NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
arcsike 100
helyesen: egyelőre

Lesz olyan is, amire te gondolsz😊, egyenlőre ez az Állatkertről szól, hiszen őket támogatjuk...
A név: 0815 Jőtékonysági sorozat, amelynek egyik rendezvénye ez, az AFA...American Football Academy..erről nemsokára mindenki tudni fog pontos infókat..ez a kettő lett vegyítve...
Helyszínek:
Zalaegerszeg Október 23
Budapest Október 31
Szombathely November 7
Ausztria November 14: Rájátszás
Zánka November 27 – 28: Döntő – minden csapat megjelenik, és 2 napos, díjátadóval és bulizással egybe kötött döntő lesz.
Kupa díjazása: Európában egyedülálló módón bajnoki gyűrűt adunk át a Kupát megnyerő csapatnak és mellé egy egyedi Amerikai Football kupát.

0815 AFA Bowl
Első game day: Zalaegerszeg
2010.10.23.
http://www.youtube.com/watch?v=OXtBvtJFF88&feature=player_embedded#!HTW
A címet nem értem miért, de bevallom az első pár másodperc és a zene alapján nem azt vártam a videó további részétől amit kaptam. 😀Zahó
HTW
több mint 13 éve
racsy 45
A Nyíregyháza Tigers szurkolói buszokat indít a VI. Hungarian Bowl döntőre!

Az oda-vissza út 1000 Ft/fő, indulás: 2010.10.16. reggel 9:00-ra, indulás helye: Nyíregyháza, Búza tér (az UNICUM elől).

Jelentkezni a donto@nyiregyhazatigers.hu e-mail címen lehet.

(az e-mailben kérjük tüntessék fel a nevet és az utazni kívánók létszámát)
A jelentkezés határideje: 2010.10.14.-én éjfél!
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Lesz olyan is, amire te gondolsz😊, egyenlőre ez az Állatkertről szól, hiszen őket támogatjuk...
A név: 0815 Jőtékonysági sorozat, amelynek egyik rendezvénye ez, az AFA...American Football Academy..erről nemsokára mindenki tudni fog pontos infókat..ez a kettő lett vegyítve...
Helyszínek:
Zalaegerszeg Október 23
Budapest Október 31
Szombathely November 7
Ausztria November 14: Rájátszás
Zánka November 27 – 28: Döntő – minden csapat megjelenik, és 2 napos, díjátadóval és bulizással egybe kötött döntő lesz.
Kupa díjazása: Európában egyedülálló módón bajnoki gyűrűt adunk át a Kupát megnyerő csapatnak és mellé egy egyedi Amerikai Football kupát.

0815 AFA Bowl
Első game day: Zalaegerszeg
2010.10.23.
http://www.youtube.com/watch?v=OXtBvtJFF88&feature=player_embedded#!HTW
A címet nem értem miért, de bevallom az első pár másodperc és a zene alapján nem azt vártam a videó további részétől amit kaptam. 😀Zahó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nfl2009.php
--> mekkora király h a tavalyi meccset adják el idén is 😊
de!! "(A dátum és időpont változhat!)" 😀Ricsi56
Biztos ezért van rá 3% kedvezmény 😀
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nfl2009.php
--> mekkora király h a tavalyi meccset adják el idén is 😊
de!! "(A dátum és időpont változhat!)" 😀

Crushers #12
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Tegnap a Sport TV-n bejátszották a Miskolcon, Szolnokon és Budapesten készült "flashmob" videót, azaz mikor beöltözött játékosok közterületen (a város közepén) népszerűsítik a sportágat. A semminél több, de Oscart biztos nem ér. A lényeg, hogy lineman (Béla) nagyon jól mutatott a felvételen! 😊vadibandi
amiket tőlünk vágtak be,azok 1 olyan videóból vannak kivágva ami teljesen más célból készült...szal nem az utcán ökörködtünk...ettől függetlenül érdekesen hat ez a mixelt vidi... :/
több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Tegnap a Sport TV-n bejátszották a Miskolcon, Szolnokon és Budapesten készült "flashmob" videót, azaz mikor beöltözött játékosok közterületen (a város közepén) népszerűsítik a sportágat. A semminél több, de Oscart biztos nem ér. A lényeg, hogy lineman (Béla) nagyon jól mutatott a felvételen! 😊vadibandi
Sztem a Wolves-os hasonló jellegű videó is ciki volt, de ez hozzá képest...
Van még pár sport, amit kevesen ismernek és népszerűsítésre lenne szüksége, de ott sem megy ki senki sem az utcára és égeti be magát ehhez hasonló produkciókkal...

