GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ja, meg az is igaz, hogy van 5 olyan QB a ligában, aki mellé ha bekerül egy normális back-up, akkor adott a 10 pont. LB poszton mondjuk minimum 3 zseni kell a kezdőben, meg 2-3 jó csere, ezt nehezebb összehozni. Nem véletlen, hogy pl. OL és DL 10-es nincs is kiosztva. Bár van két esélyes a jövő évi DL 10 pontra. 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Van olyan poszt, ahol kicsit jólelkű voltál amúgy... a 10 pontoksok statisztikája:

QB: IIII
RB: IIII

TE: I
LB: I
S: I

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Mikellt szövegesen alulértékelted egy csöppet sztem ezzel a TOP 10-es jelzővel 😊 de köszi a 10-est, ott mondjuk el is vártam 😊
Teljesen jó az értékelés nálam (talán a cornereknél vagy egy kissé negatív, ha kritika kell.. de nemcsak nálam, láttam más csapatnál is keményen fogott a toll - vagy csak más a véleményünk), van ahova még jön hozzám majd FA erősítés.. de kb. ide vártam magam.

Van egy-két AFC csapat előttem aki sztem egy kicsit magas (közte egy csoportrivális is), az AFC 8. hely (vagyis az NFC-ben harmadik legjobb csapat lennék ezzel a Ravensszel 😀) az nem jelent PO-t.. na majd ezt megcáfoljuk.
Azért a TOP 3 csapat sztem lesz ennyire kiugró, ott azért úgy látom nem szívesen osztottál 5-6-os jegyeket 😛Igor
Magamnak adtam egy 5-öst és két 6-ost is egyébként, de ahol nincs min kötözködni, ott nem tudok mit tenni. 😊

Lehet, hogy a CB-ket kicsit alulértékelem, meg az is lehet, hogy kevés csapat begyűjtötte a normális kezdő CB-ket. 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Mikellt szövegesen alulértékelted egy csöppet sztem ezzel a TOP 10-es jelzővel 😊 de köszi a 10-est, ott mondjuk el is vártam 😊
Teljesen jó az értékelés nálam (talán a cornereknél vagy egy kissé negatív, ha kritika kell.. de nemcsak nálam, láttam más csapatnál is keményen fogott a toll - vagy csak más a véleményünk), van ahova még jön hozzám majd FA erősítés.. de kb. ide vártam magam.

Van egy-két AFC csapat előttem aki sztem egy kicsit magas (közte egy csoportrivális is), az AFC 8. hely (vagyis az NFC-ben harmadik legjobb csapat lennék ezzel a Ravensszel 😀) az nem jelent PO-t.. na majd ezt megcáfoljuk.
Azért a TOP 3 csapat sztem lesz ennyire kiugró, ott azért úgy látom nem szívesen osztottál 5-6-os jegyeket 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köszi, respect érte, nem kevés munka lehetett benne
4-3ra leghamarabb jövőre állok át és én Glassfordban is bízom még (mást nem tudok tenni) mivel a hosszútávú tervem egy alapját próbálom lerakni, nem vártam sokkal jobb helyezést
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
hihetetlen ez a sok sírásJoci
Én szívesen beszélem meg a dolgokat, legalább látom, hol van eltérés a gondolatok között, és igyekszem megérteni a másik álláspontját. Szerintem célravezetőbb, mint ha mindenki leszarná az egészet, és egy max kösszel elintézné 😊
De akkor, ha Somost érdekli neki elküldöm mik a gondolataim, ide nem „szemetelek”Wyatt
Szemetelhetsz ide is nyugodtan szerintem, legalább mások is okulnak, hogy mi alapján értékelek, de küldheted PM-ben is.

