NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Akkor neked, mint versenybizottsági tagnak( és a többieknek is )figyelmedbe ajánlanék néhány gondolatot ha megengeded.
Első az idei verseny kiírásból származik:
A dopping ellentétes a sport erkölcseivel, a fair play szellemével, a sport kulturális értékeivel és funkcióival,
valamint sérti az MAFSZ, az EFAF és az IFAF szabályait. A dopping tilos, annak használata maga után vonja
az MAFSZ, az EFAF és az IFAF által meghatározott, és elfogadott szankciókat és fegyelmi intézkedéseket. A
MAFSZ magára nézve kötelezőnek tekinti a WADA által kiadott és az EFAF, IFAF által is elfogadott „Tiltott
szerek és módszerek” listáját

A második pedig válasz a kérdésedre A Magyar Amerikai Football Szövetség Dopping Szabályzatából:
Ha egy sporteseménnyel kapcsolatosan egy csapatsportban több mint egy csapattagot
értesítenek doppingvétség gyanújáról a 7. cikkely alapján, akkor a csapatot a sportesemény
vonatkozásában célzott vizsgálatnak vetik alá. Ha egy sportesemény alatt egy csapatsportban
több mint egy csapattag esetében doppingvétséget fedeznek fel, a csapat diszkvalifikálható,
vagy más fegyelmi intézkedés alkalmazható ellene

Tehát a két év egyéni eltiltás ami alapból jár az egyének ,mellé jön a csapat büntetés!!! Most ha 2-ből kettő lesz a pozitív bármelyik csapatnak, akkor kizárható a bajnokságból is és eredményei törlődnek. Különösen azért is kell szigorúan büntetni és nem a kibúvókat keresni ,mert nem arról van szó ,hogy idén kapott a csapat 80 vizsgálatot és abból kettő pozitív lett(pedig akkor is lehetne kizárás)!!!
Bízunk benne ,hogy 4ből csak ez az egy lett pozitív ,de ha nem akkor bizony akinek tennie kell az tegye a dolgát!


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Aki bebukik, az elméletben (és valószínűleg gyakorlatban is) két év eltiltást fog kapni. Ennél nagyobb retorzióra is szükség volna? Van ennél nagyobb?


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Azért az, hogy "Így könnyű elsőnek lenni..." és "A jövő évi bajnokot mikor jelölik ki odafenn" egy kicsit erős, hiszen nem az egész csapat élt tiltott szerekkel, néhány játékosról van szó.DZ
Mégis az egész csapatával qrt ki, illetve az egész csapatának a megítélését cseszte el. Nem kicsit, nagyon.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
DZ 4
bár én szvsz nem hiszem, hogy komoly szerekről lehetett szó ( lévén beszerezni is kurva nehéz őket és több kilóban vannak a kúrák, ha nem milliós nagyságrendről beszélünk ), hanem csak valami táplálékkiegészítőről amiről tudta, hogy bár legálisan kapható, de valószínűleg megbukna vele...
Vagy valami termogenikus zsírégetőről ami ugyancsak hasonló kategória.NightBoY
Azért ne az amerikai egyénre specializált cuccokra gondolj 😊, azok vannak millióba. Pár tíz rongyért (vagy még olcsóbban) tudsz csinálni egy kúrát, amivel jó pár kiló izmot fel tudsz pakolni hetek alatt és minden teremben találsz olyat aki ezzel foglalkozik, szóval nem olyan nehéz beszerezni...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én azt mondom aki amatőr sportban doppingol az meg is érdemli a baját... bár én szvsz nem hiszem, hogy komoly szerekről lehetett szó ( lévén beszerezni is kurva nehéz őket és több kilóban vannak a kúrák, ha nem milliós nagyságrendről beszélünk ), hanem csak valami táplálékkiegészítőről amiről tudta, hogy bár legálisan kapható, de valószínűleg megbukna vele...
Vagy valami termogenikus zsírégetőről ami ugyancsak hasonló kategória.NightBoY
Szerintem mind1 hogy mivel bukna meg, doppingszer az ami dopping listás
ha három Kávé akkor 3 kávéval, ha neocitránnal, ha kreatinnal, és sorolhatnám, itt nem mérlegel a törvény. Hacsak magának a szernek a birtoklása is, nem minősül bűncselekménynek
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Én azt mondom aki amatőr sportban doppingol az meg is érdemli a baját... bár én szvsz nem hiszem, hogy komoly szerekről lehetett szó ( lévén beszerezni is kurva nehéz őket és több kilóban vannak a kúrák, ha nem milliós nagyságrendről beszélünk ), hanem csak valami táplálékkiegészítőről amiről tudta, hogy bár legálisan kapható, de valószínűleg megbukna vele...
Vagy valami termogenikus zsírégetőről ami ugyancsak hasonló kategória.

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
DZ 4
Kényes téma. Nyilván nem kéne (amatőr sportban) kokszolni, de van aki profi sportoló volt, olyan közegben ahol ez természetes. És mi van azokkal a külföldiekkel, akik profi ligákban játszottak ellátva minden jóval és most itt vannak, ők akkor miért játszhatnak?
Azért az, hogy "Így könnyű elsőnek lenni..." és "A jövő évi bajnokot mikor jelölik ki odafenn" egy kicsit erős, hiszen nem az egész csapat élt tiltott szerekkel, néhány játékosról van szó.
Továbbá bár leszögezném, hogy sosem használtam semmiféle doppingszert (neocitranon kívül 😊) és továbbra is tartom, hogy nem lenne helye a sportban, de sosem szerettem amikor rávágták, hogy "jaaaa, koksz hát úgy könnyű". Mert a legtöbben akik ilyen dolgokhoz nyúlnak az átlagnál sokkal-sokkal többet fektetnek az edzésbe. És nem a heti 2-3 csapatedzésről beszélek amiben sajnos sok játékosnak messze kimerül az edzés fogalma, hanem mellette 3-4-5 konditermi/atlétikai edzésről is + tudatos táplálkozás és életmód. Sokszor pont azért használják, mert nekik a maximum is kevés. Ettől még nem akarom felmenteni őket, amatőr szinten semmi szükség nem lenne erre.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én viszont a csapatok hozzá állásán döbbenek meg a legjobban.
Az, hogy a két játékos, akik nem adtak mintát még mindig csapattag, úgy az azt jelzi, hogy a csapatok legalizálják a doppingolást.
Erre nincs mentség.
Legyen ez a Wolves, Tigers vagy _bármelyik_ csapat.nitro
Sok csapatban van olyan, aki cuccol vagy cuccolt...
Ezzel nem lehet mit csinálni, ezt egy csapat nem tudja szabályozni!
(A NFL-t meg ne keverjük ide. Ott mindenki cuccol, aki meg nem tudja ezt, az már nem túl naiv, hanem hülye...)

Azt sem csinálhatja egy csapat, hogy emiatt kitesz valakit, mert nem nagyon van helyette más...
Ahogy a keveset járó embereket sem lehet kiszórni, mert akkor nem lenne csapat. (Több vidéki csapattól is halottam, hogy nem 1x van, hogy kevesen vannak edzésen - 5-10 ember - ha azokat kiszórnák, akiknek nem "megfelelő" a hozzáállása fele ekkorra sem lenne a liga).

És dopping és dopping vétség között is van különbség:
Tudtommal (nem tudom melyik csapatból kicsoda) az egyik "vétkes" nem volt hajlandó vért adni valamilyen ok miatt, de vizeletet adott.
A másik VÉTKES pedig nevezzük nevén, elfutott mert tudta, hogy ennek csúnya vége lenne... (és nem mondta, hogy halaszthatatlan dolga van, de holnap áll a WADA rendelkezésére).
Mindkét esetben szükség van retorziókra és ezt a Szövetségnek kell érvényre juttatnia, mert a fenti okok miatt erre (szerintem) a csapatoknak nincs lehetőségük, de tegyünk különbséget azért a 2 eset között (ha ez tényleg így történt).

Az meg, hogy a Szövetség nem tudott semmiről egy vicc és, mint azt fentebb is írtam, aki ilyeneket bevesz az nem hiszékeny, hanem hülye! (Ha meg nem tudtak róla, akkor mi azt istennek vannak???)
Tudtak ők erről (hogy mi volt az ellenőrzésen) csak nem szabad olyat mondani, hogy a mi sportunkban ilyen van...
Pedig van, ahogy mindenhol...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Persze, h így fogom le ha így írtad le:

...de pl ezzel az egy lépéssel is többet tesznek azért h ebben jobbak legyenek mint azok akik 2 hetente eljárnak egy edzésre...Farky
valóban, de a véleméynem egészében teljes! de örülök h jól átment 😛Ricsi56
átjött pedig 😊, de ezt a részét nem tudom ebben a formában megemészetni. Amíg fizetünk azért h játszhassunk, pályát bérlünk, felszerelést veszünk és összetörjük magunkat egy edzésen, addig az ilyen senkiházi parasztokat - az én szememben azok, aki tisztán nem tudnak játszani - csak elítélni tudom, és bízom benne h felsőbb körökben is így vannak vele.Farky
És ÁMEN!

Crushers #12
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
vááááá... tudtam h valaki igy fogja majd fel! 😕
nem iyg értem...Ricsi56
Persze, h így fogom le ha így írtad le:

...de pl ezzel az egy lépéssel is többet tesznek azért h ebben jobbak legyenek mint azok akik 2 hetente eljárnak egy edzésre...Farky
valóban, de a véleméynem egészében teljes! de örülök h jól átment 😛Ricsi56
átjött pedig 😊, de ezt a részét nem tudom ebben a formában megemészetni. Amíg fizetünk azért h játszhassunk, pályát bérlünk, felszerelést veszünk és összetörjük magunkat egy edzésen, addig az ilyen senkiházi parasztokat - az én szememben azok, aki tisztán nem tudnak játszani - csak elítélni tudom, és bízom benne h felsőbb körökben is így vannak vele.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én viszont a csapatok hozzá állásán döbbenek meg a legjobban.
Az, hogy a két játékos, akik nem adtak mintát még mindig csapattag, úgy az azt jelzi, hogy a csapatok legalizálják a doppingolást.
Erre nincs mentség.
Legyen ez a Wolves, Tigers vagy _bármelyik_ csapat.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Szerintem tüntessük is ki őket, hiszen többet tesznek a sportért, mint azok akik tanulás vagy munka mellett járnak edzésre....
Szvsz nevetséges ez a felfogás.Farky
vááááá... tudtam h valaki igy fogja majd fel! 😕
nem iyg értem...Ricsi56
Persze, h így fogom le ha így írtad le:

...de pl ezzel az egy lépéssel is többet tesznek azért h ebben jobbak legyenek mint azok akik 2 hetente eljárnak egy edzésre...Farky
valóban, de a véleméynem egészében teljes! de örülök h jól átment 😛

Crushers #12
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Szerintem tüntessük is ki őket, hiszen többet tesznek a sportért, mint azok akik tanulás vagy munka mellett járnak edzésre....
Szvsz nevetséges ez a felfogás.Farky
vááááá... tudtam h valaki igy fogja majd fel! 😕
nem iyg értem...Ricsi56
Persze, h így fogom le ha így írtad le:

...de pl ezzel az egy lépéssel is többet tesznek azért h ebben jobbak legyenek mint azok akik 2 hetente eljárnak egy edzésre...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Szerintem tüntessük is ki őket, hiszen többet tesznek a sportért, mint azok akik tanulás vagy munka mellett járnak edzésre....
Szvsz nevetséges ez a felfogás.Farky
vááááá... tudtam h valaki igy fogja majd fel! 😕
nem iyg értem...

Crushers #12
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Szerintem tüntessük is ki őket, hiszen többet tesznek a sportért, mint azok akik tanulás vagy munka mellett járnak edzésre....
Szvsz nevetséges ez a felfogás.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Igen persze csalók, ezzel nem is akarok vitára kelni, és énis elitélem őket!
De te is csak azért itéled el mert lebukott! Addig ö a fasza gyerek és ha ö meg tudta csinálni akkor te is, és ezért edzel többet-és többet. Ergo előre vitt téged és veled a sporot. Miután pedig megtudtad h kokszol onnantól meg rohadjon meg!!
Lásd NFL... tuti h mindenki csupa tünyom... de mégis "elsőprik" mert akkor a nép rühellné az egész ligát! 😊

De egyetértek azzal amire rávilágitasz, csaló és kész.Ricsi56
A kérdés az megint csak, hogy egy két ilyen izolált eset mennyire teszi be a kaput a sport megítélésének. Ha példás és egyenértékű büntetést kapnak mindkét csapatból azok, akikről bebizonyosodik, hogy pumpáltak, akkor lehet nagy sajtóvisszhanggal mutogatni, h lám-lám, kibasztuk őket a sportból. Még akár pozitívan is elsülhet.

Btw a WADA weboldala csak magyarul elérhető? Nemzetközi szövetség mennyire figyeli ezt a dolgot?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az úszok 99,999% hiába "szúrná" ugyanazt mint Michael Phelps, a közelébe sem érhetne.
De mondok meredekebbet...a legjobb 8-10 úszó közel ugyanazt "szúrhatta" mint Michael Phelps, mégis csak egy lett Michael Phelps...
Itt nem arra célzok persze, hogy itt is már csak az a kis szükséges plusz hiányzik mint az élsportban,de bazzeg...
Szerintetek ha letoltok pár kúrát jövőre ti lesztek a bajnokok? ÉBRESZTŐ. 😊
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Igen persze csalók, ezzel nem is akarok vitára kelni, és énis elitélem őket!
De te is csak azért itéled el mert lebukott! Addig ö a fasza gyerek és ha ö meg tudta csinálni akkor te is, és ezért edzel többet-és többet. Ergo előre vitt téged és veled a sporot. Miután pedig megtudtad h kokszol onnantól meg rohadjon meg!!
Lásd NFL... tuti h mindenki csupa tünyom... de mégis "elsőprik" mert akkor a nép rühellné az egész ligát! 😊

De egyetértek azzal amire rávilágitasz, csaló és kész.

Crushers #12
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
meg arról nem szól a fáma, hogy az egyik ellenőrzésre kiválasztott Wolves játékos a lelátón és nézőkön keresztül menekült el a doppingellenőrzés elöl, mobilja véletlenül lemerült, elérhetetlen volt. ha jól tudom ez is doppingvétség, de hát a Wolves játékosa, tehát érinthetetlen.

mint amikor még az Építőkön játszottak és kijött a WADA, kiválasztottak egy játékost, aki húzóember, gyors és ránézésre nem indulhatna naturálbajnokságon, majd a Wolves-osok egy egyszerű mezcserével megoldották a doppingellenőrzést és más adott helyette mintát. Bálint #15
Ahogy nézem, vannak még csontvázak Laci bácsi szekrényében bőven... Így könnyű elsőnek lenni...

A jövő évi bajnokot mikor jelölik ki odafenn? Csak tudni akarom, mikor kell elkezdenem cuccozni.

Kíváncsi leszek, hány válogatott kerettag fog kikerülni ezek közül a pumpálós arcok közül.

Úgy nem nehéz fejlődni, ha közben szurkálod magad. Pfff.e53m62
Gondolom ezek a srácok azért tolják magukba a cuccot mert fejlődni szeretnének!
Nem akarom megsajnáltatni őket azért mert ök erre rászorulnak, de pl ezzel az egy lépéssel is többet tesznek azért h ebben jobbak legyenek mint azok akik 2 hetente eljárnak egy edzésre és nem tudnak megcsinálni 30 fekvőtámaszt összesen egy edzésen. (itt most nem csak a tulsulyosokra gondolok).
Lehet h igy könnyü fejlődni, de azért a steroidok mellett még edzeni is kell!

Persze ez tisztességtelen a többiekkel szemben akik pl nem szurják magukat stb., de vhogyan el kell jutni ide is! Biztosan nem az a srác nyomatja magát aki 3 hete ismerkedett meg az amerikai footballal.
A válogatottba pedig inkább kerüljön be egy szteroidbáró, mint egy (bocsánat) lófaszjoska, akit még hátrafeléfutással is lefunának 40y-n! Célként lebeghet a SZTEROIDMENTESEK elött h ide kell eljutnom, CSAK CUCC NÉLKÜL!

Mindemellett elitélem ezt, de nem köpöm pofán öket azért, mert egy lépéssel többet tettek! Többet mint a megengedett!

A következő hozzászolásokra való tekintettel előre szeretném kijelenteni h NEM használok szteroidokat! 😀Ricsi56
Igen többet tesznek konkrétan csalnak !Válogatottban egyiknek sincs helye, mert ott már nem az egyesületüket hanem az országunkat képviselik!
Nem azért cuccolnak ,mert annál akarnak jobbak lenni akik alig járnak edzésre ,mert azoknál alapesetbe is jobbak lesznek szerek nélkül is. Azoknál szeretnének jobbak lenni akik egész évben keményen edzenek még lehet többet is mint ők.
Százszor többre becsülők egy lófaszjóskát mint egy agyon cuccolt szteroidos lófaszpistát .


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
meg arról nem szól a fáma, hogy az egyik ellenőrzésre kiválasztott Wolves játékos a lelátón és nézőkön keresztül menekült el a doppingellenőrzés elöl, mobilja véletlenül lemerült, elérhetetlen volt. ha jól tudom ez is doppingvétség, de hát a Wolves játékosa, tehát érinthetetlen.

mint amikor még az Építőkön játszottak és kijött a WADA, kiválasztottak egy játékost, aki húzóember, gyors és ránézésre nem indulhatna naturálbajnokságon, majd a Wolves-osok egy egyszerű mezcserével megoldották a doppingellenőrzést és más adott helyette mintát. Bálint #15
Ahogy nézem, vannak még csontvázak Laci bácsi szekrényében bőven... Így könnyű elsőnek lenni...

A jövő évi bajnokot mikor jelölik ki odafenn? Csak tudni akarom, mikor kell elkezdenem cuccozni.

Kíváncsi leszek, hány válogatott kerettag fog kikerülni ezek közül a pumpálós arcok közül.

Úgy nem nehéz fejlődni, ha közben szurkálod magad. Pfff.e53m62
Gondolom ezek a srácok azért tolják magukba a cuccot mert fejlődni szeretnének!
Nem akarom megsajnáltatni őket azért mert ök erre rászorulnak, de pl ezzel az egy lépéssel is többet tesznek azért h ebben jobbak legyenek mint azok akik 2 hetente eljárnak egy edzésre és nem tudnak megcsinálni 30 fekvőtámaszt összesen egy edzésen. (itt most nem csak a tulsulyosokra gondolok).
Lehet h igy könnyü fejlődni, de azért a steroidok mellett még edzeni is kell!

Persze ez tisztességtelen a többiekkel szemben akik pl nem szurják magukat stb., de vhogyan el kell jutni ide is! Biztosan nem az a srác nyomatja magát aki 3 hete ismerkedett meg az amerikai footballal.
A válogatottba pedig inkább kerüljön be egy szteroidbáró, mint egy (bocsánat) lófaszjoska, akit még hátrafeléfutással is lefunának 40y-n! Célként lebeghet a SZTEROIDMENTESEK elött h ide kell eljutnom, CSAK CUCC NÉLKÜL!

Mindemellett elitélem ezt, de nem köpöm pofán öket azért, mert egy lépéssel többet tettek! Többet mint a megengedett!

A következő hozzászolásokra való tekintettel előre szeretném kijelenteni h NEM használok szteroidokat! 😀

Crushers #12
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
A jövő évi bajnokot mikor jelölik ki odafenn? Csak tudni akarom, mikor kell elkezdenem cuccozni.

e53m62
😀 😀
Majd vasárnap hozzál cuccot nekünk is, mert szeretnénk jövőre jobban szerepelni :cool: 😛


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
meg arról nem szól a fáma, hogy az egyik ellenőrzésre kiválasztott Wolves játékos a lelátón és nézőkön keresztül menekült el a doppingellenőrzés elöl, mobilja véletlenül lemerült, elérhetetlen volt. ha jól tudom ez is doppingvétség, de hát a Wolves játékosa, tehát érinthetetlen.

mint amikor még az Építőkön játszottak és kijött a WADA, kiválasztottak egy játékost, aki húzóember, gyors és ránézésre nem indulhatna naturálbajnokságon, majd a Wolves-osok egy egyszerű mezcserével megoldották a doppingellenőrzést és más adott helyette mintát. Bálint #15
Ahogy nézem, vannak még csontvázak Laci bácsi szekrényében bőven... Így könnyű elsőnek lenni...

