Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
arcsike 100
Ha ennyire szép eredményeket értek el a Szombathelyi játékosok akkor minek Győri erősítés és 38 vagy mennyi játékos miért nem elég egy gyenge pécsi csapat ellen, mert ahogy hallottam nem igazán sorolják őket az élmezőnybe.
Tehát akkor most miért is nem vagytok képesek elmenni?Mosh
1.A győri játékosok nagyon szívesen élnek a lehetőséggel, ha mehetnek meccsezni (ugyanígy a haladás játékosai is élnek a lehetőséggel Győrött. Ez 1 ilyen szimbiózis)
2.A csapatok 90 százalékának nagyobb a roostere, mint amekkora a tényleges csapatlétszám és, h abból hány ember az, aki jár edzésekre és ténylegesen lehet rá számítani az meg még sokkal kevesebb (alátámasztásként leírom, h tudok oylan győri játékosról, aki valóban végigjátszotta a meccset, mert nem volt cseréje) és ha a nem túl sok megmaradt játékosból levesszük még azt 8-9 szombathelyi top playert, aki interligába játszik, akkor talán világos lesz, h miért kérelmezték a meccshalasztást.tudu28
bocs h így a vitátok közepébe szólok bele, de pont ezt kérdeztem tegnap: miért kéne azt a 8-9 szombathelyi top playert levenni? ha a haléadásnak meccse van akkor az lenne a normális, h oda mennek játszani ahol az ő csapatuknak meccse van! minden más másodlagos! a következő alkalommal meg lehet menni interligázni, mikor nincs időpontütközés! a normális ez lenne! mert akkor biztos kevesebbeknek szúrná a szemét...
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
"A Versenykiírástól
eltérően, mindkét Divízió döntője július 17-én kerül lebonyolításra, közös rendezés keretében.
Pályázni is csak egyben lehet a két mérkőzés lebonyolítására." Nagyon helyes, így legalább meg lehet próbálni jegyet szerezni a világbajnoki döntőre, ami 16-án lesz... 😊 Amúgy mit nyer a DIV1 bajnok? Indulási jogot a HFL-ben?Tred
Pár jegy még van, igaz én már régebben vettem így viszonylag jót sikerült 😉kisdani
A módosítás pontosan a VB-döntő miatt lett - hogy mindenki ki tudjon menni megnézni egy kis focit.
Megéri, óriási felhajtás lesz!!!

Jegyek: Bécsben az Ernst Happel stadionban lesz az összes helyosztó péntek - szombat 2-2 meccsel. Ez egy 50000 férőhelyes stadion, ahol azért fog jutni hely mindenkinek.
A múlt hét végéig 10000 jegyet adtak el ÖSSZESEN a VB 6 játéknapjára (infó a főszervezőtől származik!) - vagyis nem nagyon kell izgulni a jegyek száma miatt. Max nem középen lesz, cserébe viszont olcsóbb...😊
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Kori!
ha a Hurricanes megnyeri a bajnokságot nem hiszem,hogy nem fognak felmenni első osztályba zsolti_23
abban mindenki 100%-ig biztos lehet, hogy felmegyünk, nem is tudnám, és nem is akarnám megmagyarázni a játékosaimnak, hogy egy másik város csapata vagy én miattam nem mehetünk tovább és nem próbálhatjuk ki magunkat még jobb csapatok ellen


több mint 13 éve
zsolti_23 66
Kori!
ha a Hurricanes megnyeri a bajnokságot nem hiszem,hogy nem fognak felmenni első osztályba csak azért mert érdek ütközés van mit ahogy nálatok volt 2éve!
Nálunk a csapat nagy részének nincs cseréje és sokan oda-vissza játszanak!
Érdekes, a Wolves és a Cowboys nem játszatja le az interligás játékosait másod osztályba!
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Srácok van itt fent Nyíregyházi Tiger? 😀 A hétvégén hallottam az egyik barátomtól, hogy új induló lesz 😛tenorx
Itt vagyok!!! Én nem hallottam semmi ilyet de megérdeklődöm és szólok ha van ilyen változás...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Srácok van itt fent Nyíregyházi Tiger? 😀 A hétvégén hallottam az egyik barátomtól, hogy új induló lesz 😛
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
szia zsolti
üdv a paradicsomban
ez az egész egy bullshit és rohadtul bűzlik. teljesen mindegy, h ki hogyan csűri, csavarja.
persze értem én, h van a könnyebb út meg a nehezebb és a könnyebb mindig csábítóbb és gyorsabb sikereket jelent rövid távon...
személy szerint én szakmailag pont leszarom, h egy mini válogatott vagy egy adott város csapata ellen kell játszani.
más
1) erről a Budapesten könnyebb szakadjunk le végre. Budapesten van 7 csapat és mellé még 1-2 amelyik bontogatja a szárnyait.
2) érdekességképpen. Innsbruck 119 ezer lakos, Graz 245 ezer lakos, Traun 25 ezer lakos, Győr 130 ezer lakos, Szombathely 79 ezer lakos, Dunaújváros 48 ezer lakos (forrás wikipédia). Aki nincs képben, h az említett osztrák városokban milyen szintű, múltú és minőségű football van az nézzen utána. Esetleg ki lehet menni és megnézni, h hogyan csinálták és csinálják. Tőlük legalább tényleg lehet tanulni, nincs korlátozva a tudásuk...
ja és igen tudom, h ausztriában régebb óta van football, de valamikor ők is elkezdték a 0-ról...JAX
cápa77
ismersz, h magasról szarok az egészre 😀JAX
mint ahogy én is, de olyan vicces


több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
szia zsolti
üdv a paradicsomban
ez az egész egy bullshit és rohadtul bűzlik. teljesen mindegy, h ki hogyan csűri, csavarja.
persze értem én, h van a könnyebb út meg a nehezebb és a könnyebb mindig csábítóbb és gyorsabb sikereket jelent rövid távon...
személy szerint én szakmailag pont leszarom, h egy mini válogatott vagy egy adott város csapata ellen kell játszani.
más
1) erről a Budapesten könnyebb szakadjunk le végre. Budapesten van 7 csapat és mellé még 1-2 amelyik bontogatja a szárnyait.
2) érdekességképpen. Innsbruck 119 ezer lakos, Graz 245 ezer lakos, Traun 25 ezer lakos, Győr 130 ezer lakos, Szombathely 79 ezer lakos, Dunaújváros 48 ezer lakos (forrás wikipédia). Aki nincs képben, h az említett osztrák városokban milyen szintű, múltú és minőségű football van az nézzen utána. Esetleg ki lehet menni és megnézni, h hogyan csinálták és csinálják. Tőlük legalább tényleg lehet tanulni, nincs korlátozva a tudásuk...
ja és igen tudom, h ausztriában régebb óta van football, de valamikor ők is elkezdték a 0-ról...JAX
cápa77
ismersz, h magasról szarok az egészre 😀

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
10-ből 9 ember, ugyanezeket írogatná be mint ami most megy, ebben biztos vagyok.Kori
és akkor biztos, hogy az a 9-10 ember mond hülyeséget?cápa77
Te írtad, hogy ez megoldás lehet, most én voltam a szkeptikus. 😊Kori
én lennék az-az egy
egyébként nem hiszem, a wolvesra és cowboysra sem írogatnak semmit pedig nekik is két-két csapatuk van


több mint 13 éve
tudu28 152
Ha ennyire szép eredményeket értek el a Szombathelyi játékosok akkor minek Győri erősítés és 38 vagy mennyi játékos miért nem elég egy gyenge pécsi csapat ellen, mert ahogy hallottam nem igazán sorolják őket az élmezőnybe.
Tehát akkor most miért is nem vagytok képesek elmenni?Mosh
1.A győri játékosok nagyon szívesen élnek a lehetőséggel, ha mehetnek meccsezni (ugyanígy a haladás játékosai is élnek a lehetőséggel Győrött. Ez 1 ilyen szimbiózis)
2.A csapatok 90 százalékának nagyobb a roostere, mint amekkora a tényleges csapatlétszám és, h abból hány ember az, aki jár edzésekre és ténylegesen lehet rá számítani az meg még sokkal kevesebb (alátámasztásként leírom, h tudok oylan győri játékosról, aki valóban végigjátszotta a meccset, mert nem volt cseréje) és ha a nem túl sok megmaradt játékosból levesszük még azt 8-9 szombathelyi top playert, aki interligába játszik, akkor talán világos lesz, h miért kérelmezték a meccshalasztást.tudu28
Dehogy lesz világos... 😐 ne küzdj!Ricsi56
igazad lett :/