A "sírás" meg természetes, nyilván az szól, aki úgy érzi, hogy kevesebb pontot kapott, nem az, aki úgy gondolja, túlértékeltem. 😊somoskovig
dehogynem, engem túlértékeltél 😊

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
hihetetlen ez a sok sírásJoci
Én szívesen beszélem meg a dolgokat, legalább látom, hol van eltérés a gondolatok között, és igyekszem megérteni a másik álláspontját. Szerintem célravezetőbb, mint ha mindenki leszarná az egészet, és egy max kösszel elintézné 😊
De akkor, ha Somost érdekli neki elküldöm mik a gondolataim, ide nem „szemetelek”Wyatt
Szemetelhetsz ide is nyugodtan szerintem, legalább mások is okulnak, hogy mi alapján értékelek, de küldheted PM-ben is.

A "sírás" meg természetes, nyilván az szól, aki úgy érzi, hogy kevesebb pontot kapott, nem az, aki úgy gondolja, túlértékeltem. 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hihetetlen ez a sok sírásJoci
Én szívesen beszélem meg a dolgokat, legalább látom, hol van eltérés a gondolatok között, és igyekszem megérteni a másik álláspontját. Szerintem célravezetőbb, mint ha mindenki leszarná az egészet, és egy max kösszel elintézné 😊
De akkor, ha Somost érdekli neki elküldöm mik a gondolataim, ide nem „szemetelek”

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Köszi somos, nagy király vagy 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hihetetlen ez a sok sírás


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Köszi Somos. A védelemmel egyet kell értenem, az offense meg remélem igazolja amit várok tőle 😀

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Köszi Somos. A védelemmel egyet kell értenem, az offense meg remélem igazolja amit várok tőle 😀

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Patriots:
LB: 8
Igazság szerint innentől kezdve felesleges bármit írnom, annyira nem vagyunk egy véleményen 😊Wyatt
Ha lenne még 2 normális back-up, akkor 9 lenne. Chaney miatt nem 10 pont, egy tökéletes egységhez 4 elit kezdő kell. Ja, meg egyébként Hali vagy Phillips fog futás ellen is csinálni valamit? 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Patriots:
LB: 8
Igazság szerint innentől kezdve felesleges bármit írnom, annyira nem vagyunk egy véleményen 😊

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Kösz az értékelést, a korholások jogosak.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Na, egyébként fent van az összes csapat, még egy TOTAL rangsort teszek be számokkal, aztán majd 2. FA kör után update-elem.

Ja, és tudom, hogy a 49ers túl magasan van! 😛

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
én is köszönöm a PR-t, még csak a saját értékelésemet olvastam el, de ezt azonnali revidiálásra bocsátanám 😛

WR: 7 - A Colston-Meachem páros sem volt tragikus, de ha Julio beváltja a hozzá fűzött reményeket, elit elkapósorral dolgozhat majd Breessomoskovig
Sanders-t mintha kifelejtetted volna, ha más nem is, a WR sorom biztosan ligaelitJJ
Sanders pont jó lesz 4. WR-nek, tehetséges srác, sokkal jobb, mint az átlag 4. WR-ek, de attól, hogy volt egy nem egész 300 yardos újonc szezonja, nálam még nem húz felfelé egy csapatrészt. Mondjuk úgy, hogy kompenzálja azt, hogy Meachem nem akkora ász, mint kellene lennie a drafthelye és Brees alapján.

Ha Julio beválik, akkor téyleg elit elkapósor lesz, ezt írtam is. 😊

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
én is köszönöm a PR-t, még csak a saját értékelésemet olvastam el, de ezt azonnali revidiálásra bocsátanám 😛

WR: 7 - A Colston-Meachem páros sem volt tragikus, de ha Julio beváltja a hozzá fűzött reményeket, elit elkapósorral dolgozhat majd Breessomoskovig
Sanders-t mintha kifelejtetted volna, ha más nem is, a WR sorom biztosan ligaelit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a 2 DE-m 4-3as, Ngata-Wilkerson sem lesz elveszve középen. Egy év alatt nehéz kicserélni a kezdőt, csak a felét sikerült 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
TOTAL: 6,785 - Masszív keret, sok fiatal tehetség, néhány sztár, de úgy érzem, az idei év még nem a GB-ről fog szólni.somoskovig
nekem idén az is elég,hogy a PR-ben előzőm (vagy x-elek) a csoportellenfelekkel 😛 +playoff természetesen :rolleyes:
LB sorom underrated 😀 Hayes>Black 😛
köszi az értékelést,nem kevés munka lehetett 😊

