NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Titans-Fejér 20-14
ez a tuti

Igen érdekes lesz az Acéltigrisek-Wolverines meccs:

Ha nyer a Miskolc, nincsenek kérdések, Cowboys-Miskolc-Titans-Fejér lesz a playoffban.

De ha nem, akkor lesz 4 csapat 3-1-el:

A Miskolc már tuti bent van, mert +104 a gólkülönbsége
Titans tuti bent van, mert 3-1-el áll és megvert minket
Fejérnek +52
Wolverinesnek +50

Tehát ha 2, vagy több ponttal nyer a Berény, akkor mi esünk ki, oh shit. :/

De ha rosszul tudom szóljatok 😊KoriTE
Okés köszi, én az Enhroners honlapján láttam a 22-16 -ot

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Titans-Fejér 20-14
ez a tuti

Igen érdekes lesz az Acéltigrisek-Wolverines meccs:

Ha nyer a Miskolc, nincsenek kérdések, Cowboys-Miskolc-Titans-Fejér lesz a playoffban.

De ha nem, akkor lesz 4 csapat 3-1-el:

A Miskolc már tuti bent van, mert +104 a gólkülönbsége
Titans tuti bent van, mert 3-1-el áll és megvert minket
Fejérnek +52
Wolverinesnek +50

Tehát ha 2, vagy több ponttal nyer a Berény, akkor mi esünk ki, oh shit. :/

De ha rosszul tudom szóljatok 😊


több mint 13 éve
Shevi San Francisco 49ers 52 — Mustangs fan
Hali!
Lehet tudni valamit hogy februárban lesz-e ismét aréna foci a sportmax-ban?

Mustangs #17
2006-
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szolnok Sparks-Miskolci Acéltigrisek:14-28
Jászberény jr-Eger jr:54-14
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Budapest Titans Junior - Fejér Juniors 22-16 más forrás szerint 20-14.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
tudu28 152
Idézek:

"a tény, hogy a Farkasok bő egy hónapon belül 103-7-es eredményt produkáltak az alapszakasz második és harmadik helyezettje ellen, komoly szakadékot mutat a négyszeres bajnok és a mezőny többi része között. A sportág szempontjából nagyon jót tenne egy – vagy több – hosszú távon is erős kihívó, ugyanis a Cowboys és a Sharks elleni szoros döntők után idénre ismét nagyon elhúzott a Wolves."

Cowboys, Sharks: időszerű lenne elkezdenetek kokszolni. Hát micsoda dolog ez, hogy így elszállt a Wolves?e53m62
De arról semmi szó, hogy a Tigers 35-10-et játszott velük, vagy a Rebels 17-7-et. Voltak szorosabb eredmények azért erröl nem volt egy só sem.SzentiRebel_#18
Nekem úgy jön le ez az egész Wolves dolog, h tartalékoltak év közben, mert mint az kiderült nem volt szükségük teljes erőbedobásra. Valamint a döntő előtt azt hallottam minden honnan, h ennyi meg annyi sérültjük van (azét kíváncsi lennék mi volt belőle igaz mert már-már tényleg úgy tűnt, h a Tigersnek tényleg van esélye). Sztem ez is csak taktikázás volt annak érdekében h több nézőt csalogassanak ki.


De persze ez csak az én személyes véleményem és nyilván nem tudhatom mi zajlik a Wolves háza táján, de nekem ez így jön le.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sportmedia.hu szerint egyedül döntő volt idén, 1 hete semmi nemtörténik Magyarországon..
Doppingal kapcsolatban szerintem jól tenné mindenki ha visszavenne kicsit, nem csak a Wolves és Tigers (ha tényleg bünösek) alatt vágjátok a fát hanem az egész Magyar Amerikai Football "népszerüsége" alatt is! Más sportágaknál van olyan hogy sport diplomácia... Persze nálunk erről szó sincs 😊
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
"Érdemes megnézni a büntetéseket is, Glads 30, Eagles 60yard, nagyon sportszerű mérkőzés volt..."

sziasztok,ezt belülről is tanusíthatom,jó volt ellenük játszani, a büntik is inkább false startból meg ill.formból jöttek össze.kovian
meg a gólörömből 😀kutya76
volt gól? XD

Crushers #12
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
"Érdemes megnézni a büntetéseket is, Glads 30, Eagles 60yard, nagyon sportszerű mérkőzés volt..."

sziasztok,ezt belülről is tanusíthatom,jó volt ellenük játszani, a büntik is inkább false startból meg ill.formból jöttek össze.kovian
meg a gólörömből 😀



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Érdemes megnézni a büntetéseket is, Glads 30, Eagles 60yard, nagyon sportszerű mérkőzés volt..."

sziasztok,ezt belülről is tanusíthatom,jó volt ellenük játszani, a büntik is inkább false startból meg ill.formból jöttek össze.
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
nagyobb glad's győzelem volt várható nem?88as
"ex cnc"? Csupán 22-en voltak.Bluemountain
Abból is inkább csak 15 :/Ricsi56
ex cnc... ez jó 😂 Valóban már nem támogatja a csapatot, csak 2008ban volt névadó szponzor. Abból a 15ből pedig hárman voltak az akkori "ex cnc" tagjai, a többiek még jó páran most is játszanak a junior bajnokságban a Carinthian Blacklionsnál kölcsönbe.
Érdemes megnézni a büntetéseket is, Glads 30, Eagles 60yard, nagyon sportszerű mérkőzés volt!



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
nagyobb glad's győzelem volt várható nem?88as
"ex cnc"? Csupán 22-en voltak.Bluemountain
Abból is inkább csak 15 :/

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyobb glad's győzelem volt várható nem?88as
"ex cnc"? Csupán 22-en voltak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyobb glad's győzelem volt várható nem?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Holnap innen jön valaki a junior meccsre?FViktor93
Én kettő junior meccsre is megyek! Nem tudom te melyiket nevezet "a junior" meccsnek 😀Bruce
Tényleg holnap a jászberényi kettő is 😛
Akkor a Pesti junior meccsre? 😀FViktor93
Én lehet kinézek, már meccs hiányom van 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Holnap innen jön valaki a junior meccsre?FViktor93
Én kettő junior meccsre is megyek! Nem tudom te melyiket nevezet "a junior" meccsnek 😀Bruce
Tényleg holnap a jászberényi kettő is 😛
Akkor a Pesti junior meccsre? 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Holnap innen jön valaki a junior meccsre?FViktor93
Én kettő junior meccsre is megyek! Nem tudom te melyiket nevezet "a junior" meccsnek 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Holnap innen jön valaki a junior meccsre?
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Idézek:

"a tény, hogy a Farkasok bő egy hónapon belül 103-7-es eredményt produkáltak az alapszakasz második és harmadik helyezettje ellen, komoly szakadékot mutat a négyszeres bajnok és a mezőny többi része között. A sportág szempontjából nagyon jót tenne egy – vagy több – hosszú távon is erős kihívó, ugyanis a Cowboys és a Sharks elleni szoros döntők után idénre ismét nagyon elhúzott a Wolves."

Cowboys, Sharks: időszerű lenne elkezdenetek kokszolni. Hát micsoda dolog ez, hogy így elszállt a Wolves?e53m62
De arról semmi szó, hogy a Tigers 35-10-et játszott velük, vagy a Rebels 17-7-et. Voltak szorosabb eredmények azért erröl nem volt egy só sem.

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
itt nem az a kérdés, hogy végigszenvedtük-e, vagy sem
Hidd el ha mindkét csapatban ugyanolyan eredmény születik, ugyanazt a büntetést fogják kapni.
Ha nem, én lemondok a posztomról ebben biztos lehetsz.cápa77
Respekt.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
itt nem az a kérdés, hogy végigszenvedtük-e, vagy sem
Hidd el ha mindkét csapatban ugyanolyan eredmény születik, ugyanazt a büntetést fogják kapni.
Ha nem, én lemondok a posztomról ebben biztos lehetsz.
elég konkrét
csak egy baj van, hogy prejudikálsz
1. még hivatalosan nem kaptuk meg a wada jegyzőkönyvét
2. amíg ezt nem kapjuk meg, mindenkit megillet az ártatlanság vélelme
3. ha megjött a FEB eldönti, hogy a vétkesek (ha lesznek) milyen büntetést kapjanak
4. a FEB-nek túl nagy mozgástere nincs a sporttörvény és a MACS szabályzata elég egyértelmű
5. olvasd el a sporttörvényt és a MACS szabályzatát, ezekben benne van, hogy milyen esetben és mire büntethetőek a csapatok akiknek a tagja(i) doppingvétséget követ el
ha nem tetszik a FEB döntése utána (talán) lehetne ezt csinálnod, de addig elég nevetséges az állandó okoskodásod cápa77
Idézek:

