NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
14 van írva kezdésnek!Bruce
Biztos lesz csúszás 😀 😀 😀JUNIOR#46
Tán jégkorong meccs lesz? 😮 😀
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
14 van írva kezdésnek!Bruce
Biztos lesz csúszás 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Alapvetően egy egyszerű dologról van szó! Az utolsó tanfolyam után például egyből ki lehetett/kellett próbálni a dolgot élesben is, mert aznap pont meccs volt és az egész társaság kiment a meccsre és csinálták a statokat.

Tényleg egyszerű dolog! Írod a formanyomtatványra hogy mi történik a meccsen, aztán meg beírod a programba, ami kiszámolja a dolgokat és egy kész statisztikát ad.

Minél többet csinálod, annál pontosabb és gyorsabb leszel!

a gépszerelést meg inkább meghagyom a gépszerelőknek! 😊 Azért egy kicsivel egyszerűbb dologra kell itt gondolni. Olyan mint a takarítás, valaki jobban, valaki kevésbé jobban tud takarítani, de kis gyakorlással lehet fejlődni!Bruce
Lehet csavarni a dolgokat, de akkor is ugyan ott vagyunk, amatőröket nem kell kiküldeni egy meccsre. Küld ki másodlagos statisztikusnak és gyakoroljon! Egyébként nem egy kezdő írta be, hogy az irányító punt-olt sőt, de nem írok többet a kilétéről, mert nem rontom azt a tekintélyét már ha van ilyen berkekben!SzentiRebel_#18
Hat sajnos azert ezert az utolso bejegyzesert kar mert amerikaban is hasznalva a az iranyito puntra (amerikai kozepiskolas foedzo aliptota es a sajat szajabol hallotam), magyarorszagon is van egy ket csapat aki elkezdte hasznalni es igy az nem hiba es tevedes volt 😊 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én a honlapos dologhoz szólnék hozzá.

Szerintem jelenleg a legfontosabb lenne a külvilág felé egy jól működő dekoratív honlap. A lényeg nem is annyira a design-on mintsem a TARTALMON van. Nincs is szerencsétlenebb dolog mint egy szép portál havonta frissítve...
Aztán lehet majd beszélni a statisztikákról ( ami megjelenthet az oldalon, kereshető stb. formában - nem egy nagy ördöngösség ).

Én szívesen megcsinálom az oldalt ( esetleges segítséget persze szívesen fogadok ) ha van aki utána vállalja, hogy frissíti.
Domain-t, táhelyet mindent állok, nem összeg ( éves szinten mondjuk 20.000 ).

Ha van jelentkező akár design-programozó segítséghez, de főleg majd a frissítésekhez az írjon és összeülhetünk, megbeszélhetjük.

Itt a holtszezon, most lehetne megcsinálni tavaszra.

ANightBoY
A kritikában nagyok a munkában nem nagyok! vs. Azért mert el tudom dönteni egy ételről hogy rossz, még nem biztos hogy meg is bírom főzni (jól).
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mucsász grásziász!


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
14 van írva kezdésnek!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Mikor lesz kickoff a döntőn? 14 vagy 15 óra?


több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Én a honlapos dologhoz szólnék hozzá.

Szerintem jelenleg a legfontosabb lenne a külvilág felé egy jól működő dekoratív honlap. A lényeg nem is annyira a design-on mintsem a TARTALMON van. Nincs is szerencsétlenebb dolog mint egy szép portál havonta frissítve...
Aztán lehet majd beszélni a statisztikákról ( ami megjelenthet az oldalon, kereshető stb. formában - nem egy nagy ördöngösség ).

Én szívesen megcsinálom az oldalt ( esetleges segítséget persze szívesen fogadok ) ha van aki utána vállalja, hogy frissíti.
Domain-t, táhelyet mindent állok, nem összeg ( éves szinten mondjuk 20.000 ).

Ha van jelentkező akár design-programozó segítséghez, de főleg majd a frissítésekhez az írjon és összeülhetünk, megbeszélhetjük.

Itt a holtszezon, most lehetne megcsinálni tavaszra.

A

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Minden valószínűség szerint megyek!
Hajrá Vidék! 😊
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Minket még nem tapiztak egyik döntőn sem...JUNIOR#46
Engem sem, igaz nem is voltam még egyen sem 😀 😀Bruce
Akkor itt az ideje hogy elgyere !!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
kisember 63
Én is kíváncsi lennék már az új oldalra!

A legjobban az idegesít, hogy azt mondják hogy ez társadalmi munka, mindenkitől szívesen veszik a segítséget, azt itt a példa rá, hogy mégsem!

A tisztújításon is mindent megígért Tóth László, aztán még semmit nem látni belőle!
A legalapabb dolgokat kellene rendbe rakni, aztán közeledni európához!Bruce
Én nem igen szoktam nyalizni, de szövetségen belül mostanában több pozitív meglepetés is ért. Mind az igazolóbiztost, mind a versenybizottságot, a titkárt, stb. tekintve. (lásd edzői bizottság októberi összejövetel.
A Web megjelenés a legolcsóbb, és a legkönnyebben frissíthető is, így azt gondolom, ebben tényleg sokat, és sürgősen javulni kell! Könnyebben irányíthatóvá, frissíthetővé kell tenni a sportmédiás oldalt is.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Minket még nem tapiztak egyik döntőn sem...JUNIOR#46
Engem sem, igaz nem is voltam még egyen sem 😀 😀
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Minket még nem tapiztak egyik döntőn sem...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Akkor jó! Hajrá! 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mert valahol azt hallottam, hogy sérülésed van! És hogy nem biztos a játékod, bár most jut eszembe, hogy hiába kérdezem meg, úgyis azt írod hogy játszol! 😊Bruce
Ha azt mondom, hogy játszok, akkor fogok is! 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mert valahol azt hallottam, hogy sérülésed van! És hogy nem biztos a játékod, bár most jut eszembe, hogy hiába kérdezem meg, úgyis azt írod hogy játszol! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sztem beszélgess egy pettyet Cowboys-ékkal erről.e53m62
Mert ők elfogulatlanul meg tudják ítélni? LOL
Nem vagy okos megint...csepi#49
Apropó, Te játszol?Bruce
Persze, miért ne játszanék? 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
De nem hiszem, hogy érdemes elkezdeni ezt a "kinek lejt a pálya" című szöveget.istvankovacs
Sztem beszélgess egy pettyet Cowboys-ékkal erről.e53m62
Mert ők elfogulatlanul meg tudják ítélni? LOL
Nem vagy okos megint...csepi#49
Apropó, Te játszol?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De nem hiszem, hogy érdemes elkezdeni ezt a "kinek lejt a pálya" című szöveget.istvankovacs
Sztem beszélgess egy pettyet Cowboys-ékkal erről.e53m62
Mert ők elfogulatlanul meg tudják ítélni? LOL
Nem vagy okos megint...
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Azért kell ellenőrizni a bírókat, mert pl az én kiállításom esetén is az volt hogy beírták hogy hasbarúgtam a földön fekvő játékost...
Amikor hozzá nem értem, csak pikkelt rám a bíró, mert neki visszaszóltam és beírta azt ami a szabálykönyvben is benne van, hogy nehogy szó érje a ház elejét!
Kicsit nagy a hatalom a bírók kezében és ezért kell egy olyan független (bár itt Magyarországon kár függetlenségről beszélni...) szervezet, aki felügyelné az ilyen "túlkapásokat", mert hány ilyen lehetett még a korábbi években!

Meg ha egy bíróra panaszod van, akkor mit tudsz tenni? Írsz a JB vezetőjének és ő megígéri, hogy megpróbálja nem küldeni a meccseidre az illetékes sporit, aztán mit ad isten, mégis jön az illetékes spori a következő meccsre... Erről ennyit!Bruce
Erröl meg csak annyit, ha van a pálya szélén egy ellenőr aki ezt figyeli nem biztos hogy pont azt fogja nézni, ha ilyenre gondolsz 22 ilyen ember kéne 1 meccsre 😊 ami ugye belátod lehetetlen. A videózás alapján ezeket is meg lehetne beszélni a bíró rossz döntést hozott? visszaeső? milyen büntetéseket lehet kiróni. Azzal semmi gond ha rosszul látja, mert előfordul, nincs kamera helyben ellenőrizni a döntést, de ha tényleg csak pofára dobják a sárgát észlelhető videón és jelezhető.SzentiRebel_#18

Maga az ellenőri jelenlét is garancia lehet arra, hogy nem játszanak a bírók kiskirályt!

Valamint a szervezésekre utólag nem nagyon lehet már mit mondani, akkor ott a helyszínen felsorolni a hiányosságokat, figyelmeztetni a szervezőt és kész! Aztán ha megint előfordul, akkor már pénzbüntetés.

Ilyen jó útra terelő dolgokra gondolok itt!Bruce
létezik biró ellenőr nálunk is, de nyilván nem minden meccsre tudjuk elküldeni!

akkor lehet majd ez egy "független személy" ha már van olyan tapasztalt birónk aki abbahagyta az aktív játékvezetést, ilyen pedig nálunk még nincsen....



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
adok egy kis feladatot. válasszunk az idei junior szezonban egy tetszőleges csapatot, és próbáljuk a hivatalos magyar amcsifocis oldalak segítségével meghatározni, hogy milyen eredményt értek el egy-egy mérkőzésen...
vagy nézzük meg, hogy hova is küld minket, ha a linkek közt a MAFK-ra kattintunk. 😀
kérdés: amíg ez sincs rendben, hogyan várjunk egyáltalán statisztikát?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én is kíváncsi lennék már az új oldalra!

A legjobban az idegesít, hogy azt mondják hogy ez társadalmi munka, mindenkitől szívesen veszik a segítséget, azt itt a példa rá, hogy mégsem!

A tisztújításon is mindent megígért Tóth László, aztán még semmit nem látni belőle!
A legalapabb dolgokat kellene rendbe rakni, aztán közeledni európához!
több mint 13 éve
kisember 63
A statisztikához: A legutóbbi meccsünkön egy irányító passzolt, de valahogy lett elkapása is. 5 elkapó játszotta végig a meccset, és ebből 2-nek sikerült eltalálni a nevét, az összesen 4 elkapott passzból sikerült 6-ot csinálni, egy védő játékost berakni az egyik helyére. Az ellenfél kb. össz. 25 kickoff return-jéből 78-at csinálni, stb......
Ehhez hozzá tartozik, hogy a statisztikus a második félidő első pár percében még a büfében vásárolta a teát. Azt gondolom, hogy ez nem minőségi munka, és így ha kirakod valahova, akkor nem tükrözi a mutatott játékot.
Ettől függetlenül egy edzőnek fontos lenne, a jó stat., mert a videó elemzésnél nem olyan adatokra figyel, amit a stat.-ból tisztán lát. Nem véletlenül találták ki, és nem is a nézőknek.
Azt gondolom, hogy a kötelező dologgal nincs baj, de az elérhetetlenség ezzel szemben, feleslegessé teszi. Ha idegenben játszom, legalább azt el kéne küldeni, de szerintem is a nyilvánossá tétel lenne a megoldás.
Egyébként ismerek olyan weboldal üzemeltetőt, aki megkereste a szövetséget, hogy megoldaná az oldalán, de azt mondták neki, hogy ez nem kaphatja meg, mert egy másik weboldalé az elsőbbség. Csak látnánk már!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
De olyan jó lenne, ha a hibákból tanulna a szervező és nem stagnálna a dolog, hanem fejlődés lenne!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Hát azért ne haragudjál, de az egyik legfontosabb dolog a statisztika!

Bruce
Nem haragszom 😀

A döntő budapesti rendezése szerintem könnyen megérthető, mivel az ország minden részéről a legkönnyebben elérhető helyszín, várhatóan a legtöbb nézővel (máshol jó eséllyel kevesebben lennének). Más kérdés, hogy maga a pálya nem éppen egy csoda, ahogyan a rendezés sem az.