GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Van benne valami abban amit írsz, de elsőre is megértettem 😛

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Írd meg valakinek, aki nem húz, hogy kiket akarsz vinni, mennyit adnál, és mennyit lennél még hajlandó max megadni, aztán meg is van oldva 😀Wyatt
Ezzel az a gond hogy Adam8 az első FA periódusban is igen aktív volt, pl. a létező összes FA futót elvitte... Úgyhogy inkább azt írd meg Adam, hogy kit nem akarsz elvinni, könnyebb dolgod lesz 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Írd meg valakinek, aki nem húz, hogy kiket akarsz vinni, mennyit adnál, és mennyit lennél még hajlandó max megadni, aztán meg is van oldva 😀Wyatt
Ezzel az a gond hogy Adam8 az első FA periódusban is igen aktív volt, pl. a létező összes FA futót elvitte... Úgyhogy inkább azt írd meg Adam, hogy kit nem akarsz elvinni, könnyebb dolgod lesz 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagy elmék, ha találkoznak, mi Igor? 😛

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Srácok! A free agentekre licitálni csak június 8-tól fogok tudni majd mert osztálykirándulni fogok hétfőn, kedden, nagyon szeretném hogy megengedjétek hogy addig ne vigyék el előlem a játékosokat...tehát meg lehetne csinálni hogy én akkor még rálicitálhassak?😊 (bocsánat az "érdekes" megfogalmazásért :d)adam8
Ha valaki jelentkezik, hogy nem akar FA-zni (én sajnos akarok), annak küldesz egy listát, hogy kikre akarsz licitálni.. és akkor azokkal megvárunk (vagy ha tudsz limitet, azt is megírhatod)

De jobb ötletem nincs.
Max annyi, hogy kitoljuk és várunk 8-ig 😊

Csak ezzel az a baj, hogy megkezdődik a nyár.. és lassan mindenkinek lesz valami baja/gondja.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Írd meg valakinek, aki nem húz, hogy kiket akarsz vinni, mennyit adnál, és mennyit lennél még hajlandó max megadni, aztán meg is van oldva 😀

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Srácok! A free agentekre licitálni csak június 8-tól fogok tudni majd mert osztálykirándulni fogok hétfőn, kedden, nagyon szeretném hogy megengedjétek hogy addig ne vigyék el előlem a játékosokat...tehát meg lehetne csinálni hogy én akkor még rálicitálhassak?😊 (bocsánat az "érdekes" megfogalmazásért :d)

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Plaxico majd csak a szabadulása után kerül be a free agentek közé?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Joci se választott, jöjjön Kristóf

btw nem kell megvárni, hogy én engedélyt adjak.
aki látja, hogy lejárt a 24h és ő jön, cselekedjen

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Hazaértem, úgyhogy kicsit bővebben hozzászólok a PRhez 😊

A QBval nagyjából egyetértek, Kolb remélem elmegy valahova és kap egy év esélyt kezdőként, mondjuk mindegy is, Locker nagy király lesz.

RB, WR korrekt, Mendenhall után eladtam 2 kezdő futót mondjuk, de majd Fannin jó lesz 😀

TEnél én 9et adtam volna a 2 Davisre, főleg, ha nálad Gonzo még 10es. Davis nálam simán top3as TE a ligában.

A defensel egyetértek, egyedül a CBre adtam volna 6ot (itt lehet, hogy nem volt jó ötlet eladni Carrt Tramon mellől, de most már mindegy).tenorx
fred és vernon davisre a nyolcas télleg nagyon kevés
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hazaértem, úgyhogy kicsit bővebben hozzászólok a PRhez 😊

A QBval nagyjából egyetértek, Kolb remélem elmegy valahova és kap egy év esélyt kezdőként, mondjuk mindegy is, Locker nagy király lesz.

RB, WR korrekt, Mendenhall után eladtam 2 kezdő futót mondjuk, de majd Fannin jó lesz 😀

TEnél én 9et adtam volna a 2 Davisre, főleg, ha nálad Gonzo még 10es. Davis nálam simán top3as TE a ligában.

A defensel egyetértek, egyedül a CBre adtam volna 6ot (itt lehet, hogy nem volt jó ötlet eladni Carrt Tramon mellől, de most már mindegy).
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Somos előzheti Wyatott és Orkot

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Somos, először is hail a munkáért, szép lett, és igazán igényes. Másodszor meg kapb be. :cool:szaba
Miért is? 😊

somoskovig
Mert el akarsz küldeni 😛
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ez egy igen komoly PR, egy-két dologra reagálnék csak

OL: 8 - LT poszton lehetne jobb opció is, ellenben a másik 4 kezdő poszt igen erős. A cseresorban egy kis minőség még nem ártana a mennyiség mellé, bár Bill Nagy sokra hivatott… smile

Cseresorban egy kis minőség? 😀 Van 3 IRL kezdő cserém(Davis, Walton, McGlynn) + 2 aki akár kezdő is lehet (Brown, Hairston) Nem hiszem, hogy ennél jobb cseresora bárkinek is lenne itt.

McGlynn igazából azért lett kezdő, mert Jackson sérülése után Cole ment be centernek, idén nem véletlen húztak guardot 1. körben, a kezdő környékén nem lesz. Davis és Walton viszont jogos komment, Waltontól mondjuk nem vagyok annyira elájulva, de back-upként több, mint jó, Davist meg egyszerűen elnéztem (mondjuk a 10 penalty, 11,5 sack allowed nem túl fényes 😛)

McGlynn volt a center 2010-ben, nem Cole
és lehet mondani, hogy Jackson így, Jackson úgy, de két igen komoly sérülése volt, nem lesz automatikusan kezdő


DL: 6 - Knighton és Houston 3-4-es kompatibilitása kapcsán lehetnek kérdések, kérdés, hogy Knighton Alualu nélkül is tud-e domináns lenni.

Itt szerintem összekeverted az okot az okozattal 😊 Knighton tavaly is kiemelkedően játszott Hendersonnal, Atiyyah Ellisonnal, szóval nem hiszem, hogy Alualunak lenne köszönhető a jó szereplése, inkább fordítva

Itt lemaradt a 😊, de ettől függetlenül tartom, hogy 3-4-ben nem biztos, hogy annyira domináns tud majd lenni, hiába adott a mérete hozzá.

Jaguars 2009-ben az első 8 meccsen 3-4-et tolt, ott a pff szerint pont olyan jó volt, mint 4-3-ban

Titans
OL: 9 - Nagyon erős kezdő ötös mögött megfelelő back-upok is ténykednek, a falon nem fog múlni.

Ezt túlzásnak érzem, pl az én falammal összehasonlítva csak Roos az akit jobbnak érzek, mint a jaguarsos párja.
LeLOL Harris és Amano pl kifejezetten rossz volt idén

Annyira nem volt jó IRL a Titans fal, mint tavaly, de azért csak összekaristolt idén is 1300+ yardot mögöttük CJ. Nálam még Jake Scott is jobb, mint Sitton, és az Amano - Goodwin meccs is max. döntetlen, de olyan szempontból jogos a felvetés, hogy Rajna 9 pontja talán egy kicsit erős.

Sittont a pff a legjobb Rg-nek kiáltotta ki, persze ez nem perdöntő, de nem véletlenül kapta meg az NFL Alumni Offensive Lineman of the Year-t.

Mellesleg az sem véletlen, hogy a saját szurkolói is Amano fejét követelik 😊 szóval inkább mondanám azt, hogy CJ a titans o-lineja ellenére futott 1300 yardot, és nem pedig miatta 😊


Steelers
S: 9 - Polamalu és Branch kicsit luxus egymás mögött, főleg úgy, hogy a Tanard - Martin FS páros azért nem kiemelkedő.

Branch az egy középszar S, szóval a 9-et én mindenképpen túlzásnak érzem

Itt a Polamalu effect sokat dobott, Branch meg szerintem azért nem a középszar kategória. Inkább a FS páros miatt lehet egy kicsit erős a 9 pont.