A jövő évi bajnokot mikor jelölik ki odafenn? Csak tudni akarom, mikor kell elkezdenem cuccozni.

Kíváncsi leszek, hány válogatott kerettag fog kikerülni ezek közül a pumpálós arcok közül.

Úgy nem nehéz fejlődni, ha közben szurkálod magad. Pfff.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
meg arról nem szól a fáma, hogy az egyik ellenőrzésre kiválasztott Wolves játékos a lelátón és nézőkön keresztül menekült el a doppingellenőrzés elöl, mobilja véletlenül lemerült, elérhetetlen volt. ha jól tudom ez is doppingvétség, de hát a Wolves játékosa, tehát érinthetetlen. mint amikor még az Építőkön játszottak és kijött a WADA, kiválasztottak egy játékost, aki húzóember, gyors és ránézésre nem indulhatna naturálbajnokságon, majd a Wolves-osok egy egyszerű mezcserével megoldották a doppingellenőrzést és más adott helyette mintát. nem értek egyet a doppingellenőrzéssel, mert amatőr bajnokság, de ha már van, akkor ne köpjünk fel álljunk alá...Bálint #15
Az a kérdés ki köpött fel és kinek kell alá állni?? Én pl. nem kértem hogy legyen dopping ellenőrzés.

Vannak dolgok amelyeket illik családon belül tartani, mert ha kiteregeted akkor az egész családot hozod rossz fénybe.
És persze a papírforma szerint ez a menekülés biztos nagyon csúnya volt, de szerintem pont ilyen miatt fölösleges az indulatokat szítani. A WADA meg pont szarik a Wolvesra (nekik ők senkik) tehát aki e mögött is egyenlőbbek az egyenlők közt lát az nagyon el van tévedve.
Lehet ahogy a helyzetet kezelték az volt profibb és ezért úszták meg. Ezt egy figyelmeztetésként kell szerintem megélni, a későbbiekre vonatkozóan mindenkinek, senki sem érinthetetlen, ezzel is meg lehet bukni. Azért remélem a levett minták negatívak lesznek.ce
Én se kértem, hogy legyen, főleg hogy azt a gagyi szar holléti ívet kell töltögetnem, és ha elfelejtem, akkor doppingvétséget követtem el.

Nem én hozom rossz fénybe a "családot", hanem akit doppingvétségen érnek. Szerinted egy játékos bujtatása, letagadása, segítése a doppingellenőrzés megúszásában a helyzet úgynevezett profi kezelése? Furcsa egy értékrend szerint élsz. Olyan az értékrended, érvelésed, mint amivel a családon belüli erőszakot próbálják eltusolni, a család berkein belül tartani, hisz az rosszt fényt vet a családra... Ajánlom neked a Születésnap című filmet.

Figyelmeztetésként kell megélni azt, hogy a szövetség elnöke nem tud semmilyen problémáról a doppingellenőrzés kapcsán, majd az újságok írják meg, hogy egy nyíregyházi megtagadta a mintaadást?
Figyelmeztetésként kell megélni, hogy megint a Wolves valamelyik húzóembere meglógott az ellenőrzés elöl?
Nekem ez pont azt jelenti, hogy a Wolves érinthetetlen, nekik nem kell mintát adniuk, ha nem akarnak. Nekem pont azt jelenti, hogy a szövetségünk vezetői finoman szólva nem állnak a helyzet magaslatán, vagy még rosszabb eset, hogy igein a helyzet magaslatán állnak.

