NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Igazából mindenki szídja a szövetséget de ha jól tudom a tisztújításon ismét megszavazták a csapatok az elnökséget, nem?
Akkor meg? 😀NightBoY
Sötétségfiú,

az, h megszavaztunk egy előzetes bizalmat az elnökségnek, az nem azt jelenti, hogy minden döntésüket is jóváhagytuk előre x évre. Azt meg aztán végképp nem, hogy kapitális hiba esetén nem lehet őket elzavarni a toszba.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Eger Heroes Jr - Bp Titans Jr: 0 - 48

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Igazából mindenki szídja a szövetséget de ha jól tudom a tisztújításon ismét megszavazták a csapatok az elnökséget, nem?
Akkor meg? 😀

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Grat a Farkasoknak!

1. Akkor az lenne a kérdésem, lesz e felelőse akit konkrétan meg is nevez a szövetség....

2. Ha már kedden tudták az illetékesek,hogy nem működik az eredményjelző tábla, tettek e kísérletet mobil eredményjelező tábla beszerezésére?

3. A többiről már nem is beszélek : (stadion állapota, mellék helységek tisztasága,

4. "70-es, 80-as évek rock korszakának hangulatát igyekszünk felidézni. " egy fickó raklapon állva el énekelt két számot

5. színes füzet a döntőhöz ahol szerepel a div I tabella csak éppen rosszul és az Eger csapatát egyszerűen kihagyták

6. Büféről inkább már nem is írok...)Bruce
1. Nem, nem lesz ilyen felelős, hát hogy lenne?! Ezt a döntést a szövetségen belül senki nem hozta meg, sőt, csak érzéki csalódás volt, hogy ebben a lepattant, fostalicska stadionban kellett megrendezni a MAGYAR BAJNOKI DÖNTŐT. (Így utólag örülök neki, h nem készült tv-s felvétel erről a remek helyszínről...)

2. Sztem erre gondolni sem gondoltak. Ilyen "szűkös" költségvetésből nem futja ilyen úri huncutságokra.

3. Fos, fos, fos. Ebben a sorrendben.

4. Ez a Demeter nevű gyökér kinek a rokona, hogy itt lehetősége lehetett saját magát égetnie és minket idegesítenie. Egyáltalán, minek ez az egész "USA-fíling" erőltetése? A szövetség részéről már az amerikai hotdogos meghívását is túlzónak tartom. Mennyivel szarabb lett volna, ha mondjuk az amerikai autós klubból jönnek páran, meg pár Harley-s arc lenéz és nyom egy tiszteletkört ahelyett, h ez a kappanhangú köcsög kornyikált a raklapon. Ilyenkor sajnálom, h nincs kéznél az egyik targoncám. Kivittem volna valamelyik nagyforgalmú kereszteződésbe a figurát, h az életéért küzdjön.

5. Ugyan már, nyomdahiba mindenhol van. Zsombor ezt nagyon jól tudja és biztos megérti. Én azért elnézést kérek az Eger csapatától. A füzetet szerkesztőnek meg el kellene törni a kezét, a lektornak meg kinyomni a szemét.

6. Büfében nem voltam. Nem gazdagítottam tovább ezt a bandát.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Twiterről:

"Budapest Hurricanes: 30-14 a vége, egy elnézett hosszú passz döntött a végén felerősödő esőben"

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha van valami hír a junior meccsről akkor várjuk szeretettel😊SzentiRebel_#18
sőt, a hurricanes meccs eredménye is érdekel minket😊
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Ha van valami hír a junior meccsről akkor várjuk szeretettel😊

több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Valami fotok vagy valami lessz a döntről,vagy csak szöveges formában lehet tájékozodni a meccsről...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valóban összeszedettebb volt a Wolves mint a Rebels ellen, de egy ennyi hibát vétő csapat ellen mondjuk nagyon gyorsan fel tudja magát szívni mindenki. Minden egyes hibával erősödik az ellenfél.
Ahogy Norman Mailer mondta a 74-es zaire-i Ali-Foreman meccsről: "A győztes mindíg óriás lesz, a vesztes pedig pigmeus méretűre töpörödik össze"....
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Wolves vs Tigers
58 - 088as
Grat a Wolvesnak kicsit reménykedtem hogy esetleg megszorítja a Tigers, de ennyire lehengerlő fölényre nem számítottam.
Két éve a Cow volt közel hozzá. De ezek szerint még mindig messze a legjobbak. Rebels Tigers meccset megnéznék most.ce
Meglepő eredmény. Valaki mondja meg aki kint volt, hogy a Tigernek nem jött össze semmi vagy a Wolves kapta össze nagyon magát.SzentiRebel_#18
Majd kérdezd meg Lesiéket is, mert ők ott voltak, meg még legalább 4-5 arc a Rebelsből. 😊




több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
hány néző volt kint körülbelül?88as
Szerintem 1500-2000 néző simán volt.




több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Grat a Farkasoknak!

Az elején a Wolves gyorsan TD-t ért el, majd két elhibázott snap a puntoknál remek mezőnypozíciót adott a Farkasoknak, akik éltek is vele, egyszer egy TD formájában, egyszer pedig FG-t rúgtak, így hamar 17-0 volt a képzeletbeli eredményjelzőn (ami ott volt egyébként, csak gondolom úgy gondolták fölösleges bekapcsolni)
Innen meg már nem volt képes felállni a Tigers sajnos, így kicsit unalomba fulladt a mérkőzés!Bruce

"(ami ott volt egyébként, csak gondolom úgy gondolták fölösleges bekapcsolni"
Megpróbálták - kedden órákon keresztül küzdöttek az életéért...
Csak azt a remek táblát kb. 20-25 éve tették oda és azóta kb. nulla karbantartás mellett eszi az idő vasfoga...
Mi örültünk volna a legjobban (na jó: én😊 ), ha nem kell minden drive után közölni az aktuális időt...

Sajnos jól néz ki messziről a kijelző, de tökéletesen alkalmatlan arra, amire kitalálták...VIZILÓ
Először is gratula a Wolves-nak a remek lehengerlő teljesítményhez!
Más:
Akkor az lenne a kérdésem ,lesz e felelőse akit konkrétan meg is nevez a szövetség ,hogy olyan helyszínt sikerült választani ahol még az eredményjelző tábla se működik?
Ha már kedden tudták az illetékesek,hogy nem működik az eredményjelző tábla, tettek e kísérletet mobil eredményjelező tábla beszerezésére?
A többiről már nem is beszélek :
(stadion állapota, mellék helységek tisztasága,
"70-es, 80-as évek rock korszakának hangulatát igyekszünk felidézni. " egy fickó raklapon állva el énekelt két számot
színes füzet a döntőhöz ahol szerepel a div I tabella csak éppen rosszul és az Eger csapatát egyszerűen kihagyták
Büféről inkább már nem is írok...)kisdani
Ugye érzed, hogy költői kérdéseket feszegetsz.... 😉 :o :o :o
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Grat a Farkasoknak!

Az elején a Wolves gyorsan TD-t ért el, majd két elhibázott snap a puntoknál remek mezőnypozíciót adott a Farkasoknak, akik éltek is vele, egyszer egy TD formájában, egyszer pedig FG-t rúgtak, így hamar 17-0 volt a képzeletbeli eredményjelzőn (ami ott volt egyébként, csak gondolom úgy gondolták fölösleges bekapcsolni)
Innen meg már nem volt képes felállni a Tigers sajnos, így kicsit unalomba fulladt a mérkőzés!Bruce

"(ami ott volt egyébként, csak gondolom úgy gondolták fölösleges bekapcsolni"
Megpróbálták - kedden órákon keresztül küzdöttek az életéért...
Csak azt a remek táblát kb. 20-25 éve tették oda és azóta kb. nulla karbantartás mellett eszi az idő vasfoga...
Mi örültünk volna a legjobban (na jó: én😊 ), ha nem kell minden drive után közölni az aktuális időt...

Sajnos jól néz ki messziről a kijelző, de tökéletesen alkalmatlan arra, amire kitalálták...VIZILÓ
Először is gratula a Wolves-nak a remek lehengerlő teljesítményhez!
Más:
Akkor az lenne a kérdésem ,lesz e felelőse akit konkrétan meg is nevez a szövetség ,hogy olyan helyszínt sikerült választani ahol még az eredményjelző tábla se működik?
Ha már kedden tudták az illetékesek,hogy nem működik az eredményjelző tábla, tettek e kísérletet mobil eredményjelező tábla beszerezésére?
A többiről már nem is beszélek :
(stadion állapota, mellék helységek tisztasága,
"70-es, 80-as évek rock korszakának hangulatát igyekszünk felidézni. " egy fickó raklapon állva el énekelt két számot
színes füzet a döntőhöz ahol szerepel a div I tabella csak éppen rosszul és az Eger csapatát egyszerűen kihagyták
Büféről inkább már nem is írok...)


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hány néző volt kint körülbelül?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Wolves defense eldöntötte a mérkőzést!
Remekül olvasták a playeket és lényegében egy driveban voltak veszélyben, de azt visszavitték INT után TD-re.
Nagy gratula a Wolvesnak!
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Wolves vs Tigers
58 - 088as
Grat a Wolvesnak kicsit reménykedtem hogy esetleg megszorítja a Tigers, de ennyire lehengerlő fölényre nem számítottam.
Két éve a Cow volt közel hozzá. De ezek szerint még mindig messze a legjobbak. Rebels Tigers meccset megnéznék most.ce
Meglepő eredmény. Valaki mondja meg aki kint volt, hogy a Tigernek nem jött össze semmi vagy a Wolves kapta össze nagyon magát.SzentiRebel_#18
Iszonyatosan gyenge volt a Tigers. Jordan a WR-ek környékére is alig dobta. A Wolves védelem elég nagy nyomás alatt tartotta, de szerintem az is nagyon benne volt, hogy SZVSZ nagyon szar volt a play hívás. 1&goal volt az első félidő vége előtt a Wolves 3 yardosán, és egymás után három bootleges passzt hívott a Tigers. Az első kettő incomplite lett, de a harmadikat már leszedte a Wolves linebackere, és visszavitte az end zoneba. Innentől a Tigersnek már momentumai sem voltak. Valószínű ekkor adták fel fejben. Egyébként a Wolves meg jól is játszott, minden összejött nekik. Még a 3. számú QB is TD-t dobott...

több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Grat a Farkasoknak!

Az elején a Wolves gyorsan TD-t ért el, majd két elhibázott snap a puntoknál remek mezőnypozíciót adott a Farkasoknak, akik éltek is vele, egyszer egy TD formájában, egyszer pedig FG-t rúgtak, így hamar 17-0 volt a képzeletbeli eredményjelzőn (ami ott volt egyébként, csak gondolom úgy gondolták fölösleges bekapcsolni)
Innen meg már nem volt képes felállni a Tigers sajnos, így kicsit unalomba fulladt a mérkőzés!Bruce

"(ami ott volt egyébként, csak gondolom úgy gondolták fölösleges bekapcsolni"
Megpróbálták - kedden órákon keresztül küzdöttek az életéért...
Csak azt a remek táblát kb. 20-25 éve tették oda és azóta kb. nulla karbantartás mellett eszi az idő vasfoga...
Mi örültünk volna a legjobban (na jó: én😊 ), ha nem kell minden drive után közölni az aktuális időt...

Sajnos jól néz ki messziről a kijelző, de tökéletesen alkalmatlan arra, amire kitalálták...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aki esetleg kedvet érez magában arra, hogy bármilyen szinten segítsen egy csak magyarországi focival kapcsolatos portál beindítását az kérem írjon nekem e-mailt.
Sok a panasz a honlapokra, tegyünk érte valamit.
Jövő hétvégén meglátjuk mennyire van szándék erre.

Fontos, hogy ez egy nonprofit kezdeményezés, mielőtt valaki esetleg azzal vádolna, hogy ingyen munkaerőt gyűjtök...

