NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ilyenkor a teljes roostert le kellene vizsgálni és annak eredményétől függene a kizárás vagy nem.Atari
szegény kakas...

nem tudom tisztán fogalmaztam-e, de a jelenlegi magyar valóságban a doppingellenőrzés ellen vagyok. az alábbi feltételeknek kéne először teljesülniük, hogy legyen értelme, valóságalapja a doppingellenőrzésnek:
[list=*]
  • profi liga, ahol fizetnek a játékosoknak
  • csak a profi ligában ellenőrizném
  • profi feltételek, tehát minden profi csapatnak van főállású sportorvosa
  • professzionálisan működő szövetség
  • [/list]

    amíg nekünk kell fizetnünk, hogy a csapataink működjenek, hogy legyen pályánk, felszerelésünk, addig ez egy hobbi, amit ezen a szinten kell kezelni. mindenkinek a saját lelkiismeretére kell bízni, hogy teljesítményfokozókkal vagy anélkül él, vagy teljesítménycsökkentőkkel. elvárni azt, hogy valaki a napi melója után -amiből éppenhogy kijön a kaja, az utazás az edzésekre, meccsekre- még a dopping táblázatokat bújja, nézegesse, hogy a Tesco gazdaságos cucc tartalmaz-e doppingszert... nevetséges

    de ettől függetlenül fenntartom, hogy kettős mérce van

    quod licet Lupis, non licet bovis (thx JSanyo)

    játsszunk a Rebels-szel egy megismételt döntőt 😊 vagy csak adják megosztva az első helyet, mert már hideg van 😊
    több mint 13 éve
    Szmájli Carolina Panthers 31
    1000. 😀Busy
    Igyál egy sört! 😊vadibandi
    Egy sör az nem Sör! 😊
    több mint 13 éve
    vadibandi 1 438 — Giants fan
    1000. 😀Busy
    Igyál egy sört! 😊




    több mint 13 éve
    Busy 95 — El Presiden†e
    1000. 😀

    több mint 13 éve
    SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
    A zero tolerancia nélkül rengeteg kibúvási lehetőség van. Épp ezért ha nem lenne zero tolerancia felesleges volna az egész. A kérdés valóban az, hogy van e értelme a mi kis hazánkban használni ezeket a szereket. Senki sem kap pénzt ezért így nem is éri meg lutrizni hogy vagy eltiltanak vagy nem

    több mint 13 éve
    Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
    A zéró tolerancia a probléma. Igazságtalan. A magyar amatőr focsi nincs teljesítménykényszer alatt, nem úgy, mint a WADA.
    (Tudom, egy kiskaput akarnak a zéró toleranciával bezárni.)

    "Itt?? ... Mindenki!"
    több mint 13 éve
    Kori Baltimore Ravens 1 169
    Mindenhol van 2 ilyen ember! Nálatok is, Nálunk is, Minden hol... (Attól, hogy nem tudsz róla...)Teddy
    Abban nem kételkedem, hogy minden csapatból többen buknának, de (azt hiszem) csak energiaitallal, allergiagyógyszerrel stb.
    Kinek van olyan profi sportorvosa, aki ilyenekre is figyel, figyelmeztet? Lehet ilyeneket szedni, ha egészségügyileg indokolt, de fontos dokumentálni.Atari
    Ez a lényeg, mivel mindegy mivel buksz, a szankció ugyanaz, nincs olyan, hogy CSAK. Tehát minden csapat elhasalhatna, legfeljebb magát nyugtathatná azzal, hogy "de csak redbullt ivott az emberünk", pont nem számítana semmit. A híradásoknál sem, a megítélésben sem, tök mindegy lenne. Csak szerencse kérdése minden csapatnál mi lenne egy szúrópróbás vizsgálat eredménye, vagy azt vizsgálják aki megbukhat bármivel, vagy nem.

    Lehet mondani persze (nyilván igaz is), hogy bizonyos helyeken több embert kapnának el mint máshol, de a lényegen ez sem változtat. Nincsen teljesen "tiszta" csapat, mert annak a biztosításához profi körülmények kellenek (saját csapatorvos, táplálkozási tanácsadó, napi szintű edzések és kontroll, saját vizsgálatok, stb.), mi meg tök amatőrök vagyunk.

    Innentől meg lutri az egész.

