NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
tudu28 152
vmi AFA eredmény?tudu28
ZP-Szombathely(erős győri segítséggel) 7-14
Eagles-(CNC) Gladiators 7-20(volt a negyedik negyedben mikor eljöttem)Zorddd
6-14 a pontos

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
elég konkrét
csak egy baj van, hogy prejudikálsz
1. még hivatalosan nem kaptuk meg a wada jegyzőkönyvét
2. amíg ezt nem kapjuk meg, mindenkit megillet az ártatlanság vélelme
3. ha megjött a FEB eldönti, hogy a vétkesek (ha lesznek) milyen büntetést kapjanak
4. a FEB-nek túl nagy mozgástere nincs a sporttörvény és a MACS szabályzata elég egyértelmű
5. olvasd el a sporttörvényt és a MACS szabályzatát, ezekben benne van, hogy milyen esetben és mire büntethetőek a csapatok akiknek a tagja(i) doppingvétséget követ el
ha nem tetszik a FEB döntése utána (talán) lehetne ezt csinálnod, de addig elég nevetséges az állandó okoskodásod
Csak annyit, hogy amikor együtt játszottunk még nem volt anti-dopping bizottság.
Ha úgy érzed te korrektebb lennél ezen a poszton, máris átadom a helyem.
Ha rajtam múlik mindenki aki doppingvétséget (mintaadás megtagadása, pozitív minta) követ el, 2 évre el lesz tiltva.
Ennyi, és üdv.
ui.: egyszer azért várnék tőled konkrét megoldást is, nem csak fikázást.cápa77
Ez nem fikázás volt. Másrészt most meg lehet mutatnia a szövetségnek és az AntiDopping bizottságnak, hogy mennyire pártatlan. Nagyon sokan azt várják a szövetség új elnökségétől, hogy pártatlanul, kivételezés nélkül, (ha már vannak) a szabályokat és csak azt szem előtt tartva cselekedjen. De egyenlő mértékben büntesse mindkét csapatot, ha mindkettő ugyanakkora mértékben hibázott.
Ha ehhez az kell, hogy a bajnokcsapatot fossza meg a címétől, akkor tegye azt. Ha kell, vegye el az ezüstérmet.

Ha egyik csapatnál kettőből kettő, akkor az egész csapat repüljön szerintem két évre.

Elég konkrét voltam?e53m62


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
én ilyet se tűrnék meg mint te, aki állandóan osztja az észt , tenni meg lófasztcápa77
Most ezen mit kell megsértődni? Zavart, hogy nem vagyok elég konkrét. Elmondtam, h szerintem mit kellene csinálni. De mivel nem én vagyok a döntéshozó pozícióban, így ez csak egy vélemény.

De előtted, ott a lehetőség, kedves Balázs, hogy te végre tegyél valamit.

Másrészt a saját csapatomért teszek eleget, még ha te nem is látod ezt.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én ilyet se tűrnék meg mint te, aki állandóan osztja az észt , tenni meg lófaszt
Ha egyik csapatnál kettőből kettő, akkor az egész csapat repüljön szerintem két évre.

Elég konkrét voltam?e53m62
2 "hülye" miatt 40+ embert büntetni szerinted normális dolog?neuw
Ha a maradék 40+ ember PLUSZ az edző elnézte, hogy ilyen klasszis a játékosa, akkor igen. Nem az első eset, nem az első előfordulás, csak most buktak meg először. Ezt mindenki tudja, mindenki tudta. Te megtűrnél a csapatodban egy ilyen játékost?e53m62


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ha egyik csapatnál kettőből kettő, akkor az egész csapat repüljön szerintem két évre.

Elég konkrét voltam?e53m62
2 "hülye" miatt 40+ embert büntetni szerinted normális dolog?neuw
Ha a maradék 40+ ember PLUSZ az edző elnézte, hogy ilyen klasszis a játékosa, akkor igen. Nem az első eset, nem az első előfordulás, csak most buktak meg először. Ezt mindenki tudja, mindenki tudta. Te megtűrnél a csapatodban egy ilyen játékost?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
tudu28 152
vmi AFA eredmény?tudu28
ZP-Szombathely(erős győri segítséggel) 7-14
Eagles-(CNC) Gladiators 7-20(volt a negyedik negyedben mikor eljöttem)Zorddd
az meg 14:33 lett úgy tudom

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Alapból egy MAJOR sportágat, nem lenne szabad európai bajnoki rendszerben indítani.Amadeus91
Szerintem is tiltsuk be a kosárlabdát, meg a jégkorongot 😛KoriTE
Félreértettél.

