GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Köszönet a PR ért.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
CB: 5
viccbraxa88
Miért is? Trufant vagy Jennings miatt kellene feljebb raknom az átlagosnál?

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
CB: 5
vicc. Wilson rossz CB?!
nagyon nem értünk egyet...
erősebb vagyok mint tavaly. Falam meg elit közeli.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi leszek azért, hogy a sim program mit fog kihozni majd ezekből a csapatokból 😛

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Na én abszolút nem értek egyet. Szerintem egyáltalán nem a 29. vagyok.
QB - Troy Smitht nem értem miért kell így lehúzni. Jó párszor bizonyította már, hogy persze nem elit, kiváló QB, de igenis kezdő szintű. Egy ponttal biztos, hogy többet adnék erre.
RB - Itt meg szerintem a 3 ultrakevés. Tudom, hogy Beanie nem bizonyított még, de ott sem csak maga miatt, ráadásul ott van McClain is, aki elit FB és futni is tud. Ide is legalább egy ponttal többet kellene szerintem.
WR - Megint kb. 1 ponton vitatkoznék.. Bár ha azt nézzük, hogy Cobbot semminek vesszük, lehet érvényes a 6-os, de akkor is, VJ sima no1 WR, és mögötte van 2-3 sima no2-3 elkapó plusz Cobb. Én nem hiszem, hogy ennél több kellene egy csapatba

A D-nél meg nem tudom, főleg egy ilyen front7-el szerintem a 6.9 kevés..

Nem tudom, sok mindennel egyetértek, meg megértem, de szerintem legalább 20. hely környékén vagyok 😊

És egyébként köszi természetesen az értékelést 😊fetomy
Smith kapcsán valószínűleg sosem fogunk egyetérteni. 😊
RB poszton jogos az észrevétel, McClain nem esett kellő súllyal latba.
WR poszton nem látom azt a 2-3 sima no2 elkapót, Robiskie, Hartline és Henderson sem ez a kategória szerintem. VJ meg kihagyta a szezon első felét, majd megsérült, nekem kicsit kérdéses IRL is.
A 6,9 az bőven átlag felettit jelent, a secondary viszont gyenge, ott Casont leszámítva nem igazán van normális kezdő matéria szerintem (Hall nekem továbbra is vicc).

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na én abszolút nem értek egyet. Szerintem egyáltalán nem a 29. vagyok.
QB - Troy Smitht nem értem miért kell így lehúzni. Jó párszor bizonyította már, hogy persze nem elit, kiváló QB, de igenis kezdő szintű. Egy ponttal biztos, hogy többet adnék erre.
RB - Itt meg szerintem a 3 ultrakevés. Tudom, hogy Beanie nem bizonyított még, de ott sem csak maga miatt, ráadásul ott van McClain is, aki elit FB és futni is tud. Ide is legalább egy ponttal többet kellene szerintem.
WR - Megint kb. 1 ponton vitatkoznék.. Bár ha azt nézzük, hogy Cobbot semminek vesszük, lehet érvényes a 6-os, de akkor is, VJ sima no1 WR, és mögötte van 2-3 sima no2-3 elkapó plusz Cobb. Én nem hiszem, hogy ennél több kellene egy csapatba

A D-nél meg nem tudom, főleg egy ilyen front7-el szerintem a 6.9 kevés..

Nem tudom, sok mindennel egyetértek, meg megértem, de szerintem legalább 20. hely környékén vagyok 😊

És egyébként köszi természetesen az értékelést 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nahh, már alig várom én is 😊 Gondolom most már rövidesen sorra kerülök, bár így is meghaladta a csapat az elvárásaimat, a pontozási irányelvek alapján 6,25-6,5 körüli átlagot vártam magamnak 😊Rataxes
Hát azért mégiscsak a legjobb keretet vetted át 😀 Igaz annak minden hátrányával együtt 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nahh, már alig várom én is 😊 Gondolom most már rövidesen sorra kerülök, bár így is meghaladta a csapat az elvárásaimat, a pontozási irányelvek alapján 6,25-6,5 körüli átlagot vártam magamnak 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ja, ma felteszem az egészet, én nem szeretem csigázni a kedélyeket, mint braxa 😊

Meg ma időm is van rá, ki tudja, mi lesz holnap.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
További részeket is kapunk ma?