    A meccsről kint a cikk az oldalunkon.


    több mint 13 éve
    Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
    Mindenhol van 2 ilyen ember! Nálatok is, Nálunk is, Minden hol... (Attól, hogy nem tudsz róla...)Teddy
    Nagyon sajnálnám, ha tényleg lenne. Az amatőr státusz miatt baromság kokszolni. Tudom, hogy vannak olyanok akik sportolás nélkül is kokszolnak, csak a kinézet miatt. Vagy kokóznak az élvezet miatt. De épp a sportolókról tételeznék fel annyi felelősséget, hogy nem szednek semmi ilyesmit szándékosan.
    Abban nem kételkedem, hogy minden csapatból többen buknának, de (azt hiszem) csak energiaitallal, allergiagyógyszerrel stb.
    Kinek van olyan profi sportorvosa, aki ilyenekre is figyel, figyelmeztet? Lehet ilyeneket szedni, ha egészségügyileg indokolt, de fontos dokumentálni.

    (Egyébként az egész dopping szvsz arról szól, hogy a fejlett gyógyszeripari technikával rendelkező gazdag államok, biztosítani tudják a kimutathatatlan teljesítményfokozókból is származó előnyüket a többiekkel szemben. Ennek fontos eszköze a WADA, a zéró toleranciájával.)
    Esetleges 2 pozitív minta után sem jogos kizárni csapatot. Ilyenkor a teljes roostert le kellene vizsgálni és annak eredményétől függene a kizárás vagy nem.

    Olvastam a Nyíregy fórumán (talán) az érintett hozzáfűznivalóját: szombaton nem ad vért +kétes tisztaság illetve aki szívesen pisil elengedett kézzel, miközben nézik és nem buzi, annak megcsókolja a popóját. (?)
    Szánalmas magyarázkodás. Aki így áll hozzá annál jogosnak gondolom az eltiltást és még azt is meggondolnám, hogy utána kell-e ilyen játékos a csapatba. Persze valószínű, hogy olvadozott a fején a vaj.
    Viszont kiváló példa, hogy érdemes-e doppingolni ha így lett 58-0.

    "Itt?? ... Mindenki!"
    több mint 13 éve
    neuw 271 — Patriots fan
    Megszületett az antidoppingos hivatalos közlemény is, most kapták meg a játékosok


    Magyar Antidopping Csoport Hírlevél 2010/13 2010-10-25
    Közlemény:

    2010. október 16-án, Amerikai Football sportágban történt, előre be nem jelentett, versenyen történő doppingellenőrzés során, egy sportoló a doppingellenőrzés céljából előírt mintaszolgáltatási kötelezettségét megtagadta, ezzel doppingvétséget megalapozó magatartást követett el.

    Az érintett sportág sportszövetsége a WADA Szabályzat, és annak alapján a hatályos magyar jogszabályok, valamint a szövetségi szabályzatok alapján köteles a doppingeljárás lefolytatására.

    Jelen közlemény a Magyar Amerikai Football Szövetség tájékoztatását követően került kiadásra.

    Budapest, 2010. október. 22.

    Dr. Tiszeker Ágnes
    ügyvezető igazgató
    Magyar Antidopping Csoport Kft.
    HUNADO

    --------------------------------------------------
    több mint 13 éve
    Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
    De az a baj, hogy valahol nem kettő van, hanem 22, valahol meg tényleg csak 2-3
    több mint 13 éve
    Kori Baltimore Ravens 1 169
    2 "hülye" miatt 40+ embert büntetni szerinted normális dolog?neuw
    Ha a maradék 40+ ember PLUSZ az edző elnézte, hogy ilyen klasszis a játékosa, akkor igen. Nem az első eset, nem az első előfordulás, csak most buktak meg először. Ezt mindenki tudja, mindenki tudta. Te megtűrnél a csapatodban egy ilyen játékost?e53m62
    Mindenhol van 2 ilyen ember! Nálatok is, Nálunk is, Minden hol... (Attól, hogy nem tudsz róla...)Teddy
    Ennyi. Persze Miskolc biztos kivétel :rolleyes:


    több mint 13 éve
    HTW 118 — Eagles fan
    http://americanfootballacademy.blog.hu/2010/10/23/afa_kupa_sajtotajekoztato

    több mint 13 éve
    Törölt felhasználó
    Ha egyik csapatnál kettőből kettő, akkor az egész csapat repüljön szerintem két évre.

