győr éppen mit csinál, nekik a crushers színeiben lenne a helyük? nem így lenne a normális? nem a saját csapatod meccse a fontosabb?arcsike
De. (Ha engem kérdezel.)

van még egy kérdés korihoz (mindenféle hátsó szándék nélkül, csak valaki kérdezte, korábban, és választ nem kapott rá, viszont érdekes lenne). szóval h a crusherstől milyen papír lett bekérve a halasztás miatt, vagyish milyen indok alapozza meg a halasztás tényét, mert ha jól értettem, akkor elég szigorúan veszitek a dolgot, lsd pécs pl! előre is kösziarcsike
Kori ezeket a kérdéseket pm-ben várja és válaszolja meg (?), mint írta. Amennyiben már mindez megtörtént, kérem, rakja fel valaki az infót, mert érdekelhet mást is a halasztás kérés/kapás gyakorlata!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minden héten háború...

De az valóban érdekes, hogy 46ból 8játékos...
Ricsi, szerintem azt is értette mindenki, hogy saját. 😊

De ez kb. így a csapat negyede. Valaki pedig már említette korábban, hogy tőlük meg máskor lesz sok a hiányzó, és az mégsem érdekel senkit...

Szóval ez kezd megint úgy kinézni, hogy egyenlőek és egyenlőbbek.

Tény, hogy valahol (sajnos vagy sem) felesleges itt minden szó 😊 hiszen vagy változik valami, vagy nem. Nincsenek illúzióim.

Csak kicsit bizarr az a felállás, hogy mintha azt várná A-tól B, hogy A saját kilátásait hátrányosan érintő döntéseket is szó nélkül vegyen tudomásul. Kamikaze akció :rolleyes:
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ha jól emlékszem a te csapatod is ellenünk szavazott azon az elnökségin
és valóban megkérdőjelezhető etikailag
de soha nem magyarázkodtam miatta, és a büntetésünket is letöltöttük (1 év meccs nélkül)
nektek mi lesz a büntetésetek mert etikátlanok vagytok?
ti sem játszotok 15 hónapig meccset?
ne adj isten azt mondod nem jó és elbasztuk
és miért ne prédikálhatnék, nem láttál még részeg papot?
nem lehet véleményem, mert te úgy gondolod, vagy nem mondhatom el
ja és én legalább azokat szerveztem ki akikkel a kezdetektől együtt szívtunk és nem más tollával ékeskedem
és senkinek nem volt kötelező jönni, volt aki maradt, volt aki visszament
A következő bajnokságra nagy tapasztalattal rendelkező 3 osztályban játszani tudó játékosokat keresek.
Ugyanitt nagy tapasztalattal rendelkező 3 osztályban játszani tudó játékosok kölcsönözhetőek.
ÁR: megegyezés szerint (minimum 70% a játékosé)
Ha egy csapat 10 vagy annál több játékost kölcsönöz jelentős árkedvezményt kap.
15 vagy több játékos kölcsönzésénél amennyiben nincs meg a bajnoki cím az adott csapatnak pénz visszafizetést garantálok.
Mivel a MAFSZ jogszabályai lehetővé teszik egy játékos akár fordulónként más-más csapatban játszhat. Sajnos ugyanazon a mérkőzésen még nem lehetséges, hogy mind a két csapatban ugyanazok a játékosok játszanak, de dolgozunk az ügyön.
Jelszavunk: Előre a Puffin lekvárért!!!cápa77
Junior csapatok "kiszervezését" se tiltja a szabályzat. Vagy igen? Esetleg ez pusztán etikai kérdés?

Én akkor nem pofáztam bele abba, mert nem az én dolgom volt. Most se tud izgatni, sőt szurkolok, hogy jöjjön össze nektek minden amit elképzeltek magatoknak. De a borivók ne prédikáljanak, mert az szerintem több mint kínos.

Tudom, tudom, az teljesen más ügy volt...