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 110 — SB 50 Champion @ Grund
Rajta én is gondolkodtam, de IRL is kezdő-back-up szint közöttinek érzem, MEbane sérülése miatt kapott sok szerepet, de szerintem alaphelyzetben azért nem a megnyugtató starter szint.

De ha igen, akkor is van 2 kezdőd 4 helyre! 😛somoskovig
Két szezonban egymás után valaki kiválása miatt kezdő 1 kivételével minden meccsen, amin játszik? Érdekes... 😛

Mondjuk nekem Ayodele is kezdő, 31-ből 29-en írták be kezdőnek az utóbbi két évben, tudom, szar játékos, de biztos a Saints-ben bármilyen fos lehet kezdő és játszhat szinte minden meccsen 2 év alatt... 😛

Mindegy, engem minden évben lefikáztak a PR-ben, meg a jóslatokban, szarul mégse végeztem soha, szóval... 😛StormST
Jó, lehet, hogy nem 3, hanem 4 pontot kellett volna adnom, de ettől még tartom, hogy Cole és Ayodele is mindig a gyengébb fele a DT-párosnak IRL, ráadásul mondjuk utóbbin azért sokat segít egy Ellis - Smith páros a védőfalban. Majd a 2.0 editionre javítok. 😊somoskovig
😛 Addigra lehet, hogy én is... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Somos: abszolúte nem kötözködnék, csak kérdés: nálad Colin Cole milyen kategória? 6 meccs kihagyással 44 tackle 1 sack szerintem nem szar egy DT-től, de ha szerinted nem lehet nyugodt szívvel pályára küldeni egy védelemben, akkor biztos én látom rosszul a dolgokat... 😛StormST
Rajta én is gondolkodtam, de IRL is kezdő-back-up szint közöttinek érzem, MEbane sérülése miatt kapott sok szerepet, de szerintem alaphelyzetben azért nem a megnyugtató starter szint.

De ha igen, akkor is van 2 kezdőd 4 helyre! 😛somoskovig
Két szezonban egymás után valaki kiválása miatt kezdő 1 kivételével minden meccsen, amin játszik? Érdekes... 😛

Mondjuk nekem Ayodele is kezdő, 31-ből 29-en írták be kezdőnek az utóbbi két évben, tudom, szar játékos, de biztos a Saints-ben bármilyen fos lehet kezdő és játszhat szinte minden meccsen 2 év alatt... 😛

Mindegy, engem minden évben lefikáztak a PR-ben, meg a jóslatokban, szarul mégse végeztem soha, szóval... 😛StormST
Jó, lehet, hogy nem 3, hanem 4 pontot kellett volna adnom, de ettől még tartom, hogy Cole és Ayodele is mindig a gyengébb fele a DT-párosnak IRL, ráadásul mondjuk utóbbin azért sokat segít egy Ellis - Smith páros a védőfalban. Majd a 2.0 editionre javítok. 😊

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 110 — SB 50 Champion @ Grund
Somos: abszolúte nem kötözködnék, csak kérdés: nálad Colin Cole milyen kategória? 6 meccs kihagyással 44 tackle 1 sack szerintem nem szar egy DT-től, de ha szerinted nem lehet nyugodt szívvel pályára küldeni egy védelemben, akkor biztos én látom rosszul a dolgokat... 😛StormST
Rajta én is gondolkodtam, de IRL is kezdő-back-up szint közöttinek érzem, MEbane sérülése miatt kapott sok szerepet, de szerintem alaphelyzetben azért nem a megnyugtató starter szint.