Van annyi jó felvétel minden csapatról, azokból egy 1 perces videót összevágnának több értelme lenne...
(az egész videóban meg csak 2-3 csapat lehet felismerni a többiek logója, neve nem is látszik...)Teddy
Szerintem is elég gáz.. főleg a "gyömöszölés" része.deacon75
😊

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap a Sport TV-n bejátszották a Miskolcon, Szolnokon és Budapesten készült "flashmob" videót, azaz mikor beöltözött játékosok közterületen (a város közepén) népszerűsítik a sportágat. A semminél több, de Oscart biztos nem ér. A lényeg, hogy lineman (Béla) nagyon jól mutatott a felvételen! 😊vadibandi
Sztem a Wolves-os hasonló jellegű videó is ciki volt, de ez hozzá képest...
Van még pár sport, amit kevesen ismernek és népszerűsítésre lenne szüksége, de ott sem megy ki senki sem az utcára és égeti be magát ehhez hasonló produkciókkal...

Van annyi jó felvétel minden csapatról, azokból egy 1 perces videót összevágnának több értelme lenne...
(az egész videóban meg csak 2-3 csapat lehet felismerni a többiek logója, neve nem is látszik...)Teddy
Szerintem is elég gáz.. főleg a "gyömöszölés" része.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
0815 AFA Bowl
Első game day: Zalaegerszeg
2010.10.23.
http://www.youtube.com/watch?v=OXtBvtJFF88&feature=player_embedded#!HTW
A címet nem értem miért, de bevallom az első pár másodperc és a zene alapján nem azt vártam a videó további részétől amit kaptam. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap a Sport TV-n bejátszották a Miskolcon, Szolnokon és Budapesten készült "flashmob" videót, azaz mikor beöltözött játékosok közterületen (a város közepén) népszerűsítik a sportágat. A semminél több, de Oscart biztos nem ér. A lényeg, hogy lineman (Béla) nagyon jól mutatott a felvételen! 😊vadibandi
Sztem a Wolves-os hasonló jellegű videó is ciki volt, de ez hozzá képest...
Van még pár sport, amit kevesen ismernek és népszerűsítésre lenne szüksége, de ott sem megy ki senki sem az utcára és égeti be magát ehhez hasonló produkciókkal...

Van annyi jó felvétel minden csapatról, azokból egy 1 perces videót összevágnának több értelme lenne...
(az egész videóban meg csak 2-3 csapat lehet felismerni a többiek logója, neve nem is látszik...)
több mint 13 éve
racsy 45
A Nyíregyháza Tigers szurkolói buszokat indít a VI. Hungarian Bowl döntőre!

Az oda-vissza út 1000 Ft/fő, indulás: 2010.10.16. reggel 9:00-ra, indulás helye: Nyíregyháza, Búza tér (az UNICUM elől).

Jelentkezni a donto@nyiregyhazatigers.hu e-mail címen lehet.

(az e-mailben kérjük tüntessék fel a nevet és az utazni kívánók létszámát)
A jelentkezés határideje: 2010.10.14.-én éjfél!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap a Sport TV-n bejátszották a Miskolcon, Szolnokon és Budapesten készült "flashmob" videót, azaz mikor beöltözött játékosok közterületen (a város közepén) népszerűsítik a sportágat. A semminél több, de Oscart biztos nem ér. A lényeg, hogy lineman (Béla) nagyon jól mutatott a felvételen! 😊vadibandi
Köszi, igyekeztünk.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tegnap a Sport TV-n bejátszották a Miskolcon, Szolnokon és Budapesten készült "flashmob" videót, azaz mikor beöltözött játékosok közterületen (a város közepén) népszerűsítik a sportágat. A semminél több, de Oscart biztos nem ér. A lényeg, hogy lineman (Béla) nagyon jól mutatott a felvételen! 😊




több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
e53m62 nem akarok visszalépni...csak azt modnom ha elore megirunk valamit lásd mondjuk novemberben a versenykiirást,akkor februárig annyi minden változhat a csapatokkal hogy az valami rettenet,emlékezz vissza január végére február elejére...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az király, hogy kezelve van a visszalépők helyzete, de az megint csak nem normális rendszer, hogy egyszer 8 aztán 7, a végén meg 6 csapatos az adott bajnokság...
Állandó létszám kellene minél több divízióba...Teddy
ahhoz meg anyagi stabilitás illetve kiszámíthatóság kellene, ami nem biztos, hogy mindenhol megvan, de nyilán meg kellene teremteni.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Hát inkább a játékvezetői bizottságnak szólt ez a kérdés! De azért köszi! 😊