De abban egyetértesz, hogy ami az AMERIKAI FOCIT illeti (Baseballról nem beszélve, mert olyan is van MO-n) nem hatékony ez a rendszer. Egyszerűen nincs mögötte semmi. Ráhúzták egy olyan bajnoki rendszerre, mint ami a sima focié...közbe szerintem nincs is 1 darab tisztán Amerikai foci pálya az országban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Ha egyik csapatnál kettőből kettő, akkor az egész csapat repüljön szerintem két évre.

Elég konkrét voltam?e53m62
2 "hülye" miatt 40+ embert büntetni szerinted normális dolog?

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Csak annyit, hogy amikor együtt játszottunk még nem volt anti-dopping bizottság.
Ha úgy érzed te korrektebb lennél ezen a poszton, máris átadom a helyem.
Ha rajtam múlik mindenki aki doppingvétséget (mintaadás megtagadása, pozitív minta) követ el, 2 évre el lesz tiltva.
Ennyi, és üdv.
ui.: egyszer azért várnék tőled konkrét megoldást is, nem csak fikázást.cápa77
Ez nem fikázás volt. Másrészt most meg lehet mutatnia a szövetségnek és az AntiDopping bizottságnak, hogy mennyire pártatlan. Nagyon sokan azt várják a szövetség új elnökségétől, hogy pártatlanul, kivételezés nélkül, (ha már vannak) a szabályokat és csak azt szem előtt tartva cselekedjen. De egyenlő mértékben büntesse mindkét csapatot, ha mindkettő ugyanakkora mértékben hibázott.
Ha ehhez az kell, hogy a bajnokcsapatot fossza meg a címétől, akkor tegye azt. Ha kell, vegye el az ezüstérmet.

Ha egyik csapatnál kettőből kettő, akkor az egész csapat repüljön szerintem két évre.

Elég konkrét voltam?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
vmi AFA eredmény?tudu28
ZP-Szombathely(erős győri segítséggel) 7-14
Eagles-(CNC) Gladiators 7-20(volt a negyedik negyedben mikor eljöttem)


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Alapból egy MAJOR sportágat, nem lenne szabad európai bajnoki rendszerben indítani.Amadeus91
Szerintem is tiltsuk be a kosárlabdát, meg a jégkorongot 😛


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Csak annyit, hogy amikor együtt játszottunk még nem volt anti-dopping bizottság.
Ha úgy érzed te korrektebb lennél ezen a poszton, máris átadom a helyem.
Ha rajtam múlik mindenki aki doppingvétséget (mintaadás megtagadása, pozitív minta) követ el, 2 évre el lesz tiltva.
Ennyi, és üdv.
ui.: egyszer azért várnék tőled konkrét megoldást is, nem csak fikázást.
Mondjuk mielőtt elszalad a ló bárkivel is, azelőtt tegyünk különbséget nem-leadott-mintás-doppingvétség és pozitív-mintás-doppingolás között.

A kettő nem ugyanaz. Mondjuk az a helyzet, hogy a jelenlegi AntiDoppingos bizottsági elnök anno ezekkel az arcokkal játszott egy csapatban, és akkor szemet hunyt vagy szemet hunyattak vele egy-egy győzelem kapcsán.

Kíváncsi leszek, mennyire lesz kemény a büntetés. Hogy egy játékos kapja vagy egy csapat? Vagy CSAK az egyik csapat, mert utóbbi esetben a szövetség megint jelentős gerinctelenségről tesz tanúbizonyságot és csak megerősíti, amit egyébként is mindenki sejt a yard-gyáros húzójátékosokról...e53m62


több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Mégis minek kell amatőr ligában koxolni? :/ Hülye az is, aki egy amatőr ligáért lövi magát.(vagy tablettásan veszi be..) Nem ér annyit. Az más kérdés, hogy ezzel az edzésre alig járással, szar hozzáállással, 0 tradícióval, amatőr!ligával, nem fejlődőképes a sportág Magyarországon. Nem vagyok nagy szakértő MAFL ügyekben, de eléggé úgy fest, hogy szar az egész. Alapból egy MAJOR sportágat, nem lenne szabad európai bajnoki rendszerben indítani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
tudu28 152
vmi AFA eredmény?