Én láttam Branch összes meccsét idén, és elhiheted, hogy kifejezetten rossz volt coverben

Egyébként írtad a Texansnál, hogy Starks vicces Ntnek, erre megjegyezném, hogy 2010 elején a Dolphins kezdő D-lineja a Langford-Starks-Odrick trióból állt, csak Odrick kidőlt, ezért ment ki Starks endnek, és kezdett Soliai Nt-benSzegecs
somoskovig


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ez egy igen komoly PR, egy-két dologra reagálnék csak

OL: 8 - LT poszton lehetne jobb opció is, ellenben a másik 4 kezdő poszt igen erős. A cseresorban egy kis minőség még nem ártana a mennyiség mellé, bár Bill Nagy sokra hivatott… smile

Cseresorban egy kis minőség? 😀 Van 3 IRL kezdő cserém(Davis, Walton, McGlynn) + 2 aki akár kezdő is lehet (Brown, Hairston) Nem hiszem, hogy ennél jobb cseresora bárkinek is lenne itt.

McGlynn igazából azért lett kezdő, mert Jackson sérülése után Cole ment be centernek, idén nem véletlen húztak guardot 1. körben, a kezdő környékén nem lesz. Davis és Walton viszont jogos komment, Waltontól mondjuk nem vagyok annyira elájulva, de back-upként több, mint jó, Davist meg egyszerűen elnéztem (mondjuk a 10 penalty, 11,5 sack allowed nem túl fényes 😛)

DL: 6 - Knighton és Houston 3-4-es kompatibilitása kapcsán lehetnek kérdések, kérdés, hogy Knighton Alualu nélkül is tud-e domináns lenni.

Itt szerintem összekeverted az okot az okozattal 😊 Knighton tavaly is kiemelkedően játszott Hendersonnal, Atiyyah Ellisonnal, szóval nem hiszem, hogy Alualunak lenne köszönhető a jó szereplése, inkább fordítva

Itt lemaradt a 😊, de ettől függetlenül tartom, hogy 3-4-ben nem biztos, hogy annyira domináns tud majd lenni, hiába adott a mérete hozzá.

Titans
OL: 9 - Nagyon erős kezdő ötös mögött megfelelő back-upok is ténykednek, a falon nem fog múlni.

Ezt túlzásnak érzem, pl az én falammal összehasonlítva csak Roos az akit jobbnak érzek, mint a jaguarsos párja.
LeLOL Harris és Amano pl kifejezetten rossz volt idén

Annyira nem volt jó IRL a Titans fal, mint tavaly, de azért csak összekaristolt idén is 1300+ yardot mögöttük CJ. Nálam még Jake Scott is jobb, mint Sitton, és az Amano - Goodwin meccs is max. döntetlen, de olyan szempontból jogos a felvetés, hogy Rajna 9 pontja talán egy kicsit erős.


Steelers
S: 9 - Polamalu és Branch kicsit luxus egymás mögött, főleg úgy, hogy a Tanard - Martin FS páros azért nem kiemelkedő.

Branch az egy középszar S, szóval a 9-et én mindenképpen túlzásnak érzem

Itt a Polamalu effect sokat dobott, Branch meg szerintem azért nem a középszar kategória. Inkább a FS páros miatt lehet egy kicsit erős a 9 pont.


Eagles
DL: 8 - A kezdő kvartett kapcsán egyedül Kampman térde lehet aggasztó, ezt leszámítva abszolút elit a névsor. Emellett viszont nem ártana még egy normális back-up DT, és DE poszton is elférne még egy megfelelő csere.

Bunkley idén csere volt, szóval a pontozási rendszered alapján itt is sok a 8

Bunkley a térdével küszködött, ettől még szerintem jó kezdő DT.Szegecs

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Döme: a NT kérdést kivesézték helyettem, az meg, hogy van 2 ígéretes rookie DE, az a jövőt tekintve jó lehet, de ritkán fordul elő első szezontól domináns 3-4-es DE IRL. De szó szerint egyetértek azzal, hogy 2 év múlva ez brutál egység lehet, ha Powe is beválik.

Rajna: mivel IRL kb. semennyit nem játszott Mau MLB-ként, ez egyelőre kísérlet, hiába oda várták draft előtt.

Fake:
csere QB - nekem itt az ideális emlékem mindig a McNabb sérülés utáni Jeff Garcia szárnyalás pár éve, de minimum az az elvárás a csere QB-tól, hogy ne legyen tökéletesen esélytelen vele a csapat, ha a kezdő véletlenül kiesik
WR - nekem azért az első szezonjuk alapján még vannak minőségi fenntartásaim Bey-Bey és Gettis kapcsán
DL - Watt kapcsán két bajom van, egyrészt 3-4-es DE lett IRL, másrészt még sosem láttuk a pályán az NFL-ben. Annyira egyébként meg nem volt jó a Seahawks védelem Bryant-tel DE poszton, nem nyertek annyit futás ellen, mint amennyit buktak a pass rush terén. Tony Brown viszont fair pont, na, pl. nála nem jöttem rá, hogy ki a bánatomat takar a Robert Anthony Brown Jr elnevezés. De ettől még nem adnék 7-nél többet rá egyelőre, Watt miatt lehet jövőre 8 pont
LB - attól, hogy a Maddenben be lehet tenni 3-4-es LB-t 4-3-ba, még nem biztos, hogy IRL is működne a dolog, Foote is hatalmas égés volt Detroitban, igaz, ő már kicsit öregebb és lassabb is volt, mint Farrior. De ha választani kellene, akkor biztos MLB posztra raknám, nem SLB-nek. Rivers OK, Mason Foster meg szintén inkább WLB, nem tudom, hogy boldogul majd belül.
CB - pont mindenki azon sírt, hogy mennyire lepontoztam a CB-it, nem sok 7 pont született.
ST - ezt nem akartam belekeverni, de majd a 2.0 változatban valami 0,5-ös súllyal bele fog számítani a totál értékelésbe

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ez egy igen komoly PR, egy-két dologra reagálnék csak

OL: 8 - LT poszton lehetne jobb opció is, ellenben a másik 4 kezdő poszt igen erős. A cseresorban egy kis minőség még nem ártana a mennyiség mellé, bár Bill Nagy sokra hivatott… smile

Cseresorban egy kis minőség? 😀 Van 3 IRL kezdő cserém(Davis, Walton, McGlynn) + 2 aki akár kezdő is lehet (Brown, Hairston) Nem hiszem, hogy ennél jobb cseresora bárkinek is lenne itt.

DL: 6 - Knighton és Houston 3-4-es kompatibilitása kapcsán lehetnek kérdések, kérdés, hogy Knighton Alualu nélkül is tud-e domináns lenni.

Itt szerintem összekeverted az okot az okozattal 😊 Knighton tavaly is kiemelkedően játszott Hendersonnal, Atiyyah Ellisonnal, szóval nem hiszem, hogy Alualunak lenne köszönhető a jó szereplése, inkább fordítva

Titans
OL: 9 - Nagyon erős kezdő ötös mögött megfelelő back-upok is ténykednek, a falon nem fog múlni.

Ezt túlzásnak érzem, pl az én falammal összehasonlítva csak Roos az akit jobbnak érzek, mint a jaguarsos párja.
LeLOL Harris és Amano pl kifejezetten rossz volt idén


Steelers
S: 9 - Polamalu és Branch kicsit luxus egymás mögött, főleg úgy, hogy a Tanard - Martin FS páros azért nem kiemelkedő.

Branch az egy középszar S, szóval a 9-et én mindenképpen túlzásnak érzem

Eagles
DL: 8 - A kezdő kvartett kapcsán egyedül Kampman térde lehet aggasztó, ezt leszámítva abszolút elit a névsor. Emellett viszont nem ártana még egy normális back-up DT, és DE poszton is elférne még egy megfelelő csere.

