NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kopasz98 93
Úristen, megnéztem a lebénult srác videóját.. sokkolt.. pedig nem tűnt komolynak😮 😕😕
több mint 13 éve
Kopasz98 93
sziasztok!
lenne egy oan kérdésem, hogy ezt az AFA kupa dolgot közvetítik úgy internetesen meg fel lesznek véve a meccsek?
peace and love
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez már csak azért is érdekes, mert nállam például csak a neocitrán hat a többi kutyulékot mintha wc-be önteném annyit ér😊SzentiRebel_#18
közben mindegyik fő hatóanyaga 500 mg(elég nagy dózis) paracetamol meg egy kis C-vitamin.. 😊 igaz ettől is károsodik bőven a májad, a veséd és a szíved 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hozzáteszem, hogy nem kell mindenáron doppingolni ahhoz, hogy megbukj egy vizsgálaton...
Anno amikor le kellett kezdenünk töltögetni a holléti rendszert megkérdeztem a Macs illetékest, hogy mondjon egy pár hétköznapi fogyasztású "szert" ami doppinglistás alkotórészt tartalmaz. Hááát, nem jó hír, mert például nem fogyaszthatsz Neocitrant, Coldrexet és hasonló lázcsillapítókat sem, emellett rengeteg legális probiotikum és sport-táplálék lehet veszélyes, és tartalmazhat olyan anyagot, amivel már megbuksz. Amúgy nem egy nagy dolog havonta egyszer rászánni 10 percet és kitölteni, ráadásul kötelező és a csapatodat bünteted ha nem teszed meg.

Bár jó magyar szokás szerint egyelőre nem tartatják be a hozott szabályozást, jó néhány csapatot ki kellene zárni, ha komolyan vennék a szabályzatot.
És ezzel a döntőn megpróbált WADA-vizsgálattal is vannak érdekes hírek-fejlemények...Kalo
El kell olvasni a sporttörvényt kötelezően csak a bajnoknak kell tölteni a jelenlétit!
Vizsgálatra viszont mindenki kötelezhető.
Höbörögni meg csak azok szoktak akik nem versenysportolók vagy "outszájderek" (mind a vizsgálat miatt, mind ha valaki lebukik)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a dopping vizsgálat legalább annyira értelmetlen számomra mint az amikor a sport klubbnak fizettük a nagy lóvét úgy hogy a szövetségnek alapvető problémái voltak/vannak. Hiányolok fórumot a sportmediarol vagy egy egyszerű kép galériát, de lehetne akar szövetség által bérelt tárhely megosztása pl MAFL.hu/cowboys vagy MAFL.hu/Tigers úgy hogy a szövetség által megbízott ember csinálja meg a csapatok honlapját így egységes képet alkotva azt a pénzt amit elköltöttek a csapatok, jobb célra is lehetett volna fordítani. Persze utólag okosabb mindnki, köztük énis😊)
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Hozzáteszem, hogy nem kell mindenáron doppingolni ahhoz, hogy megbukj egy vizsgálaton...
Anno amikor le kellett kezdenünk töltögetni a holléti rendszert megkérdeztem a Macs illetékest, hogy mondjon egy pár hétköznapi fogyasztású "szert" ami doppinglistás alkotórészt tartalmaz. Hááát, nem jó hír, mert például nem fogyaszthatsz Neocitrant, Coldrexet és hasonló lázcsillapítókat sem, emellett rengeteg legális probiotikum és sport-táplálék lehet veszélyes, és tartalmazhat olyan anyagot, amivel már megbuksz. Amúgy nem egy nagy dolog havonta egyszer rászánni 10 percet és kitölteni, ráadásul kötelező és a csapatodat bünteted ha nem teszed meg.

Bár jó magyar szokás szerint egyelőre nem tartatják be a hozott szabályozást, jó néhány csapatot ki kellene zárni, ha komolyan vennék a szabályzatot.
És ezzel a döntőn megpróbált WADA-vizsgálattal is vannak érdekes hírek-fejlemények...Kalo
Ez már csak azért is érdekes, mert nállam például csak a neocitrán hat a többi kutyulékot mintha wc-be önteném annyit ér😊

több mint 13 éve
Kalo 137
Hozzáteszem, hogy nem kell mindenáron doppingolni ahhoz, hogy megbukj egy vizsgálaton...
Anno amikor le kellett kezdenünk töltögetni a holléti rendszert megkérdeztem a Macs illetékest, hogy mondjon egy pár hétköznapi fogyasztású "szert" ami doppinglistás alkotórészt tartalmaz. Hááát, nem jó hír, mert például nem fogyaszthatsz Neocitrant, Coldrexet és hasonló lázcsillapítókat sem, emellett rengeteg legális probiotikum és sport-táplálék lehet veszélyes, és tartalmazhat olyan anyagot, amivel már megbuksz. Amúgy nem egy nagy dolog havonta egyszer rászánni 10 percet és kitölteni, ráadásul kötelező és a csapatodat bünteted ha nem teszed meg.

Bár jó magyar szokás szerint egyelőre nem tartatják be a hozott szabályozást, jó néhány csapatot ki kellene zárni, ha komolyan vennék a szabályzatot.
És ezzel a döntőn megpróbált WADA-vizsgálattal is vannak érdekes hírek-fejlemények...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy olyan sportban, ahol nem kapsz pénzt azért hogy játszol, akkor miért kell olyan szerekkel élni, amelyek fokozzák a teljesítményedet és szétbasszák az egészséged? Nem kapsz érte több lóvét! Annyit érsz el hogy a dicsőség a tiéd, mert te jobb vagy az átlagnál! De azért elég kétes dicsőség ez, mert ugye csaltál!Bruce
mélyen egyetértek ezzel, de sztem beláthatod Te is, h vkinek ilyen áron is megéri. (őbaja)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Amatőr sportban doppingolni, na az a WTF!!!
Ha kiderül ,hogy volt ilyen remélem példásan büntetik ,majd az egyént és a csapatot is!kisdani
naivnak tűnsz, v nem értem az iróniát. mindkét részhezkristof
Egy olyan sportban, ahol nem kapsz pénzt azért hogy játszol, akkor miért kell olyan szerekkel élni, amelyek fokozzák a teljesítményedet és szétbasszák az egészséged? Nem kapsz érte több lóvét! Annyit érsz el hogy a dicsőség a tiéd, mert te jobb vagy az átlagnál! De azért elég kétes dicsőség ez, mert ugye csaltál!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amatőr sportban doppingolni, na az a WTF!!!
Ha kiderül ,hogy volt ilyen remélem példásan büntetik ,majd az egyént és a csapatot is!kisdani
naivnak tűnsz, v nem értem az iróniát. mindkét részhez
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Erről valaki tud többet?
"A MAFSZ elnökség jelen hivatalos nyilatkozatában ad tájékoztatást arról, hogy a 2010.10.16-i VI. Hungarian Bowl magyar bajnoki döntő mérkőzésen résztvevő döntős csapatoktól, a WADA ott megjelent képviselői, az általuk kiválasztott sportolóktól a mérkőzést követően dopping ellenőrzés céljából mintát vettek. A mintákat a WADA Bécsi laboratóriumában vizsgálják, amelynek eredményét várhatóan 3 héten belül hivatalosan megkapja a MAFSZ elnöksége. A MAFSZ elnöksége bízik abba, hogy a WADA dopping vizsgálata negatív eredménnyel zárul, illetve amennyiben pozitív eredmény születik, úgy a sporttörvényben és a kormányrendeletben foglaltak szerint jár el az érintettekkel szemben.

Budapest, 2010. október 18.

MAFSZ elnökség"DiamondsHead44
Amatőr sportban doppingvizsgálat? WTF?

Egyébként meg hallani lehetett erről, de volt olyan is, aki állítólag a nézőtéren keresztül szaladt felszerelésben a kocsijáig, hogy megússza a szúrópróba-szerű ellenőrzést...Pfff.e53m62
Amatőr sportban doppingolni, na az a WTF!!!
Ha kiderül ,hogy volt ilyen remélem példásan büntetik ,majd az egyént és a csapatot is!


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Bezonyám.... bár gondolom ilyen ember senki csapatában sincsen igaz? 😛 😂Ricsi56
Ráadásul gondolj arra mennyi mindennel bukhatsz meg, ami nem is koksz, csak valami kenőcs, energiaital, meg ki tudja még mi. :o


több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Amatőr sportban doppingvizsgálat? WTF?

Egyébként meg hallani lehetett erről, de volt olyan is, aki állítólag a nézőtéren keresztül szaladt felszerelésben a kocsijáig, hogy megússza a szúrópróba-szerű ellenőrzést...Pfff.e53m62
állitólag a nézőtéren át, vagy állitólag volt ilyen ember? nem mind1 😛 😂Ricsi56
Sztem volt ilyen ember... És nem egy... Csak így mi értelme az egésznek? Ha meccsen ott volt akkor a "szúró próba szerű" vizsgálaton is köteles lenne ott lenni vagy nem? Tudtommal az is dopping vétség, ha ilyenkor kámforrá válik valaki...Teddy
Bezonyám.... bár gondolom ilyen ember senki csapatában sincsen igaz? 😛 😂

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Erről valaki tud többet?
"A MAFSZ elnökség jelen hivatalos nyilatkozatában ad tájékoztatást arról, hogy a 2010.10.16-i VI. Hungarian Bowl magyar bajnoki döntő mérkőzésen résztvevő döntős csapatoktól, a WADA ott megjelent képviselői, az általuk kiválasztott sportolóktól a mérkőzést követően dopping ellenőrzés céljából mintát vettek. A mintákat a WADA Bécsi laboratóriumában vizsgálják, amelynek eredményét várhatóan 3 héten belül hivatalosan megkapja a MAFSZ elnöksége. A MAFSZ elnöksége bízik abba, hogy a WADA dopping vizsgálata negatív eredménnyel zárul, illetve amennyiben pozitív eredmény születik, úgy a sporttörvényben és a kormányrendeletben foglaltak szerint jár el az érintettekkel szemben.

Budapest, 2010. október 18.

MAFSZ elnökség"DiamondsHead44
Amatőr sportban doppingvizsgálat? WTF?

Egyébként meg hallani lehetett erről, de volt olyan is, aki állítólag a nézőtéren keresztül szaladt felszerelésben a kocsijáig, hogy megússza a szúrópróba-szerű ellenőrzést...Pfff.e53m62
állitólag a nézőtéren át, vagy állitólag volt ilyen ember? nem mind1 😛 😂Ricsi56
Sztem volt ilyen ember... És nem egy... Csak így mi értelme az egésznek? Ha meccsen ott volt akkor a "szúró próba szerű" vizsgálaton is köteles lenne ott lenni vagy nem? Tudtommal az is dopping vétség, ha ilyenkor kámforrá válik valaki...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Erről valaki tud többet?
"A MAFSZ elnökség jelen hivatalos nyilatkozatában ad tájékoztatást arról, hogy a 2010.10.16-i VI. Hungarian Bowl magyar bajnoki döntő mérkőzésen résztvevő döntős csapatoktól, a WADA ott megjelent képviselői, az általuk kiválasztott sportolóktól a mérkőzést követően dopping ellenőrzés céljából mintát vettek. A mintákat a WADA Bécsi laboratóriumában vizsgálják, amelynek eredményét várhatóan 3 héten belül hivatalosan megkapja a MAFSZ elnöksége. A MAFSZ elnöksége bízik abba, hogy a WADA dopping vizsgálata negatív eredménnyel zárul, illetve amennyiben pozitív eredmény születik, úgy a sporttörvényben és a kormányrendeletben foglaltak szerint jár el az érintettekkel szemben.

Budapest, 2010. október 18.

MAFSZ elnökség"DiamondsHead44
Amatőr sportban doppingvizsgálat? WTF?

Egyébként meg hallani lehetett erről, de volt olyan is, aki állítólag a nézőtéren keresztül szaladt felszerelésben a kocsijáig, hogy megússza a szúrópróba-szerű ellenőrzést...Pfff.e53m62
állitólag a nézőtéren át, vagy állitólag volt ilyen ember? nem mind1 😛 😂

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Erről valaki tud többet?
"A MAFSZ elnökség jelen hivatalos nyilatkozatában ad tájékoztatást arról, hogy a 2010.10.16-i VI. Hungarian Bowl magyar bajnoki döntő mérkőzésen résztvevő döntős csapatoktól, a WADA ott megjelent képviselői, az általuk kiválasztott sportolóktól a mérkőzést követően dopping ellenőrzés céljából mintát vettek. A mintákat a WADA Bécsi laboratóriumában vizsgálják, amelynek eredményét várhatóan 3 héten belül hivatalosan megkapja a MAFSZ elnöksége. A MAFSZ elnöksége bízik abba, hogy a WADA dopping vizsgálata negatív eredménnyel zárul, illetve amennyiben pozitív eredmény születik, úgy a sporttörvényben és a kormányrendeletben foglaltak szerint jár el az érintettekkel szemben.

Budapest, 2010. október 18.

MAFSZ elnökség"DiamondsHead44
Amatőr sportban doppingvizsgálat? WTF?

Egyébként meg hallani lehetett erről, de volt olyan is, aki állítólag a nézőtéren keresztül szaladt felszerelésben a kocsijáig, hogy megússza a szúrópróba-szerű ellenőrzést...Pfff.e53m62
I Hungarian Koksz Bowl 😀
több mint 13 éve
Busy 95 — El Presiden†e
Egyébként meg hallani lehetett erről, de volt olyan is, aki állítólag a nézőtéren keresztül szaladt felszerelésben a kocsijáig, hogy megússza a szúrópróba-szerű ellenőrzést...Pfff.e53m62
úúúúgyvan!

többek közt azért regeltél te is be az antidopping.hu-ra, mert kellett ahhoz,hogy játszhass a bajnokságban, szóval amatőr sport ide vagy oda, már szakszövi vagyunk és ez kell!


én személy szerint már vártam, hogy valahol "lecsap" a WADA....

a végkifejletet meg kíváncsian várom! 😂

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Erről valaki tud többet?
"A MAFSZ elnökség jelen hivatalos nyilatkozatában ad tájékoztatást arról, hogy a 2010.10.16-i VI. Hungarian Bowl magyar bajnoki döntő mérkőzésen résztvevő döntős csapatoktól, a WADA ott megjelent képviselői, az általuk kiválasztott sportolóktól a mérkőzést követően dopping ellenőrzés céljából mintát vettek. A mintákat a WADA Bécsi laboratóriumában vizsgálják, amelynek eredményét várhatóan 3 héten belül hivatalosan megkapja a MAFSZ elnöksége. A MAFSZ elnöksége bízik abba, hogy a WADA dopping vizsgálata negatív eredménnyel zárul, illetve amennyiben pozitív eredmény születik, úgy a sporttörvényben és a kormányrendeletben foglaltak szerint jár el az érintettekkel szemben.

Budapest, 2010. október 18.

MAFSZ elnökség"DiamondsHead44
Amatőr sportban doppingvizsgálat? WTF?

Egyébként meg hallani lehetett erről, de volt olyan is, aki állítólag a nézőtéren keresztül szaladt felszerelésben a kocsijáig, hogy megússza a szúrópróba-szerű ellenőrzést...Pfff.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát gondolom a résztvevők többet tudnak!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Erről valaki tud többet?
"A MAFSZ elnökség jelen hivatalos nyilatkozatában ad tájékoztatást arról, hogy a 2010.10.16-i VI. Hungarian Bowl magyar bajnoki döntő mérkőzésen résztvevő döntős csapatoktól, a WADA ott megjelent képviselői, az általuk kiválasztott sportolóktól a mérkőzést követően dopping ellenőrzés céljából mintát vettek. A mintákat a WADA Bécsi laboratóriumában vizsgálják, amelynek eredményét várhatóan 3 héten belül hivatalosan megkapja a MAFSZ elnöksége. A MAFSZ elnöksége bízik abba, hogy a WADA dopping vizsgálata negatív eredménnyel zárul, illetve amennyiben pozitív eredmény születik, úgy a sporttörvényben és a kormányrendeletben foglaltak szerint jár el az érintettekkel szemben.

Budapest, 2010. október 18.

MAFSZ elnökség"

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak nem arra gondolsz kori mikor olyan rohadt meleg volt a stadionotokban???Pacman
Szia és ez hol volt? Hány néző volt stb?

Fradi nagy pályán és a régi sportcsarnokban is volt a 90-es években "amifoci"!!ce
Nálunk volt a tavalyi elődöntőben a Veszprém ellen, amikor megkaptuk a Dunaferr Stadiont, itt látszik belőle valami: http://gallery.site.hu/u/DimDim/gorillaz/2009/gorillazvswildfires/IMG_2593.JPG.html

Olyan 500 néző volt, tuti kihangosítás, nagyon jó minőségű gyep, szóval meg tudnám szokni. A hangulat is nagyon jó volt, a kevesebb ember is nagy zajt tud csapni egy ilyen "arénában". A nézők meg a másik oldalon voltak inkább (ahonnan a fotók készültek), az az oldal is ugyanúgy néz ki mint ami a képeken is látszik.