"A Magyar Amerikai Football Szövetség Dopping Szabályzatából:
Ha egy sporteseménnyel kapcsolatosan egy csapatsportban több mint egy csapattagot
értesítenek doppingvétség gyanújáról a 7. cikkely alapján, akkor a csapatot a sportesemény
vonatkozásában célzott vizsgálatnak vetik alá. Ha egy sportesemény alatt egy csapatsportban
több mint egy csapattag esetében doppingvétséget fedeznek fel, a csapat diszkvalifikálható,
vagy más fegyelmi intézkedés alkalmazható ellene
"

Erre gondoltam. És a világon semmi prejudikáció nem volt bennem. Viszont igenis elvárható az egyenlő elbánás mindkét csapatnak. Csak ahogy látom, vannak ma Magyarországon olyan csapatok, akiknek többet lehet, mint más csapatoknak. De ezt neked nem kell mondanom, mert ti pont végigszenvedtétek ezt.e53m62


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
ZP-Szombathely(erős győri segítséggel) 7-14
Eagles-(CNC) Gladiators 7-20(volt a negyedik negyedben mikor eljöttem)Zorddd
az meg 14:33 lett úgy tudomtudu28
14-34 a pontos 😊VT
Grat a Szombathelynek. Beszámolók lesznek?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
elég konkrét
csak egy baj van, hogy prejudikálsz
1. még hivatalosan nem kaptuk meg a wada jegyzőkönyvét
2. amíg ezt nem kapjuk meg, mindenkit megillet az ártatlanság vélelme
3. ha megjött a FEB eldönti, hogy a vétkesek (ha lesznek) milyen büntetést kapjanak
4. a FEB-nek túl nagy mozgástere nincs a sporttörvény és a MACS szabályzata elég egyértelmű
5. olvasd el a sporttörvényt és a MACS szabályzatát, ezekben benne van, hogy milyen esetben és mire büntethetőek a csapatok akiknek a tagja(i) doppingvétséget követ el
ha nem tetszik a FEB döntése utána (talán) lehetne ezt csinálnod, de addig elég nevetséges az állandó okoskodásod cápa77
Idézek:

"A Magyar Amerikai Football Szövetség Dopping Szabályzatából:
Ha egy sporteseménnyel kapcsolatosan egy csapatsportban több mint egy csapattagot
értesítenek doppingvétség gyanújáról a 7. cikkely alapján, akkor a csapatot a sportesemény
vonatkozásában célzott vizsgálatnak vetik alá. Ha egy sportesemény alatt egy csapatsportban
több mint egy csapattag esetében doppingvétséget fedeznek fel, a csapat diszkvalifikálható,
vagy más fegyelmi intézkedés alkalmazható ellene
"

Erre gondoltam. És a világon semmi prejudikáció nem volt bennem. Viszont igenis elvárható az egyenlő elbánás mindkét csapatnak. Csak ahogy látom, vannak ma Magyarországon olyan csapatok, akiknek többet lehet, mint más csapatoknak. De ezt neked nem kell mondanom, mert ti pont végigszenvedtétek ezt.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
VT 123
vmi AFA eredmény?tudu28
ZP-Szombathely(erős győri segítséggel) 7-14
Eagles-(CNC) Gladiators 7-20(volt a negyedik negyedben mikor eljöttem)Zorddd
az meg 14:33 lett úgy tudomtudu28
14-34 a pontos 😊
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
mint ahogy te sem a többiekét
maximum a végeredménnyel nem vagy elégedett
de egyszer szeretném látni te, hogy csinálod, hátha tanulhatnék belőle
én ilyet se tűrnék meg mint te, aki állandóan osztja az észt , tenni meg lófasztcápa77
Most ezen mit kell megsértődni? Zavart, hogy nem vagyok elég konkrét. Elmondtam, h szerintem mit kellene csinálni. De mivel nem én vagyok a döntéshozó pozícióban, így ez csak egy vélemény.

De előtted, ott a lehetőség, kedves Balázs, hogy te végre tegyél valamit.

Másrészt a saját csapatomért teszek eleget, még ha te nem is látod ezt.e53m62