De ha igen, akkor is van 2 kezdőd 4 helyre! 😛somoskovig
Két szezonban egymás után valaki kiválása miatt kezdő 1 kivételével minden meccsen, amin játszik? Érdekes... 😛

Mondjuk nekem Ayodele is kezdő, 31-ből 29-en írták be kezdőnek az utóbbi két évben, tudom, szar játékos, de biztos a Saints-ben bármilyen fos lehet kezdő és játszhat szinte minden meccsen 2 év alatt... 😛

Mindegy, engem minden évben lefikáztak a PR-ben, meg a jóslatokban, szarul mégse végeztem soha, szóval... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak már látja, hogy a Panthers nyer idén, és áthatotta a jövő szele 😀
Amúgy tényleg köszönet a munkáért 😊
Az ST-re visszatérve, azért lehet látni, hogy mennyit számít, ha egy csapatnak balfasz a rúgója, puntere, vagy úgy az egész egység, szal szerintem nem túl hangsúlyosan, de figyelembe kellene venni. Lehet egy csapat n1 O-val és D-vel, akkor sem biztos a PO 😛

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Kicsit érdekes mondat ez a Saints-nél: a regnáló bajnokkal a csoportban. Vagy ez csak NFC-re vonatkozik?Deny
Ja, jogos, ezt elírtam. 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kicsit érdekes mondat ez a Saints-nél: a regnáló bajnokkal a csoportban. Vagy ez csak NFC-re vonatkozik?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgy tűnik én leszek az első aki egyetért a megállapításokkal 😊 bár a wr sor "lehúzását" nem teljesen értem, főleg az rb coprhoz képest (4 vs 7), mert előbbi ha nem is kiemelkedő de mélyebb.

thx, jó kis olvasmány egy bl hangover hatefőre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Mondjuk azt sajnálom, hogy 2. FA előtt vagyunk még, utána azért némileg jobb lennék, ami a backupokat és 1-2 kezdőt illeti 😊
amúgy korrekt PR, köszönöm somosStez
Majd ha nagyon ráérek, akkor frissítek a PR-en, van 1-2 csapat, ahol a cseresor teljes hiánya sokat számít mínuszban.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azt sajnálom, hogy 2. FA előtt vagyunk még, utána azért némileg jobb lennék, ami a backupokat és 1-2 kezdőt illeti 😊
amúgy korrekt PR, köszönöm somos

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
jó, alapból nem jó a PR, ha a Pats akármiben is előttem van 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A safetyk? Nézz rá a CB-sorodra! 😛somoskovig
Na a CB-sorral mi a bajod? 😊
Bodden pass rush nélkül is kurva jó volt, sérülésből jön vissza, na bumm, attól még sima n1 CB, a legfontosabb tehát megoldva
McKelvint is lehet fikázni, de második számú CB-nek bőven jó (persze az 1/7-ért nem ez a legnagyobb vágy, de azért másik irányba se menjen el a vicceskedés 😛)
Harris simán elit tehetségű CB, és Berry is simán jó 2-3. számú CB-nek, nálam ráadásul csak 4. + ott van még a rendkívül jó kiegészítő ember Coleman, ezzel a CB-sorral a világon semmi baj nincsen, nem értem a fikát 😊 Az meg csak hab a tortán, hogy ilyen pass rushsal közel nem kellenének ilyenek sem
De ezt már megszoktam, hogy mindenki lefikázza, csak annyira nem értem 😀
szerk: btw, ST szereplőket szándékosan ignoráltad?Wyatt
Bodden jó CB, mondjuk nem raknám top 10 CB közé, 30 éves és sérült volt. McKelvin messze van szerintem a starter szinttől, a többiek meg még nem nagyon láttak NFL-meccset belülről, Berry attól, hogy egy fél meccset játszott és belebotlott Cutler egy passzába, mitől lenne stabil 2-3. számú CB? Ilyen alapon akkor DeAngelo Hall a top 1 corner, mert ő 4 Cutler passzt is leszedett! 😛

ST-et nem akartam belekeverni igazából, a top 10 rúgó és a top 20 punter között nem érzek túl nagy különbséget, meg nem akartam, hogy a ST bármilyen irányba is elhúzza a rangsort.somoskovig
Az lesz hidd el, bár igazából nekem egyelőre elég 3-4.-nek is 😀 Ettől még tartom, hogy ez a sor nem érdemel lehúzást, a safetyt még el is fogadom a Vödör overhype-pal, a két sokat játszó cserével és a két újonccal, de szerintem az se vészes. Mondjuk kíváncsi leszek egy-két indoklás függvényében a sajátjaimra 😀 Meg, hogy mit kap az LB-sorom 😛

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Somos: abszolúte nem kötözködnék, csak kérdés: nálad Colin Cole milyen kategória? 6 meccs kihagyással 44 tackle 1 sack szerintem nem szar egy DT-től, de ha szerinted nem lehet nyugodt szívvel pályára küldeni egy védelemben, akkor biztos én látom rosszul a dolgokat... 😛StormST
Rajta én is gondolkodtam, de IRL is kezdő-back-up szint közöttinek érzem, MEbane sérülése miatt kapott sok szerepet, de szerintem alaphelyzetben azért nem a megnyugtató starter szint.

