Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Tippek??

Miskolci Acéltigrisek - Eger Heroes

Fejér Junior - Szolnok Sparks Junior

Várom a véleményeket 😊ot65
Nyernek a miskolciak szerintem simán, még úgy is, hogy nincsenek ott a nyíregyiek!

És szerintem a Fejér megyei csapat is legyőzi a Szolnok-Dabas fúziót
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tippek??

Miskolci Acéltigrisek - Eger Heroes

Fejér Junior - Szolnok Sparks Junior

Várom a véleményeket 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Vagy legalábbis majdnem teljessel 😊 Mert azért messze vagyunk a teljestől. Vagyis inkább az ideálistól, mert a csapat azokból áll, akik aznap ott vannak és játszanak.Kalo
Te ott leszel, én ott leszek, mi ott leszünk, ergo teljes a csapat 😊
több mint 14 éve
Kalo 137
Vagy legalábbis majdnem teljessel 😊 Mert azért messze vagyunk a teljestől. Vagyis inkább az ideálistól, mert a csapat azokból áll, akik aznap ott vannak és játszanak.

és ha már tippek:
a Tigers-Cowboys-ról nem mondok véleményt, mert játszom
Wolves-Rebels: nem akarok senkit megbántani, de csúnya lesz. Valaki írta, hogy a Rebels megszoríthatja a Farkasokat. A nézőknek, és az egész magyar focinak jót tenne, ha így alakulna a meccs, de szerintem pont nélkül zárják a meccset a Lázadók, erős lesz nekik a Wolves defense.
Hurrikánoknak sok sikert az elsőhöz, ötletem sincs milyen lehet a szlovén "válogatott". A Silverhawks ellen többször is játszottam, szerintem erős, fizikális csapat, de a külföldiek adták a fűszert és az eredményt a játékukhoz. Szóval elsőre esélyesnek tűnik a H. ha tényleg olyan jók, mint mondják.

De minden pályára lépő csapatnak jó időt, sérülésmentes meccset és jó csatákat kívánok.

Kalo

Akkor szerinted mi vagyunk az underdog a Tigers ellen? 😊 Remélem nem fogsz elszontyolodni, de nem rápihentünk a BW meccsre. Inkább úgy mondanám, kísérleteztünk a furcsa csapatösszetétel miatt, ami ráadásul a meccs elején újra megborult. Próbáltunk nagyot dobni és kicsúszott a kezünkből a kalapács 😊
Nagyon várom már a Tigers elleni meccset, remélem szép időnk lesz és offense csata lesz.Bálint #15
Nem akartam feszegetni hogy kinek szurkolok azon a meccsen 😉
És kár hogy nem rápihentetek (mondjuk hogy rossz napot fogtatok ki).ce
Lehet mondani, hogy rossz napot fogtunk. Bármiféle stratégiánk is volt, az RBk teljes hiánya (egy 17 éves WR állt be RBnek) miatt ki kellett azt dobnunk és megpróbálni főzni abból ott helyszínen, amink volt. Az offense nem tudott pályán maradni, a D# elfáradt, sok pont lett közte. De ez nem törte le a csapatot és most az elődöntőben szeretnénk megmutatni, mit tudunk teljes csapattal.Bálint #15
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én úgy olvastam, hogy először ugye a Ljubljana Silverhawks volt meghívva, de hogy hogy lett belőle szlovén válogatott, azt nem tudom. Lehet kinevezték magukat válogatottnak csak úgy, hogy legyen hivatalos meccsük! Hátha Cápa tud valami okosat! 😊Bruce
1. Mi meghívtuk a Ljubjanát egy mérkőzésre.
2. A Ljubjana elfogadta.
3. Ezután azt kérdezték hozhatnak-e másik csapatból is játékosokat.
4. Ezt mi fogadtuk el.
5. Majd újra megkerestek minket azzal, hogy játszanánk-e a válogatottal egy meccset, mert az nekik nagyon jó lenne.
6. Ezt is elfogadtuk.
Ennyi.
cápa77
köszönöm a kimerítő választ, sok sikert a meccsen!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Alapvetően mindig az underdognak szurkolok. Nem tudom milyen döntő volna jó, de én BW BC re tippelek, és abban reménykedem (szeretném az hinni) hogy BC csak rápihent a korábbi BW meccsre 😉ce
Akkor szerinted mi vagyunk az underdog a Tigers ellen? 😊 Remélem nem fogsz elszontyolodni, de nem rápihentünk a BW meccsre. Inkább úgy mondanám, kísérleteztünk a furcsa csapatösszetétel miatt, ami ráadásul a meccs elején újra megborult. Próbáltunk nagyot dobni és kicsúszott a kezünkből a kalapács 😊
Nagyon várom már a Tigers elleni meccset, remélem szép időnk lesz és offense csata lesz.Bálint #15
Nem akartam feszegetni hogy kinek szurkolok azon a meccsen 😉
És kár hogy nem rápihentetek (mondjuk hogy rossz napot fogtatok ki).ce
Lehet mondani, hogy rossz napot fogtunk. Bármiféle stratégiánk is volt, az RBk teljes hiánya (egy 17 éves WR állt be RBnek) miatt ki kellett azt dobnunk és megpróbálni főzni abból ott helyszínen, amink volt. Az offense nem tudott pályán maradni, a D# elfáradt, sok pont lett közte. De ez nem törte le a csapatot és most az elődöntőben szeretnénk megmutatni, mit tudunk teljes csapattal.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Idén a Cowboys fő fegyvere a Kovács Sanyi mögött futó Bynoe volt... ha ők ketten nem tudnak játszani a Tigers ellen, akkor az baj. Le a kalappal, ha nélkülük is elér valamit a Cowboys.deacon75
Azert en a teheneszeket nem irnam le... akad ott meg olyan futo, aki tud meglepeteseket okozni, raadasul ugyes futas-passzjatek komboval ossze lehet zavarni a tigrincseket! Szamomra a C az eselyesebb! Sok rutin van mar ott, mig a Tigers nem jatszott annyi dontot, sokkal jobban nyomni fogja a tet sulya.

Mindazonaltal en rendkivul kedvelek a NyT-vel jatszani, nekik szurkolok! 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Idén a Cowboys fő fegyvere a Kovács Sanyi mögött futó Bynoe volt... ha ők ketten nem tudnak játszani a Tigers ellen, akkor az baj. Le a kalappal, ha nélkülük is elér valamit a Cowboys.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
BW - ÚR meccsre nem mondok tippet, mert játszom...
NYT - BC meccsen a Tigers vélem esélyesebbnek.
A Hurrikánokat pedig még nem lehet sehova sem tenni, szerintem... (régen voltak nagy pályán és sok volt a kihagyás)
Vasárnapra okosabbak leszünk 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szerintem érdemesebb lenne már befejezni ezt a diskurzust!
Inkább az elődöntőkkel foglalkozzunk, minthogy egymással veszekedjünk, valamint újból visszatérhetnénk a jövő évi bajnokság legjobb lebonyolítási formájának ötletbörzéjéhez!

A Budapest Wolves - Újbuda Rebels mérkőzésen sajnos nem sok esélyt adok a Rebelsnek, de mivel játszottam már velük, tudom hogy nem adják fel, remélem csinálnak szép akciókat, de jelenleg a Wolves dolgát még nem képesek megnehezíteni túlságosan. Szurkolok a Rebelsnek, hogy közelebb kerüljenek Magyarország élcsapatához!

Nyíregyháza Tigers - Budapest Cowboys szerintem az év meccse lehet, ha mindkét csapat tudása legjavát nyújtja. Én személy szerint a Tigers-nek szurkolok, de mindkét csapat szimpatikus. De vidéki lévén jó lenne ha lenne egy vidéki csapat a döntőben. Ha úgy alakul, nem bánkódom azon sem ha a Cowboys kerül a döntőbe. Győzzön a jobb! És legyen ez egy ünnepe a magyarországi amerikai futballnak!Bruce
Alapvetően mindig az underdognak szurkolok. Nem tudom milyen döntő volna jó, de én BW BC re tippelek, és abban reménykedem (szeretném az hinni) hogy BC csak rápihent a korábbi BW meccsre 😉ce
Akkor szerinted mi vagyunk az underdog a Tigers ellen? 😊 Remélem nem fogsz elszontyolodni, de nem rápihentünk a BW meccsre. Inkább úgy mondanám, kísérleteztünk a furcsa csapatösszetétel miatt, ami ráadásul a meccs elején újra megborult. Próbáltunk nagyot dobni és kicsúszott a kezünkből a kalapács 😊
Nagyon várom már a Tigers elleni meccset, remélem szép időnk lesz és offense csata lesz.Bálint #15
Nem akartam feszegetni hogy kinek szurkolok azon a meccsen 😉
És kár hogy nem rápihentetek (mondjuk hogy rossz napot fogtatok ki).
több mint 14 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Én úgy olvastam, hogy először ugye a Ljubljana Silverhawks volt meghívva, de hogy hogy lett belőle szlovén válogatott, azt nem tudom. Lehet kinevezték magukat válogatottnak csak úgy, hogy legyen hivatalos meccsük! Hátha Cápa tud valami okosat! 😊Bruce
1. Mi meghívtuk a Ljubjanát egy mérkőzésre.
2. A Ljubjana elfogadta.
3. Ezután azt kérdezték hozhatnak-e másik csapatból is játékosokat.
4. Ezt mi fogadtuk el.
5. Majd újra megkerestek minket azzal, hogy játszanánk-e a válogatottal egy meccset, mert az nekik nagyon jó lenne.
6. Ezt is elfogadtuk.
Ennyi.

További szlovén csapatok:
alp devils http://www.alpdevils.com/news.php
maribor generals http://www.generals.si/
gold digers http://www.gold-diggers.si/

A szlovén válogatott ezekkel a játékosokkal készül ellenünk:
Ljubljana Silverhawks

Aleks Šoštarič, CB
Gašper Kolenc,ST
Igor Kušar, OL/DL
Peter Namorš, LB
Andrej Juvan, DL
Blaž Grilj, CB
Luka Potočnik, FB
Nejc Gselman, C
Miha Kralj, OL
Milan Narat, LB/K/P
Andrej Šadl, CB
Primož Štolfa, LB
Gregor Črepinšek, RB
Jernej Pavlič, WR
Benjamin Beci, OL
Luka Klarič, LB
David Turšič, S
Marco Limoncin, OL

Maribor Generals

Robi Fišer, QB
Tadej Holler, WR
Ivo Borak, WR
Luka Pršina, TE/WR
Domen Karničnik, RB
Blaž Kolar, OL/DL
Nejc Belšak, OL/DL
Neven Došen, S
Jernej Knez, LB

Gold Diggers

Lovro Gmajner, QB
Matic Obrul, S
Gašper Tratnik, WR
Kristjan Zimaj, CB

Alp Devils

Eldin Žerić, LB
Matic Sašek, LB
Nejc Lebar, OL
Andrej Pavšič, TE
Rok Lunežnik, DE
Uroš Eržen, CB
Rok Milek, RB
Bojan Justin, WR

Graz Giants

Dušar Rupnik, LB
Damjan Slapnik, DT


több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én úgy olvastam, hogy először ugye a Ljubljana Silverhawks volt meghívva, de hogy hogy lett belőle szlovén válogatott, azt nem tudom. Lehet kinevezték magukat válogatottnak csak úgy, hogy legyen hivatalos meccsük! Hátha Cápa tud valami okosat! 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Inkább az elődöntőkkel foglalkozzunk. Én még ideírnám a Hurricanes meccset is. Bruce
A Budapest Wolves - Újbuda Rebels Szerintem a Rebels már idén meg fogja tudni nehezíteni a Wolves dolgát. Nem azt mondom, hogy nem a Wolves fog nyerni, mert szerintem behúzzák ezt a meccset, részben a nagy meccseken (döntők, CELF) szerzett tapasztalataik miatt is, de nem várok nagy különbségű győzelmet.

Nyíregyháza Tigers - Budapest Cowboys Szerintem is az éve meccse lehet. A Nyíregyháza egy kicsi előnyből indul, a hazai szurkolótábor is mellettük lesz, és nekik nem kell 4 órát utazniuk a meccs előtt. Ez nem biztos, hogy megmutatkozik majd a Cowboys csapatán, hiszen ők már nagyobb túrákon is túl vannak. Nekem ezen a meccsen egy a lényeg, hogy a győztes majd egy jó döntőt vívjon a Wolvesal. Szerintem a Cowboys szorosan, de megnyeri ezt a meccset.

Budapest Hurricanes - Team Slovenia Szerintem a Hurricanes Magyarország jövőjének a legjobb csapata lesz. Jelenleg is képvisel olyan játékerőt, hogy akár még a Szlovén válogatottat is legyőzzék. Ami ellenük szól, hogy kb. 1 éve voltak utoljára (nagypályás) tétmeccsen, ellenben a Szlovén csapat játékosaival.

Kérdés: Nem lesz véletlen valamelyik meccsről videós közvetítés ?balu10
Tud bárki bármit a szlovén nemzeti válogatottról? Kik játszanak, milyen bajnokságban? Mert a Ljubljana Silverhawks-on kívül nem ismerek másik szlovén csapatot, és náluk nagyon számítanak az ott állomásozó amerikai katonák.
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Inkább az elődöntőkkel foglalkozzunk. Én még ideírnám a Hurricanes meccset is. Bruce
A Budapest Wolves - Újbuda Rebels Szerintem a Rebels már idén meg fogja tudni nehezíteni a Wolves dolgát. Nem azt mondom, hogy nem a Wolves fog nyerni, mert szerintem behúzzák ezt a meccset, részben a nagy meccseken (döntők, CELF) szerzett tapasztalataik miatt is, de nem várok nagy különbségű győzelmet.

Nyíregyháza Tigers - Budapest Cowboys Szerintem is az éve meccse lehet. A Nyíregyháza egy kicsi előnyből indul, a hazai szurkolótábor is mellettük lesz, és nekik nem kell 4 órát utazniuk a meccs előtt. Ez nem biztos, hogy megmutatkozik majd a Cowboys csapatán, hiszen ők már nagyobb túrákon is túl vannak. Nekem ezen a meccsen egy a lényeg, hogy a győztes majd egy jó döntőt vívjon a Wolvesal. Szerintem a Cowboys szorosan, de megnyeri ezt a meccset.

Budapest Hurricanes - Team Slovenia Szerintem a Hurricanes Magyarország jövőjének a legjobb csapata lesz. Jelenleg is képvisel olyan játékerőt, hogy akár még a Szlovén válogatottat is legyőzzék. Ami ellenük szól, hogy kb. 1 éve voltak utoljára (nagypályás) tétmeccsen, ellenben a Szlovén csapat játékosaival.

Kérdés: Nem lesz véletlen valamelyik meccsről videós közvetítés ?

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szerintem érdemesebb lenne már befejezni ezt a diskurzust!
Inkább az elődöntőkkel foglalkozzunk, minthogy egymással veszekedjünk, valamint újból visszatérhetnénk a jövő évi bajnokság legjobb lebonyolítási formájának ötletbörzéjéhez!

A Budapest Wolves - Újbuda Rebels mérkőzésen sajnos nem sok esélyt adok a Rebelsnek, de mivel játszottam már velük, tudom hogy nem adják fel, remélem csinálnak szép akciókat, de jelenleg a Wolves dolgát még nem képesek megnehezíteni túlságosan. Szurkolok a Rebelsnek, hogy közelebb kerüljenek Magyarország élcsapatához!

Nyíregyháza Tigers - Budapest Cowboys szerintem az év meccse lehet, ha mindkét csapat tudása legjavát nyújtja. Én személy szerint a Tigers-nek szurkolok, de mindkét csapat szimpatikus. De vidéki lévén jó lenne ha lenne egy vidéki csapat a döntőben. Ha úgy alakul, nem bánkódom azon sem ha a Cowboys kerül a döntőbe. Győzzön a jobb! És legyen ez egy ünnepe a magyarországi amerikai futballnak!Bruce
Alapvetően mindig az underdognak szurkolok. Nem tudom milyen döntő volna jó, de én BW BC re tippelek, és abban reménykedem (szeretném az hinni) hogy BC csak rápihent a korábbi BW meccsre 😉ce
Akkor szerinted mi vagyunk az underdog a Tigers ellen? 😊 Remélem nem fogsz elszontyolodni, de nem rápihentünk a BW meccsre. Inkább úgy mondanám, kísérleteztünk a furcsa csapatösszetétel miatt, ami ráadásul a meccs elején újra megborult. Próbáltunk nagyot dobni és kicsúszott a kezünkből a kalapács 😊
Nagyon várom már a Tigers elleni meccset, remélem szép időnk lesz és offense csata lesz.
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A hét elején végre sikerült megegyeznünk a Wolves-szal így teljes csapattal várjuk a Szlovén válogatottat.
cápa77
Ez komoly? Pc_x is látható lesz? Ott a helyem!




több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szerintem érdemesebb lenne már befejezni ezt a diskurzust!
Inkább az elődöntőkkel foglalkozzunk, minthogy egymással veszekedjünk, valamint újból visszatérhetnénk a jövő évi bajnokság legjobb lebonyolítási formájának ötletbörzéjéhez!

A Budapest Wolves - Újbuda Rebels mérkőzésen sajnos nem sok esélyt adok a Rebelsnek, de mivel játszottam már velük, tudom hogy nem adják fel, remélem csinálnak szép akciókat, de jelenleg a Wolves dolgát még nem képesek megnehezíteni túlságosan. Szurkolok a Rebelsnek, hogy közelebb kerüljenek Magyarország élcsapatához!

Nyíregyháza Tigers - Budapest Cowboys szerintem az év meccse lehet, ha mindkét csapat tudása legjavát nyújtja. Én személy szerint a Tigers-nek szurkolok, de mindkét csapat szimpatikus. De vidéki lévén jó lenne ha lenne egy vidéki csapat a döntőben. Ha úgy alakul, nem bánkódom azon sem ha a Cowboys kerül a döntőbe. Győzzön a jobb! És legyen ez egy ünnepe a magyarországi amerikai futballnak!Bruce
Valamint minden kedves érdeklődőt aki kíváncsi a csapatunk debütálására sok szeretettel várunk az építők pályán szombaton.
A hét elején végre sikerült megegyeznünk a Wolves-szal így teljes csapattal várjuk a Szlovén válogatottat.
cápa77
Grat sok sikert
több mint 14 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Szerintem érdemesebb lenne már befejezni ezt a diskurzust!
Inkább az elődöntőkkel foglalkozzunk, minthogy egymással veszekedjünk, valamint újból visszatérhetnénk a jövő évi bajnokság legjobb lebonyolítási formájának ötletbörzéjéhez!

A Budapest Wolves - Újbuda Rebels mérkőzésen sajnos nem sok esélyt adok a Rebelsnek, de mivel játszottam már velük, tudom hogy nem adják fel, remélem csinálnak szép akciókat, de jelenleg a Wolves dolgát még nem képesek megnehezíteni túlságosan. Szurkolok a Rebelsnek, hogy közelebb kerüljenek Magyarország élcsapatához!

Nyíregyháza Tigers - Budapest Cowboys szerintem az év meccse lehet, ha mindkét csapat tudása legjavát nyújtja. Én személy szerint a Tigers-nek szurkolok, de mindkét csapat szimpatikus. De vidéki lévén jó lenne ha lenne egy vidéki csapat a döntőben. Ha úgy alakul, nem bánkódom azon sem ha a Cowboys kerül a döntőbe. Győzzön a jobb! És legyen ez egy ünnepe a magyarországi amerikai futballnak!Bruce
Valamint minden kedves érdeklődőt aki kíváncsi a csapatunk debütálására sok szeretettel várunk az építők pályán szombaton.
A hét elején végre sikerült megegyeznünk a Wolves-szal így teljes csapattal várjuk a Szlovén válogatottat.


több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szerintem érdemesebb lenne már befejezni ezt a diskurzust!
Inkább az elődöntőkkel foglalkozzunk, minthogy egymással veszekedjünk, valamint újból visszatérhetnénk a jövő évi bajnokság legjobb lebonyolítási formájának ötletbörzéjéhez!

A Budapest Wolves - Újbuda Rebels mérkőzésen sajnos nem sok esélyt adok a Rebelsnek, de mivel játszottam már velük, tudom hogy nem adják fel, remélem csinálnak szép akciókat, de jelenleg a Wolves dolgát még nem képesek megnehezíteni túlságosan. Szurkolok a Rebelsnek, hogy közelebb kerüljenek Magyarország élcsapatához!

Nyíregyháza Tigers - Budapest Cowboys szerintem az év meccse lehet, ha mindkét csapat tudása legjavát nyújtja. Én személy szerint a Tigers-nek szurkolok, de mindkét csapat szimpatikus. De vidéki lévén jó lenne ha lenne egy vidéki csapat a döntőben. Ha úgy alakul, nem bánkódom azon sem ha a Cowboys kerül a döntőbe. Győzzön a jobb! És legyen ez egy ünnepe a magyarországi amerikai futballnak!Bruce
Alapvetően mindig az underdognak szurkolok. Nem tudom milyen döntő volna jó, de én BW BC re tippelek, és abban reménykedem (szeretném az hinni) hogy BC csak rápihent a korábbi BW meccsre 😉
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
az én nagy kedvencem pedig az, h sok csapatnál, h jut eszükbe az embereknek az, h én leszek ennek a csapatnak az edzője...miközben fingjuk nincsen a focihoz, csak látták a minden héten háborút 200x...nem hiába tart itt a magyar "bajnokság" ahol ...

mr.bigface81
http://www.sharks.hu/index.php/a-csapat/roster/4-becs-laszlo.htmlTSD81
Erre azért elég egyszerű a válasz: mert valakinek be kell vállalni, eleinte pedig értelemszerűen nem nagyon fog érteni a focihoz, mert honnan értene. De később ha ráfekszik majd fog, addig meg épülhet a csapat úgy ahogy. Azért 10-ből 8 csapatnál ez valahogy így nézett ki (vagy még mindig így van). Inkább respect jár érte ha valaki a nyakába veszi ezt a nyűgöt az elején, nem fikázni kéne :rolleyes:KoriTE
annyit aláírok, h nekünk mázlink volt az elején, h lejött a Boda G , és hozta a G Vilit.de ott vagyok az alapítók közt, és eszembe sem jutott h majd én leszek az edző...TSD81
Pontosan most írtad le a legjobb választ.
Nekünk nem volt ilyen mázlink és ha érdekel én még mindig csak játszani szeretnék de sajnos ez van.
És teljesen tisztában vagyok vele hogy sehol nem vagyok egy tapasztalt vagy amerikai edzőhöz képest de nekünk ez jutott. Ez van. Nekem is jó lenne ha lenne 1 vagy 2 edző aki levenné a vállamról a munka nagy részét. És ha ismernéd a csapatom belső történéseit akkor tudnád hogy "kényszeredző "vagyok vagyis legalábbis úgy kezdtem és nyugodtan megkérdezheted bármelyik játékosomat , hogy én nem érzem magam edzőnek mert ahoz szerintem kell minimum 10 év tapasztalat (koordinátorként, segédedzőként és ugye előtte játékosként). Playbookot bárki tud írni de azt tudni is kell megjátszani és megértetni a játékosokkal , na meg persze amikor pillanatok alatt kell dönteni hogy mi legyen a következő play. Ezekhez a dolgokhoz kell a rengeteg rutin és tapasztalat.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem érdemesebb lenne már befejezni ezt a diskurzust!
Inkább az elődöntőkkel foglalkozzunk, minthogy egymással veszekedjünk, valamint újból visszatérhetnénk a jövő évi bajnokság legjobb lebonyolítási formájának ötletbörzéjéhez!

A Budapest Wolves - Újbuda Rebels mérkőzésen sajnos nem sok esélyt adok a Rebelsnek, de mivel játszottam már velük, tudom hogy nem adják fel, remélem csinálnak szép akciókat, de jelenleg a Wolves dolgát még nem képesek megnehezíteni túlságosan. Szurkolok a Rebelsnek, hogy közelebb kerüljenek Magyarország élcsapatához!

Nyíregyháza Tigers - Budapest Cowboys szerintem az év meccse lehet, ha mindkét csapat tudása legjavát nyújtja. Én személy szerint a Tigers-nek szurkolok, de mindkét csapat szimpatikus. De vidéki lévén jó lenne ha lenne egy vidéki csapat a döntőben. Ha úgy alakul, nem bánkódom azon sem ha a Cowboys kerül a döntőbe. Győzzön a jobb! És legyen ez egy ünnepe a magyarországi amerikai futballnak!
több mint 14 éve
TSD81 33
Érdekes a stílusod, egy kis tisztelet néha nem árt...Farky
tisztelet...az itt régen kiveszett
látszik h kik a nagy öregek a foci világában meg a frissek.mert amikor én az arénán, ráköszönök egy számomra idegen, de mezben mászkáló játékosra h helloszia, és talán még dumálnék is, h mi van velük, v h pont láttam a meccsüket, az meg leugat h mit jópofizok, ez nem erről szól...addig miről beszélünk kérem.nem 1 ilyenhez volt szerencsém.2004 óta jópár ilyen csírával találkoztam...arc vagyok???az.TSD81

