GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
kamuHöri
Nem.Döme
Mitchell tavaly csere volt végig. Lehet, hogy kezdőbe szánják, de ettől még lehet annyira szánalmas, hogy 1 meccs után megy a lelátóra.

G.Warren játékideje meg nyilván csökkeni fog a T.Warren-Stroud duó felemelkedésévelHöri
Mitchell tavaly csere volt 4-3-ban de idén sémaváltás lesz ugye, és bár viszonylag kicsi, Wade szerint Mitchell tökéletes lesz az ő-féle 3-4-be NT-nek, hasonló paraméterei vannak mint Ratliffnek. Stroud pedig már tavaly is DE volt a Billsben, nem ő fog játékidőt elvenni Warrentől. Na mindegy most nem azt mondom hogy elit playák, főleg Mitchellel lehet tényleg az amit mondasz, de szerintem a DL-em jobb mint 5. Pl. 6. 😀

De benne van a lehetőség simán hogy 2 év múlva ugyanezek az emberek 9-10-es DL-t adjanak ki a két elsőkörös DE-vel, meg ha Powe is jó lesz a Chiefsben.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Warren, Mitchell kezdő 3-4 Nt-k a patsben ill a texansban,Döme
kamuHöri
Nem.Döme
Mitchell tavaly csere volt végig. Lehet, hogy kezdőbe szánják, de ettől még lehet annyira szánalmas, hogy 1 meccs után megy a lelátóra.

G.Warren játékideje meg nyilván csökkeni fog a T.Warren-Stroud duó felemelkedésével

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Warren, Mitchell kezdő 3-4 Nt-k a patsben ill a texansban,Döme
kamuHöri
Nem.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Én a dl-emet sokkal többre tartom mint 5-ös potenciál alapján. Warren, Mitchell kezdő 3-4 Nt-k a patsben ill a texansban, Carrington , Liuget, Jordan mind kezdő De-k lesznek idén, Cézár meg tavaly volt az. Lb sorból még egy fasza rush olb hiányzik, és szerintem ligaelit lesz a 4 kezdő ilb-vel meg Harrisonnal... Na de úgyis a Qb kérdésen áll vagy bukik minden, bár tavaly JaMarcusszal is majdnem po-s lett az ideinél szerintem jóval gyengébb keretem, szóval... 😊Döme
rookiek még mindig nem számítanak,bár kétségtelen,hogy 1-2 év múlva ez elit front7 lehet

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Warren, Mitchell kezdő 3-4 Nt-k a patsben ill a texansban,Döme
kamu

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
érdekes lesz a sorsolás,az AFC West nálam sötét ló,az NFC South meg papíron fele kemény,fele nem annyira,de persze azokban is simán benne van a bukta... 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Én a dl-emet sokkal többre tartom mint 5-ös potenciál alapján. Warren, Mitchell kezdő 3-4 Nt-k a patsben ill a texansban, Carrington , Liuget, Jordan mind kezdő De-k lesznek idén, Cézár meg tavaly volt az. Lb sorból még egy fasza rush olb hiányzik, és szerintem ligaelit lesz a 4 kezdő ilb-vel meg Harrisonnal... Na de úgyis a Qb kérdésen áll vagy bukik minden, bár tavaly JaMarcusszal is majdnem po-s lett az ideinél szerintem jóval gyengébb keretem, szóval... 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, szóval IRL-t tartja 😊
Legalábbis a Patsnek ott is így van, gondolom többi is maradt 😊
Hát, akkor Gabóval csak az SB-n találkozunk :rolleyes:

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Szívatod az AFC Northot? Két elvileg legkeményebb div.. remek 😕
Na majd meglátjuk ki a kemény.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
További kérdés, idén melyik csoportok melyikekkel találkoznak majd?Wyatt
Intraconference
AFC East vs. AFC West
AFC North vs. AFC South
NFC East vs. NFC West
NFC North vs. NFC South

Interconference
AFC East vs. NFC East
AFC West vs. NFC North
AFC North vs. NFC West
AFC South vs. NFC South

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Blount meg fél szezon alatt lett 1000 yardos futó.somoskovig
Ilyen futóm nekem is van/volt... one-year wondernek hívják.
Aztán a második évévben akkora El Busto lett, hogy csak na... ay, ay, ay, no es bueno!

Ettől függetelenül gabo jogosan első, csak a második-harmadikkal lehet vitázni... legalábbis sztem ekkora különbség nincs a TOP 3 és a többiek között 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
További kérdés, idén melyik csoportok melyikekkel találkoznak majd?

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kemény hogy a Packers - Vikes riválispáros offense-ben és defense-ben is hajszálra ugyanannyi pontot kapott... 😀 Egyébként abszolút elégedett vagyok a értékeléssel, talán az O falamról gondoltam kicsit többet mint Somos 😊Rataxes
jaja,elég durva
jó kis csoportunk van 😊

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Somos, először is hail a munkáért, szép lett, és igazán igényes. Másodszor meg kapb be. :cool:szaba
Miért is? 😊

fetomy: WR kérdésben nem győztél meg. Henderson egysíkú deep threat, Hartline max. 3. számú opció IRL, Henderson előtt sem véletlen van 3 WR meg egy-két TE és RB a célpontok listáján, Robiskie meg teoretikus. A pass rusht kb. átlagos szinten meg tudják oldani a felsorolt emberek, ezért kaptak kb. átlagos pontszámot. 😊

Gabo: DL azért nem 10 pont, mert Dareus még nem vált be, ha valóban jó lesz, akkor meg lesz a 10 pont. Blount meg fél szezon alatt lett 1000 yardos futó.

Deny: ami van, az viszont igencsak minőségi.

Az meg tök igaz, hogy legyen minél több vélemény, komment, kérdés, ha már ennyit melőztem vele. 😀

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 298 — Keep pounding
Max respect somos szép munka!

Nekem szerintem a QB és a RB sorom picit felhúztad, én a DL-ra adtam volna 10-est inkább a futók helyett, Blount azért még csak egy éven van túl.

Mellesleg azt hittem részletekben naponta pakolod ki, de így jobb nem kell hetekig várni a végére 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még 6 csapatnak kell abbahagyni a húzogatást és utána kijelölöm az időpontot.
nyilván nem másnapra, mert vannak nyaraló és kórházban lévő GM-ek, így hagyni kell időt rákészülni a hadjáratra

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2. FA-körhöz hány csapatnak kell még kiszállnia UDFA-ból? Akkor végül FoF lesz? Vagy talált valaki más programot, amit jobbnak tart? Ha az marad,
Dömének kell majd összedobni a pénzt? Én mondjuk szívesen vennék egy másolatot, ha van szándék terjeszteni a júzerek között (nyilván)
Ha a szezont augusztus végén jelentik be, hogy lesz, és már egyből után egy-két héttel kezdődik is (nem lesz ilyen), akkor napi több simeléssel lenne szezon, vagy IRL-be becsúszna?
Ki az, aki elválja a szimulálást? (nem a Sergio-félét) Editort talált már valaki fake-nek?

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
somos kitett magáért biztos hosszú és unalmas a munkaidő 😀
nagyjából pont az én elképzeléseimnek pontozott egyedül tán az LB sorra adtam volna 7-est és tán a safetyre 1-el kevesebbet, meg annyit hogy a giants propaganda szerint webster nem esett vissza csak nagyon fosok 3-4. CB-k és azért szívnak

nagyjából azok előtt végeztem akik előtt kellett csak rajnát kellett volna beelőzni és top 8-ba kerülni 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Somos, először is hail a munkáért, szép lett, és igazán igényes. Másodszor meg kapb be. :cool:
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Előbb szeretném, hogy egy-egy dolog miatt, amiben sok munkám van, két napig hallgassam a sírásokat, mint hogy ne legyenek. Az ilyen listáknak, írásoknak pontosan az a lényege, hogy lehetőséget adjanak a témázásra 😉

somos: Szerintem ha elit még nem is, de vannak ígéretes pass rusherek. Moats és Zombo főleg akikre gondolok, de Kiwivel és Barnes-al együtt szerintem bőven megoldják a passrusht 😊 Hartline és Henderson pedig én igenis úgy gondolom, hogy 2-3. WR-nek bőven jók. Henderson pl. 6-800 yardos elkapó, csak idén nem keresték annyiszor, ami nem meglepő NO-ban szerintem. Robiskie meg sokkal jobb annál, mint amire a QB nélküli Brownsban képes volt 😊

eaglesmcnabb: Mit nehéz egy évalatt kicserélni? Nem értesz te ehhez, nézz meg engem, alig van olyan játékosom aki tavaly is itt volt kezdő, meg idén is itt lesz 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én is köszönöm.

4. helyem meglepett azért, mert kompletten nincs elkapóm, illetve minőségi backup falembereim egyik oldalt se, de ezt írtad te is.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
riszpekt Somos.

No1 offense, semmi más nem számít

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kemény hogy a Packers - Vikes riválispáros offense-ben és defense-ben is hajszálra ugyanannyi pontot kapott... 😀 Egyébként abszolút elégedett vagyok a értékeléssel, talán az O falamról gondoltam kicsit többet mint Somos 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Azt meg nem értem, hogy a JAX-nél miért írod, hogy nem jutottam hibriddel PO-ba.. a két évvel ezelőtti 8-7-1-es csapatom asszem még nyert is a WC körön.Igor
Jó, a 8-7-1 PO az mázli, meg akkor emlékeim szerint még inkább 3-4-es D volt, nem annyira hibrid.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Azt meg nem értem, hogy a JAX-nél miért írod, hogy nem jutottam hibriddel PO-ba.. a két évvel ezelőtti 8-7-1-es csapatom asszem még nyert is a WC körön.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)