    Elég konkrét voltam?e53m62
    2 "hülye" miatt 40+ embert büntetni szerinted normális dolog?neuw
    Ha a maradék 40+ ember PLUSZ az edző elnézte, hogy ilyen klasszis a játékosa, akkor igen. Nem az első eset, nem az első előfordulás, csak most buktak meg először. Ezt mindenki tudja, mindenki tudta. Te megtűrnél a csapatodban egy ilyen játékost?e53m62
    Mindenhol van 2 ilyen ember! Nálatok is, Nálunk is, Minden hol... (Attól, hogy nem tudsz róla...)
    több mint 13 éve
    Törölt felhasználó
    Szolnok Sparks-Miskolci Acéltigrisek:14-28
    Jászberény jr-Eger jr:54-14apó
    A hét meglepetése ez a mérkőzés.
    Valaki egy beszámolót esetleg.

    Sparks volt most ennyivel jobb, vagy a Miskolciakkal volt gond?
    (hisz most játszottak először a Nyíregyiek nem?)ce
    Mi benne a meglepetés???Hogy vittek TD-t???vagy mi?, mert ezt nem értem?kutya23c
    Nem tudom én meglepődtem, nagyobb arányú Miskolci győzelemre számítottam (hogy többet visznek és kevesebbet kapnak), és igazad van nem a hét meglepetés meccse volt csak én lepődtem meg
    És gratulálok mindkét csapatnak a jó meccs mindig jó meccs.
    több mint 13 éve
    Törölt felhasználó
    Köszi a Acéltigriseknek a meccset, ügyesek voltak. A 82-es srácot meg én emelném ki. Nagyon jól játszott.
    Azt azért hozzátenném, hogy bár kikaptunk 3-szor is, de a győri meccs volt az ahol abszolút nehéz dolgunk volt, az elmúlt kettőnél nem éreztem akkora fölényt, mint amire az ellenfeleink (tudomásom szerint) számítottak.
    Sparks #5
    több mint 13 éve
    Törölt felhasználó
    Szolnok Sparks-Miskolci Acéltigrisek:14-28
    Jászberény jr-Eger jr:54-14apó
    A hét meglepetése ez a mérkőzés.
    Valaki egy beszámolót esetleg.

    Sparks volt most ennyivel jobb, vagy a Miskolciakkal volt gond?
    (hisz most játszottak először a Nyíregyiek nem?)ce
    Miskolciak nagyon jól játszottak, külön kiemelném a kezdő Centert, aki ugye a felnőtt bajnoki döntőn is játszott és évek óta a felnőtt nyir1 centere, valamint a LB sorukat, baromi nagy srácokat sikerült összeszedniük!
    Nálunk pedig szelektálódás történt játékos terén, igy azok jöttek csak el, akik odatették magukat, nem úgy, mint eddig.
    Jobbulást Sós Tominak [Szolnok] a kulcs csont töréséhez!
    Esetleg valaki irhatna erről valamit, a kulcs csont törésről ha már volt valakinek vagy ismerősének, müteni nem kellett neki csak merevitőt kapott, mennyi idő amire helyre jön neki stb.
    Hajrá Junior Kupa!gyengejobb
    Ismerősök közül akiknek volt, mindenki azt ajánlotta, hogy műttetni kell. Az egyetlen törés, ahol a csontszerkezet nem lesz erősebb összeforrás után, sőt... ebből adódóan a gyógyulása is macerás. Ha megműtik legalább lesz benne valamennyi fém, ami masszívabbá teszi gyógyulás után. (Van akinek kiveszik a fémet van akinek nem, és van amikor ha akarnák se tudnák kivenni)

    http://videoklinika.hu/video/Kulcscsonttores_kezelese
    több mint 13 éve
    Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
    Nálunk Lecsónak volt törése ami nem kellett műteni, és a veszprém elleni meccsen volt július 17én asszem és október elején már rendesen mozoghatott vele, tehát olyan 2-2és fél hónap kellett, de ha erre jár, akkor majd leírja pontosan!
    több mint 13 éve
    Törölt felhasználó
    Szolnok Sparks-Miskolci Acéltigrisek:14-28
    Jászberény jr-Eger jr:54-14apó
    A hét meglepetése ez a mérkőzés.
    Valaki egy beszámolót esetleg.

