NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 004
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Abszolute nem, sőt elég egyedi.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köszköszkösz 😀 Azért örülök, hogy nem feleslegesen szedtem/szedem össze 😊

Fake: Jah, hát mindenem a statisztikázás 😀 És akkor ezt még túl se bonyolítottam, mint általában 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
statisztikabuzulas rulez
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 481
Feto, minden elismerésem, ez nem kis munka!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Valamint mindjárt kirakok Lapszemlébe egy írást, várnék visszajelzést, hogy az én statisztikabuzi fejemen kívül érdekelnek-e ilyenek mást is (tehát folytassam-e), vagy élvezkedjek rajta egyedül? 😀fetomy
Nagyon jó ötlet 😊
Kis szín a draftig, mindent bele.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Reidet mennyi mindenki akarta ... Remélem lesz is értelme ennek, bár szinte az összes NFL csapat megnézte IRL is.Delonso_
4. kör végére el fog kelni, figyeld meg..Igor
Sok mock is ezt írja. Bízom benne.
Persze az is kérdéses G vagy T lesz e. UCF Powa.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valamint mindjárt kirakok Lapszemlébe egy írást, várnék visszajelzést, hogy az én statisztikabuzi fejemen kívül érdekelnek-e ilyenek mást is (tehát folytassam-e), vagy élvezkedjek rajta egyedül? 😀fetomy
visszajelzésHöri
zupa! 😊 akkor majd folytatom 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valamint mindjárt kirakok Lapszemlébe egy írást, várnék visszajelzést, hogy az én statisztikabuzi fejemen kívül érdekelnek-e ilyenek mást is (tehát folytassam-e), vagy élvezkedjek rajta egyedül? 😀fetomy
visszajelzés

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
DeCicco meg linebackert játszott az idei szezon felében. Szóval olyan eszes safety mint a gazdája 😛haromt
Nem is irodalmi szimpóziumot akarok vele tartani. 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Reidet mennyi mindenki akarta ... Remélem lesz is értelme ennek, bár szinte az összes NFL csapat megnézte IRL is.Delonso_
4. kör végére el fog kelni, figyeld meg..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Reidet mennyi mindenki akarta ... Remélem lesz is értelme ennek, bár szinte az összes NFL csapat megnézte IRL is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mims és Rogers nálam bent volt priority UDFA-ként 😊 afőleg utóbbi, róla legendákat olvastam.
De egy jó kis bluecollar iowai falembert sosem vetek meg, ezért jött a szimpatikus nevű dzsörmenutánzat 😀Igor
Rogers nagyon gyenge volt a Shrine Game-n és az edzéseken, és Mims-ről olvastam igen jókatJJ
Mims nagydarab OT (nálam már ezért alapból kedvenc), asszem a legnagyobb karja/reache van talán az összes falember közül.. és külön meglepő, hogy Tibi sem vitte hisz virginiai 😛
Shrine-ból nem láttam sokat, de azt hiszem azt írták Rogersről, hogy 23 meccs alatt 1 TD-t kapott, és nem csak sprinter, mint az ilyen Gatlin-félék. (Persze level of competition meg minden..)Igor
tele voltam OL-lel. Szóba sem jött hogy húzzak bárkit. Esetleg Jah Reid jött volna ha úgy adódik.

DeCicco meg linebackert játszott az idei szezon felében. Szóval olyan eszes safety mint a gazdája 😛
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
Ebből én a legutolsón már látatlanban is csodálkozom, ilyen névvel a végén ki szoktak menni a totál tehetségtelenek is... 😀

(nekem S nem volt need, ezért nem is néztem... 😛)StormST
igen, El-Quddus bentmaradása már egy új korszakot jelent a gm játék drafttörténetébenJJ
DeCicco és közte vacilláltam, de ilyen gyönyörű szicíliai névvel csak nagy playa lehet valaki.Döme
két év múlva meg behúzod a tesóját franchise TE-nek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Mims és Rogers nálam bent volt priority UDFA-ként 😊 afőleg utóbbi, róla legendákat olvastam.
De egy jó kis bluecollar iowai falembert sosem vetek meg, ezért jött a szimpatikus nevű dzsörmenutánzat 😀Igor
Rogers nagyon gyenge volt a Shrine Game-n és az edzéseken, és Mims-ről olvastam igen jókatJJ
Mims nagydarab OT (nálam már ezért alapból kedvenc), asszem a legnagyobb karja/reache van talán az összes falember közül.. és külön meglepő, hogy Tibi sem vitte hisz virginiai 😛
Shrine-ból nem láttam sokat, de azt hiszem azt írták Rogersről, hogy 23 meccs alatt 1 TD-t kapott, és nem csak sprinter, mint az ilyen Gatlin-félék. (Persze level of competition meg minden..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gatlin, Lindsey és Kudus is szóba jött nálam, de aztán kevesebb lett a pickem, mint draft előtt volt, így lemaradtak, mert a többit jobban akartam 😊

