NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 14 éve
Jamie 28
De a legmenőbbek a plakáton a fejléc Commodore 64-et eszembe juttató betűi.KoriTE
Van több száz betűtípusom de a 80%-uk nem tartalmaz hosszú "ő"-t 😛 így maradt a retro stílus, de örülök hogy tetszik 😊

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szegény Vuk, ez állatkínzás 😀
De a legmenőbbek a plakáton a fejléc Commodore 64-et eszembe juttató betűi.


több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Akkor most a pécsi különítmény nem vesz részt a Veszprém oldalán az Eger ellen vagy
egyik fele itt a másik meg ott?barbárJW
ha jól tudom, akkor az utóbbi

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Akkor most a pécsi különítmény nem vesz részt a Veszprém oldalán az Eger ellen vagy
egyik fele itt a másik meg ott?
több mint 14 éve
Jamie 28
Íme a plakát a konqueror által már beharangozott meccsről! 😊
MustangsGringosGoldenfox

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
húha, igazából már nekem gáz, hogy a sok kibaszottul tehetséges és jó játékos között ennyit felmerül a nevem 😛 reagálok egyesével

Bandi: 😕 mondjuk előbb legyen meg a TD. az alapján amit ma mutattam nem lesz, csupán egy catchem volt (de az egykezes csoda! 😛 )

GRAFI: van, 2009 nyár óta. egészpontosan aznap lett meg amikor regeltem twitterre is, így megmaradt 😀 de 2009 febr. 10 óta labdázok, csak nem vertem nagydobra, mert nem éreztem, hogy olyan szinten lennék amivel kérkedni lehet 😊

PC: jólvan öcsém, aki MVP szinten tolja az más 😛 én még gyors se vagyok, bár mások aztmondják 😀 ez ellentétben áll mondjuk korábbi soccerpályafutásom egészével 😀

JUNIOR#46: valóban, 2006 óta nézek meccseket, idén február óta elvileg szakértő is vagyok, de ez az eleme a játéknak nem tűnt fel. viszont fogadd utólagos gratulációm a fináléba jutáshoz 😉konqueror
köszi szépen! ezek szerint találkozunk a döntőn 😀 😀 😀JUNIOR#46
nálad néha nem egészen értem, hogy miből mire következtetsz 😀 lehet kilátogatok, főleg ha sok fórumozóval lehet komázni

de neked ez mindegy, hisz a pályán leszel, vér verejték könnyek üzemmódban 😛konqueror
az a lényeg ott leszel 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
a returner amúgy se jó, mert fáj 😛 😀 Höri tanúsítja szigetfocsirólkonqueror
Igazi homi vagy, a return az egyik legjobb, szemben 11 emberrel, priceless 😊pc_x
ha egyiket se blokkolják, már nem olyan vicces 😀csepi#49
😀 Akkor a rugó csapatban jó lenni 😂


több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a returner amúgy se jó, mert fáj 😛 😀 Höri tanúsítja szigetfocsirólkonqueror
Igazi homi vagy, a return az egyik legjobb, szemben 11 emberrel, priceless 😊pc_x
ha egyiket se blokkolják, már nem olyan vicces 😀
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
húha, igazából már nekem gáz, hogy a sok kibaszottul tehetséges és jó játékos között ennyit felmerül a nevem 😛 reagálok egyesével

Bandi: 😕 mondjuk előbb legyen meg a TD. az alapján amit ma mutattam nem lesz, csupán egy catchem volt (de az egykezes csoda! 😛 )

GRAFI: van, 2009 nyár óta. egészpontosan aznap lett meg amikor regeltem twitterre is, így megmaradt 😀 de 2009 febr. 10 óta labdázok, csak nem vertem nagydobra, mert nem éreztem, hogy olyan szinten lennék amivel kérkedni lehet 😊

PC: jólvan öcsém, aki MVP szinten tolja az más 😛 én még gyors se vagyok, bár mások aztmondják 😀 ez ellentétben áll mondjuk korábbi soccerpályafutásom egészével 😀

JUNIOR#46: valóban, 2006 óta nézek meccseket, idén február óta elvileg szakértő is vagyok, de ez az eleme a játéknak nem tűnt fel. viszont fogadd utólagos gratulációm a fináléba jutáshoz 😉konqueror
köszi szépen! ezek szerint találkozunk a döntőn 😀 😀 😀JUNIOR#46
nálad néha nem egészen értem, hogy miből mire következtetsz 😀 lehet kilátogatok, főleg ha sok fórumozóval lehet komázni

de neked ez mindegy, hisz a pályán leszel, vér verejték könnyek üzemmódban 😛
több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
húha, igazából már nekem gáz, hogy a sok kibaszottul tehetséges és jó játékos között ennyit felmerül a nevem 😛 reagálok egyesével

Bandi: 😕 mondjuk előbb legyen meg a TD. az alapján amit ma mutattam nem lesz, csupán egy catchem volt (de az egykezes csoda! 😛 )

GRAFI: van, 2009 nyár óta. egészpontosan aznap lett meg amikor regeltem twitterre is, így megmaradt 😀 de 2009 febr. 10 óta labdázok, csak nem vertem nagydobra, mert nem éreztem, hogy olyan szinten lennék amivel kérkedni lehet 😊

PC: jólvan öcsém, aki MVP szinten tolja az más 😛 én még gyors se vagyok, bár mások aztmondják 😀 ez ellentétben áll mondjuk korábbi soccerpályafutásom egészével 😀