Bár a stadion elvileg félkész (és már gondolom az is marad 😛 ), lévén a komolyabb minőségű focsi elhalálozott már egy ideje minálunk, szerintem így is ott van a szeren.

Meleg meg nem volt nagyon (szolid 32 fok), vagy a vendég oldalon nem volt árnyék? 😀KoriTE
Ez nagyon jól néz ki!! nagy élmény lehetett
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Én egyszer játszottam egy 8 ezer fős (80%-ban fedett nézői résszel rendelkező) stadionban 😊 igaz azóta sem engedtek fel többet rá, de az fasza volt. Talán jövőre. Meg kijött óránként 5 ezerből, csak ismerni kell a gondnokot 😀 .KoriTE
csak nem arra gondolsz kori mikor olyan rohadt meleg volt a stadionotokban???Pacman
Szia és ez hol volt? Hány néző volt stb?

Fradi nagy pályán és a régi sportcsarnokban is volt a 90-es években "amifoci"!!ce
Nálunk volt a tavalyi elődöntőben a Veszprém ellen, amikor megkaptuk a Dunaferr Stadiont, itt látszik belőle valami: http://gallery.site.hu/u/DimDim/gorillaz/2009/gorillazvswildfires/IMG_2593.JPG.html

Olyan 500 néző volt, tuti kihangosítás, nagyon jó minőségű gyep, szóval meg tudnám szokni. A hangulat is nagyon jó volt, a kevesebb ember is nagy zajt tud csapni egy ilyen "arénában". A nézők meg a másik oldalon voltak inkább (ahonnan a fotók készültek), az az oldal is ugyanúgy néz ki mint ami a képeken is látszik.

Bár a stadion elvileg félkész (és már gondolom az is marad 😛 ), lévén a komolyabb minőségű focsi elhalálozott már egy ideje minálunk, szerintem így is ott van a szeren.

Meleg meg nem volt nagyon (szolid 32 fok), vagy a vendég oldalon nem volt árnyék? 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én egyszer játszottam egy 8 ezer fős (80%-ban fedett nézői résszel rendelkező) stadionban 😊 igaz azóta sem engedtek fel többet rá, de az fasza volt. Talán jövőre. Meg kijött óránként 5 ezerből, csak ismerni kell a gondnokot 😀 .KoriTE
csak nem arra gondolsz kori mikor olyan rohadt meleg volt a stadionotokban???Pacman
Szia és ez hol volt? Hány néző volt stb?

Fradi nagy pályán és a régi sportcsarnokban is volt a 90-es években "amifoci"!!
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Hat sajnos azert ezert az utolso bejegyzesert kar mert amerikaban is hasznalva a az iranyito puntra (amerikai kozepiskolas foedzo aliptota es a sajat szajabol hallotam), magyarorszagon is van egy ket csapat aki elkezdte hasznalni es igy az nem hiba es tevedes volt 😊 😀delear
Az mind szép és jó nem mondom hogy nem, de azon a meccsen én punt-oltam, és nem kaptam a fejemre egy ütést sem, hogy emlékezet kiesésem legyen 😉SzentiRebel_#18
ok koszi ertem de elsore ugy jot le nekem mintha a statikus abban hibazot hogy azt irta hogy a QB puntolt, de ha te voltal azon a meccsen a az a kerdeses punter es nem vagy QB akkor nagyot hibazhatot a statikus, vajon mit nezet el szamot? vagy csak beirt valakit a puntolasra?delear
Ha jól tudom ugyan az a statisztikus volt azon a meccsen is mint a Wolves ellenin. A legszebb az elődöntőn az volt, hogy a második félidő elején még a büfében teázgatott, és már jó pár play lement mire visszakevert a pályára.
Szerintem csak nem figyelt, és nem foglalkozik vele, hogy leellenőrizze azt amit leírt. Nem kizárt hogy rosszul látta, mert az irányító 16-os én meg 18-as vagyok, keverhető de ha ránéz a papírkájára látja hogy az irányító nem kicker...

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Én egyszer játszottam egy 8 ezer fős (80%-ban fedett nézői résszel rendelkező) stadionban 😊 igaz azóta sem engedtek fel többet rá, de az fasza volt. Talán jövőre. Meg kijött óránként 5 ezerből, csak ismerni kell a gondnokot 😀 .KoriTE
csak nem arra gondolsz kori mikor olyan rohadt meleg volt a stadionotokban???



See what you hit,and hit what you see