NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
bár most éppen div I-es bajnokok, ha jól tudom

VIZILÓ
Div II-es.VT
Jogos!
Köszi a kiigazítást!
Legalább tényleg látszik mekkor a különbség a Vikings és a Knights között.... 😉
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ne foglalkozz vele, sajnos vannak itt ilyen parasztokVT
figyi, konq kicsit felkapta a vizet, sajnos néha előfordul. de ha megnézed, egy hozzászóláson belül ott van mindkét verzió, feltűnhetett volna neki 😊

és persze grat Hurricanes!

szerk: bocs, nem egy hszben, hanem az idézésben

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ne foglalkozz vele, sajnos vannak itt ilyen parasztokVT
Meg személyeskedők is... 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Tegnap a tv-ben Ricsi felolvasott egy nézői üzenetet, miszerint nagyon jó volt a bajnoki döntő, a szervezés is pöpec, minden igényt kielégítő volt.
(Csak ezért írom, hogy a másik oldal is reprezentálva legyen.)Atari
Kár hogy azt szerintem csak beolvasták, hogy ne legyen szar visszhangja az egyébként szar döntőnek!

Vagy lehet hogy Tóth László írta 😀
több mint 13 éve
VT 123
bár most éppen div I-es bajnokok, ha jól tudom

VIZILÓ
Div II-es.
több mint 13 éve
VT 123
Hurricanes meccsről nem is ír senki? Vienna Vikings győzött ellenük 30-14re

grat a helytállásért 😉konqueror
Hű de el vagy te tévedve.deacon75
na MOST mi rosszat csináltam? csak az eredményt tudom, innen, facebookról http://www.viennaknights.at/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=258&Itemid=44 nem voltam ott, pusztán azért írtam, mert furcsálltam, hogy minden meccsről beszéltek, csak erről nem. ha esetleg ott voltál, vagy többet tudsz akkor sem kellett volna így rámpirítani

gondolom vagy az zavar, hogy írni merek a Hurricanesről, ezesetben nem értem, miért nem szabad

vagy arra tudok gondolni, hogy esetleg szerinted nem álltak helyt, és simán leverték őket. ezt megfogalmazhattad volna kevésbé pökhendi, fennhéjázó módon is

ha meg simán csak a személyemmel van bajod, azzal igazán nem tudok mit kezdeni

jöhet az utálat, minusz, savazás, de ez a magyar részlegben történő egymás állandó kóstolgatása már igencsak unalmaskonqueror
Ne foglalkozz vele, sajnos vannak itt ilyen parasztok
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hurricanes meccsről nem is ír senki? Vienna Vikings győzött ellenük 30-14re

grat a helytállásért 😉konqueror
az első félidőben sajnos az öltözőben maradtunk(22-0), a második egész más képet mutatott, 22-14-nél voltunk a red zoneban, de sajnos nem jött össze. a honlapon pár napon belül biztos, hogy lesz részletes cikk.
és köszi 😊

VIZILÓ: amúgy a Div2 bajnokai, jövőre a Div1-ben játszanak.

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Tegnap a tv-ben Ricsi felolvasott egy nézői üzenetet, miszerint nagyon jó volt a bajnoki döntő, a szervezés is pöpec, minden igényt kielégítő volt.
(Csak ezért írom, hogy a másik oldal is reprezentálva legyen.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
na MOST mi rosszat csináltam?....konqueror
áldozat-e vagy? 😊 legközelebb olvass pontosabban (igen, ez rádpirítás akart lenni) 😊

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én egyszer játszottam egy 8 ezer fős (80%-ban fedett nézői résszel rendelkező) stadionban 😊 igaz azóta sem engedtek fel többet rá, de az fasza volt. Talán jövőre. Meg kijött óránként 5 ezerből, csak ismerni kell a gondnokot 😀 .


több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Hurricanes meccsről nem is ír senki? Vienna Vikings győzött ellenük 30-14re

grat a helytállásért 😉konqueror
Hű de el vagy te tévedve.deacon75
na MOST mi rosszat csináltam? csak az eredményt tudom, innen, facebookról http://www.viennaknights.at/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=258&Itemid=44 nem voltam ott, pusztán azért írtam, mert furcsálltam, hogy minden meccsről beszéltek, csak erről nem. ha esetleg ott voltál, vagy többet tudsz akkor sem kellett volna így rámpirítani

gondolom vagy az zavar, hogy írni merek a Hurricanesről, ezesetben nem értem, miért nem szabad

vagy arra tudok gondolni, hogy esetleg szerinted nem álltak helyt, és simán leverték őket. ezt megfogalmazhattad volna kevésbé pökhendi, fennhéjázó módon is

ha meg simán csak a személyemmel van bajod, azzal igazán nem tudok mit kezdeni

jöhet az utálat, minusz, savazás, de ez a magyar részlegben történő egymás állandó kóstolgatása már igencsak unalmaskonqueror
Ezt valóban kicsit elnézted, bár ezért talán nem fognak bitófára küldeni...

Mondjuk a Raiffeisen Vikings és a Vienna Knights között akkor a különbség, mint az FTC és a Ferencvárosi Vasutas Sportclub között... (Nem személyeskedés egyik egylettel szemben sem, csak a különbség érzékeltetése a cél - ugyanabból a városból/kerületből!!!)
Az egyik egy profi klub kb. 6-7 utánpótlás-csapattal, hatalmas edzői gárdával és kb. 30 évnyi múlttal, 10+ bajnoki címmel, Eurobowl győzelmekkel sorozatban, míg a másik jóval kisebb csapat, max 1-2 utánpótlás-gárdával, és jóval szerényebb múlttal/eredménysorral (bár most éppen div I-es bajnokok, ha jól tudom).

Tehát a Hurricanes egy jó csapattal játszott tegnap, ahol azért vannak rutinos játékosok és (ha jól tudom) most igazoltak pl. edzőt/játékost a Nagy Tesótól (Vikings)...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lehet csavarni a dolgokat, de akkor is ugyan ott vagyunk, amatőröket nem kell kiküldeni egy meccsre. Küld ki másodlagos statisztikusnak és gyakoroljon! Egyébként nem egy kezdő írta be, hogy az irányító punt-olt sőt, de nem írok többet a kilétéről, mert nem rontom azt a tekintélyét már ha van ilyen berkekben!SzentiRebel_#18
Hat sajnos azert ezert az utolso bejegyzesert kar mert amerikaban is hasznalva a az iranyito puntra (amerikai kozepiskolas foedzo aliptota es a sajat szajabol hallotam), magyarorszagon is van egy ket csapat aki elkezdte hasznalni es igy az nem hiba es tevedes volt 😊 😀delear
Az mind szép és jó nem mondom hogy nem, de azon a meccsen én punt-oltam, és nem kaptam a fejemre egy ütést sem, hogy emlékezet kiesésem legyen 😉SzentiRebel_#18
ok koszi ertem de elsore ugy jot le nekem mintha a statikus abban hibazot hogy azt irta hogy a QB puntolt, de ha te voltal azon a meccsen a az a kerdeses punter es nem vagy QB akkor nagyot hibazhatot a statikus, vajon mit nezet el szamot? vagy csak beirt valakit a puntolasra?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Amúgy meg már be volt írva korábban az eredmény!
799-es hozzászólás! 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...konqueror
én köszönöm szépen az infot!
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Hurricanes meccsről nem is ír senki? Vienna Vikings győzött ellenük 30-14re

grat a helytállásért 😉konqueror
Hű de el vagy te tévedve.deacon75
na MOST mi rosszat csináltam? csak az eredményt tudom, innen, facebookról http://www.viennaknights.at/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=258&Itemid=44 nem voltam ott, pusztán azért írtam, mert furcsálltam, hogy minden meccsről beszéltek, csak erről nem. ha esetleg ott voltál, vagy többet tudsz akkor sem kellett volna így rámpirítani