Hat tudod... nem tudom Te kivel es melyik arenan voltal, plane 2004ben, de en az elso kivetelevel az osszesen ott voltam, es ilyennel nem talalkoztam. Erdekes modon en mindenkivel tudtam par szot valtani, akivel akartam, vagy aki velem akart... bar ha azt is ilyen stilusban nyomtad, en a helyedben orommel konstatalnam, hogy nem dobtak le a karzatrol! 😊PaTyOmKiN
nem, nem ilyen stílusban adtam.én is normális vagyok(hihetetlen tudom;D)csak kiakadok attól h mindenki kurva okos, és mindenki mindig jobbant tud.a foci nagyon egyszerű.az nyer, aki több pontot elér.a győzelmet vagy ha vki kikapott, nem kell semmire fogni.csak magukra.mutogatni kár akárkire is...meccsek után megy mindig a fika, h a sorsolás meg a bírók meg a nem is tudom micsoda...
majd az idei arénán spanolunk...;D
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
szövegértés: egyes . leülhetsz .TSD81
Érdekes a stílusod, egy kis tisztelet néha nem árt...Farky
tisztelet...az itt régen kiveszett
látszik h kik a nagy öregek a foci világában meg a frissek.mert amikor én az arénán, ráköszönök egy számomra idegen, de mezben mászkáló játékosra h helloszia, és talán még dumálnék is, h mi van velük, v h pont láttam a meccsüket, az meg leugat h mit jópofizok, ez nem erről szól...addig miről beszélünk kérem.nem 1 ilyenhez volt szerencsém.2004 óta jópár ilyen csírával találkoztam...arc vagyok???az.TSD81

Hat tudod... nem tudom Te kivel es melyik arenan voltal, plane 2004ben, de en az elso kivetelevel az osszesen ott voltam, es ilyennel nem talalkoztam. Erdekes modon en mindenkivel tudtam par szot valtani, akivel akartam, vagy aki velem akart... bar ha azt is ilyen stilusban nyomtad, en a helyedben orommel konstatalnam, hogy nem dobtak le a karzatrol! 😊
több mint 14 éve
NightBoY New York Giants 616
szövegértés: egyes . leülhetsz .TSD81
Érdekes a stílusod, egy kis tisztelet néha nem árt...Farky
tisztelet...az itt régen kiveszett
látszik h kik a nagy öregek a foci világában meg a frissek.mert amikor én az arénán, ráköszönök egy számomra idegen, de mezben mászkáló játékosra h helloszia, és talán még dumálnék is, h mi van velük, v h pont láttam a meccsüket, az meg leugat h mit jópofizok, ez nem erről szól...addig miről beszélünk kérem.nem 1 ilyenhez volt szerencsém.2004 óta jópár ilyen csírával találkoztam...arc vagyok???az.TSD81
bocs nem vagyok gondolatolvasó. jó arc vagy. az... 😀 remélem hamar rájössz majd, hogy ez a stílus nem vezet sehova sem. Egy alapvető emberi tisztelet mindenkinek kijár. ( főleg ha nem is ismered az illetőt )
persze lehet, hogy túlságosan is elrugaszkodottak az elvárásaim...

You should know I bleed blue...
több mint 14 éve
TSD81 33
szövegértés: egyes . leülhetsz .TSD81
Érdekes a stílusod, egy kis tisztelet néha nem árt...Farky
tisztelet...az itt régen kiveszett
látszik h kik a nagy öregek a foci világában meg a frissek.mert amikor én az arénán, ráköszönök egy számomra idegen, de mezben mászkáló játékosra h helloszia, és talán még dumálnék is, h mi van velük, v h pont láttam a meccsüket, az meg leugat h mit jópofizok, ez nem erről szól...addig miről beszélünk kérem.nem 1 ilyenhez volt szerencsém.2004 óta jópár ilyen csírával találkoztam...arc vagyok???az.