NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Érzem a szarkazmust 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Tudtam én, hogy Jackson már nem lesz idén tampai... Szép volt del, jó üzlet ismét. 😛szaba
peddig szezon előtt micsoda offense volt tampában 😂
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 482
Tudtam én, hogy Jackson már nem lesz idén tampai... Szép volt del, jó üzlet ismét. 😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy még én is. Jobban örülnék, ha olyan helyre menne, ahol már csak egy jó futó kéne, mintha egy olyan hátsó fertályban végzőhöz kerülne, ahol neki kéne megváltania a világot, fal és egyéb vicces dolgok nélkül 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 406 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
annyi a kivánságom, hogy Ryan Williams over Lesőr 😛haromt
ezt én is támogatom. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ja értem, akkor Harris és LeShoure villámgyors elkelése után Barksdale, Harvey és Hill is menjen el az első 3 körben, Aldrick Robinson és Royster még az első 5-ben, és a többiek is legyenek minimum stabil kezdők majd a 2011-es szezonban.Wyatt
😂 kb. 😀
át kéne nevezni álom topikká a helyet
én nem véletlenül nem mondok semmit,majd kiderül :rolleyes:

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én meg úgy gondolom, max Cobb fog kimenni az enyémek közül, a többi mind reach volt 😀 Még max Guy nem, de ő meg 3. nap
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja értem, akkor Harris és LeShoure villámgyors elkelése után Barksdale, Harvey és Hill is menjen el az első 3 körben, Aldrick Robinson és Royster még az első 5-ben, és a többiek is legyenek minimum stabil kezdők majd a 2011-es szezonban.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na a mai nap remélem kimegy a pickjeim közül hankerson, black, brewer és wright is :rolleyes:
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na mai menü: remélem a 2. körben kimegy Titus meg Marsh, a 3.ban meg Gilchrist meg Casey, és akkor bódottság van.tenorx
ezek közül csak Marsh,Gilchrist és Casey lenne a lol,bár a tegnapi nap óta inkább nem mondok semmit 😛Newman
Ne irigykedjél már ennyire 😀
Gilchristről olvasgattam, hogy safetyként nagyon sok embernek tetszik, kimehet az első safetyk között. Marsh fasza CB, kis Matthews meg kis Matthews, valaki úgyis bereacheli.tenorx
irigykedek is Lockerre meg Carpenterre,ja nem 😛
Gilchristről asszem tudok eleget,2.napon reach lenne eléggé,Marsh meg inkább 3.-4.kör
Matthews meg Matthews=tuti reach,ez igaz 😀
meglátjuk

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na mai menü: remélem a 2. körben kimegy Titus meg Marsh, a 3.ban meg Gilchrist meg Casey, és akkor bódottság van.tenorx
ezek közül csak Marsh,Gilchrist és Casey lenne a lol,bár a tegnapi nap óta inkább nem mondok semmit 😛Newman
Ne irigykedjél már ennyire 😀
Gilchristről olvasgattam, hogy safetyként nagyon sok embernek tetszik, kimehet az első safetyk között. Marsh fasza CB, kis Matthews meg kis Matthews, valaki úgyis bereacheli.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na mai menü: remélem a 2. körben kimegy Titus meg Marsh, a 3.ban meg Gilchrist meg Casey, és akkor bódottság van.tenorx
ezek közül csak Marsh,Gilchrist és Casey lenne a lol,bár a tegnapi nap óta inkább nem mondok semmit 😛

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én csak öt, 1 és 90 közötti számot szeretnék megálmodni, több kívánságom nincs most 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
annyi a kivánságom, hogy Ryan Williams over Lesőr 😛
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
nekem nincs nagy kívánságom mára, csak Daniel Thomas legyen 2. körös pick, K.J. Wrightot meg vigye el a Saints 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 482
Én meg remélem, hogy Sheard 3-4be kerül - úgysem - és Smith egy jó rendszerbe.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na mai menü: remélem a 2. körben kimegy Titus meg Marsh, a 3.ban meg Gilchrist meg Casey, és akkor bódottság van.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 482
A szerződési határidő, ami május 1. az azt jelenti, hogy vasárnap (1.) este 23:59-ig, vagy szombat (30.) 23:59-ig kell megadni? 😊fetomy
Meddig tart május 1.?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A szerződési határidő, ami május 1. az azt jelenti, hogy vasárnap (1.) este 23:59-ig, vagy szombat (30.) 23:59-ig kell megadni? 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Sokkal jobb érzés lesz, hogy nem neked kell cutolnod NewtontWyatt
Ahogy mondtam ott is (bár ez sztem off kamera volt), annyi a különbség, hogy az 1/1 azért jóval több esélyt kap (Jamarcus), mint egy 2.körös QB mndjuk (Brohm..)
The Entertainer így legalább 3 évet a rosteren tölt, és minden esélyt meg fog kapni.. az első kör alapján, IRL helyhez képest én stealeztem a legnagyobbakat, a két legkockázatosabb pickkel 😛Igor
Összességében azonban az számít bejön e...
Nem Tenor? Két játékosa is egy körrel feljebb.Delonso_
Persze... így is elég bustesélyesek, pláne mivel én a QB-khoz nem értek... csak kiemeltem az IRL 1/1-ség egyetlen előnyét, türelmesebb lesz veled a management.
De a jövő a mobilis spread QB-ké.. 😉

Bunting is annyi mindent összeírt a 8 mock draftjába, meg a z összes híresztelésekbe... lesz 1 v. 2 kettő, ami bejon😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor én elkezdek kétségbeesni, hogy se harrist se leshoure-t nem vitték még el
ja nemWyatt
nekem se.
Se Rudolph se Martez.

De ettől még mindkettő tehetségesebb, mint Carpenter 😀Höri
Lehet szidni Carpentert, attól még jó lesz 😛 Kíváncsi vagyok a többi csapatnak hol volt a boardján, de gyanúsan a 2. kör elején.tenorx
Bunting azt írta a draft előt, hogy Carpentert várja 1/32-ként Green Bay-be

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mallett még mindig lehet 5. QB 😀 mondjuk ha igor nem jön be elém akkor most Newtonom van. De idén mindegy, van hat QB akikből bármi lehet, csakhát mégiscsak előnyösebb egy elsőkörös draft.Rajna
Sokkal jobb érzés lesz, hogy nem neked kell cutolnod NewtontWyatt
Ahogy mondtam ott is (bár ez sztem off kamera volt), annyi a különbség, hogy az 1/1 azért jóval több esélyt kap (Jamarcus), mint egy 2.körös QB mndjuk (Brohm..)
The Entertainer így legalább 3 évet a rosteren tölt, és minden esélyt meg fog kapni.. az első kör alapján, IRL helyhez képest én stealeztem a legnagyobbakat, a két legkockázatosabb pickkel 😛Igor
Amúgy grat, megdőlt a Tyson Jackson féle 45/3-as rekord, nem néztem utána, de valszeg ez volt eddig a legjobb 😀

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mallett még mindig lehet 5. QB 😀 mondjuk ha igor nem jön be elém akkor most Newtonom van. De idén mindegy, van hat QB akikből bármi lehet, csakhát mégiscsak előnyösebb egy elsőkörös draft.Rajna
Sokkal jobb érzés lesz, hogy nem neked kell cutolnod NewtontWyatt
Ahogy mondtam ott is (bár ez sztem off kamera volt), annyi a különbség, hogy az 1/1 azért jóval több esélyt kap (Jamarcus), mint egy 2.körös QB mndjuk (Brohm..)
The Entertainer így legalább 3 évet a rosteren tölt, és minden esélyt meg fog kapni.. az első kör alapján, IRL helyhez képest én stealeztem a legnagyobbakat, a két legkockázatosabb pickkel 😛Igor
Összességében azonban az számít bejön e...
Nem Tenor? Két játékosa is egy körrel feljebb.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Mallett még mindig lehet 5. QB 😀 mondjuk ha igor nem jön be elém akkor most Newtonom van. De idén mindegy, van hat QB akikből bármi lehet, csakhát mégiscsak előnyösebb egy elsőkörös draft.Rajna
Sokkal jobb érzés lesz, hogy nem neked kell cutolnod NewtontWyatt
Ahogy mondtam ott is (bár ez sztem off kamera volt), annyi a különbség, hogy az 1/1 azért jóval több esélyt kap (Jamarcus), mint egy 2.körös QB mndjuk (Brohm..)
The Entertainer így legalább 3 évet a rosteren tölt, és minden esélyt meg fog kapni.. az első kör alapján, IRL helyhez képest én stealeztem a legnagyobbakat, a két legkockázatosabb pickkel 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Mallett a Clausen-díjra pályázik (az Alualu-díjat Carpenter már elvitte, a Ghee-díjra Ayers, Cobb, Herzlich, Rahim Moore és Ryan Williams esélyes még), nem jó előjel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal