NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Wolves vs Tigers
58 - 088as
Grat a Wolvesnak kicsit reménykedtem hogy esetleg megszorítja a Tigers, de ennyire lehengerlő fölényre nem számítottam.
Két éve a Cow volt közel hozzá. De ezek szerint még mindig messze a legjobbak. Rebels Tigers meccset megnéznék most.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aki esetleg kedvet érez magában arra, hogy bármilyen szinten segítsen egy csak magyarországi focival kapcsolatos portál beindítását az kérem írjon nekem e-mailt.
Sok a panasz a honlapokra, tegyünk érte valamit.
Jövő hétvégén meglátjuk mennyire van szándék erre.

Fontos, hogy ez egy nonprofit kezdeményezés, mielőtt valaki esetleg azzal vádolna, hogy ingyen munkaerőt gyűjtök...

ANightBoY
750
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Wolves vs Tigers
58 - 0
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
holnap hánykor lesz a wolves ladies meccs?????????zsolo
14:00 Sportmax



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Hali 44-0 a wolves javára?csovika75
valahogy úgy

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hali 44-0 a wolves javára?
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
a döntőn is van mercy rule?NightBoY
Kell hogy legyen...
több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
a döntőn is van mercy rule?

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
holnap hánykor lesz a wolves ladies meccs?????????
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha vannak eredmények akkor várjuk szeretettel: a távol ragadt érdeklődők 😊SzentiRebel_#18
http://twitter.com/#!/Francesco23

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Ha vannak eredmények akkor várjuk szeretettel: a távol ragadt érdeklődők 😊

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
hát ha valamit ezt lenne értelme közvetíteni akár az eagles tv-n ha már van😊

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
az idei meccsről nemlesz stream mint tavaly?gizmo
szerintem nem valószínű, azt azért már rég beprómozták volna

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
gizmo Detroit Lions 95 — #15
az idei meccsről nemlesz stream mint tavaly?

Miskolc Renegades Quarterback.
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
a wolves honlapján minden 2. szó a sérülteket taglalja:

a, előre kifogásokat gyártanak
b, altatják az ellenfelet és a nézőket aztán robban a bomba
c, média fogás, azaz semmi gond csak beharangozzák és úgy jön le a végén, hogy még megtépázva is övék a bajnoki cím

Szerintetek?SzentiRebel_#18
Csak nem pánikolsz a tippverseny miatt? 😊vadibandi
nem pánikolok, csak kitart az a pár pont a végéig😊

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
a wolves honlapján minden 2. szó a sérülteket taglalja:

a, előre kifogásokat gyártanak
b, altatják az ellenfelet és a nézőket aztán robban a bomba
c, média fogás, azaz semmi gond csak beharangozzák és úgy jön le a végén, hogy még megtépázva is övék a bajnoki cím

Szerintetek?SzentiRebel_#18
Csak nem pánikolsz a tippverseny miatt? 😊




több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
d, vagy egyszerűen tényleg ennyi a sérült és a tényeket vázolják! 😊
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
a wolves honlapján minden 2. szó a sérülteket taglalja:

a, előre kifogásokat gyártanak
b, altatják az ellenfelet és a nézőket aztán robban a bomba
c, média fogás, azaz semmi gond csak beharangozzák és úgy jön le a végén, hogy még megtépázva is övék a bajnoki cím

Szerintetek?

több mint 13 éve
NightBoY New York Giants 616
Aki esetleg kedvet érez magában arra, hogy bármilyen szinten segítsen egy csak magyarországi focival kapcsolatos portál beindítását az kérem írjon nekem e-mailt.
Sok a panasz a honlapokra, tegyünk érte valamit.
Jövő hétvégén meglátjuk mennyire van szándék erre.

Fontos, hogy ez egy nonprofit kezdeményezés, mielőtt valaki esetleg azzal vádolna, hogy ingyen munkaerőt gyűjtök...

A

You should know I bleed blue...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Holnap döntő 😊
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Alapvetően egy egyszerű dologról van szó! Az utolsó tanfolyam után például egyből ki lehetett/kellett próbálni a dolgot élesben is, mert aznap pont meccs volt és az egész társaság kiment a meccsre és csinálták a statokat.