De ha igen, akkor is van 2 kezdőd 4 helyre! 😛

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Megvárom persze, (nem számítottam rá, hogy jön egyből a kövi 😊) de azt tudom hol értékeled máshogy a dolgokat mint én O oldalon, bár azért tényleg várom az indoklást majd 😊 Az se rossz, hogy a safetyk ennyit rontanak 😊Wyatt
A safetyk? Nézz rá a CB-sorodra! 😛somoskovig
Na a CB-sorral mi a bajod? 😊
Bodden pass rush nélkül is kurva jó volt, sérülésből jön vissza, na bumm, attól még sima n1 CB, a legfontosabb tehát megoldva
McKelvint is lehet fikázni, de második számú CB-nek bőven jó (persze az 1/7-ért nem ez a legnagyobb vágy, de azért másik irányba se menjen el a vicceskedés 😛)
Harris simán elit tehetségű CB, és Berry is simán jó 2-3. számú CB-nek, nálam ráadásul csak 4. + ott van még a rendkívül jó kiegészítő ember Coleman, ezzel a CB-sorral a világon semmi baj nincsen, nem értem a fikát 😊 Az meg csak hab a tortán, hogy ilyen pass rushsal közel nem kellenének ilyenek sem
De ezt már megszoktam, hogy mindenki lefikázza, csak annyira nem értem 😀
szerk: btw, ST szereplőket szándékosan ignoráltad?Wyatt
Bodden jó CB, mondjuk nem raknám top 10 CB közé, 30 éves és sérült volt. McKelvin messze van szerintem a starter szinttől, a többiek meg még nem nagyon láttak NFL-meccset belülről, Berry attól, hogy egy fél meccset játszott és belebotlott Cutler egy passzába, mitől lenne stabil 2-3. számú CB? Ilyen alapon akkor DeAngelo Hall a top 1 corner, mert ő 4 Cutler passzt is leszedett! 😛

ST-et nem akartam belekeverni igazából, a top 10 rúgó és a top 20 punter között nem érzek túl nagy különbséget, meg nem akartam, hogy a ST bármilyen irányba is elhúzza a rangsort.

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 110 — SB 50 Champion @ Grund
Somos: abszolúte nem kötözködnék, csak kérdés: nálad Colin Cole milyen kategória? 6 meccs kihagyással 44 tackle 1 sack szerintem nem szar egy DT-től, de ha szerinted nem lehet nyugodt szívvel pályára küldeni egy védelemben, akkor biztos én látom rosszul a dolgokat... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megvárom persze, (nem számítottam rá, hogy jön egyből a kövi 😊) de azt tudom hol értékeled máshogy a dolgokat mint én O oldalon, bár azért tényleg várom az indoklást majd 😊 Az se rossz, hogy a safetyk ennyit rontanak 😊Wyatt
A safetyk? Nézz rá a CB-sorodra! 😛somoskovig
Na a CB-sorral mi a bajod? 😊
Bodden pass rush nélkül is kurva jó volt, sérülésből jön vissza, na bumm, attól még sima n1 CB, a legfontosabb tehát megoldva
McKelvint is lehet fikázni, de második számú CB-nek bőven jó (persze az 1/7-ért nem ez a legnagyobb vágy, de azért másik irányba se menjen el a vicceskedés 😛)
Harris simán elit tehetségű CB, és Berry is simán jó 2-3. számú CB-nek, nálam ráadásul csak 4. + ott van még a rendkívül jó kiegészítő ember Coleman, ezzel a CB-sorral a világon semmi baj nincsen, nem értem a fikát 😊 Az meg csak hab a tortán, hogy ilyen pass rushsal közel nem kellenének ilyenek sem
De ezt már megszoktam, hogy mindenki lefikázza, csak annyira nem értem 😀
szerk: btw, ST szereplőket szándékosan ignoráltad?