Bunkley idén csere volt, szóval a pontozási rendszered alapján itt is sok a 8


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mau sztem enm íksérlet, anno MLB prospect volt, eszembe nem jutott, hogy nem mike lesz draft után, nyilván eljátszaná azt is, más kérdés, hogy lehet, rosszabb lenne.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt pedig somosnak hamar egy ilyen riiiiiiil adatbankot letrehozott amiert tengermely tiszteletem
qb - eddig is tudtak buffaloban h qb nelkul nincs kecmec de a., draftolni nem mertem b., en ezen a poszton nem vagyok hajlando bohocokkal kiserletezni c., igy kikellett varjam a megfelelo idot h tradelhessek vmi epkezlab emberert. romo opcio lehetett vna tavaly de en nem latom benne azt h hatara kapna a csapatat akar egy szezonon keresztul cutlert pedig anno meg tibi odaadta braxanak egy nap alatt pont amikor nem voltam gepnel. festo kivaloan tartja a papirokat + az en meglatasom szerint csereqb = vege a szezonnak tehat majdnem tokmindegy kit teszek be.
rb - egyetertunk. gondolom morris vitte inkabb 6ra az erteket mert sztem egy atlagos fbvel ez a corp inkabb 5. ringer egy fospatron szvsz de karimban meg van bizodalmam ugy is h jenningset sem lesz egyszeru lekuzdenie a jags dcjen.
wr - itt is egyetertunk bar en nem az altalad emlegetett emberek minosegeben latom a hianyossagot. egyszeruen hianyzik egy fasza slot elkapo. akkor viszont ha az meglesz semennyit nem fogok futni azt akar irasba is adom most.
te - hat. ja. 😂
ol - 2 kisebb dologban nem ertunk egyet. woody helyzete ugye ingovanyos emiatt en egy kicsit borusabbnak latom a kezdo helyzetet mint te, a csereim viszont kicsit jobbak sztem mint ah leirod.
bar ha ahhoz viszonyitunk h vki heccbol huzigatja a guardokat elso korben cserenek akkor igazat kell adjak de sztem irl majdhogynem semmilyen csapat hcje nem sirna tele a kisparnat ettol a cseresortol bar kis upgrade tenyleg nem artana es nem is lenne kivitelezhetetlen ez igaz.

dl - erthetetlen szamomra a semaemlegetes. szemelyes sertest csak azert nem irok, mert ugyis leszarod
😀 de itten csak a holttestemen keresztul lesz 3-4. elobb fogok 5-2t jatszani v ha talalok vmi supamant hatulra akkor 5-3at 😀 watt de volt fokepp a badgersben is es ha red bryant a majdnem 300 fontjaval tudott azt jatszani a 'hawksban tavaly akkor sztem letezik az a sema az nflben is ahol egy 290 fontos urge eljatssza a 4-3 de posztot. williams lehet h egy oreg szar de tonnyo azert ott van mogotte es lehet h nem vmi olyan arc o akit szarra lehet hypeolni de evek ota egyik megkerulhetetlen alakja a titans dline rotaciojanak. a ket de backup meg egynek elmegy nem potolhatatlan arcok de projektnek nem is vallalhatatlanok sztem. jarmonnak mondjuk lassan kijar az ideje nalam, elkezdhetne mar alakitani vmit kulonben repul. tehat ha nem haragszol sztem 7est mar csak freeney es suh miatt is kell kapjak de ez azert nem toltelekmusor rajtuk kivul tehat egy 8ast azert indokoltnak tartanek.
lb - semaemlegetes vol2. az iment leirtam a velemenyem errol. farrior az elozo szezonban nalam slbt jatszott sztem maulauga irl nyomdokan ez teljesen vedheto allaspont. misit konvertalni akartam de a komisszar ur nem engedte vanilyen. de sajat magam altal draftolt emberhez ragaszkodom es nem fogom csak azert elsutni mert un rendszeridegen akkor inkabb kivarom az idejet es berakom majd a kezdobe ha a harcos ideje lejar. rivers wlb lesz iden foster pedig valoban idealisabb lenne ha olbkent esetleg mike backupkent jonne szamitasba de nagyon affele tendalnak a dolgok h o fogja itten a radios kalapot hordani. meglehetosen wtf move lenne tolem elismerem de en latok benne raciot. ezen kivul meg clayton van aki cserenek ok. kiegyezem a 6 pontoddal ebben az allapotban de egy szolid veteran mlbvel ez mar nalam felmenne 8-9 pontra tehat nem mondanam remenytelennek a helyzetet.
cb - ezen nincs koztunk vita bar azert en a 7es osztalyzatomat ugyerzem kierdemlem mig masnal ugy remlik ennel nagyobb zsak szarra is adtal ennyit.
s - tokeletesen latod a helyzetet es iden valoszinu ezzel rotyogtatok. ha nem lenne ennyi potens fiatal a keretben ez a csapatresz epp egy leonhardnyival lenne jobb a tejeimnel tehat az 5 pontot teljesen korrektnek erzem.