Tényleg egyszerű dolog! Írod a formanyomtatványra hogy mi történik a meccsen, aztán meg beírod a programba, ami kiszámolja a dolgokat és egy kész statisztikát ad.

Minél többet csinálod, annál pontosabb és gyorsabb leszel!

a gépszerelést meg inkább meghagyom a gépszerelőknek! 😊 Azért egy kicsivel egyszerűbb dologra kell itt gondolni. Olyan mint a takarítás, valaki jobban, valaki kevésbé jobban tud takarítani, de kis gyakorlással lehet fejlődni!Bruce
Lehet csavarni a dolgokat, de akkor is ugyan ott vagyunk, amatőröket nem kell kiküldeni egy meccsre. Küld ki másodlagos statisztikusnak és gyakoroljon! Egyébként nem egy kezdő írta be, hogy az irányító punt-olt sőt, de nem írok többet a kilétéről, mert nem rontom azt a tekintélyét már ha van ilyen berkekben!SzentiRebel_#18
Hat sajnos azert ezert az utolso bejegyzesert kar mert amerikaban is hasznalva a az iranyito puntra (amerikai kozepiskolas foedzo aliptota es a sajat szajabol hallotam), magyarorszagon is van egy ket csapat aki elkezdte hasznalni es igy az nem hiba es tevedes volt 😊 😀delear
Az mind szép és jó nem mondom hogy nem, de azon a meccsen én punt-oltam, és nem kaptam a fejemre egy ütést sem, hogy emlékezet kiesésem legyen 😉

több mint 13 éve
kutya23c 223
Ezt most találtam a facebook-on.... sok érdekes kérdést vet fel. Hanyadikán lehet majd erről többet hallani? Úgy volt, hogy valamikor októberben.

"AFA - Zánka American Football Academy Okróbertől startól a Magyar amerikai foci akadémia.

Felhívjuk a 14 éves, éppen tovább tanulási szándékkal szörföző fiatalok figyelmét, hogy a leendő akadémián a vendéglátó és idegenforgalmi végzettség mellett, amerikai focit is elsajátíthatja majd, igen intenzív módon.

Miért is jó ez?

Ha szeretnél külföldön - főleg az USA vagy Kanada - ingyen tanulni, akkor itt a helyed, hiszen sportösztöndíjjal megteheted majd vagy valamelyik profi csapat kiválaszt magának mint játékos, akár többszörös fizetésért is játhatsz.



De minden részlet és információ, maajd októberben lát napvilágot.

De addig is: KÉSZÜLJ és SZÓLJ a barátaidnak."

Szerintem most már sokan kiváncsian várjuk a részleteket.deacon75
Ja lassan már november!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt most találtam a facebook-on.... sok érdekes kérdést vet fel. Hanyadikán lehet majd erről többet hallani? Úgy volt, hogy valamikor októberben.

"AFA - Zánka American Football Academy Okróbertől startól a Magyar amerikai foci akadémia.

Felhívjuk a 14 éves, éppen tovább tanulási szándékkal szörföző fiatalok figyelmét, hogy a leendő akadémián a vendéglátó és idegenforgalmi végzettség mellett, amerikai focit is elsajátíthatja majd, igen intenzív módon.

Miért is jó ez?

Ha szeretnél külföldön - főleg az USA vagy Kanada - ingyen tanulni, akkor itt a helyed, hiszen sportösztöndíjjal megteheted majd vagy valamelyik profi csapat kiválaszt magának mint játékos, akár többszörös fizetésért is játhatsz.

De minden részlet és információ, maajd októberben lát napvilágot.

De addig is: KÉSZÜLJ és SZÓLJ a barátaidnak."

Szerintem most már sokan kiváncsian várjuk a részleteket.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hali!
Nem tudja véletlen valamelyikőtök, hogy holnap be lehet-e vinni kaját-piát a döntőre? Tavaly előtt nem lehetett, tavaly be lehetett, idén?
Üdv:Balu10

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Meg-e lehetne-e szerezni a statisztika készítő progit ingyenesen-e? Úgy értem tanfolyam (á: 6000,-) nélkül.
Ismerkedés, gyakorlás, nem hivatalos stat. készítés céljából.

"Itt?? ... Mindenki!"