A többiek nyomhatják 😀Kori


több mint 13 éve
arcsike 100
Tudod iszonyat idegesítő az hogy azért mondta le a haladás a meccsünket mert interliga meccset játszik a Győr!
Mi a haladással játszunk bajnokit nem a Győrrel.
Más csapatok elmennek ha kell 18an is mérkőzést játszani még ha tudják is hogy tuti kikapnak ők meg azért nem jönnek mert csak 30an lennének kb és "esélyük sem lenne így a győzelemre"(ahogy az egyik szombathelyi srác írta nekem privátba)!
Szerintem másod osztálynak nem arról kellene szólnia hogy interligás meg hfl-es játékosok nyerjenek meg meccseket csapatoknak!zsolti_23
Előzőekben nem arról volt szó, hogy nem érnek rá a győriek, hanem, hogy a Haladás (kulcs)játékosai sem lesznek ott (mert az interliga meccsen játszanak). Egy árnyalattal más így a szitu szvsz. Talán ti is jobban akarnátok egy teljes értékű Haladást legyőzni. (Persze az eddigiek fényében inkább egy győriekkel felturbózott csapat elleni vereség néz ki, ami sajnálatos. 😕 )
-----------------------

Mintha az egész magyar bajnokság alá lenne rendelve a "honi foci fejlődésének" (elsősorban a 3 csapat szempontjából). Ehhez asszisztáljon a szövetség, a többi csapat kemény pénzekért?
L*! Nehogy már! (Te vagy a Blade Runner! http://www.youtube.com/watch?v=BIQ9rsLnjXE)
-----------------------

(Bocsi Hegedüs!)Atari
"Előzőekben nem arról volt szó, hogy nem érnek rá a győriek, hanem, hogy a Haladás (kulcs)játékosai sem lesznek ott (mert az interliga meccsen játszanak). Egy árnyalattal más így a szitu szvsz"

nekem csak annyi kérdésem lenne ezzel kapcsoaltban, h akkor a szombathelyiek a haladás, vagy a győr játékosai? mert ha a crushersnek meccse van, akkor kit érdekel, h a győr éppen mit csinál, nekik a crushers színeiben lenne a helyük? nem így lenne a normális? nem a saját csapatod meccse a fontosabb? persze, most lehet azzal takarózni, h fejlődés meg hasonlók, de ez meg azért sántít mert nyilván lesz a győrnek még interliga meccse, ahol esetleg fejlődhetnek a szombathelyiek!
van még egy kérdés korihoz (mindenféle hátsó szándék nélkül, csak valaki kérdezte, korábban, és választ nem kapott rá, viszont érdekes lenne). szóval h a crusherstől milyen papír lett bekérve a halasztás miatt, vagyish milyen indok alapozza meg a halasztás tényét, mert ha jól értettem, akkor elég szigorúan veszitek a dolgot, lsd pécs pl! előre is köszi
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én soha nem adnám kölcsön a játékosaimat másik csapatnak, mert ők az én kismackóim


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A következő bajnokságra nagy tapasztalattal rendelkező 3 osztályban játszani tudó játékosokat keresek.
Ugyanitt nagy tapasztalattal rendelkező 3 osztályban játszani tudó játékosok kölcsönözhetőek.
ÁR: megegyezés szerint (minimum 70% a játékosé)
Ha egy csapat 10 vagy annál több játékost kölcsönöz jelentős árkedvezményt kap.
15 vagy több játékos kölcsönzésénél amennyiben nincs meg a bajnoki cím az adott csapatnak pénz visszafizetést garantálok.
Mivel a MAFSZ jogszabályai lehetővé teszik egy játékos akár fordulónként más-más csapatban játszhat. Sajnos ugyanazon a mérkőzésen még nem lehetséges, hogy mind a két csapatban ugyanazok a játékosok játszanak, de dolgozunk az ügyön.
Jelszavunk: Előre a Puffin lekvárért!!!cápa77
Junior csapatok "kiszervezését" se tiltja a szabályzat. Vagy igen? Esetleg ez pusztán etikai kérdés?

Én akkor nem pofáztam bele abba, mert nem az én dolgom volt. Most se tud izgatni, sőt szurkolok, hogy jöjjön össze nektek minden amit elképzeltek magatoknak. De a borivók ne prédikáljanak, mert az szerintem több mint kínos.

Tudom, tudom, az teljesen más ügy volt...