JUNIOR#46: valóban, 2006 óta nézek meccseket, idén február óta elvileg szakértő is vagyok, de ez az eleme a játéknak nem tűnt fel. viszont fogadd utólagos gratulációm a fináléba jutáshoz 😉konqueror
köszi szépen! ezek szerint találkozunk a döntőn 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
húha, igazából már nekem gáz, hogy a sok kibaszottul tehetséges és jó játékos között ennyit felmerül a nevem 😛 reagálok egyesével

Bandi: 😕 mondjuk előbb legyen meg a TD. az alapján amit ma mutattam nem lesz, csupán egy catchem volt (de az egykezes csoda! 😛 )

GRAFI: van, 2009 nyár óta. egészpontosan aznap lett meg amikor regeltem twitterre is, így megmaradt 😀 de 2009 febr. 10 óta labdázok, csak nem vertem nagydobra, mert nem éreztem, hogy olyan szinten lennék amivel kérkedni lehet 😊

PC: jólvan öcsém, aki MVP szinten tolja az más 😛 én még gyors se vagyok, bár mások aztmondják 😀 ez ellentétben áll mondjuk korábbi soccerpályafutásom egészével 😀

JUNIOR#46: valóban, 2006 óta nézek meccseket, idén február óta elvileg szakértő is vagyok, de ez az eleme a játéknak nem tűnt fel. viszont fogadd utólagos gratulációm a fináléba jutáshoz 😉
több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Felszerelésed már van? 😀GRAFI
Szerintem nem tudja hogy ezt a sportot felszerelésben játszák 😀 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
pc_x 943 — Red Fist
a returner amúgy se jó, mert fáj 😛 😀 Höri tanúsítja szigetfocsirólkonqueror
Igazi homi vagy, a return az egyik legjobb, szemben 11 emberrel, priceless 😊


több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Felszerelésed már van? 😀
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
konq minimum 5 TD-t fog vinni,én bízok benne 😛Joci
az a baj, hogy nem mindenhol van passzbuzi spread offense 😛 viszont innentől nagy rajtam a nyomás, muszáj produkálni. milyen kár, hogy csupán 3 napja vagyok a poszton 😀 😀

várom a TD celebration ötleteket 😛 olyan leszek mint Ocho, a twitterfüggőség megvan, játéktudás nincs, de részletkérdés 😛konqueror
Ne nagyon ünnepelj, mert a sporik nálunk szigorúan veszik az ilyesmit.




több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
konq minimum 5 TD-t fog vinni,én bízok benne 😛Joci
az a baj, hogy nem mindenhol van passzbuzi spread offense 😛 viszont innentől nagy rajtam a nyomás, muszáj produkálni. milyen kár, hogy csupán 3 napja vagyok a poszton 😀 😀

várom a TD celebration ötleteket 😛 olyan leszek mint Ocho, a twitterfüggőség megvan, játéktudás nincs, de részletkérdés 😛
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
konq minimum 5 TD-t fog vinni,én bízok benne 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
HTW 118 — Eagles fan
Edzőképző:
Az alábbi linken megtalálható információk alapján SOS jelentkezni kell a TF-en ezen a héten péntekig 10 főnek ahhoz,
hogy az amerikai football sportokató képzés idén a TF-en elinduljon.

http://tf.hu/felvetelizok/kepzeseink/okj/sportoktato-tanfolyam/

Jelentkezési lapot a következő oldalról lehet letölteni.:

http://tf.hu/wp-content/uploads/2009/08/sportoktato-jelentkezesi-lap.pdf

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
elkapóvá lettem konvertálva (hétfőn 😀 ), mert abból hiány mutatkozik konqueror
És miket kell elkapnod? A pályán kívülre jutó labdákat? Az inkább returner poszt, mint WR. 😀😀GRAFI
örülök, hogy mindig számíthatok fórumtársaim támogatására és biztató szavaira 😀 eme savazás után tuti hypeolom magam, ha ne adj Isten TD-t viszek 😛

a returner amúgy se jó, mert fáj 😛 😀 Höri tanúsítja szigetfocsiról
több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ki jön osztályozóra???Pacman
hol is lesz pontosan és mikor?Ricsi56
Infó: http://raptorsteam.hu/


több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ki jön osztályozóra???Pacman
hol is lesz pontosan és mikor?

Crushers #12
több mint 14 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
elkapóvá lettem konvertálva (hétfőn 😀 ), mert abból hiány mutatkozik konqueror
És miket kell elkapnod? A pályán kívülre jutó labdákat? Az inkább returner poszt, mint WR. 😀😀
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
viszont szombaton vélhetően a pályán leszek, úgy meg cinkeskonqueror
mileszel?shawnka
elkapóvá lettem konvertálva (hétfőn 😀 ), mert abból hiány mutatkozik + mások szerint én annak jó vagyok 😀 én leszek a járási Matt Szczur

(mondjuk a sok meccsnézés hatására én bárhol playmaker lennék 😂 😂 )
több mint 14 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
viszont szombaton vélhetően a pályán leszek, úgy meg cinkeskonqueror
mileszel?
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
ez már a 2. official reklám, amit belősz magadról. mit akarsz árulni? 😀shawnka
semmit

de te is tanúsíthatod, hogy a velem való személyes találkozás megváltoztatja az ember életét 😛konqueror
+1 fészbuk friend 😂. komolyra fordítva a szót, tényleg élmény a te kommentálásoddal végignézni egy meccset 😀shawnka
ez tény

viszont szombaton vélhetően a pályán leszek, úgy meg cinkes