GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hmm én még úgy vágtam ki Chris McCoyt, hogy észre se vettem, hogy felszedtük. Na mindegy 😀tenorx
még ott van Baraka Atkins vagy Chris Ellis ha pittsburghi projekt OLB kell 😀Höri
Van pittsburghi nem projekt OLBm 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hmm én még úgy vágtam ki Chris McCoyt, hogy észre se vettem, hogy felszedtük. Na mindegy 😀tenorx
még ott van Baraka Atkins vagy Chris Ellis ha pittsburghi projekt OLB kell 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hmm én még úgy vágtam ki Chris McCoyt, hogy észre se vettem, hogy felszedtük. Na mindegy 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Önhatalmúlag felnyitottam, hamár ébren maradtam.. én is akarok 😊
Mehet a szüret!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A kérdés jogos, tessék gyorsan megnyitni 😛

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Hol lehet licitálni? 😀


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
😊
Amúgy akkor sem sokkal könnyebb, sokat nem feltétlen lehet megtudni arról, hogy a szűkítést megéri-e, vagy bármi használható infó, de legalább azt lehet látni, hogy van csapat, amelyik próbálkozik veleWyatt
Ja, egyébként sok segítséget nem adott, hogy láttam, hogy a Giants melyik 60 udfát hívta be... 😊 több száz játékossal próbálkoztak ígyis-úgyis, szerintem akkora húdenagy alapot nem adott ebben a szakaszban, ahol most járunk. Na de mindegy 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
😊
Amúgy akkor sem sokkal könnyebb, sokat nem feltétlen lehet megtudni arról, hogy a szűkítést megéri-e, vagy bármi használható infó, de legalább azt lehet látni, hogy van csapat, amelyik próbálkozik veleWyatt
jah, tavaly ilyenkor örültem, hogy Skinner megélte az első cuthullámot a Giants-nél Randolph kárára, augusztusban meg mikor hazajöttem Siófokról az a hír fogadott, hogy visszavonult


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😊
Amúgy akkor sem sokkal könnyebb, sokat nem feltétlen lehet megtudni arról, hogy a szűkítést megéri-e, vagy bármi használható infó, de legalább azt lehet látni, hogy van csapat, amelyik próbálkozik vele

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Igen, szerintem is kurva nagy faktor az, hogy én ilyenkor tavaly már bőven tudtam, hogy kiket hívtak be a csapatok edzzeni, ki hogy teljesít, Darian Stewartot is amiatt húztam be pl..
Így azért inkább lottó jellege van a dolognak (mármint az átlagembereknek, nem JJnek).tenorx
JJ húzása=IRL elvitt, másnak itt nem kellő ember 😀Wyatt
csak az udfa 2. körében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, szerintem is kurva nagy faktor az, hogy én ilyenkor tavaly már bőven tudtam, hogy kiket hívtak be a csapatok edzzeni, ki hogy teljesít, Darian Stewartot is amiatt húztam be pl..
Így azért inkább lottó jellege van a dolognak (mármint az átlagembereknek, nem JJnek).tenorx
JJ húzása=IRL elvitt, másnak itt nem kellő ember 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
2.FA lezárási napja mikor lesz? 😛Newman
Ha már senkire se licitál senki szerintem.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
2.FA lezárási napja mikor lesz? 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
rosterek frissítve az udfákkal.

a pénzügyeket majd kiszámolom később. a gyengébbek kedvéért

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, szerintem is kurva nagy faktor az, hogy én ilyenkor tavaly már bőven tudtam, hogy kiket hívtak be a csapatok edzzeni, ki hogy teljesít, Darian Stewartot is amiatt húztam be pl..
Így azért inkább lottó jellege van a dolognak (mármint az átlagembereknek, nem JJnek).
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy esküszöm csak azért fontolgatom, hogy kilépjek az udfából, mert már nagyon kezdem unni a várakozást. Nem tudom, hogy a szezonbizonytalanság miatt van-e, de korábban nem volt ennyire dög lassú.. na mindegy 😊fetomy
tavaly ugye ilyenkor már mindenki úgy húzott, hogy szállingóztak a hírek az újoncokról...JJ
nyilván, csak nem órák vagy napok kérdése, hogy legyenek róluk hírek, tehát ha valakit nem érdekel, ne húzzon ha meg igen, fölösleges várni 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Amúgy esküszöm csak azért fontolgatom, hogy kilépjek az udfából, mert már nagyon kezdem unni a várakozást. Nem tudom, hogy a szezonbizonytalanság miatt van-e, de korábban nem volt ennyire dög lassú.. na mindegy 😊fetomy
tavaly ugye ilyenkor már mindenki úgy húzott, hogy szállingóztak a hírek az újoncokról...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy esküszöm csak azért fontolgatom, hogy kilépjek az udfából, mert már nagyon kezdem unni a várakozást. Nem tudom, hogy a szezonbizonytalanság miatt van-e, de korábban nem volt ennyire dög lassú.. na mindegy 😊fetomy
számomra minden kilépő megváltás

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy esküszöm csak azért fontolgatom, hogy kilépjek az udfából, mert már nagyon kezdem unni a várakozást. Nem tudom, hogy a szezonbizonytalanság miatt van-e, de korábban nem volt ennyire dög lassú.. na mindegy 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a lényeg, hogy bennem mély nyomot hagyott.

mondjuk most se lesz pick 2 napig ettől a 3 csapattól, az fix

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kizárt, csak egyben, és akkor is csak kicsit 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Végre, végre, végreWyatt
te ne örüljél, napokig késleltettél minket több körben is 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre, végre, végre

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
éjfélkor nyit a bolt

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vegyük úgy, hogy kiszálltam, úgyse lesz itt mostanában semmi, és még így is ki kell vágnom 10 embert