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ez így van érzem
szerintem egyesüljetek és csináljatok 1-es, 2-es sőt akár 3-as csapatot is, és akkor már bárki bármitcápa77
10-ből 9 ember, ugyanezeket írogatná be mint ami most megy, ebben biztos vagyok.Kori
és akkor biztos, hogy az a 9-10 ember mond hülyeséget?cápa77
Te írtad, hogy ez megoldás lehet, most én voltam a szkeptikus. 😊


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha ennyire szép eredményeket értek el a Szombathelyi játékosok akkor minek Győri erősítés és 38 vagy mennyi játékos miért nem elég egy gyenge pécsi csapat ellen, mert ahogy hallottam nem igazán sorolják őket az élmezőnybe.
Tehát akkor most miért is nem vagytok képesek elmenni?Mosh
1.A győri játékosok nagyon szívesen élnek a lehetőséggel, ha mehetnek meccsezni (ugyanígy a haladás játékosai is élnek a lehetőséggel Győrött. Ez 1 ilyen szimbiózis)
2.A csapatok 90 százalékának nagyobb a roostere, mint amekkora a tényleges csapatlétszám és, h abból hány ember az, aki jár edzésekre és ténylegesen lehet rá számítani az meg még sokkal kevesebb (alátámasztásként leírom, h tudok oylan győri játékosról, aki valóban végigjátszotta a meccset, mert nem volt cseréje) és ha a nem túl sok megmaradt játékosból levesszük még azt 8-9 szombathelyi top playert, aki interligába játszik, akkor talán világos lesz, h miért kérelmezték a meccshalasztást.tudu28
Több mint 6 éve csere nélkül játszok végig minden meccset. Tehát tudom, hogy mivel jár. Szóval a meglévő játékosokban legyen annyi, hogy kiállnak azokkal a csapatokkal is akik éppen soron vannak és viseljék el az eredményt.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ha ennyire szép eredményeket értek el a Szombathelyi játékosok akkor minek Győri erősítés és 38 vagy mennyi játékos miért nem elég egy gyenge pécsi csapat ellen, mert ahogy hallottam nem igazán sorolják őket az élmezőnybe.
Tehát akkor most miért is nem vagytok képesek elmenni?Mosh
1.A győri játékosok nagyon szívesen élnek a lehetőséggel, ha mehetnek meccsezni (ugyanígy a haladás játékosai is élnek a lehetőséggel Győrött. Ez 1 ilyen szimbiózis)
2.A csapatok 90 százalékának nagyobb a roostere, mint amekkora a tényleges csapatlétszám és, h abból hány ember az, aki jár edzésekre és ténylegesen lehet rá számítani az meg még sokkal kevesebb (alátámasztásként leírom, h tudok oylan győri játékosról, aki valóban végigjátszotta a meccset, mert nem volt cseréje) és ha a nem túl sok megmaradt játékosból levesszük még azt 8-9 szombathelyi top playert, aki interligába játszik, akkor talán világos lesz, h miért kérelmezték a meccshalasztást.tudu28
Dehogy lesz világos... 😐 ne küzdj!

Crushers #12
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
szia zsolti
üdv a paradicsomban
ez az egész egy bullshit és rohadtul bűzlik. teljesen mindegy, h ki hogyan csűri, csavarja.
persze értem én, h van a könnyebb út meg a nehezebb és a könnyebb mindig csábítóbb és gyorsabb sikereket jelent rövid távon...
személy szerint én szakmailag pont leszarom, h egy mini válogatott vagy egy adott város csapata ellen kell játszani.
más
1) erről a Budapesten könnyebb szakadjunk le végre. Budapesten van 7 csapat és mellé még 1-2 amelyik bontogatja a szárnyait.
2) érdekességképpen. Innsbruck 119 ezer lakos, Graz 245 ezer lakos, Traun 25 ezer lakos, Győr 130 ezer lakos, Szombathely 79 ezer lakos, Dunaújváros 48 ezer lakos (forrás wikipédia). Aki nincs képben, h az említett osztrák városokban milyen szintű, múltú és minőségű football van az nézzen utána. Esetleg ki lehet menni és megnézni, h hogyan csinálták és csinálják. Tőlük legalább tényleg lehet tanulni, nincs korlátozva a tudásuk...
ja és igen tudom, h ausztriában régebb óta van football, de valamikor ők is elkezdték a 0-ról...JAX


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ez így van érzem
szerintem egyesüljetek és csináljatok 1-es, 2-es sőt akár 3-as csapatot is, és akkor már bárki bármitcápa77
10-ből 9 ember, ugyanezeket írogatná be mint ami most megy, ebben biztos vagyok.Kori
és akkor biztos, hogy az a 9-10 ember mond hülyeséget?


több mint 13 éve
tudu28 152
Ha ennyire szép eredményeket értek el a Szombathelyi játékosok akkor minek Győri erősítés és 38 vagy mennyi játékos miért nem elég egy gyenge pécsi csapat ellen, mert ahogy hallottam nem igazán sorolják őket az élmezőnybe.
Tehát akkor most miért is nem vagytok képesek elmenni?Mosh
1.A győri játékosok nagyon szívesen élnek a lehetőséggel, ha mehetnek meccsezni (ugyanígy a haladás játékosai is élnek a lehetőséggel Győrött. Ez 1 ilyen szimbiózis)
2.A csapatok 90 százalékának nagyobb a roostere, mint amekkora a tényleges csapatlétszám és, h abból hány ember az, aki jár edzésekre és ténylegesen lehet rá számítani az meg még sokkal kevesebb (alátámasztásként leírom, h tudok oylan győri játékosról, aki valóban végigjátszotta a meccset, mert nem volt cseréje) és ha a nem túl sok megmaradt játékosból levesszük még azt 8-9 szombathelyi top playert, aki interligába játszik, akkor talán világos lesz, h miért kérelmezték a meccshalasztást.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ez így van érzem
szerintem egyesüljetek és csináljatok 1-es, 2-es sőt akár 3-as csapatot is, és akkor már bárki bármitcápa77
10-ből 9 ember, ugyanezeket írogatná be mint ami most megy, ebben biztos vagyok.


több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
ez az egész egy bullshit és rohadtul bűzlik. teljesen mindegy, h ki hogyan csűri, csavarja.
persze értem én, h van a könnyebb út meg a nehezebb és a könnyebb mindig csábítóbb és gyorsabb sikereket jelent rövid távon...
személy szerint én szakmailag pont leszarom, h egy mini válogatott vagy egy adott város csapata ellen kell játszani.
más
1) erről a Budapesten könnyebb szakadjunk le végre. Budapesten van 7 csapat és mellé még 1-2 amelyik bontogatja a szárnyait.
2) érdekességképpen. Innsbruck 119 ezer lakos, Graz 245 ezer lakos, Traun 25 ezer lakos, Győr 130 ezer lakos, Szombathely 79 ezer lakos, Dunaújváros 48 ezer lakos (forrás wikipédia). Aki nincs képben, h az említett osztrák városokban milyen szintű, múltú és minőségű football van az nézzen utána. Esetleg ki lehet menni és megnézni, h hogyan csinálták és csinálják. Tőlük legalább tényleg lehet tanulni, nincs korlátozva a tudásuk...
ja és igen tudom, h ausztriában régebb óta van football, de valamikor ők is elkezdték a 0-ról...

