NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MA EDZŐI KONFERENCIA!!!

2010. október 22. 17:00

Helyszín: The Ring Pub, Budapest, XX. ker. Határ út és Lajtha László utca sarok

Amelyik csapat nem képviselteti magát, az szerintem sok ügyből kimaradhat.
Ezek a témák:

Tervezett napirendi pontok, témák:

1. Rövid- és középtávú szakmai elképzelések, tervek
2. Junior, majd felnőtt válogatott létrehozásához vezető út
3. Rendszeres edzői konferenciák, továbbképzések
4. Edzők és bírók rendszeres egyeztetése
5. Milyen bajnoki rendszert tartanak vállalhatónak az edzők (tavaszi-őszi szezon, mérkőzésszám)?
6. Nemzetközi szereplések (igények, lehetőségek)
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
http://www.origo.hu/sport/20101022-doppingvetseg-a-magyar-amerikaifutballligaban.html

A dopping balhé indul!?!kutya23c
Na akkor eddig hivatalosan 4-ből 1 pozitív és még van 3 hetünk ,hogy megtippeljük a végső arányt.
Ha lesz még pozitív eredmény a háromból akkor ez a néhány jó fej játékos gyakorlatilag lenullázza az amerikaifoci közmegítélést hazánkba.


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
AFA Kupa a Rise FM-ben. 88.1
Most 14:00-15:00 között: Zala Predators

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
meg arról nem szól a fáma, hogy az egyik ellenőrzésre kiválasztott Wolves játékos a lelátón és nézőkön keresztül menekült el a doppingellenőrzés elöl, mobilja véletlenül lemerült, elérhetetlen volt. ha jól tudom ez is doppingvétség, de hát a Wolves játékosa, tehát érinthetetlen. mint amikor még az Építőkön játszottak és kijött a WADA, kiválasztottak egy játékost, aki húzóember, gyors és ránézésre nem indulhatna naturálbajnokságon, majd a Wolves-osok egy egyszerű mezcserével megoldották a doppingellenőrzést és más adott helyette mintát. nem értek egyet a doppingellenőrzéssel, mert amatőr bajnokság, de ha már van, akkor ne köpjünk fel álljunk alá...Bálint #15
No comment...

Nekem se tetszik az hogy valakinek mindent lehet, másnak meg semmit...

Igazából nem is magával a doppingvétséggel van a baj, mert van aki tényleg beszedi a neocitránt vagy allergiás és olyan gyógyszerkészítményt szed ami rajta van a listán, de ezeknél a kipattintott embereknél azért korántsem erről van szó.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
meg arról nem szól a fáma, hogy az egyik ellenőrzésre kiválasztott Wolves játékos a lelátón és nézőkön keresztül menekült el a doppingellenőrzés elöl, mobilja véletlenül lemerült, elérhetetlen volt. ha jól tudom ez is doppingvétség, de hát a Wolves játékosa, tehát érinthetetlen. mint amikor még az Építőkön játszottak és kijött a WADA, kiválasztottak egy játékost, aki húzóember, gyors és ránézésre nem indulhatna naturálbajnokságon, majd a Wolves-osok egy egyszerű mezcserével megoldották a doppingellenőrzést és más adott helyette mintát. nem értek egyet a doppingellenőrzéssel, mert amatőr bajnokság, de ha már van, akkor ne köpjünk fel és álljunk alá...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.origo.hu/sport/20101022-doppingvetseg-a-magyar-amerikaifutballligaban.html

A dopping balhé indul!?!kutya23c
Ezzel megint csak az a baj, hogy a negatív híreket rögtön megemlítik, de azt nem, hogy egy csapat meglepetésre megvert egy másikat vagy megszorongatott, és fejlődik a sportág kis hazánkban,SzentiRebel_#18
mert az nyilván nem elég érdekes...
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
http://www.origo.hu/sport/20101022-doppingvetseg-a-magyar-amerikaifutballligaban.html

A dopping balhé indul!?!kutya23c
Ezzel megint csak az a baj, hogy a negatív híreket rögtön megemlítik, de azt nem, hogy egy csapat meglepetésre megvert egy másikat vagy megszorongatott, és fejlődik a sportág kis hazánkban,

több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Szomorú, hogy előbb hallom az MR2-n a doppinvétségről szóló hírt, mint a döntő eredményét...

PS:miközben házon belül kiadott hivatalosnak szánt nyilatkozat alapján minden rendben zajlott
több mint 13 éve
kutya23c 223
http://www.origo.hu/sport/20101022-doppingvetseg-a-magyar-amerikaifutballligaban.html

A dopping balhé indul!?!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem lesz belépő, nem tudom mi a faszé maradt le a plakiról 😀

Valamint végig lesz büfé is! Tehát a szokásos rendezés!Bruce
Csak azért kérdeztem mert van aki szed belépőt.Kösz a gyors választ
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nem lesz belépő, nem tudom mi a faszé maradt le a plakiról 😀

Valamint végig lesz büfé is! Tehát a szokásos rendezés!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Jászberényben még soha nem kértek belépőt, nem hiszem, hogy most kezdenék el.