ANightBoY
750ce
Elolvastam azt a hozzászólásod de megmondom őszintén nem értem, hogy most akarsz esetleg te is segíteni, vagy csak nem hiszed, hogy annál jobbat tudnánk csinálni, Vagy egyszerűen csak szkeptikus vagy de reméled a legjobbakat.

ANightBoY
Egyszerűen szkeptikus vagyok
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jordan-re rányomtunk jópár stuntot. hosszú passzokra építettek inkább, ami így nem jött össze nekik. futni nem tudtak. nekünk meg összejött minden. sokkal jobban ott voltunk fejben mint pl a Rebels ellen.
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Aki esetleg kedvet érez magában arra, hogy bármilyen szinten segítsen egy csak magyarországi focival kapcsolatos portál beindítását az kérem írjon nekem e-mailt.
Sok a panasz a honlapokra, tegyünk érte valamit.
Jövő hétvégén meglátjuk mennyire van szándék erre.

Fontos, hogy ez egy nonprofit kezdeményezés, mielőtt valaki esetleg azzal vádolna, hogy ingyen munkaerőt gyűjtök...

ANightBoY
750ce
Elolvastam azt a hozzászólásod de megmondom őszintén nem értem, hogy most akarsz esetleg te is segíteni, vagy csak nem hiszed, hogy annál jobbat tudnánk csinálni, Vagy egyszerűen csak szkeptikus vagy de reméled a legjobbakat.

A

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Grat a Farkasoknak!

Az elején a Wolves gyorsan TD-t ért el, majd két elhibázott snap a puntoknál remek mezőnypozíciót adott a Farkasoknak, akik éltek is vele, egyszer egy TD formájában, egyszer pedig FG-t rúgtak, így hamar 17-0 volt a képzeletbeli eredményjelzőn (ami ott volt egyébként, csak gondolom úgy gondolták fölösleges bekapcsolni)
Innen meg már nem volt képes felállni a Tigers sajnos, így kicsit unalomba fulladt a mérkőzés!Bruce
Na és ezek után a 41 pont? Feladta a Tigers teljesen?SzentiRebel_#18
Nem tudom hogy feladták e, de nagyon nem akart összejönni semmi nekik. Kétszer közel kerültek a pontszerzéshez, de megszerezte a labdát mindig a wolves és az egyikből TD-t is csináltak!

Erősebb volt a Wolves egyszerűen és nem csak egy Lee-vel, hanem fizikálisan is!
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Grat a Farkasoknak!

Az elején a Wolves gyorsan TD-t ért el, majd két elhibázott snap a puntoknál remek mezőnypozíciót adott a Farkasoknak, akik éltek is vele, egyszer egy TD formájában, egyszer pedig FG-t rúgtak, így hamar 17-0 volt a képzeletbeli eredményjelzőn (ami ott volt egyébként, csak gondolom úgy gondolták fölösleges bekapcsolni)
Innen meg már nem volt képes felállni a Tigers sajnos, így kicsit unalomba fulladt a mérkőzés!Bruce
Na és ezek után a 41 pont? Feladta a Tigers teljesen?

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Grat a Farkasoknak!

Az elején a Wolves gyorsan TD-t ért el, majd két elhibázott snap a puntoknál remek mezőnypozíciót adott a Farkasoknak, akik éltek is vele, egyszer egy TD formájában, egyszer pedig FG-t rúgtak, így hamar 17-0 volt a képzeletbeli eredményjelzőn (ami ott volt egyébként, csak gondolom úgy gondolták fölösleges bekapcsolni)
Innen meg már nem volt képes felállni a Tigers sajnos, így kicsit unalomba fulladt a mérkőzés!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
gratula a Wolvesnak a bajnoki címhez
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Wolves vs Tigers
58 - 088as
Grat a Wolvesnak kicsit reménykedtem hogy esetleg megszorítja a Tigers, de ennyire lehengerlő fölényre nem számítottam.
Két éve a Cow volt közel hozzá. De ezek szerint még mindig messze a legjobbak. Rebels Tigers meccset megnéznék most.ce
Meglepő eredmény. Valaki mondja meg aki kint volt, hogy a Tigernek nem jött össze semmi vagy a Wolves kapta össze nagyon magát.