Az a felköpés és aláállás, hogy kötelező a holléti rendszer mindenkinek, kötelező az esetleges doppingellenőrzésnek alávetnünk magunkat, kivéve a Wolves-nak.
Ezen már csak tejszínhab a szövetségi honlap tájékozatlansága, félretájékoztatása.
Soha nem lesz itt rend, ha mindig minden arra irányul, hogy ne legyen konfliktus sehol, de főleg a Wolves-szal ne.Bálint #15
Tudom ebben nem lehet igazam. Hiszen egy álszent világban élünk ahol tagadjuk a valóságot, a korrupcióról a doppingról, az adócsalásról stb.
Szerintem szükség van dopping ellenőrzésre és a dopping tiltására ez erkölcsi kérdés!
De a sportoló démonizálást nem szeretem, valamint a csapatokét sem, nem tudom elhinni hogy bármelyik magyar amerikai focis csapat is felszólítaná játékosait, hogy doppingoljanak, vagy abban segítené őket.
Valamint hogy wolvest mint csapatot kevered ebbe(nem vagyok wolves-os).
És a WADA egy önálló szervezet, arra szerintem Tóth Lászlónak a szövetségnek semmilyen hatása nincs, és még ha nem is szimpatikus, akkor is ebben a világban akinek jobb ügyvédje van, az ugyanazon tényállás esetén lehet megússza, akinek nincs azt elmeszelik, itt valami hasonlót láthattunk, ha van egy jó érved indokod akkor azt el lehet fogadni elfogadják (pl a feleségem rosszul lett haza kellett rohannom a telefonom leesett nem tudtam a hívásotokat fogadni, de állok a rendelkezésetekre stb. - vagy lehet azt is mondani nem adok vért)Ha a menekülő mintavételre kijelölt volt akkor ő is dopping vétséget követett el . Ebben hol játszik szerinted az hogy a wolves érinthetetlen?(és ha kijelölt volt akkor értem már az érinthetetlen megjegyzésedet és igazad van) erre mondom hogy lehet "profibban" kezelni egy-egy szituációt.
Adtak wolves-os játékosok vért vizeletet? Ha adtak akkor nem érinthetetlenek, alá vetették magukat az ellenőrzésnek.
És kérdésedre válaszolva nem tussolnék el egy családon belüli erőszakot (minden példa sántít de pont nem erre gondoltam amikor magunkat egy családként értelmeztem, hanem arra hogy azt az 1000 játékost 24-26 csapatot most egy ember miatt, fogják doppingolónak azonosítani. és folytathatjuk, de majd ha "családon" kívül mondod majd, hogy de én nem doppingoltam, meg a csapatom sem, akkor is, téged és a csapatodat is egy doppingolónak fognak elkönyvelni). Ha ezt az irányt követjük és elkezdjük egymás besározását azzal csak azt érjük el hogy mind sárosak leszünk, és a szponzor majd jövőre joggal fogja azt mondani, ja oda nem adok pénzt ott mindenki doppingol.
A liga meg egyetértek inkompetens nagyon sok mindenben honlap, versenysorozatok adminisztrálása közzététele,stb. stb. de ne keverjük a két dolgot.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
meg arról nem szól a fáma, hogy az egyik ellenőrzésre kiválasztott Wolves játékos a lelátón és nézőkön keresztül menekült el a doppingellenőrzés elöl, mobilja véletlenül lemerült, elérhetetlen volt. ha jól tudom ez is doppingvétség, de hát a Wolves játékosa, tehát érinthetetlen. mint amikor még az Építőkön játszottak és kijött a WADA, kiválasztottak egy játékost, aki húzóember, gyors és ránézésre nem indulhatna naturálbajnokságon, majd a Wolves-osok egy egyszerű mezcserével megoldották a doppingellenőrzést és más adott helyette mintát. nem értek egyet a doppingellenőrzéssel, mert amatőr bajnokság, de ha már van, akkor ne köpjünk fel álljunk alá...Bálint #15
Az a kérdés ki köpött fel és kinek kell alá állni?? Én pl. nem kértem hogy legyen dopping ellenőrzés.