    Sparks volt most ennyivel jobb, vagy a Miskolciakkal volt gond?
    (hisz most játszottak először a Nyíregyiek nem?)ce
    Miskolciak nagyon jól játszottak, külön kiemelném a kezdő Centert, aki ugye a felnőtt bajnoki döntőn is játszott és évek óta a felnőtt nyir1 centere, valamint a LB sorukat, baromi nagy srácokat sikerült összeszedniük!
    Nálunk pedig szelektálódás történt játékos terén, igy azok jöttek csak el, akik odatették magukat, nem úgy, mint eddig.
    Jobbulást Sós Tominak [Szolnok] a kulcs csont töréséhez!
    Esetleg valaki irhatna erről valamit, a kulcs csont törésről ha már volt valakinek vagy ismerősének, müteni nem kellett neki csak merevitőt kapott, mennyi idő amire helyre jön neki stb.
    Hajrá Junior Kupa!
    több mint 13 éve
    kutya23c 223
    Szolnok Sparks-Miskolci Acéltigrisek:14-28
    Jászberény jr-Eger jr:54-14apó
    A hét meglepetése ez a mérkőzés.
    Valaki egy beszámolót esetleg.

    Sparks volt most ennyivel jobb, vagy a Miskolciakkal volt gond?
    (hisz most játszottak először a Nyíregyiek nem?)ce
    Mi benne a meglepetés???Hogy vittek TD-t???vagy mi?, mert ezt nem értem?

    "Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

    több mint 13 éve
    Törölt felhasználó
    Szolnok Sparks-Miskolci Acéltigrisek:14-28
    Jászberény jr-Eger jr:54-14apó
    Számomra A hét meglepetése ez a mérkőzés.
    Valaki egy beszámolót esetleg.

    Sparks volt most ennyivel jobb, vagy a Miskolciakkal volt gond?
    (hisz most játszottak először a Nyíregyiek nem?)
    több mint 13 éve
    Kori Baltimore Ravens 1 169
    Ha Berény győz nem velük hanem Miskolccal kell összehasonlítanotok magatokat Hisz Berény akkor Miskolc előtt van
    Titánokat Berénnyel,
    Miskolcot Fejérrel kell ekkor hasonlítani pontkülönbség eseténce
    Éreztem, hogy lehet még rosszabb is 😛


    több mint 13 éve
    Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
    Valaki nem tudja, hogy ha azonos merleg, hogyan rangsorolnak a junior bajnoksagban?Godfather
    1 Egymás elleni eredmény
    2 Pontkülönbség
    3 Több vitt pontce
    Koszi.

    O-H-I-O
    több mint 13 éve
    Törölt felhasználó
    Titans-Fejér 20-14
    ez a tuti

    Igen érdekes lesz az Acéltigrisek-Wolverines meccs:

    Ha nyer a Miskolc, nincsenek kérdések, Cowboys-Miskolc-Titans-Fejér lesz a playoffban.

    De ha nem, akkor lesz 4 csapat 3-1-el:

    A Miskolc már tuti bent van, mert +104 a gólkülönbsége
    Titans tuti bent van, mert 3-1-el áll és megvert minket
    Fejérnek +52
    Wolverinesnek +50

    Tehát ha 2, vagy több ponttal nyer a Berény, akkor mi esünk ki, oh shit. :/

    De ha rosszul tudom szóljatok 😊KoriTE
    Okés köszi, én az Enhroners honlapján láttam a 22-16 -otFarky
    Ha Berény győz ő a második mert Miskolc Berényből ők a nyerők
    És nektek Miskolccal kell hasonlítani magatokat

    Cow
    Berény
    Miskolc
    Titán
    a várható sorrend

    Ha Miskolc győz akkor Miskolcot Cowal kell hasonlítani pontarányban
    és akkor

    Cow Miskolc Titán Fejér
    Vagy Miskolc Cow Titán Fejér az erősorrend

    Elődöntő
    1-4
    2-3
    több mint 13 éve
    Törölt felhasználó
    Valaki nem tudja, hogy ha azonos merleg, hogyan rangsorolnak a junior bajnoksagban?Godfather
    1 Egymás elleni eredmény
    2 Pontkülönbség
    3 Több vitt pont
    több mint 13 éve
    Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
    Valaki nem tudja, hogy ha azonos merleg, hogyan rangsorolnak a junior bajnoksagban?

    O-H-I-O