NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 14 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
megkezdem a hangolódást a hétvégi meccsre

szombaton fórumról ki lesz ott Tatán valamilyen minőségben? érdekel kivel lehet komázni 😛 ritkán láthattok életnagyságban bowl.hu admint, szóval megéri eljönni 😀konqueror
ez már a 2. official reklám, amit belősz magadról. mit akarsz árulni? 😀shawnka
semmit

de te is tanúsíthatod, hogy a velem való személyes találkozás megváltoztatja az ember életét 😛konqueror
+1 fészbuk friend 😂. komolyra fordítva a szót, tényleg élmény a te kommentálásoddal végignézni egy meccset 😀
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
megkezdem a hangolódást a hétvégi meccsre

szombaton fórumról ki lesz ott Tatán valamilyen minőségben? érdekel kivel lehet komázni 😛 ritkán láthattok életnagyságban bowl.hu admint, szóval megéri eljönni 😀konqueror
ez már a 2. official reklám, amit belősz magadról. mit akarsz árulni? 😀shawnka
semmit

de te is tanúsíthatod, hogy a velem való személyes találkozás megváltoztatja az ember életét 😛
több mint 14 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
megkezdem a hangolódást a hétvégi meccsre

szombaton fórumról ki lesz ott Tatán valamilyen minőségben? érdekel kivel lehet komázni 😛 ritkán láthattok életnagyságban bowl.hu admint, szóval megéri eljönni 😀konqueror
ez már a 2. official reklám, amit belősz magadról. mit akarsz árulni? 😀
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
megkezdem a hangolódást a hétvégi meccsre

szombaton fórumról ki lesz ott Tatán valamilyen minőségben? érdekel kivel lehet komázni 😛 ritkán láthattok életnagyságban bowl.hu admint, szóval megéri eljönni 😀
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ki jön osztályozóra???Pacman
Én úgy tudom, hogy az Újpest.... 😀

Egyébként ha úgy alakul lehet hogy elmegyünk, de ez még nem 100% 😊
több mint 14 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Ki jön osztályozóra???



See what you hit,and hit what you see
több mint 14 éve
istvankovacs 53
Hali!
Valaki tud infót arról, hogy Lendvai Attiláról fog játszani a döntőn vagy még mindig külföldön van?balu10
mivel kint tanul, egy darabig nem jön haza
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hali!
Valaki tud infót arról, hogy Lendvai Attiláról fog játszani a döntőn vagy még mindig külföldön van?

több mint 14 éve
Kalo 137
Nehéz erről a tegnapi meccsről írni, de egy biztos: köszönöm a Tigersnek, rendkívül sportszerű, kemény és változatos meccset játszottunk, a közönség láthatóan-hallhatóan élvezte. Ahogy a Bálint is írta mi rendesen büntettük magunkat, de ezeket a hibákat ki is kellett használni, ami Nektek sikerült, megérdemelten győztetek!
Sok sikert a döntőben, egyúttal gratula a Farkasoknak is a szombathoz!
(a 22-es cornernek külön köszönöm, jó kis különmeccset vívtunk, ritka élvezet olyannal játszani, aki nem alattomoskodik, nem nyivákol, hanem tisztán és keményen küzd a sípszóig)

Kalo Wr#85
több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Fejér-Sparks összefoglaló: http://gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=47944


több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Varga Pisti elkapásával és sikeres kétpontossal 20-13 a Cowboysnakarcsike
Azigen! Ezek szerint tényleg visszatért a Pisti! RB-t játszott, és valami screen passz volt?csepi#49
másik Varga Pisti volt

Köszönjük a meccset, nagyon izgalmas volt, sajnos megvertük magunkat a fumble-ökkel, de ez nem vesz el a Tigrisek teljesítményéből, jók voltak!

Kösz mégegyszer, sok sikert a döntőre!Bálint #15
Köszi szépen! Átkozott jó meccs volt 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
kutya23c 223
Gratulálok a Fejér Juniorsnak a győzelemhez!
A Sparksnak is gratulálok, ügyesen játszottak, jó kis csapat lesz belőlük is ha összeszoknak!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Amikor Mex intet dobott, akkor is majden utolérted a szélen ellenfelet 90 yard sprint után túloldali CB-ként!


Szóval gratula!vadibandi
Az én voltam szerintem, és WR-ként 😀😀pc_x
Mex meg Max 😛

viszont Mex is focizott, Nagykanizsa Demons WR volt 😊konqueror
inkább csak Jr TE/OL 😊

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Varga Pisti elkapásával és sikeres kétpontossal 20-13 a Cowboysnakarcsike
Azigen! Ezek szerint tényleg visszatért a Pisti! RB-t játszott, és valami screen passz volt?csepi#49
másik Varga Pisti volt

Köszönjük a meccset, nagyon izgalmas volt, sajnos megvertük magunkat a fumble-ökkel, de ez nem vesz el a Tigrisek teljesítményéből, jók voltak!

Kösz mégegyszer, sok sikert a döntőre!
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Huuu de kurva jó meccs volt a Tigers-Cowboys.

Az elején sokkal jobb volt a Cowboys, de a védelme nagyon odatette magát a Tigersnek, egy fumble recovery TD és egy INT visszahorás után a 30 yardosról egy futással bevitte a Tigers a labdát, de tényleg sokkal jobb volt ekkor a Cowboys támadóalakulata. Aztán a félidő után feljavult a Tigers támadása és behúzták a meccset.

Egyébként elvettek egy szabályos TD-t még a Tigerstől, mivel valamelyik spori belefújt a sípba amikor még élő labda volt, de amúgy fumble lett és visszahordta a Tigers. Csak hát ugye a síp miatt meg kellett ismételni a kísérletet.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Grat a Miskolcnak, a sérült srácnak pedig jobbulást

Heroes 45#sLyNz
Köszönjük ! Nektek pedig Sok sikert a továbbiakban!
több mint 14 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Grat a Miskolcnak, a sérült srácnak pedig jobbulást

Heroes 45#

......
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Gratula tigriseknek😊
köszönjük a heroes-nak,nagyon szabályosan játszottatok,és a sporik is teljesen korrektek voltak.
több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszönjük a Cowboys-nak a remek meccset és minden szurkolónak aki kint volt hogy buzdította a csapatot! Nagyon jó meccs volt és még egyszer gratula mindenkinek na meg persze az acéltigriseknek is!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sparks - Fejér Juniors 7-29
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
még erről nem esett szó, lesz jövő szombaton egy Pécs Gringos feat. Kaposvár Golden Fox @ Tata Mustangs mérkőzés Tatán

az érdeklődők vélhetően sztárvendégként megtekinthetnek engem is 😛
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
jó kis meccs volt,én élveztem 😀

lesz ez még jobb is 😊Joci
Tényleg jó volt!
Következőre is megyek, /Ha lesz tombola ha nem 😀 /
Bár igy tutkó volt 😀
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Grat a Tigersnek és sok sikert.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
másik junior meccs végeredménye?

több mint 14 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
27-20 Tigersnek 2 perc visszaarcsike
és ez a vége is, gratula a Tigersnek 😕arcsike
Gratula a Tigersnek!

A döntőn biztos meglessük.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...