Gondolom hogy olyan max 80 mérkőzést tudnak megoldani a szóba jöhető hétvégéken, de biztos lesz hivatalos véleménye erről a JB-nekBruce
gondoltam hogy nem tőlem várod a hivatalos infót 😛 De szerintem közelítésnek nagyjából megfelel.Zorddd
nem hivatalos a válasz, de az biztos hogy amennyi meccs idén volt annyi menni fog jövőre is!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
0815 AFA Bowl
Első game day: Zalaegerszeg
2010.10.23.
http://www.youtube.com/watch?v=OXtBvtJFF88&feature=player_embedded#!

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és pl honnan vágod hogy éppen nem januárban találja ki egy csapat h mégiscsak képes inditani magát egy divizioban akkor borul midnen nem?Pacman
Miért, te vissza akarsz lépni? Kár lenne érted.

Végre olyan rendszert kell(ene) kiírni, amelyiknél igenis kezelve van a visszalépő csapat(ok) problémája. Leginkább nem csapatokra kell koncentrálni, hanem megmondani, h mi történik páros illetve páratlan csapatszám esetén adott divízióban a lebonyolítással. Akkor aztán tök mindegy, h ki lép vissza. Persze speciel én nem adnék vissza egy forintot sem a visszalépő csapatoknak. Az idei junior kupa is egy kész vicc. Nem hiszem el, h a Debrecen nem látta előre, h ennyire kevesen lesznek.

Regionális divíziók nagyon elrugaszkodott ötlet? Kelet-Nyugat rájátszással és döntővel?e53m62
Az király, hogy kezelve van a visszalépők helyzete, de az megint csak nem normális rendszer, hogy egyszer 8 aztán 7, a végén meg 6 csapatos az adott bajnokság...
Állandó létszám kellene minél több divízióba...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
és pl honnan vágod hogy éppen nem januárban találja ki egy csapat h mégiscsak képes inditani magát egy divizioban akkor borul midnen nem?Pacman
Miért, te vissza akarsz lépni? Kár lenne érted.

Végre olyan rendszert kell(ene) kiírni, amelyiknél igenis kezelve van a visszalépő csapat(ok) problémája. Leginkább nem csapatokra kell koncentrálni, hanem megmondani, h mi történik páros illetve páratlan csapatszám esetén adott divízióban a lebonyolítással. Akkor aztán tök mindegy, h ki lép vissza. Persze speciel én nem adnék vissza egy forintot sem a visszalépő csapatoknak. Az idei junior kupa is egy kész vicc. Nem hiszem el, h a Debrecen nem látta előre, h ennyire kevesen lesznek.

Regionális divíziók nagyon elrugaszkodott ötlet? Kelet-Nyugat rájátszással és döntővel?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.budapestcowboys.com/content/?p=1791&langswitch_lang=hu
Junior: Cowboys-Sharks összefoglaló, a végén pedig egy kis webkettes tartalom 😊
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
http://www.indavideo.hu/video/Sport1_TV_Amerikai_foci_Flash_mob/

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Hát inkább a játékvezetői bizottságnak szólt ez a kérdés! De azért köszi! 😊

Gondolom hogy olyan max 80 mérkőzést tudnak megoldani a szóba jöhető hétvégéken, de biztos lesz hivatalos véleménye erről a JB-nekBruce
gondoltam hogy nem tőlem várod a hivatalos infót 😛 De szerintem közelítésnek nagyjából megfelel.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát inkább a játékvezetői bizottságnak szólt ez a kérdés! De azért köszi! 😊

Gondolom hogy olyan max 80 mérkőzést tudnak megoldani a szóba jöhető hétvégéken, de biztos lesz hivatalos véleménye erről a JB-nek
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Hát szerintem a reális az a 4-5 alapszakaszmeccs és rájátszás. Persze ez függ attól hogy rájátszásos rendszer lesz-e.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na hát ez jól hangzik, erre mindenképp el kellene menni minél többen!

Csak addig jó lenne tudni, hogy hány mérkőzéssel számolhatunk, mármint a játékvezetők hány mérkőzést tudnak vállalni jövőre, mert ugye mindig az a szűk keresztmetszet!

Remélem kapunk tájékoztatót erről!