NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elrepült pár sas 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
amugy az a Yale RB az FB leszbraxa88
Bruce Miller is FB-ként van feltüntetve a 49ers rosterén 😀JJ
Eeeegen, örülök is neki ám cefetül.....
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
amugy az a Yale RB az FB leszbraxa88
Bruce Miller is FB-ként van feltüntetve a 49ers rosterén 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
amugy az a Yale RB az FB lesz
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
2/2 Jake Locker - IRL 1/8, 1 körös steal, és megvan a franchise QBm
2/27 Titus Young - IRL 2/12, szolid fél körös steal, nagyon jó helyre ment, örülök
2/29 Marcus Cannon - IRL 5/7, reméltem, hogy valaki ad neki esélyt. A Pats adott, ahol akár még kezdhet is, ha sikerül felépülnie, boldog vagyok, attól függetlenül, hogy ez így 3 körös reach.
2/30 James Carpenter - IRL 1/25, 1 körös steal, fasza RT lesz a Seahawksnál, ennek is örülök
4/6 Curtis Marsh - IRL 3/26, hát mondjuk egy fél körös steal, project CB, remélem fog itt esélyt kapni
4/26 Casey Matthews - IRL 4/19, apróbb steal. Sajnos 4-3ba ment, esetleg kereshető vagyok érte (de csak ha az illető ad 3-4es ILBt)
5/8 Marcus Gilchrist - IRL 2/18, egy laza 3 körös steal big_smile Nem tudom, hogy safetyt vagy CBt fog játszani a Chargersben, de mindkettő jó
6/11 Byron Stingily - 6/10 hú de eltaláltam a helyét. Nem tudom, esetleg guardként odaférkőzhet a kezdőkhöz
6/28 Josh Bynes - UDFA, benne volt, idén PS
7/7 Mario Fannin - UDFA, azt hittem őt elviszik a speed scoreja miatt, de hát inkább Yale RBt visznek
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rex Grossman, Charlie Whitehurst, Jason Campbell, Colt McCoy, Jake Locker, Chad Henne
ők a WR-eim IRL QBjai. hát örülnék ha lenne végre egy WRm akinek van top20as QBja 😀 Jó van Driver, de ő meg vén...braxa88
Hát neked már semmi nem elég?😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Rex Grossman, Charlie Whitehurst, Jason Campbell, Colt McCoy, Jake Locker, Chad Henne
ők a WR-eim IRL QBjai. hát örülnék ha lenne végre egy WRm akinek van top20as QBja 😀 Jó van Driver, de ő meg vén...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Sztem a 4. kör is védett PS-szempontból.Soldados
Az nem, mert tavaly a 4. körös Eric Olsenemet nyúlta le Fake PS-ről.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem a 4. kör is védett PS-szempontból.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az lett volna a kövi tippem 😀

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
amúgy szabának megígértük az udfa-n az 1/1-tJJ
Mire is? 😊 Kindle?Wyatt
a Mouton picknél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
amúgy szabának megígértük az udfa-n az 1/1-tJJ
Mire is? 😊 Kindle?

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Akkor hogy is van, kik a védett ps-esek? Idei 5-7.- kör + udfa-k, ugye?Döme
yep

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
amúgy szabának megígértük az udfa-n az 1/1-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Akkor hogy is van, kik a védett ps-esek? Idei 5-7.- kör + udfa-k, ugye?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na 1/8, egész jó hely 😀
Majd jön egy (vagy két) írás tőlem is szerintem a draftról a nap folyamán, egyelőre nagyon szurkolok, hogy a Redskins tényleg kezdjen is velük valamit 😀

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Stez: Quinn - Kerrigan cseréről is beszélhetünk 😊 Az IRL draftpozíciót (1/14 =/< 1/16) és a GM draftból fakadó fizukülönbséget (4,96 M >>> 2,09 M) figyelembe véve szerintem mehet is a szőrér-szőrt business...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én draft értékelésem:

Quinn: Király, de 4-3-ba került. Így ratyi
Többi: FOS. De Bowers király lesz akkor is, a kockázat ellenére. (Vagy nem. 😛)Stez
Draft alapján DVD egész jól bejött neked ... 😊
Aztán mi lesz IRL ... ott vannak kétségek, de rengetegen nézegették.
Sőt David Carterrel is húztam neked egy egykörös stealt.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Én draft értékelésem:

Quinn: Király, de 4-3-ba került. Így ratyi
Többi: FOS. De Bowers király lesz akkor is, a kockázat ellenére. (Vagy nem. 😛)

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Terrance Toliver, WR 4/20 - IRL
Azt valahogy nem tudom értelmezni, hogy ha elvisznek egy 2. számú Hawaii WR-t az 5. körben, vagy egy negyedosztályú WR-t a 4.-ben, akkor egy az SEC-ben edződött elég jó képességű WR hogy lesz UDFA. Ok hogy voltak bűnrossz meccsei, de pl. az utsó Bowl az A & M ellen iszonyat durva volt. Na mindegy...Döme
és ez még a jobbik eset, az szerintem az ultimate durvaság, hogy egy Yale RB elmegy a 7. körben, míg a Senior Bowlon is játszó SEC-es Kentucky-ból érkező Locke nemJJ
azért valamelyik csapat biztos bepróbálja UDFA-n és bizonyítani is fog (vagy lesérül vagy elüti egy kocsi....)tényleg elég érdekes(nevetséges) volt az idei draft

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
én Parker UDFA-sége felett nem tudok napirendre térni (bár elméletileg TE-t akartam ott húzni, ilyen téren azzal a poszttal biztosan jobban jártam volna), meg elég vicces, hogy Portisnak egy csapattársa ment ki a 7. körben 😊

amúgy 3 steal és Gaitor a helyén, a sovány draft classom így se rossz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 482
2/18 Torrey Smith - 2/26 lett, Baltimore-ban szerintem tanulhat, idővel pedig kezdővé is válhat. Egyedüli deep threat, ami jó.
3/4 Jabaal Sheard - 2/5, szerintem magasabban húzta a Browns, mint amit ér. 4-3ba került, de ez nem feltétlenül hátrány, hiszen ezen a poszton soványka a Cleveland.
6/19 Jeremy Kerley - 5/22-vel vitte a J-E-T-S. Elnézve jelenlegi WR helyzetüket (Santonio és Edwards is FA), még elkapóként is számolhatnak vele. Én bízom benne, hogy működni fog.
7/13 Derek Newton - 7/11, két helynyit reachelt érte a Texans. 😛 Ha rendbejön a sérülése, simán beférhet, ráadásul jó a blocking-scheme, így még bőven sleeper is lehet.

Nem húztam UDFA-t, ami elnézve itt mindenkit, szinte unikum. Főleg tőlem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2/4 Hankerson - IRL 3/15 Skins, jó helyre került, sokat csúszott, nem tudom, hogy ment ki előtte pár WR...
3/34 Black - IRL 5/20 Bucs, ő is jó helyre ment, eléggé reach tőlem, de leszarom
4/1 Brewer - IRL 4/20 Giants, nagyon jó helyre ment mivel a Giants is meg én is project playernek hoztuk.
4/2 McCarthy - IRL 4/12 Titans, undorító lesz rajta az mez, hát ez van, hátha lesz belőle valami ott
4/10 Wright - IRL 3/25 Chargers, ő legalább steal és nem is került rossz helyre
5/3 Lefeged - UDFA, így jártam
5/7 Green - IRL 3/32 Packers, ő is steal remélem adnak neki esélyt, mert király
7/2 Smith - UDFA de olyan TE-k mentek ki előtte, hogy agyrém, én U szurkolóként körberöhögtem volna azt aki azt mondja, hogy Richard Gordont valaki is draftolja
7/34 Berry - UDFA, én se gondoltam neki komolyabb jövőt
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
ha nem is SEC, de nyilván véletlenül ment ki három USC-s egymás után

aki pedig Chetát elviszi előlem UDFA-n, azzal többet nem üzletelek 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem azért SEC-hypolást is abbahagyhatjuk.. jóhogynem a college production alapján draftolunk, RB-ket meg pláne. 😛 Már Mallettnél is bökte a csőröm kicsit, akiből soha nem lesz NFL QB, nem iugazán érdekel hányezer yardot dobált.. ha az NFL pass rush elől nem tud elsasszézni, sokra fog menni a böszme karjával.
7. körben meg aztán mindenki úgy draftol ahogy akar...

Az LSU WR-ek meg olyan jól beváltak az elmúlt években (Bowe-t leszámítva)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)