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha ennyire szép eredményeket értek el a Szombathelyi játékosok akkor minek Győri erősítés és 38 vagy mennyi játékos miért nem elég egy gyenge pécsi csapat ellen, mert ahogy hallottam nem igazán sorolják őket az élmezőnybe.
Tehát akkor most miért is nem vagytok képesek elmenni?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...amikor a saját dolgait próbálja valaki előre vinni...

Mi azért kínlódunk, mert szerintünk vidéken nincs más út a magasabb szintű játék felé, csak az ilyen együttműködések. Különben lehet helyben topogni, ráadásul mi már bizonyítottunk is, mégis tudjuk, hogy lófasz amit eddig elértünk, innen csak lefelé mehet ha minden marad a régiben, meg ha elhisszük, hogy hejj de jó amit művelünk, hát ott a kupa vitrinbe!Kori
Miskolc Steelers: -csináltak egy toborzót->46 fős aktív roster.
-hoztak egy edzőt az USA-ból-> 32-13 vereség a Tigers ellen, holott mindenki azt várta hogy rommá gyalázzák őket.

csak lehet máshogy is "vidéken"...
és nem kell nekem megmagyarázni, hogy nem volt lehetőség képzett saját (nem győri) magyar avagy amerikai edzőre, illetve, hogy a Dunaújvárosi, Szombathelyi fiatalok be vannak oltva amerikai-futball ellen.
bár ki tudja, lehet itt Andersen veszett el sok emberben...
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ez így van érzem
de ők mind BPH (ex-wolves) játékosok, nem 3 csapatból lettek összegyúrva
ja és nem három osztályban játszanak egy évben hanem csak egyben
szerintem egyesüljetek és csináljatok 1-es, 2-es sőt akár 3-as csapatot is, és akkor már bárki bármit mondhat
ez mind szép amit leírtál, de mi van azokkal a csapatokkal, játékosokkal akik a ti lejátszásotok miatt nem érnek el sikert(értsd nem nyernek bajnokságot)
pedig lehet lenne szponzoruk ha megvernék ezeket a csapatokat
cápa77
Mi lesz azoknak a csapatoknak a szponzoraival és sikereivel, akiket idén a Hurricanes ver rommá? Csak mert a W1-ben is szaladgálhatnának a srácaitok. De ti így akartok sikeresek lenni és kész. Nekem ezzel nincs bajom, de talán érzed a párhuzamot.Kori


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ez mind szép amit leírtál, de mi van azokkal a csapatokkal, játékosokkal akik a ti lejátszásotok miatt nem érnek el sikert(értsd nem nyernek bajnokságot)
pedig lehet lenne szponzoruk ha megvernék ezeket a csapatokat
cápa77
Mi lesz azoknak a csapatoknak a szponzoraival és sikereivel, akiket idén a Hurricanes ver rommá? Csak mert a W1-ben is szaladgálhatnának a srácaitok. De ti így akartok sikeresek lenni és kész. Nekem ezzel nincs bajom, de talán érzed a párhuzamot.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A halasztásokra visszatérve!
A Veszprémnek nem engedték a pályaproblémák miatt halasztani
a Wolverines elleni meccset.
Ennek az eredménye egy bikalegelőn lejátszott meccs 20cm-es fűben
és kb a két csapatból 10db izületi sérülés a pálya alkalmatlansága miatt!
Ez a méreg nem a cián.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Cápa, én nem azt mondom, hogy ne szólj be, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy amikor a saját dolgait próbálja valaki előre vinni, pont leszarja mások erről mit gondolnak (kezdjem el sorolni a példákat?), ha egyszer szerinte az ő elképzelése a jó, vagy éppen nem tud jobbat. Tudod, a szálka meg a gerenda probléma.

Így csináltátok ti is, most ez van nálunk, ez a 3 csapat most már gyakorlatilag egy, csak technikailag nem, de ha nagyon akarjátok, még a végén technikailag is lehet egy. Spórolnánk vele 720 ropit (csapatonként 1 nevezési díjnyi lóvét! + kölcsönadási díjak, szép summa az), a végén meg fizethetnének a többiek még több tagdíjat a szövetségnek. Nem is rossz gondolat, de a lényegen úgysem változtatna semmit, ráadásul ugyanúgy menne a szöveg mint most.