Vannak dolgok amelyeket illik családon belül tartani, mert ha kiteregeted akkor az egész családot hozod rossz fénybe.
És persze a papírforma szerint ez a menekülés biztos nagyon csúnya volt, de szerintem pont ilyen miatt fölösleges az indulatokat szítani. A WADA meg pont szarik a Wolvesra (nekik ők senkik) tehát aki e mögött is egyenlőbbek az egyenlők közt lát az nagyon el van tévedve.
Lehet ahogy a helyzetet kezelték az volt profibb és ezért úszták meg. Ezt egy figyelmeztetésként kell szerintem megélni, a későbbiekre vonatkozóan mindenkinek, senki sem érinthetetlen, ezzel is meg lehet bukni. Azért remélem a levett minták negatívak lesznek.ce
Én se kértem, hogy legyen, főleg hogy azt a gagyi szar holléti ívet kell töltögetnem, és ha elfelejtem, akkor doppingvétséget követtem el.

Nem én hozom rossz fénybe a "családot", hanem akit doppingvétségen érnek. Szerinted egy játékos bujtatása, letagadása, segítése a doppingellenőrzés megúszásában a helyzet úgynevezett profi kezelése? Furcsa egy értékrend szerint élsz. Olyan az értékrended, érvelésed, mint amivel a családon belüli erőszakot próbálják eltusolni, a család berkein belül tartani, hisz az rosszt fényt vet a családra... Ajánlom neked a Születésnap című filmet.

Figyelmeztetésként kell megélni azt, hogy a szövetség elnöke nem tud semmilyen problémáról a doppingellenőrzés kapcsán, majd az újságok írják meg, hogy egy nyíregyházi megtagadta a mintaadást?
Figyelmeztetésként kell megélni, hogy megint a Wolves valamelyik húzóembere meglógott az ellenőrzés elöl?
Nekem ez pont azt jelenti, hogy a Wolves érinthetetlen, nekik nem kell mintát adniuk, ha nem akarnak. Nekem pont azt jelenti, hogy a szövetségünk vezetői finoman szólva nem állnak a helyzet magaslatán, vagy még rosszabb eset, hogy igein a helyzet magaslatán állnak.

Az a felköpés és aláállás, hogy kötelező a holléti rendszer mindenkinek, kötelező az esetleges doppingellenőrzésnek alávetnünk magunkat, kivéve a Wolves-nak.
Ezen már csak tejszínhab a szövetségi honlap tájékozatlansága, félretájékoztatása.
Soha nem lesz itt rend, ha mindig minden arra irányul, hogy ne legyen konfliktus sehol, de főleg a Wolves-szal ne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
meg arról nem szól a fáma, hogy az egyik ellenőrzésre kiválasztott Wolves játékos a lelátón és nézőkön keresztül menekült el a doppingellenőrzés elöl, mobilja véletlenül lemerült, elérhetetlen volt. ha jól tudom ez is doppingvétség, de hát a Wolves játékosa, tehát érinthetetlen. mint amikor még az Építőkön játszottak és kijött a WADA, kiválasztottak egy játékost, aki húzóember, gyors és ránézésre nem indulhatna naturálbajnokságon, majd a Wolves-osok egy egyszerű mezcserével megoldották a doppingellenőrzést és más adott helyette mintát. nem értek egyet a doppingellenőrzéssel, mert amatőr bajnokság, de ha már van, akkor ne köpjünk fel álljunk alá...Bálint #15
Az a kérdés ki köpött fel és kinek kell alá állni?? Én pl. nem kértem hogy legyen dopping ellenőrzés.

Vannak dolgok amelyeket illik családon belül tartani, mert ha kiteregeted akkor az egész családot hozod rossz fénybe.
És persze a papírforma szerint ez a menekülés biztos nagyon csúnya volt, de szerintem pont ilyen miatt fölösleges az indulatokat szítani. A WADA meg pont szarik a Wolvesra (nekik ők senkik) tehát aki e mögött is egyenlőbbek az egyenlők közt lát az nagyon el van tévedve.
Lehet ahogy a helyzetet kezelték az volt profibb és ezért úszták meg. Ezt egy figyelmeztetésként kell szerintem megélni, a későbbiekre vonatkozóan mindenkinek, senki sem érinthetetlen, ezzel is meg lehet bukni. Azért remélem a levett minták negatívak lesznek.