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
álcázó üzemmódban vagyunk 😛Joci
Te különösen 😊

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ja, IRL kezdők, ketten a liga 5. legrosszabb passz elleni alakzatában, 1 a 6. legrosszabban, Biggers azért lett kezdő, mert kipusztultak előle (bár ő nem volt rossz), Wilson meg szerintem sokkal inkább jó szituációs játékos, mint stabil kezdő. 5 vagy 6 pont között lehet vitatkozni, de átlagosnál semmiképpen nem jobb ez a unit szerintem. 😛somoskovig
Jennings sem volt katasztrófa. vmelyik topicba volt CB stat és ott top20 volt.
elfogadom h te így gondolod, de sztem ez azért egy jó egység. egyik játékos sem elit, de sztem ha van 5 olyan játékos aki bármikor kezdőbe lehet rakni az azért egy jó dolog.
Moss meg igaz h öreg, de idén is top10 WR volt QB nélkül. driver ténleg nagyon vén, de rosszabb a WR corpom tőle nem lesz. Az 4-5. WRem is IRL min 2.számú WR, így itt is nagy a merítési lehetőség. Sérüléseket simán áttudom vészelni. Nálam ez is fontos, nem csak az h legyen 2 nagy név a többi meg UFLes lúzer...braxa88
Egy elit plusz 2-3 megfelelő játékosra 6 pontnál többet nem szoktam adni, az előbb vitatkoztam ezen pont fetomy-val.

A két nagy név + UFL lúzer sem ér sok pontot.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Ja, IRL kezdők, ketten a liga 5. legrosszabb passz elleni alakzatában, 1 a 6. legrosszabban, Biggers azért lett kezdő, mert kipusztultak előle (bár ő nem volt rossz), Wilson meg szerintem sokkal inkább jó szituációs játékos, mint stabil kezdő. 5 vagy 6 pont között lehet vitatkozni, de átlagosnál semmiképpen nem jobb ez a unit szerintem. 😛somoskovig
Jennings sem volt katasztrófa. vmelyik topicba volt CB stat és ott top20 volt.
elfogadom h te így gondolod, de sztem ez azért egy jó egység. egyik játékos sem elit, de sztem ha van 5 olyan játékos aki bármikor kezdőbe lehet rakni az azért egy jó dolog.
Moss meg igaz h öreg, de idén is top10 WR volt QB nélkül. driver ténleg nagyon vén, de rosszabb a WR corpom tőle nem lesz. Az 4-5. WRem is IRL min 2.számú WR, így itt is nagy a merítési lehetőség. Sérüléseket simán áttudom vészelni. Nálam ez is fontos, nem csak az h legyen 2 nagy név a többi meg UFLes lúzer...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ja, IRL kezdők, ketten a liga 5. legrosszabb passz elleni alakzatában, 1 a 6. legrosszabban, Biggers azért lett kezdő, mert kipusztultak előle (bár ő nem volt rossz), Wilson meg szerintem sokkal inkább jó szituációs játékos, mint stabil kezdő. 5 vagy 6 pont között lehet vitatkozni, de átlagosnál semmiképpen nem jobb ez a unit szerintem. 😛

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
CB: 5
viccbraxa88
Miért is? Trufant vagy Jennings miatt kellene feljebb raknom az átlagosnál?somoskovig
Wilson miatt, meg hogy mindenki IRL kezdő. kivéve a rookie Burton
attól még h csoporttivális vagyok, nem kell lehúzni 😀