gondolom vagy az zavar, hogy írni merek a Hurricanesről, ezesetben nem értem, miért nem szabad

vagy arra tudok gondolni, hogy esetleg szerinted nem álltak helyt, és simán leverték őket. ezt megfogalmazhattad volna kevésbé pökhendi, fennhéjázó módon is

ha meg simán csak a személyemmel van bajod, azzal igazán nem tudok mit kezdeni

jöhet az utálat, minusz, savazás, de ez a magyar részlegben történő egymás állandó kóstolgatása már igencsak unalmaskonqueror
Vienna Knights volt az ellenfél, mint azt a honlapjuk címe is mutatja.... és jelen esetben ez azért nagyon nem mindegy.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Hurricanes meccsről nem is ír senki? Vienna Vikings győzött ellenük 30-14re

grat a helytállásért 😉konqueror
Hű de el vagy te tévedve.deacon75
na MOST mi rosszat csináltam? csak az eredményt tudom, innen, facebookról http://www.viennaknights.at/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=258&Itemid=44 nem voltam ott, pusztán azért írtam, mert furcsálltam, hogy minden meccsről beszéltek, csak erről nem. ha esetleg ott voltál, vagy többet tudsz akkor sem kellett volna így rámpirítani

gondolom vagy az zavar, hogy írni merek a Hurricanesről, ezesetben nem értem, miért nem szabad

vagy arra tudok gondolni, hogy esetleg szerinted nem álltak helyt, és simán leverték őket. ezt megfogalmazhattad volna kevésbé pökhendi, fennhéjázó módon is

ha meg simán csak a személyemmel van bajod, azzal igazán nem tudok mit kezdeni

jöhet az utálat, minusz, savazás, de ez a magyar részlegben történő egymás állandó kóstolgatása már igencsak unalmas
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hurricanes meccsről nem is ír senki? Vienna Vikings győzött ellenük 30-14re

grat a helytállásért 😉konqueror
Hű de el vagy te tévedve.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Hurricanes meccsről nem is ír senki? Vienna Vikings győzött ellenük 30-14re

grat a helytállásért 😉
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
4. Ez a Demeter nevű gyökér kinek a rokonae53m62
Hát remélem nem az enyém. 😀 HA az XL Sisterses Demeter Györgyről van szó akkor biztos nem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mennyibe került ez a pálya erre a meccsre?Bruce
szerintem 300-500 ezer közt, nem tudom hány órára bérelték
(ha tévednék elnézést nekem három évvel ezelőtt 300 ezer rémlik)
Ha eladtak 500 jegyet 1700-ért akkor csak a különbözet a lényeges 😉 ami benne van a nevezési díjban és a csapatok fizetik (12 csapat)
( a bírók bármelyik pályán ugyanannyiba kerülnek)
de csodálkoznék ha akár 500 jegyet eladtak volna (nem tudom hogy lehetne ezt megtudni hivatalosan??)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat a Farkasoknak!

1. Akkor az lenne a kérdésem, lesz e felelőse akit konkrétan meg is nevez a szövetség....

2. Ha már kedden tudták az illetékesek,hogy nem működik az eredményjelző tábla, tettek e kísérletet mobil eredményjelező tábla beszerezésére?

3. A többiről már nem is beszélek : (stadion állapota, mellék helységek tisztasága,

4. "70-es, 80-as évek rock korszakának hangulatát igyekszünk felidézni. " egy fickó raklapon állva el énekelt két számot

5. színes füzet a döntőhöz ahol szerepel a div I tabella csak éppen rosszul és az Eger csapatát egyszerűen kihagyták

6. Büféről inkább már nem is írok...)Bruce
1. Nem, nem lesz ilyen felelős, hát hogy lenne?! Ezt a döntést a szövetségen belül senki nem hozta meg, sőt, csak érzéki csalódás volt, hogy ebben a lepattant, fostalicska stadionban kellett megrendezni a MAGYAR BAJNOKI DÖNTŐT. (Így utólag örülök neki, h nem készült tv-s felvétel erről a remek helyszínről...)

2. Sztem erre gondolni sem gondoltak. Ilyen "szűkös" költségvetésből nem futja ilyen úri huncutságokra.

3. Fos, fos, fos. Ebben a sorrendben.

4. Ez a Demeter nevű gyökér kinek a rokona, hogy itt lehetősége lehetett saját magát égetnie és minket idegesítenie. Egyáltalán, minek ez az egész "USA-fíling" erőltetése? A szövetség részéről már az amerikai hotdogos meghívását is túlzónak tartom. Mennyivel szarabb lett volna, ha mondjuk az amerikai autós klubból jönnek páran, meg pár Harley-s arc lenéz és nyom egy tiszteletkört ahelyett, h ez a kappanhangú köcsög kornyikált a raklapon. Ilyenkor sajnálom, h nincs kéznél az egyik targoncám. Kivittem volna valamelyik nagyforgalmú kereszteződésbe a figurát, h az életéért küzdjön.

5. Ugyan már, nyomdahiba mindenhol van. Zsombor ezt nagyon jól tudja és biztos megérti. Én azért elnézést kérek az Eger csapatától. A füzetet szerkesztőnek meg el kellene törni a kezét, a lektornak meg kinyomni a szemét.

6. Büfében nem voltam. Nem gazdagítottam tovább ezt a bandát.e53m62
Tudom hogy sokan fikázzák a BVSC stadiont, de fedett lelátó van és a fű is elég jó szokott lenni, a körítés meg stadion független.
Sok néző tudja megnézni itt a meccset viszonylag kulturált körülmények közt. Azt hiszem egy stadionban sincs ennyi fedett férőhely ahol valaha Magyarországon foci meccset játszottunk. De ha valaki tud jobb helyszínt ilyen áron az ne tartsa magában (mi is szívesebben pisilnénk nem toi toi vécébe). És szerintem is a személyeskedés nem szép dolog 😉 Aki anno a Bozsik stadionban volt néző, játékos, az tudja hogy mi a fos stadion, és ha az elsőosztályú NB1-es focisták öltözőjét zuhanyzóját is látta (tudva azt hogy mennyi pénz mozog ott) akkor kicsit árnyalná a nézeteit a döntő helyszínével kapcsolatban, ez ma Magyarország, én örülök hogy "egy ilyen koszlott" stadiont egyáltalán megkapunk és focizhatunk rajta.ce
Valamint szívesen venném ha összegyűjtenénk, csak hogy lássuk melyik csapat milyen körülmények közt mennyi férőhellyel rendes lelátón!! tartja mérkőzéseit.
Wolves Cowboys nincs normális lelátó (kb 200 ember fér el) nem fedett
wc kb 1 1 100méterre (igazán a nézők nem tudnak jól leülni és jól látni a mérkőzéseket) ez a két legprosperálóbb budapesti csapat az eredményeit tekintve.
+ a Cápák de az ő stadionjaikról annyira nem tudok nyilatkozni azt hiszem van egy nagyon nem jó lelátó nélküli, meg van egy a lakótelepen ahol azért a "töltésen" elég jól el lehet helyezkedni itt a WC kulturált a másikon nem (férőhely a jobbikon kb. 200-300 fedetlen)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mennyibe került ez a pálya erre a meccsre?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Grat a Farkasoknak!

1. Akkor az lenne a kérdésem, lesz e felelőse akit konkrétan meg is nevez a szövetség....

2. Ha már kedden tudták az illetékesek,hogy nem működik az eredményjelző tábla, tettek e kísérletet mobil eredményjelező tábla beszerezésére?

3. A többiről már nem is beszélek : (stadion állapota, mellék helységek tisztasága,

4. "70-es, 80-as évek rock korszakának hangulatát igyekszünk felidézni. " egy fickó raklapon állva el énekelt két számot

5. színes füzet a döntőhöz ahol szerepel a div I tabella csak éppen rosszul és az Eger csapatát egyszerűen kihagyták

6. Büféről inkább már nem is írok...)Bruce
1. Nem, nem lesz ilyen felelős, hát hogy lenne?! Ezt a döntést a szövetségen belül senki nem hozta meg, sőt, csak érzéki csalódás volt, hogy ebben a lepattant, fostalicska stadionban kellett megrendezni a MAGYAR BAJNOKI DÖNTŐT. (Így utólag örülök neki, h nem készült tv-s felvétel erről a remek helyszínről...)

2. Sztem erre gondolni sem gondoltak. Ilyen "szűkös" költségvetésből nem futja ilyen úri huncutságokra.

3. Fos, fos, fos. Ebben a sorrendben.

4. Ez a Demeter nevű gyökér kinek a rokona, hogy itt lehetősége lehetett saját magát égetnie és minket idegesítenie. Egyáltalán, minek ez az egész "USA-fíling" erőltetése? A szövetség részéről már az amerikai hotdogos meghívását is túlzónak tartom. Mennyivel szarabb lett volna, ha mondjuk az amerikai autós klubból jönnek páran, meg pár Harley-s arc lenéz és nyom egy tiszteletkört ahelyett, h ez a kappanhangú köcsög kornyikált a raklapon. Ilyenkor sajnálom, h nincs kéznél az egyik targoncám. Kivittem volna valamelyik nagyforgalmú kereszteződésbe a figurát, h az életéért küzdjön.

5. Ugyan már, nyomdahiba mindenhol van. Zsombor ezt nagyon jól tudja és biztos megérti. Én azért elnézést kérek az Eger csapatától. A füzetet szerkesztőnek meg el kellene törni a kezét, a lektornak meg kinyomni a szemét.

6. Büfében nem voltam. Nem gazdagítottam tovább ezt a bandát.e53m62
Tudom hogy sokan fikázzák a BVSC stadiont, de fedett lelátó van és a fű is elég jó szokott lenni, a körítés meg stadion független.
Sok néző tudja megnézni itt a meccset viszonylag kulturált körülmények közt. Azt hiszem egy stadionban sincs ennyi fedett férőhely ahol valaha Magyarországon foci meccset játszottunk. De ha valaki tud jobb helyszínt ilyen áron az ne tartsa magában (mi is szívesebben pisilnénk nem toi toi vécébe). És szerintem is a személyeskedés nem szép dolog 😉 Aki anno a Bozsik stadionban volt néző, játékos, az tudja hogy mi a fos stadion, és ha az elsőosztályú NB1-es focisták öltözőjét zuhanyzóját is látta (tudva azt hogy mennyi pénz mozog ott) akkor kicsit árnyalná a nézeteit a döntő helyszínével kapcsolatban, ez ma Magyarország, én örülök hogy "egy ilyen koszlott" stadiont egyáltalán megkapunk és focizhatunk rajta.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nem én írtam ezt a sok lehordást a döntőről! Csak a félreértések elkerülése végett!

De egyetértek vele ettől függetlenül! 😊

Kalap szar volt azt kész!

Tóth Lászlót meg azért választottuk újra, mert nem volt másik jelölt! És az alelnökök miatt én bíztam a változásban, nem kellett volna...
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Igazából mindenki szídja a szövetséget de ha jól tudom a tisztújításon ismét megszavazták a csapatok az elnökséget, nem?
Akkor meg? 😀NightBoY
Sötétségfiú,

az, h megszavaztunk egy előzetes bizalmat az elnökségnek, az nem azt jelenti, hogy minden döntésüket is jóváhagytuk előre x évre. Azt meg aztán végképp nem, hogy kapitális hiba esetén nem lehet őket elzavarni a toszba.e53m62
ezzel a fejtegetéseddel csak az a baj, hogy ez nem az első ciklus...
magyarul már nem egyszer lett megszavazva a kedves Elnök úr sem.

és hagyd a személyeskedést.

You should know I bleed blue...