A hazai foci egyik (ha nem a legnagyobb) baja, hogy szar amit csinálunk. Alig van olyan produkció (ha van egyáltalán) amit egy valóban külsős szemlélő elismeréssel nyugtázhatna, hogy hejj, ez igen, érdemes kijönni legközelebb is. Most magunkról is beszélek, nagyon messze vagyunk attól a szinttől, ami már tényleg nézőcsalogató lehet, komoly nemzetközi eredményeket hozhat, aztán ha már ezek meg vannak, csak UTÁNA jöhetnek a szponzorok, mert számukra akkor lesz értelme pénzt adni, ha látják, hogy ez biznisz, reklámérték, stb. Naivitás azt gondolni, hogy a most folyó színvonalra majd egyszer valaki bedönt egy zsák pénzt, ébredjetek már fel.

Mi azért kínlódunk, mert szerintünk vidéken nincs más út a magasabb szintű játék felé, csak az ilyen együttműködések. Különben lehet helyben topogni, ráadásul mi már bizonyítottunk is, mégis tudjuk, hogy lófasz amit eddig elértünk, innen csak lefelé mehet ha minden marad a régiben, meg ha elhisszük, hogy hejj de jó amit művelünk, hát ott a kupa vitrinbe! Még a 3 csapat legjobb embereivel is kérdés mire juthatunk a nemzetközi meccseken, de legalább lesz esély, lesz egy elfogadható roster, létszám, talán majd minőségi futball is. Márpedig az a lényeg. Lehet tökösnek lenni, meg kiállni kevés emberrel, ez mind elismerésre méltó, de attól nem lesz jobb amit csinálunk és érdekelni sem fog senkit, legfeljebb magunkat tudjuk megdumálni, hogy fasza gyerekek vagyunk. Elég ránézni a nézőszámokra, meg hogy ki milyen pályákon játszik, na itt tartunk most.

Nyilván az sem törvényszerű, hogy ha jó focit tudunk majd játszani, ki tudunk húzni nézőket a meccsekre, akkor majd lesz lóvé. De ez tűnik az egyetlen esélynek, meg kell próbálni, ezért kell dolgozni.

Biztos sok minden el volt, el van és el lesz baszva sokak szerint. A lefele játszás most egy kísérlet, hogy a csapatok játékosai minden meccsen kisebb terhelést kapjanak, sérülten lejöhess a pályáról, stb. és akkor tudsz játszani jövő héten is, mert most minden héten háború van, lesz. Az első közös év próbálkozás, hogy mit hogyan kellene, lehet jövőre át kell ezt is értékelni, de most ez van.

Ettől még nem kell, hogy tetsszen bárkinek ami történik, tudom, hogy nem is fog sokaknak. De nem azért van benne a meló a dolgokban, hogy minden még szarabb legyen mint most, hanem hogy hátha így elérünk majd valamit. Lehet szurkolni, hogy minden csapatunk kikapjon, lehet így is lesz, de páran talán felébrednek majd és rájönnek, hogy ez az egész mégsem akkora baromság.Kori
ez mind szép amit leírtál, de mi van azokkal a csapatokkal, játékosokkal akik a ti lejátszásotok miatt nem érnek el sikert(értsd nem nyernek bajnokságot)
pedig lehet lenne szponzoruk ha megvernék ezeket a csapatokat
itt nem az a kérdés, hogy van-e gerenda hanem, hogy ki akarjuk-e venni


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ami visszás az az, hogy a győri játékosok oldanak meg sok olyan helyzetet amit meg lehetne nélkülük is csinálni, mert amúgy is van sok jó játékosotok. És ezért érezheti úgy kb mindenki, hogy nem a Gorillaz, hanem a Sharks kente el a szájukat...Natloz
Van igazságod, nyilván lesz min gondolkodni, hogy merre-hogyan érdemes alakítani ezeket a dolgokat.