Egyébként már írtam, Soldinál csak az első szerződés jó :😊

Valamint mindjárt kirakok Lapszemlébe egy írást, várnék visszajelzést, hogy az én statisztikabuzi fejemen kívül érdekelnek-e ilyenek mást is (tehát folytassam-e), vagy élvezkedjek rajta egyedül? 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
amúgy kicsit nézegettem az alacsonyabb osztályú propecteket, és igen meglepett, hogy ők nem keltek el nálunk, holott IRL nagy eséllyel 5-7. körösök lesznek

Andre Holmes, WR (Hillsdale)
Daniel Kilgore, OG (Appalachian State)
David Mims, OT (Virginia Union)
Korey Lindsey, CB (Southern Illinois)
Justin Rogers, CB (Richmond)
Josh Gatlin, CB (North Dakota State)
Isa Abdul-El Quddus, SS (Fordham)JJ
Ebből én a legutolsón már látatlanban is csodálkozom, ilyen névvel a végén ki szoktak menni a totál tehetségtelenek is... 😀

(nekem S nem volt need, ezért nem is néztem... 😛)StormST
igen, El-Quddus bentmaradása már egy új korszakot jelent a gm játék drafttörténetébenJJ
DeCicco és közte vacilláltam, de ilyen gyönyörű szicíliai névvel csak nagy playa lehet valaki.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd én. Nedney már úgy is vén

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
mivel senki sem szokott FCS, meg Div II meccseket nézni, így szerintem evidens, hogy inkább olyanokra fanyoldik rá, akivel van némi személyes élménye.

Ezek azért elég lutri csávók, szóval jobban járunk, ha kivárjuk, hogy hová mennek ki IRLHöri
aha, elképzelem pl. Newtont az utolsó picknél, mikor elmorzsol egy könnycseppet a jó kis Washington State támadófalra gondolva (mely egység két éven belül két QB-t küldött nyugdíjba), mielőtt bepötyögi a guard Zach Williams nevét 😛JJ
Newton = Newman? 😂Höri
katasztrofális a névmemóriám, és csak egyre rosszabb lesz

Mims és Rogers nálam bent volt priority UDFA-ként 😊 afőleg utóbbi, róla legendákat olvastam.
De egy jó kis bluecollar iowai falembert sosem vetek meg, ezért jött a szimpatikus nevű dzsörmenutánzat 😀Igor
Rogers nagyon gyenge volt a Shrine Game-n és az edzéseken, és Mims-ről olvastam igen jókat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tényleg majd minden late round picknél ha valaki elgondolkodott beírtad.
Már azt hittem valami rokonod 😊Delonso_
jövőre érkezik San San Te. már látom ő is kedvenc lesz 😊haromt
ki vinne kínai rúgót ha van brazil is ?

remélhetőleg nem cselezgeti el az FG-t

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tényleg majd minden late round picknél ha valaki elgondolkodott beírtad.
Már azt hittem valami rokonod 😊Delonso_
jövőre érkezik San San Te. már látom ő is kedvenc lesz 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
tényleg majd minden late round picknél ha valaki elgondolkodott beírtad.
Már azt hittem valami rokonod 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én kampányoltam eleget El-Quddusért 😊 Még egy podcastban is megemlítettük 😂
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel senki sem szokott FCS, meg Div II meccseket nézni, így szerintem evidens, hogy inkább olyanokra fanyoldik rá, akivel van némi személyes élménye.

Ezek azért elég lutri csávók, szóval jobban járunk, ha kivárjuk, hogy hová mennek ki IRLHöri
aha, elképzelem pl. Newtont az utolsó picknél, mikor elmorzsol egy könnycseppet a jó kis Washington State támadófalra gondolva (mely egység két éven belül két QB-t küldött nyugdíjba), mielőtt bepötyögi a guard Zach Williams nevét 😛JJ
Newton = Newman? 😂

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Mims és Rogers nálam bent volt priority UDFA-ként 😊 afőleg utóbbi, róla legendákat olvastam.
De egy jó kis bluecollar iowai falembert sosem vetek meg, ezért jött a szimpatikus nevű dzsörmenutánzat 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 007 — no es importante
mivel senki sem szokott FCS, meg Div II meccseket nézni, így szerintem evidens, hogy inkább olyanokra fanyoldik rá, akivel van némi személyes élménye.

Ezek azért elég lutri csávók, szóval jobban járunk, ha kivárjuk, hogy hová mennek ki IRLHöri
aha, elképzelem pl. Newtont az utolsó picknél, mikor elmorzsol egy könnycseppet a jó kis Washington State támadófalra gondolva (mely egység két éven belül két QB-t küldött nyugdíjba), mielőtt bepötyögi a guard Zach Williams nevét 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal