NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 006
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Olvastam (sőt be is linkeltem a nfl csevegőbe), de azért hozzá kell venni, hogy milyen fal játszik körülötte, ezért nálam top8 center simán, hiszen semmi segítséget nem kap se Kemotol, se Fostertől(lol)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Hasznalom, es szerintuk is atlag feletti, de meg nem elit. Ergo top7-8tenorx
Ajánlom ezt a linket..
http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/30/probing-the-pro-bowl-the-undeserving-10/

10 Worst Pro Bowl Selections
"1. Maurkice Pouncey, C, Steelers
No. 23 in our center rankings..."

Valamint... az All-rookie teames irasbol:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/19/the-profootballfocus-com-all-rookie-team/

Center – Maurkice Pouncey, Pittsburgh Steelers
A winner by default. Pouncey may make the Pro Bowl every year for the rest of his life on the back of a reputation he has really yet to earn. In fact Pouncey was downright awful at times, and has a long way to go before he lives up to the press hype.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hasznalom, es szerintuk is atlag feletti, de meg nem elit. Ergo top7-8
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Grubbs a saját posztján jobb, mint Pouncey... ezt még Soldi is megerősíti neked 😛

Sztem ha valakire rá lehet sütni, hogy átlagos kezdő, és pont 4-est érdemel.. akkor az pont az ifjú centerkolléga.
Érdekes, hogy ebben az esetben speciel tenorx nem használja a PFF számait/kommentárját 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
csinos munka ismét.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért nem gyengébbik, a 32 centerből top7-8ban van simán.tenorx
A Pittsburgh rookie centeréről beszélünk? Na ne vicceljünk már..Igor
Bezzeg a Ravens guardjánál nem volt gond, mi? 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Azért nem gyengébbik, a 32 centerből top7-8ban van simán.tenorx
A Pittsburgh rookie centeréről beszélünk? Na ne vicceljünk már..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért nem gyengébbik, a 32 centerből top7-8ban van simán.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy remélem csapatokra vagy gm-ekre bontva külön nem csinálsz első körös összesítést, mert abból azt lehetne nálam leszűrni, hogy négyből kétszer draftoltam eddig az első körben a JJ-féle 1/2 előtt Gaines Adams-t húztam 2007-ben... (mi ehhez képest visi besülése Balmerrel)JJ
áh, arra ott az igor féle lista 😀 elég lesz egyszer is látni mindenkinek, hogy milyen szarul draftol első körben 😀 (velem az élen 😛)

Igor: Nem is a PB, inkább az OROY szavazás volt, ami segített billenteni 😊 Pontosabban a kettő együtt, meg hát mindenfelé azt írták róla, hogy ász volt 😊 Ja, és az is, hogy ha jól emlékszem 1 büntit meg 1 vagy 2 sacket kaptak róla 😊 Az OL emberek esetében egyébként nem szeretem a pontozást, mert teljes mértékben arra kell hagyatkoznom, amit itt-ott írnak róluk..
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Pouncey 5-öse nekem kicsit erős.. még akkor is, ha Pro Bowlra küldték, a liga gyengébbik centerei közé tartozott.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hörinek felvitte a dolgát az Istenfetomy
magasan volt ez már a Wilson-Rudolph draft előtt is 😛

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
fetomy remélem csapatokra vagy gm-ekre bontva külön nem csinálsz első körös összesítést, mert abból azt lehetne nálam leszűrni, hogy négyből kétszer draftoltam eddig az első körben a JJ-féle 1/2 előtt Gaines Adams-t húztam 2007-ben... (mi ehhez képest visi besülése Balmerrel)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De anyáztam magamban, amikor Cannon kiment előttem... Szegényről most meg kiderült, hogy rákos. Remélem sikerül felépülnie.Soldados
Én is nagyon szurkolok neki, marad is rosteren, én bízok benne. Nagyon bírom a srácot, és a legjobbakat neki.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
csak gyorsan mert már pizsiben vagyokbriareos
😀 óh, remélem a kakaó nem hűlt ki 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 539 — StuG Life
csak gyorsan mert már pizsiben vagyok

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Így is van, várjuk 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Newman: Tudás alapján igen, ezt oda is írtam 😊 De ezekkel az értékelésekkel igyekszem úgy számolni, hogy nem csak magát a játéktudást nézem, hanem azt is, hogy mennyire számíthat rá a csapata 😊 Ez pedig már szubjektív a négyzeten, mivel a teljesítménye is alapból szubjektív megítélésű 😊 Biztos lesz sok olyan, akit egyel odébb értékelek, de igazán ennek úgysem a játékos értékelése az elsődleges szerepe, azt eldöntheti mindenki maga, hogy X vagy Y nála jobb-e 😊

Fake: Hát kétségkívül nem voltam biztos benne 😀 Köszi, igyekszem 😊

És mivel így felbuzdítottatok, ma ünnepi kiadás lesz, és jön mégegy kör mindjárt, ha már draftértékelést úgysem kaptunk 😛😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszköszkösz 😀 Azért örülök, hogy nem feleslegesen szedtem/szedem össze 😊

Fake: Jah, hát mindenem a statisztikázás 😀 És akkor ezt még túl se bonyolítottam, mint általában 😀fetomy
igor ota tudom h nalam sosem lehessen tudni de egyaltalan nem cinizaltam.
masnak nemhiszem h eszebe jutott vna ez igy ugyhogy respekt es sok energiat a folytatashoz 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Talib azért kaphatott volna egy 4-est 😛 igencsak fasza kis CB,átlag feletti kezdő,no1 CB
bár tény,ha lecsukják,akkor meg 1-es 😀

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A waiverről szerzett playereket ugye nem kell beírni a szerződések topicba?Rataxes
48 óra a határidő ámHöri
24 órára emlékeztem, de rájöttem közben, csak lusta voltam visszaírni a DC-t...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem lesznek ma draft értékelésekk? 😕
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A waiverről szerzett playereket ugye nem kell beírni a szerződések topicba?Rataxes
48 óra a határidő ám

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De anyáztam magamban, amikor Cannon kiment előttem... Szegényről most meg kiderült, hogy rákos. Remélem sikerül felépülnie.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A waiverről szerzett playereket ugye nem kell beírni a szerződések topicba?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes