NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Nem kritika, és nem is okoskodás hanem csak egy észrevétel, nem az lenne logikus, ha a következő héten megrendezésre kerülő meccsekről csinálnának egy előzetest? Fel lehet használni ugyan úgy a meccs videókat, ha valakinek nincs akkor képekkel illusztrálni valami okosságot, és azt lejátszani a meccsek alatt. Így 1 héttel korábban megtudja mindenki hogy most hétvégén meccs lesz a szomszédban, vagy épp döntő lesz, és ha érdekli lemegy, de pár szóban megemlítve nem biztos hogy nyomot hagy az emberekben

több mint 13 éve
John Doe 25
én se nagyon értem h miért kell besértődgetni! ha valaki csinál valamit akkor viselje a kritikát! persze az lenne az ideális ha építő lenne a kritika, de ehhez nem nagyon lehet mit hozzásszólni! a kezdeményezés nagyon jó ötlet volt, csak a megvalósítása lett nagyon silány, sajnos! :/arcsike
Igen jó ötlet volt és szerintem a szervezők se úgy gondolták, hogy csak 4-5 csapt küld, majd videót. Tudom, hogy a távolból könnyű okosnak lenni, de inkább egy olyan kellene amin a meccsekből vágnak ki részeket és abból csinálnak egy pörgős highlightot, meccs felvétele úgyis van minden csapatnak.
több mint 13 éve
arcsike 100
én se nagyon értem h miért kell besértődgetni! ha valaki csinál valamit akkor viselje a kritikát! persze az lenne az ideális ha építő lenne a kritika, de ehhez nem nagyon lehet mit hozzásszólni! a kezdeményezés nagyon jó ötlet volt, csak a megvalósítása lett nagyon silány, sajnos! :/
több mint 13 éve
John Doe 25
Megvan a Sport 1-es mob.

Itt megnézhető:
http://www.indavideo.hu/video/Sport1_TV_Amerikai_foci_Flash_mob
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ami nem jó, az nem jó...
Már megint ez a mártírkodás.
A Miskolcból is mindenki magára vette ezt, aki itt van, pedig nem ellenük szólt Teddy
Haver, ez mi fos megnyilvánulás volt. De próbálkozhatsz, van még lejjebb.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért tetszik a hozzáállás.

Tóth Ágota aki megszervezte ennek a Flash mobnak a létrejöttét , minden csapat részére elküldött Augusztus közepén és végén is egy mailt ezzel kapcsolatban. Ennyi csapat válaszolt neki és ennyien küldtek felvételt, nyugodtan lehet minket is fikázni de nem érdekel. Mi meg egy pár csapat legalább beszállt ebbe a dologba. És ráadásul ingyen van.
Ez köszönhető Tóth Ágotának, A Sport1nek és Gallai Lászlónak.
Szeretem itt mindent csak fikáznak és minden szar miután már kész van, akkor miért nem válaszoltak a csapatok időben????
Hihetetlen számomra.
Ez ugyan olyan mint a Cápa által szervezett Scitec kedvezményes vásárlási lehetőség kötelezettségek nélkül.
Kérdezzétek már meg tőle, hány csapat válaszolt neki?

Nem is merülök jobban bele , mert csak idegesítem magam.lineman
Ami nem jó, az nem jó...
Már megint ez a mártírkodás.
A Miskolcból is mindenki magára vette ezt, aki itt van, pedig nem ellenük szólt és főleg nem Ágota ellen, aki sokat tesz és próbálkozik folyamatosan a sport népszerűsítéséért (bár az U26-os buli is későn lett beharangozva és csak amcsi focisok voltak ott, de legalább tett egy kísérletet) amiért sztem mindenki hálás.
De ez nem változtat azon, hogy egy ilyen videó nem szolgálja a kívánt célt (amiért készült...)
Ez ilyen egyszerű és nem fikázás, hanem egy kritika.Teddy
Nem mártírkodás. Csak mindig megy a duma miután valami van.
Bár főleg a te véleményed nem érdekel.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért tetszik a hozzáállás.

Tóth Ágota aki megszervezte ennek a Flash mobnak a létrejöttét , minden csapat részére elküldött Augusztus közepén és végén is egy mailt ezzel kapcsolatban. Ennyi csapat válaszolt neki és ennyien küldtek felvételt, nyugodtan lehet minket is fikázni de nem érdekel. Mi meg egy pár csapat legalább beszállt ebbe a dologba. És ráadásul ingyen van.
Ez köszönhető Tóth Ágotának, A Sport1nek és Gallai Lászlónak.
Szeretem itt mindent csak fikáznak és minden szar miután már kész van, akkor miért nem válaszoltak a csapatok időben????
Hihetetlen számomra.
Ez ugyan olyan mint a Cápa által szervezett Scitec kedvezményes vásárlási lehetőség kötelezettségek nélkül.
Kérdezzétek már meg tőle, hány csapat válaszolt neki?

Nem is merülök jobban bele , mert csak idegesítem magam.lineman
Ami nem jó, az nem jó...
Már megint ez a mártírkodás.
A Miskolcból is mindenki magára vette ezt, aki itt van, pedig nem ellenük szólt és főleg nem Ágota ellen, aki sokat tesz és próbálkozik folyamatosan a sport népszerűsítéséért (bár az U26-os buli is későn lett beharangozva és csak amcsi focisok voltak ott, de legalább tett egy kísérletet) amiért sztem mindenki hálás.
De ez nem változtat azon, hogy egy ilyen videó nem szolgálja a kívánt célt (amiért készült...)
Ez ilyen egyszerű és nem fikázás, hanem egy kritika.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért tetszik a hozzáállás.

Tóth Ágota aki megszervezte ennek a Flash mobnak a létrejöttét , minden csapat részére elküldött Augusztus közepén és végén is egy mailt ezzel kapcsolatban. Ennyi csapat válaszolt neki és ennyien küldtek felvételt, nyugodtan lehet minket is fikázni de nem érdekel. Mi meg egy pár csapat legalább beszállt ebbe a dologba. És ráadásul ingyen van.
Ez köszönhető Tóth Ágotának, A Sport1nek és Gallai Lászlónak.
Szeretem itt mindent csak fikáznak és minden szar miután már kész van, akkor miért nem válaszoltak a csapatok időben????
Hihetetlen számomra.
Ez ugyan olyan mint a Cápa által szervezett Scitec kedvezményes vásárlási lehetőség kötelezettségek nélkül.
Kérdezzétek már meg tőle, hány csapat válaszolt neki?

Nem is merülök jobban bele , mert csak idegesítem magam.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én nem vagyok az a doccos kisfiu😊
csak valaki kérdezte tőlem hogy mi kell egy csapat inditásához(mondtam minek inditani kerülj be egybe) 😀 😀
engem kitettek akkor az az én hibám és nem a csapatom hibája és ha ártani szeretnék a volt csapatomnak akkor az azt takarja hogy soha nem szerettem őket
de akkor hazudnék
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Egy ilyet mi ia megszervezhetnénk itt. Valaki ugorjon neki és hajrá.GRAFI
Igen éppen ez a baj vele, hogy valaki megszervezhetné! De ki????Bruce
Kurva egyszerű. Döntőre elég sokan jönnek. Előtte a Keleti aluljárójában lehet nyomni egy ilyet.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
"csak" ez a két dolog????Áky
Kell, hogy legyen egy olyan edződ, aki elvégezte az edzőképzést vagy van licence. És kell, hogy a szövetség tagja legyél.

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
ki tudna valaki okosat mondani abban hogy mi kell ha valaki szeretne egy csapatot csinálni és ne adj isten még bajnokságban el is indulniÁky
Ugye nem lesz még egy csapat Pesten? Vagy téged is kinyestek az egyik létezőből és most dacból is csinálsz egy csapatot?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"csak" ez a két dolog????
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
ki tudna valaki okosat mondani abban hogy mi kell ha valaki szeretne egy csapatot csinálni és ne adj isten még bajnokságban el is indulniÁky
Játékosok és pénz... 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ki tudna valaki okosat mondani abban hogy mi kell ha valaki szeretne egy csapatot csinálni és ne adj isten még bajnokságban el is indulni
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egy ilyet mi ia megszervezhetnénk itt. Valaki ugorjon neki és hajrá.GRAFI
Igen éppen ez a baj vele, hogy valaki megszervezhetné! De ki????
több mint 13 éve
John Doe 25
A Sport 2-es változat nincs fent valahol?
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Egy ilyet mi ia megszervezhetnénk itt. Valaki ugorjon neki és hajrá.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://amerikaifoci.blogspot.com/2010/10/fals-mob.html
több mint 13 éve
Jamie 28
Figyelem, nagy koncentrátumú cheerleader veszély! 😊e53m62
Jaja ezért is sajnálom hogy feljutottatok 😛 így jövőre nem láthatjuk a div2-ben a miskolci cheerleadereket 😕
Persze még így is lehet barátságost szervezni vagy nézőként Steelers meccsre menni 😂

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
John Doe 25
Tegnap a Sport TV-n bejátszották a Miskolcon, Szolnokon és Budapesten készült "flashmob" videót, azaz mikor beöltözött játékosok közterületen (a város közepén) népszerűsítik a sportágat. A semminél több, de Oscart biztos nem ér. A lényeg, hogy lineman (Béla) nagyon jól mutatott a felvételen! 😊vadibandi
A Békéscsaba Raptors is elküldte a saját felvételét amit külön erre a célra készített, DE a FULL HD-s minőség miatt nem tudták kezelni ezért egyszerűen kihagyták.
Mi azért megpróbáltuk belőle kihozni a maximumot még ha úgy is terveztük, hogy jó pár csapat vidójával lesz összevágva.
Itt lehet megnézni:
http://www.youtube.com/watch?v=Bo42hTqY_I4