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szolnok Sparks - Miskolci Acéltigrisek ??

eredménylatolgatás?ot65
Sima Acéltigris sikert tippelek! 😊Bruce
Maradjunk a Dabas Sparks névnél 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Hogy lehet büntetni egy csapatot, ha a két mintát adó játékosa negatív eredményt kap? Hogy ki ugrált át a kerítésen meg ki nem azt nem tudom, de csak azok mintáját lehet vizsgálni, akik azt leadták. Márpedig ha tőlük kérték és átvették a mintát, akkor a sztori már nincsen tovább, meg kell várni az eredményt és kész.


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Mondjuk mielőtt elszalad a ló bárkivel is, azelőtt tegyünk különbséget nem-leadott-mintás-doppingvétség és pozitív-mintás-doppingolás között.

A kettő nem ugyanaz. Mondjuk az a helyzet, hogy a jelenlegi AntiDoppingos bizottsági elnök anno ezekkel az arcokkal játszott egy csapatban, és akkor szemet hunyt vagy szemet hunyattak vele egy-egy győzelem kapcsán.

Kíváncsi leszek, mennyire lesz kemény a büntetés. Hogy egy játékos kapja vagy egy csapat? Vagy CSAK az egyik csapat, mert utóbbi esetben a szövetség megint jelentős gerinctelenségről tesz tanúbizonyságot és csak megerősíti, amit egyébként is mindenki sejt a yard-gyáros húzójátékosokról...

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Bízunk benne ,hogy 4ből csak ez az egy lett pozitív ,de ha nem akkor bizony akinek tennie kell az tegye a dolgát!kisdani
Még egy se lett pozitív, mivel nem adta le a játékos a mintát.
KoriTE
Igen és ezzel ugyan olyan doppingvétséget követett el ,mintha a a vizsgálat után derül ki ,hogy pozitív lett az eredmény! Tehát eddig 4-ből egy. Gondolom emlékszel még Fazekas és Annus párosra! Ők se adtak pozitív mintát még is eredményeik törlése kerültek és eltiltották őket !Plusz a szövetség is szívott rendesen!
Ha valakit elkapnak, 2 évet bukik, ennyi. De emiatt másik 40-el kibaxxni, egy ilyen szinten amatőr sportban, ahol semmi kontrollunk nincs a játékosaink "szokásai" felett, nem tartanám fair eljárásnak. KoriTE
A dopping szabályzatba, ahogy idéztem csapat büntetés is szerepel.
Szabályzat második mondata pedig:
Jelen szabályzatot a MAFSZ elnökség, 2009/017 határozatában elfogadta, amely minden MAFSZ tagszervezetre vonatkozik, és 2009. július 15. lép életbe.
Tehát az össze csapatra vonatkozik és a teljes szöveg nem csak az ami szimpatikus!
Akkor azt magyarázd meg nekem, ha egy játékos bármilyen szabálytalanságot követ el akkor miért az egész csapat kap büntetés. Miért fújják vissza a TD-ét ha egy támadó fal játékos mondjuk facemask-kol ??Miért kell emiatt 40 másikkal kibaxxni, egy ilyen szinten amatőr sportban, ahol semmi kontrollunk nincs a játékosaink felett??


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szolnok Sparks - Miskolci Acéltigrisek ??

eredménylatolgatás?ot65
Sima Acéltigris sikert tippelek! 😊Bruce
én is
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ééééés a sütemény ugyanabból a cikkből:

"Mindent összevetve megérdemelten nyert a Budapest Wolves csapata"

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Idézek:

"a tény, hogy a Farkasok bő egy hónapon belül 103-7-es eredményt produkáltak az alapszakasz második és harmadik helyezettje ellen, komoly szakadékot mutat a négyszeres bajnok és a mezőny többi része között. A sportág szempontjából nagyon jót tenne egy – vagy több – hosszú távon is erős kihívó, ugyanis a Cowboys és a Sharks elleni szoros döntők után idénre ismét nagyon elhúzott a Wolves."

Cowboys, Sharks: időszerű lenne elkezdenetek kokszolni. Hát micsoda dolog ez, hogy így elszállt a Wolves?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szolnok Sparks - Miskolci Acéltigrisek ??

eredménylatolgatás?ot65
Sima Acéltigris sikert tippelek! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szolnok Sparks - Miskolci Acéltigrisek ??

eredménylatolgatás?
több mint 13 éve
racsy 45
Bízunk benne ,hogy 4ből csak ez az egy lett pozitív ,de ha nem akkor bizony akinek tennie kell az tegye a dolgát!kisdani
Még egy se lett pozitív, mivel nem adta le a játékos a mintát.

De most őszintén, ha minden játékost ellenőriznénk az országban, maradna akár egyetlen csapat is? Két ember tuti bebukna mindenhol, ha mással nem redbullal, vagy neocitránnal, esetleg lábgomba kenőccsel, de ez TÖK mindegy, ugyanaz a szankció. Vagy te minden csapattársad mögött ott állsz amikor eszik-iszik, vagy kenegeti magát ha fáj valahol?

Szerintem még sokan nem fogták fel, hogy mennyi mindennel meg lehet bukni a kokszon kívül. Márpedig aligha nézegetik a játékosok az apróbetűt ha vesznek valamit a boltban.

Vagy az a cél, hogy zárjunk ki csapatokat, mert hát az mekkora királyság már. Egészen addig, amíg a te csapatod lesz az.

Ha valakit elkapnak, 2 évet bukik, ennyi. De emiatt másik 40-el kibaxxni, egy ilyen szinten amatőr sportban, ahol semmi kontrollunk nincs a játékosaink "szokásai" felett, nem tartanám fair eljárásnak.KoriTE
Végre valaki ki mondta! Az vesse rám az első követ akinek a csapatában nincs ilyen ember.
Tudjátok sok olyan ember is van, aki komoly sérüléssel játszik hogy segítse csapatát és focizhasson és lehet használ dolgokat de nem csal csak elkerüli hogy fájjon.
Én kb egy éve nem játszhatok, gerincsérvem van, de a kezemről két ujjamat levágatnám hogy még egyszer a Társaimmal együtt küzdhessek a pályán.
Dopping elítélve ,de nem állhatsz mindenki mellett és nem tarthatsz a fejéhez fegyvert, hogy mintát adjon addig ,amíg nem Te fizetsz neki azért hogy játsszon .
Azt hiszem kell a "tiszta" sport. De hol van ma már tiszta sport?
Viszont van tökéletes sportdiplomácia, na nekünk ez nincs! 😕
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Bízunk benne ,hogy 4ből csak ez az egy lett pozitív ,de ha nem akkor bizony akinek tennie kell az tegye a dolgát!kisdani
Még egy se lett pozitív, mivel nem adta le a játékos a mintát.

De most őszintén, ha minden játékost ellenőriznénk az országban, maradna akár egyetlen csapat is? Két ember tuti bebukna mindenhol, ha mással nem redbullal, vagy neocitránnal, esetleg lábgomba kenőccsel, de ez TÖK mindegy, ugyanaz a szankció. Vagy te minden csapattársad mögött ott állsz amikor eszik-iszik, vagy kenegeti magát ha fáj valahol?

Szerintem még sokan nem fogták fel, hogy mennyi mindennel meg lehet bukni a kokszon kívül. Márpedig aligha nézegetik a játékosok az apróbetűt ha vesznek valamit a boltban.

Vagy az a cél, hogy zárjunk ki csapatokat, mert hát az mekkora királyság már. Egészen addig, amíg a te csapatod lesz az.

Ha valakit elkapnak, 2 évet bukik, ennyi. De emiatt másik 40-el kibaxxni, egy ilyen szinten amatőr sportban, ahol semmi kontrollunk nincs a játékosaink "szokásai" felett, nem tartanám fair eljárásnak. Vagy ha valaki hirtelen elkezd izmosodni ti elkülditek a csapattól, mert mi lesz ha miatta gond adódik?

Mondjuk mák, hogy csak a legjobb néhány csapatnak van esélye (jelenleg) vizsgálatra, a többiek addig tudnak okosak lenni.