+ st amit nyilvan azert hagytal ki az ertekelesbol mert ligaelit minden szinten es nem akartad h emiatt beelozzek a pren olyan semmirekello csapatokat mint a denver a detroit v a muthafucker die miami 😀

edit: kolosszalis ereju seggberugasodat pedig kriptoniterommel blokkoltam es uzennem h jovore is igy fogom megirni vmint remelem h akkorra mar minden ember nevet hibatlanul feltudom deriteni 😀
kinek a kisilabizalasa volt egyebkent igy olyan nehez feladat ? ivankae ?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
G. Warren alap állapotában egy DE, de mivel ott annyira nem volt kiemelkedő, azért is kellett Wilforknak kimozognia, Stroud érkeztével és Ty felépülésével Vince bemehet megint középre (egyértelmű, hogy VW>Gerrard), így megint DE lesz, ott viszont csak csereWyatt
Ja, ezt jó tudni. 😊

Mindegy, Gerard úgyis csak idén lesz már csak a kezdőm, egy ideális világban Mitchell és Powe is elit NT lesz 2012-re.😛Döme
ne basszál már föl, hogy ez akkora újdonság számodra, hogy Wilfork szélremozgatása miatt jászott csak Warren 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a snapek hany szazalekaban van fent a 3 fos base D fal ?
lehet ez az en hulyesegem de nalam tobbet er egy "kezdo" szintu 5. DB
mint az egysiku 2-down NT vs "toltelek" 2. DE akit lekapnak a palyarol a snapek 60+ szazalekaban
akkor mar inkabb egy olyan ember mint pl starks aki 0-tech NTkent jomunkasember de nem kiemelkedo
viszont nickel- es dime packagenel ugyanugy palyan hagyhato es hozza a pressureoket megbizhatoan
csak mas technikabol
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bár aztán faszse tudja, lehet, hogy BB mester megint meglátja azt, hogy mi a legjobb, aztán felállunk egy Ty-Gerrard-Vince hármassal, és Stroud még az első hetet sem éri meg, vagy valamelyik fiatalt dobja be 😊 De szerintem valószínűbb egy Ty-Vince-Stoud hármas 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akárcsak Cody 😀

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
G. Warren alap állapotában egy DE, de mivel ott annyira nem volt kiemelkedő, azért is kellett Wilforknak kimozognia, Stroud érkeztével és Ty felépülésével Vince bemehet megint középre (egyértelmű, hogy VW>Gerrard), így megint DE lesz, ott viszont csak csereWyatt
Ja, ezt jó tudni. 😊

Mindegy, Gerard úgyis csak idén lesz már csak a kezdőm, egy ideális világban Mitchell és Powe is elit NT lesz 2012-re.😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem.Döme
Mitchell tavaly csere volt végig. Lehet, hogy kezdőbe szánják, de ettől még lehet annyira szánalmas, hogy 1 meccs után megy a lelátóra.

G.Warren játékideje meg nyilván csökkeni fog a T.Warren-Stroud duó felemelkedésévelHöri
Mitchell tavaly csere volt 4-3-ban de idén sémaváltás lesz ugye, és bár viszonylag kicsi, Wade szerint Mitchell tökéletes lesz az ő-féle 3-4-be NT-nek, hasonló paraméterei vannak mint Ratliffnek. Stroud pedig már tavaly is DE volt a Billsben, nem ő fog játékidőt elvenni Warrentől. Na mindegy most nem azt mondom hogy elit playák, főleg Mitchellel lehet tényleg az amit mondasz, de szerintem a DL-em jobb mint 5. Pl. 6. 😀

De benne van a lehetőség simán hogy 2 év múlva ugyanezek az emberek 9-10-es DL-t adjanak ki a két elsőkörös DE-vel, meg ha Powe is jó lesz a Chiefsben.Döme
G. Warren alap állapotában egy DE, de mivel ott annyira nem volt kiemelkedő, azért is kellett Wilforknak kimozognia, Stroud érkeztével és Ty felépülésével Vince bemehet megint középre (egyértelmű, hogy VW>Gerrard), így megint DE lesz, ott viszont csak csere