Üdv: JohnnyJohn Doe
Kaptok egy piros pontot, mert ez tényleg jól sikerült. Még talán jobb lett volna, ha csak ez az egy film kerül egy az egyben sugárzásra.vadibandi
Köszönjük a csapat és az operatőr Vámos Zoltán nevében (aki azóta már a csapat hivatalos operatőre és már a wild cardot is ő vette fel).
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tegnap a Sport TV-n bejátszották a Miskolcon, Szolnokon és Budapesten készült "flashmob" videót, azaz mikor beöltözött játékosok közterületen (a város közepén) népszerűsítik a sportágat. A semminél több, de Oscart biztos nem ér. A lényeg, hogy lineman (Béla) nagyon jól mutatott a felvételen! 😊vadibandi
A Békéscsaba Raptors is elküldte a saját felvételét amit külön erre a célra készített, DE a FULL HD-s minőség miatt nem tudták kezelni ezért egyszerűen kihagyták.
Mi azért megpróbáltuk belőle kihozni a maximumot még ha úgy is terveztük, hogy jó pár csapat vidójával lesz összevágva.
Itt lehet megnézni:
http://www.youtube.com/watch?v=Bo42hTqY_I4

Üdv: JohnnyJohn Doe
Kaptok egy piros pontot, mert ez tényleg jól sikerült. Még talán jobb lett volna, ha csak ez az egy film kerül egy az egyben sugárzásra.




több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tegnap a Sport TV-n bejátszották a Miskolcon, Szolnokon és Budapesten készült "flashmob" videót, azaz mikor beöltözött játékosok közterületen (a város közepén) népszerűsítik a sportágat.vadibandi
Na itt álljunk meg. A miskolci videó az egyik tavalyi szponzorunk kérésére, annak segítségével készült. Nem mentünk közterületre, hiszen nem ez volt a cél. A videón is látható a restaurált MVK-s oldtimer busz, amin a felvételek egy része is készült. Furikáztak benne a lányok pár kört, mi meg a pályán csináltunk pár snap-et, meg sisakkamerás felvételt.

A videóból két eltérő példány is készült, egyiken csak a csapatot népszerűsítjük, a másikon a szponzor céget.

Ha kíváncsiak vagytok rá, a teljes videó(k) itt:

http://miskolcsteelers.hu/index.php?pg=video&id=15

Figyelem, nagy koncentrátumú cheerleader veszély! 😊e53m62
Bocsánat, hogy nem tértem ki külön a 3 filmből összeollózott alkotás minden egyes elemére! 😊




több mint 13 éve
John Doe 25
Tegnap a Sport TV-n bejátszották a Miskolcon, Szolnokon és Budapesten készült "flashmob" videót, azaz mikor beöltözött játékosok közterületen (a város közepén) népszerűsítik a sportágat. A semminél több, de Oscart biztos nem ér. A lényeg, hogy lineman (Béla) nagyon jól mutatott a felvételen! 😊vadibandi
A Békéscsaba Raptors is elküldte a saját felvételét amit külön erre a célra készített, DE a FULL HD-s minőség miatt nem tudták kezelni ezért egyszerűen kihagyták.
Mi azért megpróbáltuk belőle kihozni a maximumot még ha úgy is terveztük, hogy jó pár csapat vidójával lesz összevágva.
Itt lehet megnézni:
http://www.youtube.com/watch?v=Bo42hTqY_I4

Üdv: Johnny
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Tegnap a Sport TV-n bejátszották a Miskolcon, Szolnokon és Budapesten készült "flashmob" videót, azaz mikor beöltözött játékosok közterületen (a város közepén) népszerűsítik a sportágat.vadibandi
Na itt álljunk meg. A miskolci videó az egyik tavalyi szponzorunk kérésére, annak segítségével készült. Nem mentünk közterületre, hiszen nem ez volt a cél. A videón is látható a restaurált MVK-s oldtimer busz, amin a felvételek egy része is készült. Furikáztak benne a lányok pár kört, mi meg a pályán csináltunk pár snap-et, meg sisakkamerás felvételt.

A videóból két eltérő példány is készült, egyiken csak a csapatot népszerűsítjük, a másikon a szponzor céget.

Ha kíváncsiak vagytok rá, a teljes videó(k) itt:

http://miskolcsteelers.hu/index.php?pg=video&id=15

Figyelem, nagy koncentrátumú cheerleader veszély! 😊

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...