NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Terrance Toliver, WR 4/20 - IRL
Azt valahogy nem tudom értelmezni, hogy ha elvisznek egy 2. számú Hawaii WR-t az 5. körben, vagy egy negyedosztályú WR-t a 4.-ben, akkor egy az SEC-ben edződött elég jó képességű WR hogy lesz UDFA. Ok hogy voltak bűnrossz meccsei, de pl. az utsó Bowl az A & M ellen iszonyat durva volt. Na mindegy...Döme
és ez még a jobbik eset, az szerintem az ultimate durvaság, hogy egy Yale RB elmegy a 7. körben, míg a Senior Bowlon is játszó SEC-es Kentucky-ból érkező Locke nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a maradékok

Owen Marecic, 3/10; IRL: 4/27 (Browns) - ordas reach, de nem érdekel 😊 annyira nem került jó helyre mert egy fasza lead blocker van előtte (van?) a charton
Pernell McPhee, 4/25; IRL: 5/34 (Ravens) - újabb egy körös reach, de lagalább nem rossz helyre került sémailag
Thomas Keiser, 6/15; IRL: UDFA: igen tudom, ez van elcsesztem leszarom PS-ba van
Cortez Allen, 6/35; IRL: 4/31 (Steelers) - két körös steal, remélem a Steelers gyengécske állományából kitűnik majd. ha igen két első körösért vihető (na jó egyért is 😀)
Chris White, 7/25; IRL: UDFA - PS aztán kuka

nem is olyan rossz hogy csak két UDFA volt, na meg pár reach 😊

azért mekkora király vagyok, hogy Houston, Bailey, McPhee is 3-4-es (vagy sokat használó) csapatba került



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 406 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
1/30: Aaron Williams CB. IRL 2/2 Bills. Kezdő CB lesz minden bizonnyal, ahogyan nálam is, innentől csak rajta múlik minden.
2/8: Muhammad Wilkerson DT. IRL 1/30. Jets. Sajnos 3-4-be került, meglátjuk mi lesz vele, nem bántam meg a húzását.
2/16: Benjamin Ijalana OG. IRL 2/17 Colts. A helyén kelt el, jó helyre is ment, mindenki happy.
3/18: Johnny Patrick CB. IRL 3/24 Saints. Jó lesz ő itt 😊
4/16: Vincent Brown WR. IRL 3/18 Chargers. Egy körös Steal, jobb helyre nem is kerülhetett volna 😀
6/10: Doug Hogue OLB. IRL 5/26 Lions. Legalább elkelt, PS-re jó lesz, többit majd meglátjuk jövőre.
7/9: Jeff Maehl WR. IRL UDFA. Ennyi baj legyen. PS.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát szuper, inkább feltradelnék azzal a két pickkel 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Akkor viszont rögtön kétszer 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jajj de jó dolog is reménykedve nézni a csapatlistát, majd észrevenni, hogy tökutolsóként választok 😂
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nos, akkor nézzük 😊
1/11. Tyron Smith, OT (USC) -> 1/9 Cowboys - instant kezdő, USC-ben is jobb oldalon játszott, nálam is RT lesz Penn túloldalán, de ha gond van akár át is húzódhat a vakoldalra
1/18. Ryan Kerrigan, DE (Purdue) -> 1/16 Skins - sajnos 3-4-be került, de azért egy évet elkaristolgat nálam, jövőre meg Pro-bowler-ként és DROY-ként majd eladom két (vagy 3) első körért 😛
3/1. Davon House, CB (New Mexico State) -> 4/34 Packers - két körös reach :S
4/30. Jarvis Jenkins, DT (Clemson) -> 2/9 Skins - szintén 3-4-be ment, tartaléknak jó lesz azért idénre, aztán meglátjuk...
5/22. Jacquizz Rodgers, RB (Oregon State) -> 5/14 Falcons - remélem beválik, és akkor simán megérte az 5. kört
6/30. Keith Williams, OG (Nebraska) -> 6/31 Steelers -> PS
7/30. Jason Kelce, C (Cincinnati) -> 6/26 Eagles -> szintén PS

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
TyR, PM-et nézz 😊
Vagy ha nézted reagálj 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Nekem öt emberem ment ki drafton (Solder, Ingram, Legree, Schilling, Neild) és három maradt UDFA (O'Dowd, Chinasa, Duncan), ami ha jól sejtem, az eddigi legjobb találati arányom 😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kendricks nálam méretes steal de ez nyilvánvaló volt, hogy ő sokkal inkább Rudolphhoz lesz közel mint a többiekhez de a TE draft nem sok helyen menő itt GM gameben. Bradforddal jó is lehet, miután tavaly is ötven passzt dobott meccsenként, idén kendricks Pro Bowler is lehet, elnézve a többi célpontot 😛

Paul fél kört csúszott kb., de ezzel számoltam, Skinsben van esélye jóféle játékidőre, Shorts se lett volna jobb. Salas lett volna talán csak jobb pick ott de jó ez így abszolút.

Szczur meglepő módon nem lelt gazdára.

Összességében Mallettel szívtam meg rendesen. Ha nem lesz trade vagy cut akkor minden bizonnyal egy csereirányító öt évig... mondjuk két évig még így is megéri a pénzét de jövőre úgy tűnik nézhetek új QB után, ennél nyilván jobb lesz a választék. Az bánt csak hogy sokat filoztam Mallett és Locker között, végül a saját ítéletemre hallgattam a boardok helyett, helytelenül.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem a hátsó köreimet elbaszták a kontár irl géemek, de az eleje a lényeg.

1/28 Martez Wilson 3/8 Saints - Remek a séma, csak ne álljanak át. Persze baszhatom mert Vilma lesz középen.
1/31 Kyle Rudolph 2/11 Vikings - sajna ez Ponderen múlik. Összejöhet a sikeres karrier.
4/32 Robert Sands 5/3 Bengals - Kezdőbe vele! Simán van olyan jó, mint az öreg TRRW 😀
5/11 Kendric Burney - UDFA - Buzi NFL, ő marad még így is, mert rohadt jó
5/25 Stevan Ridley 3/9 Patriots - komoly steal, de fingom sincs mit akarnak vele. Nálam van BJGE, így nincs félnivalóm.
5/27 Charles Clay 6/9 Dolphins - Komoly játékidőt saccolok neki.
5/33 Tim Barnes UDFA, ki is rakom, átbasztak a scout oldalak
6/12 DeAndre Brown UDFA, egy évig PS a potenciál végett
7/29 John Clay UDFA, megtartom, hátha kamatozik majd a stílusa valahol
7/38 Darvin Adams UDFA, megy a rákba valszeg

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Izgalmas három nap volt.
Nézzük a Tampa játékosait.

1/1. Patrick Peterson, CB (LSU) 1/5 Arizona Cardinals Jobban örültem volna a Frisconak, de remélem megmutatja a Cardinalsban is, miért volt ő 1/1

1/29. Marvin Austin, DT (North Carolina) 2/20 New York Giants Ő volt az idei elsőszámú target. Később ment el, de micsoda DL tagja lesz. Jobb helyre nem is kerülhetne.

2/14. Andy Dalton, QB (TCU) 2/3 Bengals. Franchise irányítónak húzva. Gresham, Ocho (ha marad) és AJ Green a top fegyverei, de van még hova nyúlnia. Ez akár be is jöhet.

2/15. Marcus Gilbert, OT (Florida) 2/31 Steelers. Remek helyre ment, egy éven belül de talán idén is ő lesz a kezdő RT és megvan benne sokak szerint a tehetség a vak oldalra is, és a következő szinthez is. Nagyon örülök.

2/19. Stephen Paea, DT (Oregon State) 2/21 Bears. Még fel is tradeltek érte. Egy másik erős D tagja lesz, remek helyre került, első évében kezdő lehet.

3/3. Kendall Hunter, RB (Oklahoma State) 4/18 '49 ers. Örültem volna ha olyan helyre kerül ahol rögtön kezdő lehet. Nem így lett. Viszont legalább erős O line mögött fog játszani és majdan pótolhatja a kb 28 Goret

3/6. Greg Romeus, DE (Pittsburgh) 7/23. Saints Szegény egyik sérülés a másik után. Tudtam hogy kockázatos, de bíztam a pozitív jelentésekben. Még így is rostert csinálhat és a tehetsége alapján pont egy Saintsben akár többre is viheti.

3/14. Greg Little, WR (North Carolina) 2/27 Browns Előbb ment ki, valószínűleg 1. WR lehet, azonban egy elkapótemetőben. Remélem aki Yatest feljavította, az McCoyból is sokat hoz ki. Örülünk.

3/28. Taiwan Jones, RB (Eastern Washington) 4/28 Raiders Bár kedvenc csapat, de harmadik RB nek menni nem buli... Félek tőle ebből a pickből nem sok lesz.

5/26. Cecil Shorts III, WR (Mount Union) 4/17 Jaguars Remeeeek, alapból 3. WR lesz, de ha ügyes sokkal feljebb léphet. soha rosszabbat.

5/32. Jah Reid, OT (Central Florida) 3/21 Ravens Ha feltradelnek egy személyes kedvencért, az nem rossz jel. Azonnali kezdő RT ként számolnak vele, ha Gaither nem ír alá.

6/2. Bruce Miller, DE (Central Florida) 7/8 '49 ers kiment egy másik kedvenc, nagyon örülök, annak kevésbé, hogy 3-4 es csapatba. Ismerve a Frisco OLB- it remélem legalább jó backup lehet belőle.

6/20. Alex Wujciak, MLB (Maryland) Sejtettem hogy nem megy ki, de UDFA ként is rostert csinálhat, remek játékos. (ő is kedvenc)

7/1. Nate Williams, S (Washington) Ő sem ment el. Meglátjuk.

Összefoglalva nagyon elégedett vagyok, előzetesen úgy tűnik jó helyre kerültek a játékosaim ha 4-5 jó kezdőm lesz belőlük idén, kellemes draft volt és ehhez minden adott.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Cameron Heyward DE - 2/1
1/31 - Pittsburgh Steelers
Tökéletes helyre ment, jókor is, nem bántam meg, hogy behúztam, nagy jövő vár rá 😊

Randall Cobb WR - 2/13
2/32 - Green Bay Packers
A Packersben jó helye lesz, igazából neki örülök, hogy behúztam, meglátjuk mire megy 😊

Jordan Todman RB - 3/13
6/18 - San Diego Chargers
WTF??!? Kurvanagyot csúszott, viszon nem került rossz helyre... Hát nemtom így, hogy ennyit csúszott le..

Virgil Green TE . 3/15
7/1 - Denver Broncos
Ő is úgy látszik jó helyre került, fingom nincs mire ez a k.vanagy csúszás nála is, mert azért jó elkapó.. Mindegy, szerintem be fog ő jönni 😊

Ian Williams NT - 4/12
UDFA
Hát nem tudom... Érdekes azért ez is, sok senkiházi kiment helyette...

Dane Sanzenbacher WR - 5/15
UDFA
Ez meg no comment.... Úgy meg, hogy kik mentek el helyette.....

Da'Norris Searcy S - 5/18
4/3 - Buffalo Bills
Végre valaki, aki steal 😛 Ettől még nem feltétlenül lesz jó, de jó jel, hogy egész korán kiment.

Lawrence Guy DL - 5/30
7/30 - Green Bay Packers
Nagyon örülök, hogy 34be ment, ráadásul ugye a Packers draftoltjának lenni jó jel 😛 Ő is elég szépet csúszott egyébként...

Jermale "Who is that??" Hines S - 6/5
5/27 - St. Louis Rams
Hááát nem tudom vajon ki lehet ez 😛 Viszont kb. ugyanott draftolták mint én, jó lenne ha bemutatkozna egyeseknek 😛😀

Adrian Moten LB - 7/6
UDFA
Ő se ment sehova, de ebben is benne van, hogy idiótán draftoltak itt a csapatok... Egyébként is mindegy, LB annyira nem fontos...


Összességében nem vagyok elégedett... Azt mondjuk leszarom ki hol kelt el, és annak meg örülök, hogy a fontosabb emberek (Cam, Cobb, Green, Todman, Guy) nem kerültek rossz helyre, sőt, viszont nem örülök az udfáknak, főleg, hogy az egyik Sanzenbacher, a másik meg Williams :/
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
1/15 Aldon Smith, DE (Missouri) - IRL 1/7
1/22 Cameron Newton, QB (Auburn) - IRL 1/1
2/31 Akeem Ayers, OLB (UCLA) - IRL 2/7
3/12 Luke Stocker, TE (Tennessee) - IRL 4/7
4/13 Bilal Powell, RB (Louisville) - IRL 4/29
4/23 Delone Carter, RB (Syracuse) - IRL 4/22
5/16 Buster Skrine, CB (Tennessee-Chattanooga) - IRL 5/6
6/4 Cedric Thornton, DT (Southern Arkansas) - IRL UDFA 😕
7/24 Karl Klug, DL (Iowa) - IRL 5/11

Newton, Ayers és Klug ordas steal, a többi nagyjából a helyén.. Stocker 1 körös reach, de backup TE, egyelőre nem zavar, míg Thornton UDFA lett.. de valahova csak el fog kelni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1/12. Green Bay Packers: Prince Amukamara, DB (Nebraska) - 1/19 Giants,jó az,Thomas megy S-be,ő meg kezd Webster mellett

2/6. Green Bay Packers (from Buccaneers, Lions, Falcons): Derek Sherrod, OT (Mississippi State) - 1/32 Packers,örülünk Vincent,padozik egy évet,utánna kezd RT-ben vagy remélhetőleg LT-ben

4/34. Green Bay Packers: Terrell McClain, DT (South Florida) - 3/1 Panthers,egy kezdő szintű játékosuk sincs ott,kezdő lesz

4/37. Green Bay Packers: Jason Pinkston, OT (Pittsburgh) - 5/19 Cleveland,kb helyén,backupnak jó lesz,de kezdő poszt sem elképzelhetetlen

5/2. Green Bay Packers: Chris Culliver, DB (South Carolina) - 3/16 San Francisco 49ers,kezdő CB-ik szarok,jó helyen van,kezdő is lehet

5/35. Green Bay Packers: Derrick Locke, RB (Kentucky) - UDFA,nevetséges

6/15. Green Bay Packers: Ronald Johnson, WR (USC) - 6/17 San Francisco 49ers,meglátjuk

6/22. Green Bay Packers (from Titans): Cliff Matthews, DE (South Carolina) - 7/27 Atlanta Falcons,jó helyen van,lehet belőle backup ott

6/23. Green Bay Packers (from Seahawks, Titans): Scott Tolzien, QB (Wisconsin) - UDFA,belefér,valaki majd elviszi 3.QB-nak

6/26. Green Bay Packers: Pierre Allen, DE (Nebraska) - UDFA

6/32. Green Bay Packers (from Steelers): Kai Forbath, K (UCLA) - UDFA,meglepett eléggé

7/14. Green Bay Packers: Ryan Bartholomew, C (Syracuse) - UDFA,belőle még lehet valami

7/37. Green Bay Packers: Zach Williams, OG (Washington State) - 6/38 Carolina Panthers,talán elcsíp egy backup helyet

Mondjuk az idegesít,hogy nem húztam be Houslert 6.körben,nem tudom miért nem,pedig szarul állok ott.Fua-t viszont beakartam,de bria a képem előtt vitte ki....

Hülye egy IRL draft volt,5 UDFA van(de legalább csak a hátsó körösöket buktam)ami sok,de legalább van pár jó pickem is,nem vagyok maradéktalanul elégedett,de ez van,majd kiderül...

Viszont van ok az elégedettségre is,Charlie eddig úgy néz ki kezdő lesz a Seahawksban és Abdullah is a Vikingsban (ezt mondjuk tudtam),mivel neki a legbiztosabb a helye a S-k közül

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme azért az 5 db UDFA az elég sok így elsőre 😀szaba
Hát az. Ez a 4. kör végi triót beszoptam csúnyán, a két 7. körös meg csak poénpick volt. Mondjuk az 5. körtől kezdve nagyon durva pickek voltak most IRL, a fele nem volt a boardokon a csávóknak.

De lett 5 majdnem biztos kezdő is, szóval végülis nem olyan gáz.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
1/8 Nick Fairley, DT (Auburn) - 1/13 Lions
Nagyon kellett a DT és ott jó helye lesz.

3/21 Tyler Sash, SS (Iowa) - 6/33 Giants
Ezt nagyon megszívtam mivel a 4. körben azért nem draftoltam Jarrettet mert azt hittem őt majd a Giants viszi és ott nem azt játssza ami nekem kell, de végül így is Giants safetyt fogtam ki, remélem Doughtyt valaki leigazolja majd kezdőnek, mert Sash nem lesz kezdő idén.

4/11 Shane Vereen, RB (California) - 2/24 Patriots
Előbb húzták ki mint az első számú célpontomat Thomast, de mindegy remélhetőleg azt fogja játszani a Patsben is amire én is hoztam.

4/31 Jalil Brown, CB (Colorado) - 4/21 Chiefs
Bepróbálkoztam egy CBvel hátha jól sül majd el, de sajna ott nem nagyon fog számottevő eredményt elérni, de ahelyét eltaláltam.

5/10 Andrew Jackson, OG (Fresno State) - 7/7 Falcons
Kiválasztottam egyet a hátsó tucat guardok közül, de sajna nem lett telitalálat, de legalább draftolták rosterre/PSbe jó lesz.

5/36 Greg Salas, WR (Hawaii) - 4/15 Rams
Hát elválik hogy mit ér majd el az 50 WR közül ott már megérte behúzni.

7/8 David Arkin, OG (Missouri State) - 4/13 Cowboys
Jackson nem de ő talán korán kiharcolhat egy kis esélyt, megérte Fucu miatt nem Whalent draftolni, vagy a Yales FB-t húzni.

Sasht sajnos megszívtam, de ő azért jó helyre került, a többieknél meg nem lőttem majd szóval nem vagyok hülyébb mint egy IRL GM az hogy mit hoznak majd ki az NFLben az meg elválik.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 482
Döme azért az 5 db UDFA az elég sok így elsőre 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Post IRL-draft értékelés

A.J. Green WR 1/3 - IRL 1/4 Bengals
Remélem Dalton (vagy ha Palmer meggondolja magát, akkor ő) fogja tudni használni. Azért kerülhetett volna jobb helyre is QB szempontból.

Cameron Jordan DE 1/9 - IRL 1/24 Saints
Bár csúszott sokat, pont leszarom, mert jó helyre került, Williams jól használja a falembereit. És így IRL is Sedrick Ellis mellé megy. 😀

Christian Ponder QB 1/20 - IRL 1/12 Vikings
Az nagyon jó, hogy oda került, ahol a leghamarabb kezdő QB lehet, fasorban sincs vetélytársa Minnyben. Más kérdés, hogy a Vikes OL tavaly elég gyenge volt, és Rice is kérdéses hogy marad e. Az jó hogy megkapta Rudolphot. Ha megússza sérülések nélkül, és Percyék is jók lesznek, jó sokáig franchise QB lesz.

Ricky Stanzi, QB 2/28 - IRL 4/5 Chiefs
Casselnek első naptól backupja lesz (Palkot legalábbis gondolom gyorsan lebassza), és bár tavaly már jó volt Matt, valamint nem is egy sérülékeny típus, eljöhet az az idő, hogy trónfosztja Americanzi. Mindenestere stabil helye lesz a rosteren pár évig, és Jim Zorn jó QB edző. Rícs mondjuk, de ugye itt nem lehetett vele várni Höri miatt.

Dontay Moch, OLB 3/2 - IRL 3/2 Bengals
Telibe. Mondjuk csodálkozom hogy 4-3-ba vitték, de egyelőre nickelben lesz designated rusher, nem kezdő Sam/Will. DE-ről szó se volt. Zimmer szépen fejlesztgeti majd. Remélem jó sok sackje lesz, aztán átáll a Bengals is 3-4-re. 😛

Kelvin Sheppard, ILB 3/29 - IRL 4/3
Ez is majdnem telibe, az első ILB akit elvittek. A Billsbe kell is a jó futás elleni védekezése, Pozzal ki tudja mi van, meg amúgy is egy LB-temető volt tavaly a Bills, a végén már atomdurva nevek játszottak ILB-t ott. Coverage-ben szar, de ilyen secondary (mármint az enyémé) mellett nem is kell tudni zónáznia az LB-knek. Vezéregyéniség, szerintem évekig csapatkapitány lesz a Billsnél. Csak nehogy a hideg megbassza a Bayou időjárása után. 😀

Jerrell Powe, DT 4/9 - IRL 6/34
Iszonyat sokat csúszott, de nem bánom, mert Ron Edwardsot kb. azonnali jelleggel fogja kitakarítani a kezdő NT-ből a Sífszben. Jobb így mintha valami 4-3-as csapatba ment volna 8. DT-nek a 2. körben.

Terrance Toliver, WR 4/20 - IRL
Azt valahogy nem tudom értelmezni, hogy ha elvisznek egy 2. számú Hawaii WR-t az 5. körben, vagy egy negyedosztályú WR-t a 4.-ben, akkor egy az SEC-ben edződött elég jó képességű WR hogy lesz UDFA. Ok hogy voltak bűnrossz meccsei, de pl. az utsó Bowl az A & M ellen iszonyat durva volt. Na mindegy...

Henry Hynoski, FB 4/24 - IRL
Idén nem voltak népszerűek a fullbackek... Hátha megragad valahol udfa-ként.

Weslye Saunders, TE 4/28 - IRL
Jóképességű gyerek, de úgy látszik jobban megbaszta a csapatok szemében a kihagyott év, mint szerintem.

Greg McElroy, QB 5/12 - IRL 7/5 Jets
Sáncsó kb. a legszarabb kezdő QB az NFL-ben, McElroy akár meg is szorongathatja. Az IQ-ja kb. 8-szorosa Sanchezének. Stabil backup lesz, a Jetsben nincs más irányító rajtuk kívül.

Roy Helu Jr., RB 5/14 - IRL 4/8 Redskins
Shannynél bárki lesz kezdő futó, 100 yardos meccse egy legalább biztos lesz. Nála nagy kérdés hogy mennyire van elhasználva (nagyon), de kis szerencsével a 345 darab tök egyforma szürke Redskins RB közül lehet ő a befutó. Mondjuk 3-4 évnél nem adok neki többet az NFL-ben, de ennyi elég egy 5. köröstől.

Dom DeCicco, SS 7/20 - IRL
Ok, Csiccsó nyilván csak poén volt. Azért valaki bepróbálhatná IRL.

Ryan Pugh, C 7/39 - IRL
Hát az Auburn meccseken nem a centert néztem, megmondom őszintén. Ez ilyen "hátha" pick volt.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
2/32. Pittsburgh Steelers: Rodney Hudson OG, Florida State - 2/23 Chiefs - jó pick, jó helyre

3/27. Pittsburgh Steelers: Mark Herzlich ILB, Boston College - UDFA - tudtam, hogy reach, bár ezt nem gondoltam volna. De az UDFA ellenére sem bánom, mert szeretem, és sztem ő akár UDFA-ként is rosterre verekedheti magát

3/32. Pittsburgh Steelers: John Moffitt, OG (Wisconsin) - 3/11 Seahawks - jó pick, jó helyre

4/33. Pittsburgh Steelers: Dion Lewis, RB (Pittsburgh) - 5/18 Eagles - ő boom or bust, de az esélyt meg fogja kapni, biztos rosteren lesz

4/35. Pittsburgh Steelers: Akeem Dent, ILB (Georgia) - 3/27 Falcons - steal, de 4-3-ba került, szopás...

5/34. Pittsburgh Steelers: Eric Hagg, S (Nebraska) - 7/45 Browns - na csak elkelt és ott rosteren is lehet.

6/14. Pittsburgh Steelers: Greg Lloyd, LB (UConn) - 7/34 - 4-3-ba került, szopás...

7/32. Pittsburgh Steelers: Mike McNeill, TE (Nebraska) - UDFA - benne volt, hogy ez lesz

Összegzés:
Amennyire örültem a draft után, most annyira nem és nem azért, mert a 8 pickből 2 UDFA lett. Nekem a 3 ILB (és a 2 OG) volt a fontos. A 2 OG-val nincs semmi baj, sőt könnyen lehet, hogy jövőre 4 kezdőm lesz már megint ezen a poszton... De az ILB tiszta szopás, Dent hiába steal, hiába lesz jó playa, 4-3-ba került, köv. off-seasonben lehet vevőt keresni rá, ahogy Lloydra is ugyanezért... Herzlicht most se bánom, megérdemel egy esélyt, ő UDFA-ként is képes lehet rosterre kerülni, kb benne maradt minden reményem, hogy 3-4-be kerül és megállja a helyét. Ezzel tökéletesen beigazolódott, hogy miért nem draftról akartam a kezdőbe a 3-4-es OLB kérdést megoldani, mert kiszámíthatatlan, hogy ki milyen rendszerbe kerül... Dion teljesen rendben van, ő boom or bust, ezt mindenki tudja. A TE meg a safety annyira nem izgat, úgyis PS-re szántam őket, de a 3 ILB helyzete elkeserít, így már nem is tetszik a draftom és a legrosszabb, hogy ez független attól, hogy ki hol kelt el. 😕 Egyszerűen tiszta szopás, hogy a 3 LB-ből senki nem 3-4-be került és kb ez húzza le érzésemben a draftot jóról szarra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az a durva még mindig van két itt harmadik körös játékos akinek nincs csapata a drafton.
Tudom, volt már második körös is a Lions jóvoltából.

És a North Carolina CB- k se nagyon mennek.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
phil taylor steal és 43 😊
burton 2körrel később ment ki, de a vikinsban kezdő lesz idén 😛
gates, elmore és dwayne harris a helyén ment ki. cooper udfa lesz, de ezt tudtam. ettől függetlenül bízok benne, mert jó RB lehet, ha a sérülése a műlté
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 482
Derek Newton -> Texans. Faja, ott simán rosterre mehet. :cool:
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
GM draft, 7/3: Mike Mohamed

TTT értékelése:
49ers:
Mohamed UFLharomt
IRL: 6/24 Broncos --> priceless 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 482
Ezt a sok boldog embert 😀Szegecs
Itt mindenkinek bejött minden. 😀 Kivéve persze nekem Sheard.