A többiek nyomhatják 😀


több mint 13 éve
zsolti_23 66
Ricsi!
Roster szerint 46an vagytok!Ne akard nekem kitalálni hogy 8embert még ha kulcs játékos is nem tudtok pótolni!akkor a maradék 38ember semmit nem ér?vagy mi?
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Én még mindig nem értem az újvárosi és szombathelyi játékosokat (nem a honosítottakat).
Srácok:
Tényleg ennyire fontos az a kurva győzelem, hogy az se számít ha lassan egy ország szidja a csapatotokat, városotokat?
Ennyire nehéz lenne saját erőből "idegenlégiósok nélkül" kiállni és dicsőséget szerezni?
Azzal remélem tisztában vagytok, hogy ha bajnokságot nyer bármelyiktek, soha nem fogja tudni igazán magáénak érezni azt, mert mindig ott lesz, hogy akkor is nyertünk volna ha nincs az a 8-10 "kiegészítő ember"?
Ráadásul az olyan "jó fejek" mint én rendszeresen emlékeztetni fogunk benneteket erre.
És ha csak a Viliről lenne szó és a játékosokról nem, akkor engem nem is zavarna a dolog annyira, persze csak amennyiben nem kell tologatni a meccseket ide-oda.cápa77
öööö...AFA tényleg szar volt... De most itt oszjtáok az észt és közben fingotok sincs, hmi a helyzet. Gyere el meccsre és nézd meg! Dumálnom úgyis mind1!
Az emlékeztetéssel semmi baj... csak tanulunk belölle vmit 😊
(sztem az AFA-s "dolog" idén fog beérni nálunk, legalábbis ma ezt láttam. OL-ünk ( a miénk) óriási fejlődésen ment át!!.


Nem dumálok már... gyertek nézzétek, beszélgessetek róla. 😊 jó8Ricsi56
szerintem úgyis találkozunk a pályáncápa77
ÁMEN

Crushers #12
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Cápa!
valami extrát kellene kitalálnod, mert ezt már a Győr csinálja ami a kölcsönözhető játékosokat illeti!! 😀 😀
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Szerintem a Győrieket egy hozzászólásban sem "bántottam"!
Tudod iszonyat idegesítő az hogy azért mondta le a haladás a meccsünket mert interliga meccset játszik a Győr!
Mi a haladással játszunk bajnokit nem a Győrrel.
Más csapatok elmennek ha kell 18an is mérkőzést játszani még ha tudják is hogy tuti kikapnak ők meg azért nem jönnek mert csak 30an lennének kb és "esélyük sem lenne így a győzelemre"(ahogy az egyik szombathelyi srác írta nekem privátba)!
Szerintem másod osztálynak nem arról kellene szólnia hogy interligás meg hfl-es játékosok nyerjenek meg meccseket csapatoknak!zsolti_23
De baszkipali!! a saját játékosaink nélkül!!! MAKKER! 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Én még mindig nem értem az újvárosi és szombathelyi játékosokat (nem a honosítottakat).
Srácok:
Tényleg ennyire fontos az a kurva győzelem, hogy az se számít ha lassan egy ország szidja a csapatotokat, városotokat?
Ennyire nehéz lenne saját erőből "idegenlégiósok nélkül" kiállni és dicsőséget szerezni?
Azzal remélem tisztában vagytok, hogy ha bajnokságot nyer bármelyiktek, soha nem fogja tudni igazán magáénak érezni azt, mert mindig ott lesz, hogy akkor is nyertünk volna ha nincs az a 8-10 "kiegészítő ember"?
Ráadásul az olyan "jó fejek" mint én rendszeresen emlékeztetni fogunk benneteket erre.
És ha csak a Viliről lenne szó és a játékosokról nem, akkor engem nem is zavarna a dolog annyira, persze csak amennyiben nem kell tologatni a meccseket ide-oda.cápa77
öööö...AFA tényleg szar volt... De most itt oszjtáok az észt és közben fingotok sincs, hmi a helyzet. Gyere el meccsre és nézd meg! Dumálnom úgyis mind1!
Az emlékeztetéssel semmi baj... csak tanulunk belölle vmit 😊
(sztem az AFA-s "dolog" idén fog beérni nálunk, legalábbis ma ezt láttam. OL-ünk ( a miénk) óriási fejlődésen ment át!!.


Nem dumálok már... gyertek nézzétek, beszélgessetek róla. 😊 jó8Ricsi56
szerintem úgyis találkozunk a pályán