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jászberényben pedig dupla mérkőzés megint, ha valaki még nem tudná! 😉 😊
fabriusz
Belépő lesz, vagy free for all?
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Most olvasom a pfm.hu egyik cikkébe ,hogy a szolnoki aréna idén elmarad!?? 😕kisdani
Igen, de ha minden sikerül, nem maradunk ugyanaznap aréna nélkül. De nem spoilerezek többet, leghamarabb hétfőn mondok még infót.e53m62
Csak nem csinál valaki valamit? 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Most olvasom a pfm.hu egyik cikkébe ,hogy a szolnoki aréna idén elmarad!?? 😕kisdani
Igen, de ha minden sikerül, nem maradunk ugyanaznap aréna nélkül. De nem spoilerezek többet, leghamarabb hétfőn mondok még infót.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Most olvasom a pfm.hu egyik cikkébe ,hogy a szolnoki aréna idén elmarad!?? 😕


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
A kis barnát szélen sunáznám 😉kutya23c
😂

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A kis barnát szélen sunáznám 😉kutya23c
Az a Balu! :o fene a gusztusod.

😂 , meg ez nem a napiszar.com, ejnye, micsoda hozzászólás.


több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Mindenkit sok szeretettel várunk az alapszakasz talán legizgalmasabb meccsére. A tét a RÁJÁTSZÁS. 😊

FViktor93
Balu kapitány nagyot üt, de hiányolom a kapitány sötét oldalát (DBSL) 😛DiamondsHead44
Mindent nem lehetett egyszerre elsütni. Majd a következő plakáton lesznek újabb dolgok 😀
Még az eredetibe volt a szivárvány mellett én pici pónim, de azt már soknak találtam 😀

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
kutya23c 223
Szerintem a szivárvány mint a gyermeki (junior) lelket akarja szimbolizálni 😀FViktor93
Elsőre kicsit bután néztem a fejlécben lévő motívumokat, de aztán megvilágosodtam 😂 , a csőrös kit ábrázol?
Rainbow Warriors, laza 😊KoriTE
Én leragadtam Sziréneknél, fel sem tűnt a BALU-s rész! 😊
A kis barnát szélen sunáznám 😉

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szerintem a szivárvány mint a gyermeki (junior) lelket akarja szimbolizálni 😀FViktor93
Elsőre kicsit bután néztem a fejlécben lévő motívumokat, de aztán megvilágosodtam 😂 , a csőrös kit ábrázol?
Rainbow Warriors, laza 😊


több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Jászberényben pedig dupla mérkőzés megint, ha valaki még nem tudná! 😉 😊
fabriusz
Azta ott lesz Michael Turner is 😀 😀 😀
De ha ő nem is én biztos...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Csak azért, hogy a vidéki sportársak irigykedhessenek!

A Pro Football Magazin Klub a szezon végeztével szeretné a
budapesti csapatokat egy kicsit közelebb hozni egymáshoz, ugyanakkor
egy kis vidám versenyszellemet is csiszolni. Emellett tradíciót is
szeretnénk teremteni azzal, hogy meghívjuk a Budapest Titans csapatát
is az I. Budapest Madden Bowlra!


A Electronic Arts támogatásával a Madden 11 játékkal szeretnénk
eldönteni egy jó hangulatú délután keretében, hogy vajon ki is a
legérdemesebb a kupa elnyerésére. Három konzol és három nagyképernyős
televízió segítségével, gyorsan és gördülékenyen tudjuk lebonyolítani
a meccseket.


Mit is kéne ehhez tenni? Két olyan játékost delegálni a kupa napjára,
akik lehetőleg csapatmezben küzdenék végig a virtuális meccseket. Az
eseményről a Pro Football Magazin a honlapján ad tudósítást, a kupán
készült fotókat a PFM Klub Facebook oldalára töltjük fel. Az éppen
pihenő csapatok egy negyedik TV-n Wii-vel gyakorolhatnak a következő
mérkőzésükre.


I. díj: gravírozott kupa + pezsgő.


Kérem, mihamarabb válaszolj, hogy sikerült e találni két
vállalkozó kedvű jelentkezőt!


A játék Playstation konzolon lesz, erre gyakoroljatok!




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jászberényben pedig dupla mérkőzés megint, ha valaki még nem tudná! 😉 😊
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Mindenkit sok szeretettel várunk az alapszakasz talán legizgalmasabb meccsére. A tét a RÁJÁTSZÁS. 😊

FViktor93
Balu kapitány nagyot üt, de hiányolom a kapitány sötét oldalát (DBSL) 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)